Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
22. říj 2012

a nef kazda ma strach ja tiez aj teraz som sa bala a mam strach ako to dopadne nabuduce ale ked neskusime nic neziskame tak treba ist do tohooooo a musi sa to uz podarittttt

mabe
autor
22. říj 2012

@nefertitka tvoje tchyne je hematologicka? ty sis pichala, ze? no my pujdeme na to az tak v prosinci, zatim prvni tri mesice mojzi se nema.

mabe
autor
22. říj 2012

holky, jak dlouho trvalo nez se holky zacly v noci pocuravat? ja dam anicku v noci kolem pulnoci a stejne se vetsinou pocura jeste jednou. 😖 rikam si, jestli to neni tim, ze ma jenom vrsek pyzama a bez ponozek, takze ju ofoukne. nevim.

nefertitka
22. říj 2012

@bambi7 ved aj ja vravim, risk je zisk🙂 aj ked moj muz zatial neni o tom az tak presvedcany, musela som ho normalne az lamat, ale som mu stale predstierala vyhody dvoch deti a tak...ale on sa aj o mna boji. No ved to je normalne, co by bez nas robili,ze?:P
@mabe ano pichala, ale nakoniec mi ich ani nepredpisala ona, ale v nemocnici ked som lezala a pytali sa ma ze preco si este nepicham fraxiparin a ze kto je preboha moja hematologicka...takze asi tak. Takze rovno pojdem k inej, Len dufam, ze zas nebudem mat problem aj s ladvinami aj s pecenou ako predtym.
@bambi7 pri fraxiparine asi nemozem mat epiduralku, ze?

nefertitka
22. říj 2012

@mabe urcite to neni tym, nasej sa aj teraz stane raz za pol roka, ze sa pocika, ale to ked sa vela napije vecer. U nas zabralo kazdoranne chvalenie aka je sikovna, ze sa v noci nepocikala. Ale ono to pojde postupne, neboj.

A co sa tyka tehu, tak okrem strachu sa aj tesim na tie pocity ked to v bruchu citit a tak🙂 kopkanie a stikutka a podobne

bambi7
22. říj 2012

nef ja som mala cisarsky a zasa budem mat spinalku som mala

mabe
autor
22. říj 2012

@nefertitka ja se taky moc tesim na dalsi mimco, uz budeme takova uplna rodina a vidim jak anicka by to taky privitala 🙂

nefertitka
22. říj 2012

aj nam niki povedala, ze chce domov zive babo:0 babiky su jej vraj malo🙂

bambi7
22. říj 2012

nef ja som mala naord.cisar koli tomu mam posun panvu a mala som zlom stavec na chrbtici ale aj tak som si zaplatila epidural a ta baba co tam bola vravela ze sa uvidi podla situacie ja som si pichala clexan a nic nemam mam vsetky vysledky z hemat ok ale ze koli tomu ze som mala pred domkou 2X ma ......ona skor vravela na tej priprave ze koli tej chrbtici by mi to nedovolili takze neviem keby sa nemohlo dat ta epidural snad by mi ta lekarka povedala ze nech to ani neplatim

bambi7
22. říj 2012

aj ja chcemmmm take male esteeeeeeeeeeeeeeeeee

nefertitka
22. říj 2012

@bambi7 to je dobre, ja by som ten epidural chcela veru, lebo to boli muky. Aj ja som mala hrozne (aj mam problemy s chrbticou ) a lekarka mi vravela, ze v dosledku tehu som mala posunute panvove kosti vraj...to akoze nemozem rodit normalne?

mabe
autor
22. říj 2012

holky, tak jdeme do toho spolu 😉

nefertitka
22. říj 2012

@mabe 😀 😉

bambi7
22. říj 2012

mab ak mas posun tak by som to neriskovala mne zakazali mam posun este aj ta chrbtica .......ved uvidis neboj vsetko zvladneme

bambi7
22. říj 2012

boze nef to tebe patrilo 🙂 jasne ideme to toho

mabe
autor
22. říj 2012

@bambi7 😉

nefertitka
22. říj 2012

@bambi7 no tak na to sa veru opytam....

ellysa
22. říj 2012

ahojte babule, pozerám, že detičky sú prechorené, tak veľa zdravia, u nás zatiaľ soplí len muž, ale môžem čakať, že to schytá aj malá
Ja mám tiež už týždeň nejaké zdravotné komplikácie, najskôr mi prechladol chrbát, tak som dva dni bola v bolestiach, potom ma zasa začalo pichať v bruchu tak som letela k doktorovi, ale že všetko oka, len mi začali tehotenské zápchy, no fasa, dva dni som mala normálne až kŕče, tak som začala zdravo jesť, veľa piť, a trochu mi je dnes už trochu lepšie, tak sa teším, že toto bude asi dokonca 🙄 🙄 🙄

ja som malú asi dva krát skúsila dať za dvere,keď mala amok, ale u nás to nefunguje, ona dostane úplne panický záchvat asi sa tam bojí, skôr pomôže keď odídem ja do inej izby a niekedy aj dohovorenie
@nefrtitka držím palce, možno bude druhé tehu omnoho lepšie, treba veriť

nefertitka
22. říj 2012

@ellysa jezis tie zapchy si aj ja pamatam, hlavne, ked mi povedali, ze nemam moc tlacit na zachode kvoli tvrdnutiu brucha a do toho zapcha. To bolo uzasne.
u nas ked odidem do druhej izby, tak prileti za mnou a je vybavene ... 😝

nefertitka
22. říj 2012

@ellysa a hej vravim si, ze vsetko bude lepsie, aj porod 😝

pingu1
22. říj 2012

@ellysa aho elys, ako sa byva v rakusku? my sa uz stahujeme buduci tyzden.

ellysa
22. říj 2012

@pingu1 ahoj, no mne sa tu býva geniálne, už 6 rokov 😀 😀 😀 😀 😀 , ale v novom byte ešte lepšie, priprav sa síce, že sa tu všade stavia momentálne, ale dá sa to prežiť len na terase máme každý deň cm prachu

mabe
autor
22. říj 2012

@ellysa ahoj, ja mela taky zacpu, ale tak kdyz to neni nic horsiho, tak se to da prezit, ze? vidim ze tt uz paradne pribyvaji 😉

nefertitka
22. říj 2012

baby vybrali by ste svoje dieta zo skolky v pripade tehotenstva?ja sa bojim pri tych castych chorobach, ze by ma nakazila a mohla by som kvoli tomu potratit napriklad

pingu1
22. říj 2012

@ellysa no ved my ideme byvat na tu bytovku, co je posledna a za nou ta velka vystavba rodd. domov
ako riesite koncesionarske poplatky? mate na aute aj rakuske spz?

pingu1
22. říj 2012

@nefertitka neviem nefi, inak ja som byvala bershka pamatate baby na mna?? ja by som asi malu nechala v skolke. mna mala vzdy zasadne nakazi soplami

nefertitka
22. říj 2012

@pingu1 no pripomen sa trochu? 😉 nejak mi zlyhava pamat, hm... 😝
ved toho sa bojim, teda hlavne prvy trimester, druhy by som ju tam mozno uz aj nechala.

pingu1
22. říj 2012

@nefertitka a si tehu, ci len planujes?

nefertitka
22. říj 2012

@pingu1 nie som, planujem, ale este len tak v nejakej blizkej buducnosti, nie hned...

ellysa
22. říj 2012

@pingu1 koncesionárske platíme, sú teda vysoké, no ale čo už, auto sme tiež prepísali, muž pracuje v AT a navyše ak budete chcieť dávky z AT na bábo, tak bez toho nedostanete už nič, nám teraz pozastavili dávky na 4m, lebo chceli potvrdenie, že máme auto prepísané, dali sme im to hneď, ale trvalo im, kým ich doplatili 🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru