Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
23. říj 2012

dobre ranko, tak anicka v noci pokaslavala, tedka uz skoro nic, asi ta rymecka. dopo asi ven nepujdeme, nejak je tam zatazeno, no uvidime odpo uz urcite.

bambi7
23. říj 2012

cafte babule...
nef domka nechodi do skolky ale keby chodila tak ju necham pocas 3me s doma ja mam aj potvrdene ze mam zniz imunitu v tehu takze vsetko chytam myslim chorobu 😀 tak to bolo aj v prvych 2 MA koli chorobe takze ja by som neriskovala urcite uz ked sa podari a myslim ze budem asi zasa lezat ako aj teraz no ale nevadi vydrzimmmm

ja som dnes varila 3 jedla kazdemu zvlast katastrofa sebe cestoviny domke kuracie maso a zem.kasu, aa tatovi žemlovku no uznajte.....

mabe
autor
23. říj 2012

@bambi7 ahojky, tri jidla? no teda. ja varila kvetakovou polivku, ale anicka dneska jeste nejedla, byla dopo tak umrcena, asi ta ryma. pak nakonec jsme byly hodku venku, tak si dala buchtu. tedka uvdiim co bude chtit. ven asi nepujdeme trosicku kasle a smrka. zitra pujdeme dopo k nasim, ja si pujdu zacvicit v poledne a ona bude s tatkou a pak pojedeme za dedou, tak toho bude mit dost.

mabe
autor
23. říj 2012

@bambi7 toho se nejvic bojim, ze bych musela s anickou taky lezet. i kdyz s anickou jsem polehavala z vlastni vule. tedka to bylo spatne, takze lezeni taky nepomohlo.

mabe
autor
23. říj 2012

mozna se hecnu a zkusim udelat ovocny knedliky. jeste jsem je nikdy nedelala 😝 😀

bambi7
23. říj 2012

uvidime nef co nas caka ale zvladneme neboj musime

mabe
autor
23. říj 2012

@bambi7 ty si nas holka trosku pletes!!! 😀

frapik
23. říj 2012

Ahoj děvčata, jsem po dvou MA a máme za sebou vyšetření na hematologii a genetice - vše negativní, bez nálezu. Ještě nám doporučovali imunologii, ale protože názory na toto vyšetření se různí chci se vás zeptat, zda s tím máte zkušenost, jak to probíhá a zda-li vám pomohli? děkuju ♥

bambi7
23. říj 2012

ne mab len som citala od nef a pritom domka nieco a tak poznas to 😀

mabe
autor
23. říj 2012

@frapik ahoj, tak te tady vitame, i kdyz neradi. ja bych nerekla, ze jsou to zbytecny testy. me teda neodhalily nic, ale jedne z nas ano a diky tomu je uz podruhe tehotna. probiha to tak, ze rano dojedes na vysetreni(ja do prahy podoli) vezmou ti krev, manzovi sperma a pak mas jeste pohovor s dr. o zivotosprave a genetice a pak ti do dvou mesice dojdou vysledky domu nebo ke gynekologovi, jak chces.

bambi7
23. říj 2012

frapik ahoj mne robili vsetko mozne tiez na imuno ma neposlali .,,,,tiez mame z muzom vsetko ok len som bola v vzdy chora od niekoho tak mam zaver ze v tehu nesmiem byt chora mam vtedy imunitu na bode mrazu a vzdy som mala vys.teploty ....

mabe
autor
23. říj 2012

@bambi7 aha, ja si rikala, ze sis nas zase spletla 🙂 a co delate dneska? anicka jeste spi, necham ji kdyz je nachlazena, normalne ji po hodce budim. tedka uz spi 1,5h. mam odhrnutej zaves a pustenou telku, tak se urco sama za chvilku vzbudi.

bambi7
23. říj 2012

mab aj domka ma soplik aj kasle uz teplota rano nebola ale uvidime vecer ......tak sme doma aj tak je tam zima

mabe
autor
23. říj 2012

@bambi7 ja anicku nemerila, ale po hmatu ji nic neni.

bambi7
23. říj 2012

teba si nemozem spliest 😉 len ked robim vela veci takto to dopadne
domka si kresli klasika a nosi mi sem co nakreslila

bambi7
23. říj 2012

to je super ze anicka spava poobede to domka uz od 1roku a 7mes nic a stava skoro a vecer ju dam spat o 21 a zaspi okolo 21,40 ta ci tam cita dlho jej trva km zaspi a moze byt vonku od rana do vecera ako u nasich a to iste a kamoskina ma 4 roky a spi o 20 h hned

mabe
autor
23. říj 2012

@bambi7 anicka uz taky zacina si sama hrat, sem tam ji mam neco podrzet nebo neco, ale je to bezva, kdyz u ni nemusi clovek porad sedet a je takova samostatna. nekdy teda az moc - ze si chce neco oblict, vyslict a nejde ji to nebo to udela spatne, tak ji musim ven znova oblict a to se vzteka... 😀

mabe
autor
23. říj 2012

@bambi7 anicka spi takhle bezvadne, ale pak jde spat po 21h, myslim ze dneska az v 22h kdyz tak dlouho spi. proto se ji to snazim ridit, aby sla spat aspon do tech 21h

bambi7
23. říj 2012

uz su velke baby 🙂

bambi7
23. říj 2012

no idem za mojou laskou co tam kresli tak pa mabus a pekny zvysok dna

frapik
23. říj 2012

@mabe prosimtě já někde četla, že se musíš přijít v době kdy máš ovulaci, to je pravda?

mabe
autor
23. říj 2012

@frapik o tom jsem vubec nic neslysela. jestli je to na imunobiologii do prahy podoli k dr. madarovi, tak to nema nic spolecnyho s ovulaci, objednava se dva mesice nebo mozna i driv dopredu

frapik
23. říj 2012

@mabe mě doporučili nějakou imunoložku tady v Plzni a právě říkali, že studují ten ovulační hlen. No nic, děkuju za tvé info! 😉

mabe
autor
23. říj 2012

@frapik aha, tak o tom teda nevim. 😖 v tom ti teda nepomuzu. zkus najit nekde diskuzi primo o tomto centru

mabe
autor
23. říj 2012

@frapik drzim palce, a hlavne si nech udelat urco nejaky vysetreni

nefertitka
23. říj 2012

@bambi7 tiez si myslim, ze lepsie je ju vybrat zo skolky aspon na 3 mesiace...len manzel protestuje...ach jaj...ale ja nechcem riskovat. A tiez viem, ze budem musiet lezat, tak si to tiez neviem celkom este predstavit...bude to tazke...ale ja sa prichytavam pri hlbokych myslienkach na cele to negativne co bolo, ale musim to nejak prekonat
My sme dnes piekli kura a poobede buchty...mnam cele to tu rozvoniava;)

bambi7
23. říj 2012

cafte nef teraz ked su babule uz rozumne da sa to je to tazke ale da sa ,ja som teraz lezala a domka je dost aktivna a dalo sa aj ked som jej sem tam nieco jasne ze dala ale minimalne som sa snazila lezat hrali sme sa a ja som pri nej lezala da sa to ......aj ked je to namahavejsie ale zvladneme to stoji to za to 😉

mabe
autor
24. říj 2012

dobre ranko, no teda dobre, venku je nejak zatazeno a bylo by na spani celej den. za hodku vyrazime k nasim, pak ja rychle do mesta cvicit na 11h, pro listky na sobotu pristi na country koncert - mamka ma narozky, tak ji vezmeme s tatkou na koncert. pak zase k nasim zpatky a k dedovi s nasema odpo, takze celej den plnej. 😀 anicka v noci vubec nekaslala, tedka rano trosku, tak snad to bude dobry.

nefertitka
24. říj 2012

dobre rano, tak tu je teda hrozna hmla, von zas az poobede...
inak dnes sme sa rano bavili s muzom o dovolenke na vianoce ako bude mat a tak a dieta mi potom povedalo, ze chce kukat video Deda Mraza ako spieva 🙂
mna trafi, ze si to pamata z minuleho roka.... ta ma fakt dobru pamat
tak teraz kukame vianocne pesnicky pomoc 😝
ale inak fakt ved nedavno boli vianoce, aspon ja mam taky pocit a uz su tu cobydup zas
tak v oktobri ficime na tomto🙂

https://www.youtube.com/watch?v=8hY85lqDvmw
ellysa
24. říj 2012

@nefertitka no veru už len dva mesiace, strašne rýchlo to ide, však mne začal akurát 7. mesiac uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, pomooooooooooooc, ja mám už stres ako zvládnem dve deti

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru