• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 

@frapik ja mám zasa opačnú skúsenosť, práve verím, že liečba z Podolia nám pomohla aby sa mi aj pri dcérke aj teraz tehotenstvo udržalo, nemám to potvrdené, ale určite by som šla a skúsila aj liečbu, ak ti niečo zistia, za to nič nedáš
24. říj 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa no ja stresujem ze ako zvladnem dve deti uz teraz :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a stres z porodu na teba este nedolieha?budes mat epiduralku?
24. říj 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka nebudem, ja toto nejak odmietam, malú som rodila 23h z toho 11h kontrakcie každú minútu, už horšie to hádam nebude, ale mám teda bobky poriadne, keď už viem o čo ide :sweat_smile: , ale stále dúfam, že druhý bude rýchlejší
24. říj 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka naozaj sa skôr obávam toho čo bude potom, napr, teraz malá spí a ja mám svoj kľud na vyloženie nôch, kuknem si telku, aj s ňou je to už celkom pohoda, pohráme sa, rozumie, aj keď momentálne má také obdobie vzdoru, že dovidenia, ale je to predsalen iné, neviem, ako to bude s mŕňúskom, ako zareaguje Olivia, či ho bude mať rada, že sa pol roka asi ani z domu nedostanem, skôr ma také myšlienky strašia
24. říj 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa o to aj mna strasi, ze jedno dieta spi inokedy ako druhe, jedno budi druhe, lebo ved povedzme si narovinu, kt. dieta bude ticho, ked to druhe haja, ze?:slight_smile: ani to starsie podla mna. Aj ked tie novorodeniatka zas prespia kazdy hluk. Ale ked si zas predstavim, ze kolika a reflux a neustale place a to druhe si tiez vyzaduje pozornost a tak, tiez mi teda neni vsetko jedno.
A s tym porodom, aj ja si to hovorim, ze hadam ten druhy uz nemoze byt predsa horsi.
24. říj 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte nef aj domka si pamata co bolo min rok na vianoce este aj to ako sme boli u sestr pred rokom v skotsku a tam mali inu vyzdobu a stale o nej rozprava.......

dnes som bola na sone tak aspon vsetko ok a nemusim ist na cistenie vycistio sa to samo aspon nieco :wink: tak a o 2t dostanem MS a ideme sa skusit snazit a ked nic tak v januari zasa na umele ......
24. říj 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi7 a mozte sa zacat hned snazit?
24. říj 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nef hej mozeme doktorka povedala ze ked nie je cistenie tak hej vtedy sa moze a ze po tych hormonoch co mi davali je telo este vyburcovane.....tak skusime a ked nic tak januar ideme

no uz sa tesim na vianoceee
24. říj 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi7 tak dufam, ze vam to vyjde prirodzene;)
aj ja sa uz tesim;)
24. říj 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak anicka konecne usla. u dedy si nasla starou panenku po me a chtela si ji vzit domu. takovy to miminko, telicko ma teda hadrovy a je dost tezky. krasne si s tim hrala, tak premyslim, ze bych ji koupila miminko k mikulasovi nebo mozna driv. ma dve panenky, ale ne takovy ty miminka. aji mu davala napapat na veceri, chtela ho koupat, coz hadrovy nemuze. mate nejakej typ?
@bambi7 jeee, tak to drzim palce,a t se zadari samo :wink: proc si vlastne sla na umely? nejak jsem to nepostrehla.
24. říj 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka urcite dve jsou zahul, ale krasnej :wink:
24. říj 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko, tak anicka v noci teda kaslala. nejdriv jsem si rikala, ze s ni pujdu k dr., ale tedka uz zakasle jednou za cas, ani z nosa ji netece. dala jsem ji mucosolvan, tak snad ji to pomuze. budeme dopo doma a odpo jde k tchanovcum domu, aby mela aspon zmenu. co davate na kasel?
25. říj 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rikala jsem si tuhle panenku: http://www.sparkys.cz/baby-born-holcicka, ze by mohla stacit.
25. říj 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe pekna babika;)
25. říj 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babule

mab pekna babika
isla som na umele 2 roky sa nam po domke nedarilo a urolog mu robil spermiogram a ze bude lepsie ak pojdeme na umele lebo ma nizsi pocet ze sa moze zadarit ale je otazne kedy moze to byt ale aj nemusi...a kedze po 2 rokoch nic tak sme sli do centra.......
3X som otehotnela normalne ale mal lepsi spermiogram tak preto ....keby clovek vedel ze to vyjde normalne tak pockam ale co ked o 5 rokov to by som uz nechcela.....a moze sa stat ze sa mu este zhorsi clovek nikdy nevie tak preto nas tam poslali :wink:
25. říj 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez by som chcela normalne je to jasne lepsie aj clovek usetri kopu penazi :slight_smile: nie je to lacne ,inak je to hrozne tie par co nemozu mat normalne a nemaju peniaze ,,,,,,no ale ked sa nezadari tak pojdem co ine ostava ked chceme este jedno....hlavne nech to vyjde

a co mate na plane?
25. říj 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dnesni pocasi teda nic moc, vubec se me nechtelo vstavat. anicka si chvilku hrala s kostkama, ale je taky takova unava, asi to nachlazeni, takze sem ji pustila pohadku. kdyz je pekne tak vetsinou nekde trajdame, tak bude mit tedka dopo odpocinek. odpo jde k tchanovcum, tak tam bude mit vzrusa dost. :slight_smile:
25. říj 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7 me se libi, ze se da aji koupat a je mensi, tak anicka ji unese. ta moje stara, kterou ma tedka doma, je tak tezka...
25. říj 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7 dik za vysvetleni, to je jasny, ze pokud to dva roky nevyslo, tak je lepsi to resit. ja si rikam, ze mam preci jenom jedno dite prirozene a je zdravy, ale to druhy bych taky jeste chtela.
25. říj 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mne sa normalne v noci snivalo, ze som tehotna, niekde na zaciatku v prvych mesiacoch a boli sme na prechadzke niekde v lese a kazdu chvilu som sa chodila pozerat niekde za strom, ci nespinim... :fearful:
25. říj 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka tak o tomto se me taky casto zdava, ze jsem tehotna a kontroluju se a fakt spinim. je to proste porad v nas
25. říj 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz sa vidim v akom strese budem ked zistim, ze som tehotna, len tiez dufam, ze nam to zas nebude trvat rok:( a kebyze nastane scenar, ze po roku konecne otehotniem a hned potratim, tak uz fakt sa mi potom nechce dalsi rok cakat ze co bude
25. říj 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis ja som tela, chcela som Nikolku teraz v kuchyni zo srandy oprskat mokrymi rukami a ona ako sa chcela uhnut sa tresla celom o linku, jezis aku ma hrcu, chuda moje.
25. říj 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka vsichni mame strach. ja jak jsem zjistila minulej rok, ze jsem tehu a trosku jsem spinila, tak jsem hnedka letela k dr. a panikarila jsem, ze je to vsechno hnedka spatne. prestalo to a teda nakonec to neskoncilo dobre. ale ten pocit si pamatuju, na jednu stranu jsem byla rada, ze jsem tehu, ale na druhou jsem se zacla strachovat.
25. říj 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka chuderka mala a co dneska mate na obed? my zase polivku zeleninovou. anicka me to jakstaks ji. sice tedka odmita, ale po spani si urco da. pujdeme si lehnout v poledne. v noci toho moc nenaspala, jak kaslala.
25. říj 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka zitra mame jit ke kamosce na celej den, tak nevim nevim, jestli tam mame jit. ma dva prcky 2,5 a 0,5roku.
25. říj 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe dnes kuracie sote s hraskom a mrkvou a zemiak, polievku dnes nemame. Neviem ked Anicka kasle, tak by som ju asi nebrala k druhym detom
Niki zas spala do pol osmej rana, normalne som sa bala, ze co jej je preboha. takze cez obed tomu asi moc neda, ak vobec, spala v noci 10.5 hodiny, co u nej neni zvykom
25. říj 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka no to teda spala hodne. ja jsem dala anicce mucosolvan tedka dopo, ale premyslim, jestli nedat sinupret radsi? moc se v tom nevyznam. jeste mam sinecod, ten tlumi kasel,t ak ten dam na noc, aby tolik nekaslala. no, zitra to radsi asi nechame byt a budeme doma, nebo pujdeme spolu na chvilicku ven se projit pro pecivo do obchodu.
25. říj 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka sote? anicka by jedla brambory suchy a mozna trosku masa, zeleninu s velkym jidlem neji :grinning:
25. říj 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe a kkasle sucho, davaj ten sinecod a ked bude vykasliavat az potom daj mucosolvan trebars....ten sinupret je skor na hlieny, kt. sa drzia dole....
25. říj 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek