Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
24. říj 2012

@frapik ja mám zasa opačnú skúsenosť, práve verím, že liečba z Podolia nám pomohla aby sa mi aj pri dcérke aj teraz tehotenstvo udržalo, nemám to potvrdené, ale určite by som šla a skúsila aj liečbu, ak ti niečo zistia, za to nič nedáš

nefertitka
24. říj 2012

@ellysa no ja stresujem ze ako zvladnem dve deti uz teraz 😀 😝
a stres z porodu na teba este nedolieha?budes mat epiduralku?

ellysa
24. říj 2012

@nefertitka nebudem, ja toto nejak odmietam, malú som rodila 23h z toho 11h kontrakcie každú minútu, už horšie to hádam nebude, ale mám teda bobky poriadne, keď už viem o čo ide 😅 , ale stále dúfam, že druhý bude rýchlejší

ellysa
24. říj 2012

@nefertitka naozaj sa skôr obávam toho čo bude potom, napr, teraz malá spí a ja mám svoj kľud na vyloženie nôch, kuknem si telku, aj s ňou je to už celkom pohoda, pohráme sa, rozumie, aj keď momentálne má také obdobie vzdoru, že dovidenia, ale je to predsalen iné, neviem, ako to bude s mŕňúskom, ako zareaguje Olivia, či ho bude mať rada, že sa pol roka asi ani z domu nedostanem, skôr ma také myšlienky strašia

nefertitka
24. říj 2012

@ellysa o to aj mna strasi, ze jedno dieta spi inokedy ako druhe, jedno budi druhe, lebo ved povedzme si narovinu, kt. dieta bude ticho, ked to druhe haja, ze?🙂 ani to starsie podla mna. Aj ked tie novorodeniatka zas prespia kazdy hluk. Ale ked si zas predstavim, ze kolika a reflux a neustale place a to druhe si tiez vyzaduje pozornost a tak, tiez mi teda neni vsetko jedno.
A s tym porodom, aj ja si to hovorim, ze hadam ten druhy uz nemoze byt predsa horsi.

bambi7
24. říj 2012

cafte nef aj domka si pamata co bolo min rok na vianoce este aj to ako sme boli u sestr pred rokom v skotsku a tam mali inu vyzdobu a stale o nej rozprava.......

dnes som bola na sone tak aspon vsetko ok a nemusim ist na cistenie vycistio sa to samo aspon nieco 😉 tak a o 2t dostanem MS a ideme sa skusit snazit a ked nic tak v januari zasa na umele ......

nefertitka
24. říj 2012

@bambi7 a mozte sa zacat hned snazit?

bambi7
24. říj 2012

ahoj nef hej mozeme doktorka povedala ze ked nie je cistenie tak hej vtedy sa moze a ze po tych hormonoch co mi davali je telo este vyburcovane.....tak skusime a ked nic tak januar ideme

no uz sa tesim na vianoceee

nefertitka
24. říj 2012

@bambi7 tak dufam, ze vam to vyjde prirodzene;)
aj ja sa uz tesim;)

mabe
autor
24. říj 2012

ahojte, tak anicka konecne usla. u dedy si nasla starou panenku po me a chtela si ji vzit domu. takovy to miminko, telicko ma teda hadrovy a je dost tezky. krasne si s tim hrala, tak premyslim, ze bych ji koupila miminko k mikulasovi nebo mozna driv. ma dve panenky, ale ne takovy ty miminka. aji mu davala napapat na veceri, chtela ho koupat, coz hadrovy nemuze. mate nejakej typ?
@bambi7 jeee, tak to drzim palce,a t se zadari samo 😉 proc si vlastne sla na umely? nejak jsem to nepostrehla.

mabe
autor
24. říj 2012

@nefertitka urcite dve jsou zahul, ale krasnej 😉

mabe
autor
25. říj 2012

dobre ranko, tak anicka v noci teda kaslala. nejdriv jsem si rikala, ze s ni pujdu k dr., ale tedka uz zakasle jednou za cas, ani z nosa ji netece. dala jsem ji mucosolvan, tak snad ji to pomuze. budeme dopo doma a odpo jde k tchanovcum domu, aby mela aspon zmenu. co davate na kasel?

mabe
autor
25. říj 2012

rikala jsem si tuhle panenku: http://www.sparkys.cz/baby-born-holcicka, ze by mohla stacit.

nefertitka
25. říj 2012

@mabe pekna babika;)

bambi7
25. říj 2012

cafte babule

mab pekna babika
isla som na umele 2 roky sa nam po domke nedarilo a urolog mu robil spermiogram a ze bude lepsie ak pojdeme na umele lebo ma nizsi pocet ze sa moze zadarit ale je otazne kedy moze to byt ale aj nemusi...a kedze po 2 rokoch nic tak sme sli do centra.......
3X som otehotnela normalne ale mal lepsi spermiogram tak preto ....keby clovek vedel ze to vyjde normalne tak pockam ale co ked o 5 rokov to by som uz nechcela.....a moze sa stat ze sa mu este zhorsi clovek nikdy nevie tak preto nas tam poslali 😉

bambi7
25. říj 2012

tiez by som chcela normalne je to jasne lepsie aj clovek usetri kopu penazi 🙂 nie je to lacne ,inak je to hrozne tie par co nemozu mat normalne a nemaju peniaze ,,,,,,no ale ked sa nezadari tak pojdem co ine ostava ked chceme este jedno....hlavne nech to vyjde

a co mate na plane?

mabe
autor
25. říj 2012

tak dnesni pocasi teda nic moc, vubec se me nechtelo vstavat. anicka si chvilku hrala s kostkama, ale je taky takova unava, asi to nachlazeni, takze sem ji pustila pohadku. kdyz je pekne tak vetsinou nekde trajdame, tak bude mit tedka dopo odpocinek. odpo jde k tchanovcum, tak tam bude mit vzrusa dost. 🙂

mabe
autor
25. říj 2012

@bambi7 me se libi, ze se da aji koupat a je mensi, tak anicka ji unese. ta moje stara, kterou ma tedka doma, je tak tezka...

mabe
autor
25. říj 2012

@bambi7 dik za vysvetleni, to je jasny, ze pokud to dva roky nevyslo, tak je lepsi to resit. ja si rikam, ze mam preci jenom jedno dite prirozene a je zdravy, ale to druhy bych taky jeste chtela.

nefertitka
25. říj 2012

ahojte, mne sa normalne v noci snivalo, ze som tehotna, niekde na zaciatku v prvych mesiacoch a boli sme na prechadzke niekde v lese a kazdu chvilu som sa chodila pozerat niekde za strom, ci nespinim... 😨

mabe
autor
25. říj 2012

@nefertitka tak o tomto se me taky casto zdava, ze jsem tehotna a kontroluju se a fakt spinim. je to proste porad v nas

nefertitka
25. říj 2012

ja uz sa vidim v akom strese budem ked zistim, ze som tehotna, len tiez dufam, ze nam to zas nebude trvat rok:( a kebyze nastane scenar, ze po roku konecne otehotniem a hned potratim, tak uz fakt sa mi potom nechce dalsi rok cakat ze co bude

nefertitka
25. říj 2012

jezis ja som tela, chcela som Nikolku teraz v kuchyni zo srandy oprskat mokrymi rukami a ona ako sa chcela uhnut sa tresla celom o linku, jezis aku ma hrcu, chuda moje.

mabe
autor
25. říj 2012

@nefertitka vsichni mame strach. ja jak jsem zjistila minulej rok, ze jsem tehu a trosku jsem spinila, tak jsem hnedka letela k dr. a panikarila jsem, ze je to vsechno hnedka spatne. prestalo to a teda nakonec to neskoncilo dobre. ale ten pocit si pamatuju, na jednu stranu jsem byla rada, ze jsem tehu, ale na druhou jsem se zacla strachovat.

mabe
autor
25. říj 2012

@nefertitka chuderka mala a co dneska mate na obed? my zase polivku zeleninovou. anicka me to jakstaks ji. sice tedka odmita, ale po spani si urco da. pujdeme si lehnout v poledne. v noci toho moc nenaspala, jak kaslala.

mabe
autor
25. říj 2012

@nefertitka zitra mame jit ke kamosce na celej den, tak nevim nevim, jestli tam mame jit. ma dva prcky 2,5 a 0,5roku.

nefertitka
25. říj 2012

@mabe dnes kuracie sote s hraskom a mrkvou a zemiak, polievku dnes nemame. Neviem ked Anicka kasle, tak by som ju asi nebrala k druhym detom
Niki zas spala do pol osmej rana, normalne som sa bala, ze co jej je preboha. takze cez obed tomu asi moc neda, ak vobec, spala v noci 10.5 hodiny, co u nej neni zvykom

mabe
autor
25. říj 2012

@nefertitka no to teda spala hodne. ja jsem dala anicce mucosolvan tedka dopo, ale premyslim, jestli nedat sinupret radsi? moc se v tom nevyznam. jeste mam sinecod, ten tlumi kasel,t ak ten dam na noc, aby tolik nekaslala. no, zitra to radsi asi nechame byt a budeme doma, nebo pujdeme spolu na chvilicku ven se projit pro pecivo do obchodu.

mabe
autor
25. říj 2012

@nefertitka sote? anicka by jedla brambory suchy a mozna trosku masa, zeleninu s velkym jidlem neji 😀

nefertitka
25. říj 2012

@mabe a kkasle sucho, davaj ten sinecod a ked bude vykasliavat az potom daj mucosolvan trebars....ten sinupret je skor na hlieny, kt. sa drzia dole....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru