Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
25. říj 2012

@nefertitka anicka v noci kaslala mokro a tedka jakoby trosku sucho, tak nevim.

nefertitka
25. říj 2012

k len zacala kaslat tak je to skor sucho a davala by som tri dni kvapky na suchy kasel a po troch dnoch na mokry, tak nam to vzdy dava lekarka a j v lekarni mi to tak vzdy povedia

mabe
autor
25. říj 2012

@nefertitka v noci ale nemela suchej kasel

mabe
autor
25. říj 2012

@nefertitka mozna ten sinupret davat pres den a na noc sinecod, aby nekaslala v noci?

nefertitka
25. říj 2012

@mabe skus sa radsej spytat v lekarni, ja ked som bola raz s Nikolkou u lekarky a pytala sa nas ako kasle, ja som bola fakt v tom, ze mokro a ked zakaslala, tak nam povedala, ze to je suchy kasel

mabe
autor
25. říj 2012

@nefertitka no, ja jsu sama na anicku, takze lekarna tedka do soboty nepripada v uvahu. sinupret je prirodni lek a na noc sinecod aby ji to nedrazdilo.

mabe
autor
25. říj 2012

holky, tak v sobotu jdeme s manzou po nekolika letech do kina, na novyho jamese bonda a uz vidim, ze anicce koupim tu panenku uz tedka. ona si tak krasne hraje s tim miminkem mym starym a je to pro ni moc tezky a takovy neohrabany.

nefertitka
25. říj 2012

@mabe ja som uz zabudla, ty si mala aky porod?

mabe
autor
25. říj 2012

@nefertitka ja jsem mela cisarskej rez. anicka mela mit vahu cca 3,80kg a byla hlavou nahoru. takze planovany cisarsky rez

nefertitka
25. říj 2012

@mabe aha, uz si spominam, takze aj druhy asi tak ze?

mabe
autor
25. říj 2012

@nefertitka to neni pravidlo. mam dve kamosky, co rodily cisarem a druhy bylo prirozene

mabe
autor
26. říj 2012

dobre ranko, tak noc u nas celkem v poho, anicka kaslala asi tak 3x jenom, uvidime jaky bude pocasi, sly bysme aspon dopo na nakup, chvilku se provetrat, podle predpovedi by melo prset, zatim to vypada vsak slibne.manza dojede ze sluzebky az v noci, anicka se na neho porad pta. zitra odpo jedu s mamkou a dedou na hrbitov za brno - ozdobit na dusicky, tak si aspon vyzkousim zase auto bez manzi 🙂 , pak vecer do toho kina na bonda. 🙂 v nedeli asi pujdeme navecer na basket se podivat, takze peknej vikend. 😉

mabe
autor
26. říj 2012

tak jsme byly 1,5h venku, uz je citit, ze je tam zima. tedka jdu dodelat obed - hovezi maso na stave s kolinkama. anicka je nahore u babicky, diva se na pohadky. trosku me to vadi, ze jakmile jsme dosly domu, tak babicka zavolala na anicku a ta valila na pohadky. jakoze se zase diva na telku, divava se rano, ale tak zase je s babickou. snad ji to nezkazi. 😀 venku jsme nasbiraly listi, tak budeme odpo lepit na papir a malovat a upeceme tycinky z listovyho testa. 🙂

mabe
autor
26. říj 2012

tak venku zatim neprsi, takze pujdem ven i odpo asi na chvilku. i kdyz tam radne fouka, uvidime co rekne ta nase kocena co jeste spi, uz 1,5h, musim delat hluk aby se vzbudila. 🙂
kde jste vsichni? venku? posledni celkem dobrej den?

nefertitka
26. říj 2012

ahojte, pridala som par fotiek ak by ste chceli kuk...

mabe
autor
26. říj 2012

ja taky 😀

nefertitka
26. říj 2012

@mabe neviem sa k tym tvojim dostat;(

mabe
autor
28. říj 2012

ahojte holky, tak my vcera byly v kine na tom Bondovi, uzasny. moc se me to libilo. anicka to s mou mamkou zvladly skvele. spala dokonce uz v 20:30h. vcera jsem mela narizeny od manzi, abych ridila, abych se potrenovala a dneska jsem jela sama s dedou a mamkou jako bez manzi, po hrbitovech a mela jsem ze sebe dobrej pocit. novy auto, velky oproti 3dveraku, tak si musim chvilku zvykat. anicka tedka spi a pak jdeme ke tchanovcum na obed a my s manzou na basket a pak se pro ni vratime. moc dobre jsem udelala s tou panenkou pro anicku, ona bez ni neda ani ranu a pekne se o ni stara a tak...je z ni uplne usena, tedka s ni spinka a drzi ji pevne v naruci . poradne ji to tedka chytlo.

@nefertitka jakpak to? to je zvlastni 😖

nefertitka
29. říj 2012

ahojte...
@mabe vidim tam tvoje albumy aj fotky ale nie nove...neviem preco
a uz nam snezi, v oktobri 😀

mabe
autor
29. říj 2012

dobre ranko, tak nam taky snezi, mirny snezeni,ale jsou 3C, takze to na zemi taje. uz vytahnu anicce zimni bundu a musim ji koupit boty zimni. za chvilku razime ke kamosce na celej den, tesim se. sice ten jeji malej ma rymu, ale uz tyden, tak snad nas nenakazi znova. stejne bysme takhle nemohly chodit nikam, pokud bych chtela anicku vyvarovat nachlazeni ze zimy.

mabe
autor
29. říj 2012

@nefertitka co mate dneska v plane? ja teda nevim, cim to je. jsme vubec pratele? ja to zkusila pridat si te, ale nejde me to, zkus to ty.

nefertitka
29. říj 2012

@mabe pojdeme trosku von, ale len tak na hodinku, lebo v piatok ideme na tu mandlu, tak nech mi predtym neochorie a musim ju poriadne obliect...
skusim si ta pridat

nefertitka
29. říj 2012

@mabe uz som si ta pridala, musis to potvrdit;)

mabe
autor
29. říj 2012

hotovo
🙂

nefertitka
29. říj 2012

@mabe super;) a posledne fotky aj tak vidim ze Sumava...este si potom teda nejake pridavala?kam?nejak ich nevidim

nefertitka
29. říj 2012

@mabe no hura, videla som ich🙂 sikulka, pecie s maminou, aj Niki rada pecie a ked pecieme kolac, tak musi vylizovat varechu aj misku😉 uz sa tesim, aku pomocnicu budem mat na vianocne pecenie😉
a aka je uz velka...hotova slecna.... ako to ubehlo, ako nam rychlo narastli,ze?

bambi7
29. říj 2012

cafte babule male kocky rastu
aj domka rada pecie ta miluje miesat a natierat vajicko na kolace ta by ho davala vsade 😀
cez vikend sme boli v pandorfe nakupili sme domke bundu a topanky to bolo hlavne a tato si este kupil bundu a ja idem o 2T bez domky ju moc nebavia obchody ale vydrzala 😀 snad sa to zmeni ja rada nakupujem 😀

a co ste robili ,dnes aka zima

nefertitka
29. říj 2012

@bambi7 no my sme dnes boli vonku, ale len 45 minut, strasna zima bola...brrrrrr...Domka uz je zdrava?

mabe
autor
29. říj 2012

ahojte holky, tak my byly cely den u te kamosky a bylo to naprosto super. akorat anicka vylezlal na velkou skrin pomoci hracky, kterou si dala na nizsi skrinku a pomahala matyskovi nahoru. nechavame je v patre si hrat a bylo tam nejaky moc ticho, tak jsme to sly zkontrolovat. takova lotrovina, tedka se smeju, ale kdyby spadla... 😖 vubec jsem netusila, co anicka dokaze vymyslet. 😀 😝 a to anicka jeste ma bouli a modraka na cele, nic nerikala, tak nevim kde se ji to stalo. venku teda desna zima, anicku jsem mela nabalenou...
zitra dopo ke kamosce a na obed k nasim a ja si pujdu zacvicit odpo, jestli me teda z te MS nebude uplne blbe. 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru