Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
29. říj 2012

@nefertitka
@bambi7 strasne rychle to vsechno uteklo, jaka skoda

nefertitka
30. říj 2012

ahojte,,,
tak dnes sme boli na krvicke, ani nepipla, sikulka moja😉 zajtra na vysetrenie a v piatok uz na vyber...bojim bojim... 😨

bambi7
30. říj 2012

cafte babule

ahoj nef hej domka je zdrava snad to tak ostane 😉
a moc drzim palce urcite bude vsetko ok jasne ze sa bojis kazda by sa bala .....len sa pekne drzte babule

mabus uteka to tak rychlo .....

co mate dnes na plane?
ja uz ani neviem co zajtra varit poradte daco

nefertitka
30. říj 2012

@bambi7 dakujem;)
ja uz tiez neviem co varit, tak som sa na zajtra rozhodla klasicky upiect kura s ryzou a hotovo. Bude aj na stvrtok no a potom v piatok a najblizsie dni Niki moze len kasovitu stravu, tak ja neviem ako to mam riesit. Asi jej nakupim tie detske vyzivky a bude. Par dni to vydrzi. A inak jedavaju vam deturence ryby?Nikolka to vobec nechce, ani lososa, nic, tak jej sem tam dam rybaciu hotovu vyzivku, ale tam je tak malo tej ryby...neviem, cim by sa to dalo popripade nahradit

mabe
autor
30. říj 2012

ahojte,ja jsu tedka u nasich s anickou. dopo jsem byla u kamosky a na 16h jdu cvicit a anicka zustane u nasich a manza z prace si ji vyzvedne. takze bezva den. 🙂

mabe
autor
30. říj 2012

tak dnesek naprosto super, krasne jsem si zacvicila, koupila anicce vodovky, stetec, tak zitra budeme malovat. 🙂 anicka si dneska cestou domu posbirala zase listecky a sama si je nalepila na papir, moc ji to bavi. 🙂 zitra dopo pujdeme jenom u nas nakoupit a odpo jdeme k dedovy mimu a cestou anicce musim koupit botky zimni.

mabe
autor
30. říj 2012

@nefertitka ja zitra mam jeste macku na spagety a ctvrtek taky kure s ryzi 🙂

mabe
autor
30. říj 2012

@nefertitka ja udelala anicce pstruha a moc ji to chutnalo, jinak treba rybi prsty nechce vubec

mabe
autor
30. říj 2012

v sobotu delam mamce mensi oslavicku narozek, dneska se konecne vratila z nemocnice nastalo domu. takze rikala, ze nic slavit nebude, nema zadny kulatiny, tak ja jsem pozvala manzovi rodice a nase. upecu asi sachr dort a nejaky maso upecu.
jo, a dneska uz jsem v katastru napsani jako majitele bytu 🙂 , fyzicky az leden.

bambi7
30. říj 2012

cafte babule
nef domka rybam tiez moc neda ........ale co ani ja moc nie 🙂
domka spi tato pri mne tiez tak kukam tv a surfujem po nete a kukam co kupim na vianoce
ake darceky kupujete?
tak dobru noc

mabe
autor
30. říj 2012

@bambi7 tak anicka usla pred chvilickou, manza na basketu, tak mam volno. darky zatim moc nevim - asi koralky navlikaci, modurit, pak nejaky duplo rozsirit a nejakou hru detskou, pak neco do pokojiku asi novyho. jeste teda nekupuju nic.

nefertitka
31. říj 2012

ahojte, tiez este neviem co komu kupim....

@bambi7 ja zas ryby velmi lubim....
co davate detom na stedru veceru? my mame kapra na vine, takze to jej nedam, tak neviem co...lososa mi nechce...kapustu tiez nelubi...hm, fakt neviem...ona by vlastne ako dieta mohla aj normalne nejake masko, nie?

mabe
autor
31. říj 2012

dobre ranko, tak dneska mame zatim slunicko 5C, takze to vypada na peknej podzimni den. dopo pujdeme ven, potrebuju nakoupit v drogerce a pak maji tady blizko na stanku obrazky na zed pro anicku do pokojiku za levno - 80kc. takze ji to uz tedka poridim. 🙂 odpo se pujdeme podivat na ty boty cestou k dedovi. ja zatim vymyslim darky pro anicku, kdo ji ma co koupit a nam, na to dochazim postupne, jak premyslim co mame v domacnosti a nemame. preci jenom budmee mit vetsi byt, takze vic kastrolu, talire novy,...
@nefertitka anicka mela loni taky kapra jako my, ale vetsinou jedla brambory. ja myslim, ze bys ji hlavne mela dat neco, at se naji, at je stedry vecer nebo ne. 🙂

mabe
autor
31. říj 2012

@nefertitka co vy dneska budete delat?

nefertitka
31. říj 2012

@mabe trcat doma:( kedze pozajtra ide na mandlu, tak sa bojim aby niekde neochorela, takze radsej doma a po vybere dalsi tyzden doma;(
dnes ideme po obede pre vysledky krvi a na vysetrenie, co ak tam nieco chyti?predsa len tam budu nakaslane a nakychane bacile a co ked sa jej to prejavi ta choroba az po vybrati mandle?:(

mabe
autor
31. říj 2012

@nefertitka ajo, to jsem zapomela, ze jdete s tou mandli. no, do te nemocnice asi jit musite, takze doufat, ze to bude ok. ja mela lehkou rymu, kdyz jsem sla na vybrani mandle a rekly me, ze je to dobry, ze me ji muzou vybrat.

nefertitka
31. říj 2012

@mabe a ako ti to vyberali?s narkozou?ci bez?

mabe
autor
31. říj 2012

@nefertitka delaly me to pred 10 rokama a v plne narkoze. uz si nepamatuju, jak dlouho jsem tam byla - tri dny? nevim. ale vim, ze jak jsem se probudila, tak jsem valila na zachod, protoze se me udelalo zle z te krve. jak je to rana, tak me natekla krev do zaludku a vyblila jsem to. pak me ten krk dost bolel a slo to do ucha, tak jsem dostala kapky na bolest a musely jsme hodne pit hermankovej caj na zahojeni a jidlo ze zacatku kase bez chuti - hnus. nevim, jak to tedka delaji, treba uz je to zase setrnejsi a nebude nikci spatne. kazdopadne jsem te nechtela vystrasit. prijemny to proste neni.

nefertitka
31. říj 2012

@mabe jezis pomoc.... ale to vracanie bolo mozno aj z tej narkozy, ci?

mabe
autor
31. říj 2012

@nefertitka ja si myslim, ze to nebylo z narkozy, protoze u dalsich tri narkoz MA me nic nebylo. podle me to byla ta krev z te mandle, jak me natekla do krku, tak se me udelalo od zaludku zle. vypadalo to dost nechutne, zvracet krev, ale pak uz to bylo dobry. to jenom poprve jak jsem vstala.

mabe
autor
31. říj 2012

@nefertitka ja te nechtela vubec vystrasit, proste to taklhe u me bylo, ale u kazdyho to muze byt jiny. je to teda neprijemny, ze ji to bude urcite bolet, ale oni daji nejaky kapky nebo prasky na bolest a par dni kasovitou stravu, preci jenom tam bude mit rez

mabe
autor
31. říj 2012

@nefertitka a budes tam s ni?

nefertitka
31. říj 2012

@mabe keby sme jej to dali robit v narkoze, tak by tam bola 3 dni, takto bez narkozy jej to spravia a za 4 hodiny ide domov. Jaj chuda moje male, si vytrpi zas...

nefertitka
31. říj 2012

@mabe a budem v predoperacnej miestnosti kym jej daju naladovku a potom ju vezmu

mabe
autor
31. říj 2012

@nefertitka no nebude to mit jednoduchy, ale kdyz je to potreba a pak ji bude uz lip. me to strasne pomohlo, ja mela porad krk bolavej, chripku a od te doby v poho. sem tam jsu nachlazena, ale nejakou velkou chripku s horeckama jsem nemela.

nefertitka
31. říj 2012

@mabe no dufam, ze to bude mat takyto efekt ako vravis...a vraj deti to znasaju lepsie ako dospeli...;)

nefertitka
31. říj 2012

mna z toho mojho muza asi trafi slak, so svojou matkou sa nebavi a ked mu poviem, aby zavolal otcovi (aj ked zije v Topolcanoch a telefon predsa ma), aby zavolal do nemocnice a spytal sa kto bude Nikolku operovat, proste nejak sa zaprotektovat, tak nechce, do riti dvoch lekarov mame v rodine a nikdy to nijak nevyuzijeme. Trafi ma slak. Nechce mu volat, lebo sa boji reakcie svojej matky s kt.. sa uz aj tak rok nebavi. Ta jeho mater nam nepriamo furt do vsetkeho zasahuje, aj ked sa s nou nik nebavi, to snad uz neni ani pravda! Ved ide o jeho dieta a nech mi nik nevravi, ze ked budu vediet, ze mame v rodine lekarov, ze nebudu k nej pristupovat inak!
Ale on ked si postavi hlavu tak koniec! ved co, naco by sme to vyuzili. Jeho otec to ani nevie, zemu vnucka ide na vybratie mandle

mabe
autor
31. říj 2012

@nefertitka urcite to zvladne lip 😉 a bude to s tema nemocema lepsi

mabe
autor
31. říj 2012

@nefertitka chlapi...

nefertitka
31. říj 2012

@mabe ani si nevies predstavit, aka som momentalne rozculena

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru