Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
5. lis 2012

@ellysa dakujem....
Olivia nebude v triede, kde je menej deti?mozno to tym bude lepsie....

bambi7
5. lis 2012

cafte no konecne si sa nef ozvala 😉 cakala som ako je niky som rada ze lepsie a ze krci nostek podla mna je to ok ved to tam ma bolave .....ale je sikulka statocnaaaaa super fakt
a ty ako uzje asi aj tebe lepsie ked vidis ze niky je ok to uplne chapem.....

mabuska ako dnes a co anicka?

elly super ze ste sa vyblaznili v snehu super my si estepockame 😀

no tak sa majte

ellysa
5. lis 2012

@nefertitka ale kdeže 18 ich je v triede

nefertitka
5. lis 2012

@bambi7 si zlata😉 a vlastne vsetky, ze sa starate...
a ano uz aj ja som si viac vydychla, ked vyzera, ze uz jej je lepsie, super to cele zvlada...

@ellysa fiha tak to asi tak ako ma Niki

mabe
autor
5. lis 2012

ahojte, tak dnesek uplne super. celej den u kamosky, pak nakup cestou domu, manza se stara o anicku a ja si varim na zitra rizoto. 🙂 akorat anicka ma jeden kousanec a modraka od poklicky na hlave, vzdycky si neco od matyska odnese - oni se spolu tak kockujou a matysek ji kousne a bouchne, kdyz mu anicka nechce neco dat z ruky. 😀

mabe
autor
5. lis 2012

@bambi7 my mame pravidelny pondelky u kamosky. jednou uvari kamoska, jednou ja, kdyz je pekne tak jdeme ven, pak tam spime aji po obede a vecer jedu az domu. 🙂

mabe
autor
5. lis 2012

@ellysa vy uz do skolky? no teda. ja zacinam uvazovat, ze bych anicku dala aspon na dopo jednou tydne od novyho roku, aby taky byla nekde jinde beze me. myslim, ze ji to neuskodi. 🙂 jee, vy mate snih, to je bezvadny, uz se tesim.

mabe
autor
5. lis 2012

@nefertitka jeste ji to urcite boli, me to trvalo dlouho, zkus ji co nejdyl davat mekci jidlo. je moc sikovna, ze to tak zvlada 😉

mabe
autor
5. lis 2012

@ellysa 18? to je teda moooc

mabe
autor
6. lis 2012

dobre ranko, tak anicka v noci mela horecku, ani nevim koĺik, stacilo me, abych na ni sahla. dostala paralen a tedka uz ma 36,8C, takze uz lepsi. nekasle, nema rymu, nic ji pry neboli, tak ja nevim co to je. dneska budeme radsi doma, uvidime co se z toho vyvrbi. mohly by to byt zuby? nebo tedka ji zadny neporostou?

nefertitka
6. lis 2012

@mabe mozu to byt zuby, ak nema este vsetky, ale mozno jej zacina nejaka viroza alebo co, kt. zacina teplotou. Snad jej to uz neskoci a nebude to nic vazne...

mabe
autor
6. lis 2012

@nefertitka no, ja praveze nevim jaky zuby by jeste mohla mit, musim to nastudovat, ze by stolicky? jinak ma vsechny. vzdycky ji viroza zacinala kaslem, soplem,ale nikdy ne teplotou, tak jsu prave z toho zmatena. a co vy? jak je?

mabe
autor
6. lis 2012

@nefertitka tak jsem tedka cetla, ze patej zoubek - stolicka muze vylizat az do trech let. anicka je nahore u babicky, tak se ji pak podivam na zoubky.

nefertitka
6. lis 2012

@mabe moze to byt ta stolicka...Nikolka praveze mava vacsinou najprv teplotu a potom sa pridruzi vsetko ostatne...
no uz mi zacina trosku vymyslat, uz nechce lezat...tak sa ju snazim vselicim vsemoznym zabavit. Teraz kuka svoje video ked mala 2 roky, vianocne😉 ked tak na to pozeram, aky je tam este maly pisisvor 😀 ...a ako zlato tam rozprava, ze dacejky jeeeeeeeeej dacejkyyyyy ejito donetou...(darceky jej jezisko doniesol)...

nefertitka
6. lis 2012

a ked mala 2 roky tak nepovedala ze to je moje alebo Nikolkine ale ze to je Nikinkove😉

mabe
autor
6. lis 2012

@nefertitka anicka to nikdy tak nema, proste ma priznaky nachlazeni nejdriv a pak az teplotu. no, uvidime jak to bude dal, zatim porad 36,8c, ale je to takovej ten teplomer digital na celo, tak ma mozna o trosku vic. nijak ale nehycuje

mabe
autor
6. lis 2012

@nefertitka ja si taky sem tam prohlizim videa a fotky kdyz byla anicak mala, neuveritelny...

nefertitka
6. lis 2012

@mabe tak snad sa nam coskoro druhe take male podari vsetkym😉

mabe
autor
6. lis 2012

@nefertitka jojo, to by bylo fajn 😉

mabe
autor
6. lis 2012

tak jsem zkontrolovala zuby a anicce roustou 5ky dole obe dve. jedna je uz z pulky venku a druha rozecek. tak dam nurofen jeste na spani a snad to bude brzo dobry.

nefertitka
6. lis 2012

@mabe vy ste dostali prevenar v povinnom ockovani, ze?

mabe
autor
6. lis 2012

@nefertitka ne, anicka to mela navic, ale dostala to uz nekdy s druhou vakcinou hexa , takze v 4 mesicich nebo tak

nefertitka
6. lis 2012

@mabe lebo o tom citam a boli na to aj vselijake zle reakcie...tak ja neviem uz fakt co si mam o ockovani mysliet, ci verit zastancom alebo tym, co su proti...vzdy sa strasne bojim, ked ideme na nejake ockovanie

mabe
autor
6. lis 2012

@nefertitka ja myslim, ze vse ma sve pro a proti a je to induvidualni. anicka mela druhej den teplotu a pak uz nic

nefertitka
6. lis 2012

@mabe no ved dufam, ze aj niki to tak dobre zvladne

bambi7
6. lis 2012

cafte babule mab prajem anicke skore uzdravenie ....

nef a co niky?uz lepsie

aj na mna nieco lezie bola som vonku s domkou vtedy nic a teraz ma boli hlava no uvidime ale to topocasie raz je tak potom zasa inak 😠
domka sa zatial drzi uz 3T 😀 snad ked nebudem ja chora bude to mat aj ona ta pozbiera vsetko.......
co ste varili?ja som robila vyp.kur pecienky a pyre a teraz oddychujem

mabe
autor
6. lis 2012

@bambi7 ahoj, no tedka uz spi 2h, dala jsem ji trosku nurofenu na ty zoubky, budu ji muset vzbudit nebo v noci bude dlouho vzhuru. urcite je to od zubu. jinak se anicka drzi bez nemoci. minulej tyden trosku kasle. my mely kureci rizoto, a delaly jsme spolu dopoledne pudink.

mabe
autor
6. lis 2012

holky, premyslim nad tim, jestli anicku nedavat 1x tydne na dopoledne nekam do miniskolky. aby si pomalicku zvykala na rezim skolky a zaroven ziskala neco novyho. 4h stoji 200kc, to taky neni nejak moc, no nevim. pokud bych musela v breznu do prace... 😝

nefertitka
6. lis 2012

@bambi7 Nikolka lepsie, vravi, ze ju to svrbka vraj...stale spuli pusu a nos...dufam, ze jej to neostane 😝
snad na teba nic nenalezie, ja som tento pocit mala pred par dnami, dala som si ibalginy a bolo mi lepsie a nic z toho nakoniec nebolo...ja som varila porovu smotanovu polievku a piekla som kridelka kuracie..
zajtra spravim bolongske zemiaky...

@mabe podla mna je to super napad, aspon nebude v takom soku, ked uz naozaj bude musiet nastupit do skolky...

mabe
autor
6. lis 2012

@nefertitka jeste musim presvedcit manzu. on rika,ze zijeme z jednoho platu, ale zase 800kc za mesic neni tak moc. to jde dvakrat do hospody. a to chodi...on to nemysli zle, kupujeme byt, musime dat nejaky penize na prestavbu a od brezna zijeme z jednoho prijmu..myslim ale, ze by to pro ni byl prijem.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru