Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
6. lis 2012

@nefertitka to je dobre, ze je ji lip. jak dlouho ma byt doma a klidovej rezim?

nefertitka
6. lis 2012

@mabe tak mu povedz o tej krcme 😉 podla mna je to fakt super napad a naozaj to neni taka strasna suma, urcite to bude pre Anicku len prinos. Potrebuje byt v kolektive inych deti obcas.
kludovy rezim do piatku, potom ideme na kontrolu, tak som zvedava, co nam tam povedia

mabe
autor
6. lis 2012

@nefertitka ja si taky myslim, ze ji to pomuze v leccem. ja se ji nechci zbavovat, ale bude to prinos. ja s tim trosku vyckavam, az bude vhodna prilezitost a bude mit dobrou naladu. 🙂 musim na neho takticky. do patku? tak to mate jeste nejakej ten casek, ja uz su tedka na trni, a to jsu jeden den doma. kdyby bylo hnusne, ale dneska svitilo slunicko, tak me to prislo skoda. 😝 jak dojde manza z prace, tak pujdu aspon nakoupit,ale to uz je stejne po tme. ja su zvykla byt porad venku. 😀

nefertitka
6. lis 2012

@mabe no mi vrav, aj mna tu poraza, a divim sa vazne tej Nikolke, ze to zvlada...
aj ja chcem ist, ked dojde muz do obchodu, mam chut na gastany, ako mohol by mi ich kupit, ale ja sa chcem prevetrat 😝 ...len neviem co ma Niki za obdobie, nechce ma nikam nidky pustit, ani do obchodu, musim byt stale pri nej...hm

mabe
autor
6. lis 2012

@nefertitka tak ja to mam stejne, mohl by koupit pecivo po ceste domu,ale ja se chci projit. 😉 tak to anicka je rada s tatkou. a manza jde na zapas v 20h, takze zase s ni budu sama, tak aspon na chvilku vypadnu

nefertitka
6. lis 2012

@mabe 😝 aj niki je rada s tatom, len akosi preferuje mna, neviem co ju to chytilo a tao je samozrejme nestastny z toho

mabe
autor
6. lis 2012

@nefertitka anicka to mela jedno obdobi, asi tak pred dvema mesici, tedka se to zase zlepsilo. maminka samozrejme musi delat nektery veci, ale jinak s nim nema problem.

nefertitka
6. lis 2012

@mabe aj nikolka to uz mala kedysi , potom ju to preslo a teraz zas

mabe
autor
7. lis 2012

dobre ranko, tak jsem nemela rozhozenej cyklus, MS prisla dneska v noci a s poradkou muzikou. 😝 takze jsem rada, ze jsem se domluvily, ze anicka bude dneska u nasich, akorat ji tam musim odvezt - pres cely mesto, ale na obed budu doma a pak si uklidim, vyzehlim a budu relaxovat. a vecer na pivko s kamaradkama. 🙂

nefertitka
7. lis 2012

@mabe tak to sme dostali spolu, ja mam odvcera vecera😉 fuj ale je mi blbo...nejake to mavam divoke posledne mesiace

nefertitka
7. lis 2012

a dnes rano sa ma Nikolka pytala, ze kedy este pojdeme tam, kde jej vyberali mandlu, ze ona tam este chce ist 😀 ...bola to taka celkom pekna izbietka s postielkami a telkou...no ocividne sa jej tam pacilo

nefertitka
7. lis 2012

a co budete piect na vianoce?

mabe
autor
7. lis 2012

tak jsem zpatky od nasich a pripadam si, ze jsem se zbavila ditete, abych mela klid. i kdyz na druhou stranu si myslim, ze ji to neublizi byt s babickou a dedou beze me a oni si ji taky lip uziji. mozna mam tuto naladu diky MS, ale citim se dost blbe, ze nemam nic na vyrizovani,..., sice bude uklizet, ale neni to tak surny a takhle se zbavim ditete, pro svoje vlastni pohodli. 😖 manza pro ni pojede po praci a ja pak zase jdu v 20h do hospody s kamoskama. jsu fakt strasna matka... 😝

mabe
autor
7. lis 2012

@nefertitka no ja si tu MS pos* diky tomu utrosu, ze jsem ho brala jenom 5 dni a ne 10dni, takze po 2-3 dnech jsem mirne krvacela, tak jsem si rikala, ze je to asi MS, ale ne, to je az tedka po tydnu od vysazeni. zase na druhou stranu jsu rada, ze jsem ji dostala a muzu zase nanovo cyklus a tedka si to uz snad nepotentuju

mabe
autor
7. lis 2012

@nefertitka ja dotedka nepekla na vanoce, ale vidim ze to anicku mooc bavi, takze pernicky urcite, nejaky linecky a to asi bude stacit, vudiime. neco jednoduchyho, aby me s tim mohla pomahat anicka.

mabe
autor
7. lis 2012

@nefertitka vidis, tak ji musis taky neco vylepsit asi pokojik. 🙂

nefertitka
8. lis 2012

dobre rano...
@mabe no ved to budes mat pomocnicu na pecenie 😉
Ja som vcelku nestastna, lebo Niki tak nejak divne stale rozprava, tak nejak chrci pri rozpravani mierne, hlavne pri hlaskach co sa vyslovuju krkom, H, Ch a tak....dufam, ze jej to neostane a stale krci tu pusu a nos.... 😒

mabe
autor
8. lis 2012

ahojte, tak my byly dopo v sokole, tedka si pujdeme lehnout, i ja, vcera jsem byla s kamaradama v hospode, tak jsem toho moc nenaspala a i nejaky pivko jsme daly. odpo asi zase ke kamosce na barak. 🙂
@nefertitka treba to nikca ma jeste zdureny, uvidis..

nefertitka
8. lis 2012

@mabe si ano, asi to bude mat este zdurene, uvidime zajtra budeme mudrejsi

bambi7
8. lis 2012

cafte babule
nef neboj to sa spravi ma to este zdurene zajtra idete na kontrolu tusim tak drzim palce

no ja teraz periem teda pracka .....
a dnes urobim zem .placky ked pride mm z roboty.....
inak domka miluje pecenie ta uz min.rok pomahala a teraz ani nehovorim vzdy musim nieco upiect teda raz do tyzdna ta miluje miesat....a minule vianoce ozdobovala medovniky ta ma take rada
domka celkovo rada kresli ,vystrihujeme srdiecka potom ich lepsi a vyfarbuje ,vod.farbami .....stavia z lega mosty domy toto moze co sa tyka babiky to nemusi jdine v kociku minnie mous da 😀
a pexeso a knizky toto robime kazdy den no co vam poviem kreativny dielne 😀 az gastanov robit zvieratka 😀

mabus a co anicka?
a co idete kupovat babulam na vianoce?

nefertitka
8. lis 2012

@bambi7 dakujem😉ano ideme, som zvedava..
aj Nikolka miluje pecenie...o co budete vypekat na vianoce bam?
Nikolka tiez babiku nemusela doteraz, ale uz sa jej zacina trosku viac venovat...a keca s nou a tak, nosi ju v autosedacke a tak;) a lego tiez stale stavia. Akurat teraz vyfarbuje uz asi hodinu, co som v soku, lebo doteraz to nemusela. A plastelina ju strasne bavi, len jak potom vyzera vzdy 😝

No my Nikolke kupime asi barbie morsku pannu. Vidi to v reklame a uz aj pisala jeziskovi, ze by taku chcela. Minule to diktovala babke, ze " babka pis, chcem taku babiku, co sa da ponorit pod vodu" 😀 ... a asi kuchynku, ale este nevieme. A vy co kupujete?

ellysa
8. lis 2012

ja už už mám komplet ježiška kúpeného, hlavný je domčeka a doplnky doňho, to je spolu aj so starkými a plus pár ešte drobností, všetko mám aj v albume https://www.modrykonik.sk/fotoblog/ellysa/album...

mabe
autor
8. lis 2012

ahojte, tak dnesek super, ale uz toho mam taky dost. rano do sokola, pak domu obed, spanek a pak ke kamosce a dorazily jsem domu az v 19:30h. anicka i pres spanek 1,5h v poledne vytuhla uz tedka. chtela jsem zehlit, ale asi se na to vydlabnu. zitra dopo pujdeme s kamoskou ven a odpo si berou anicku tchanovci a ja si pujdu konecne zacvicit, tento tyden jsem jeste nebyla. 🙂
@bambi7 anicka tedka taky zacla lepit listecky, papirky, plastelina, a to staveni taky zname.
@ellysa no, teda to koukam, ja vubec nezacla premyslet.

ellysa
8. lis 2012

@mabe no ja som to musela riešiť skôr lebo ten domček a zvieratká je z UK. tak som to musela kúpiť skôr 😎

mabe
autor
9. lis 2012

dobre ranko, tak dneska to vypada na pekny slunny den. 🙂

mabe
autor
9. lis 2012

v nedeli jdeme na lampionovy pruvod, tak se tesim a jeste jedno dopo jdu s nasema na svatomartinsky hody u nas ve meste, tak si neco dobryho dam na papani a pak bysme chtely s manzou na koupelny zajit. 🙂

nefertitka
9. lis 2012

Ahojte...
tak sme po kontrole, vsetko v poriadku, ze sa to bude este par tyzdnov dohojovat, preto aj to mierne huhnanie este, uz moze chodit aj von. Len po vysetreni sa Nikolky lekar spytal, ci tam ma so sebou pyzamko a mna skoro porazilo, hned sa zacal smiat, ze si robi srandu...ze mna vystrasil viac ako Nikolku. No haha ohromna sranda, mne fakt vtedy nebolo vsetko jedno. Potom sa ho Niki opytala, ci uz moze papat kinderko, tak jej dal cokoladku🙂
Tak chvalabohu, ze sme to cele takto super zvladli, teda hlavne nase dieta 😉

bambi7
9. lis 2012

nef no super sikulky obe 😉 aj som si myslela ze to estepotrva ved predsa to bol zasah a vsetko chce cas aj to doliecenie
ze cokoladu zlata ta je tiez čokoholik co ?ako domka ta tiez 😀

no a co budeme piect na vianoce?no este neviem urcite medovniky linecke to je jedine co domka lubi inak nic ani ziadne zakusky palacinky ......nic take.....no a vanilkove rozky ,a chcem spravit aj nieco nove tento rok len este neviem co vzdy peciem tak 5-6 druhov tak uvidime...a este nieco kremove......

no a darceky?no mam zoznam 😀 barbie dom,potom chcem taky projektor co zobrazi obrazok a deti obkresluju na papier domka miluje malovanie a este taku podlozku na zem tiez sa tam maluje ako keby vodovymi len je na to take pero a ked sa to vysusi tak sa to strati a kreslis zasa.....a korcule na lad...prilbu
a uvidim co este sstra mi daco este posle zo skotska tak
uvidim
no a mojmu to neviem co vy co kupujete urcite parfem penazenku dake oblecenie ale to pojdeme spolu do rakuska ale inak neviem co .....

ellysa
9. lis 2012

@nefertitka skvelé, šikulka malá
@bambi7 ja už som si darček aj na narodky aj na vianoce kúpila, akurát naň čakám-šijaci stroj, aj keď neviem, kedy budem na ňom niečo skúšať pri dvoch krpcoch 😀 😀 😀 😀
a mužovi asi tiež skočím do pandorfu nejaké športové oblečko a spodné prádlo kúpiť, ona je na to vyťažený, ja neviem, či nemá hádam aj 50 ks boxeriek a aj tak vkuse nemá dobré 😀 😀 😀 a už asi ani nieč, však aj tak je to hlavne o malej, my už si darčeky kúpime hocikedy

piecť budem prvý krát sama, doteraz sme vždy boli na Vianoce u našich, teraz si netrúfnem cestovať tri týždne pred termínom, takže asi medovníčky, vanilkové rožky, šuhajdy, možno nejaké guľky a to aj stačí

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru