Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
9. lis 2012

@ellysa tri tydny pred terminem? to uz to fakt tak leti? to je drsny 😀

ellysa
9. lis 2012

@mabe mi hovor, ja už mám nočné mory a obavy ako to všetko zvládnem, s malou je to už pohoda a teraz príde prďúch a všetko začne odznova plus jeden 😀 😀 😀 😀 , mám veľa kamošiek, čo majú teraz druhé a teda poh+ad na ne je strašný 😝

mabe
autor
9. lis 2012

@ellysa taky skoro vsechny moje kamosky maji dve deti a je to tak. s jednim si krasne oddechnes, ale s dvema to nejde a ja su velkej spac... 😀

nefertitka
9. lis 2012

@bambi7 no veru, ta by len cokoladky jedla🙂 najprv lubila horku, aj 86 percentnu, lenze potom pricuchla k mliecnej a horka je zabudnuta 😝 ...najradsej ma kindercokoladky.
Mne je dnes nejak zle, chrbat ma hrozne boli, aj hlava, dala osm si ibalgin 400vku doobeda a ani tuk mi to nezabralo...do toho ma este aj zaludok boli.. no hroza a des...musim skusit paralen alebo co asi teraz/

na Vianoce ja tiez spravim BEBE gulky, coko oplatky, mandlovy liker a este nieco len neviem co🙂

nefertitka
9. lis 2012

no inak tiez ked vidim kamosky s dvoma detmi az sa mi ani nechce mat druhe.... 😝 tak ale treba to zvladnut nejak a ked budu vacsie obe, uz to bude len lepsie...ale ten zaciatok 😕

mabe
autor
9. lis 2012

ahojte, tak jsem si bezvadne zacvicila, tedka si davam salatek s topinkou a za pul hodky me privezou tchanovci anicku. vcera me uplne dostala, sly jsme nakoupit a tam byl vanocni stromecek a ona: maminko to je vanocni stromece(ja ji zatim o tom nerikala 😀 )k. a pak venku ze si chce taky nejakej nazdobit a ze ten velkej - byl to topol. tak jsem ji rekla,ze si nejakej namalujueme a pak si nejakej aji nazdobime.jak to mate na vanoce? zdobite spolu a pak akorat jezisek donese darky? kamoska to pry asi udela tak, ze nazdobi i stromecek jezisek.
@nefertitka ja si taky dala dneska par ibalgacu a nakonec sla cvicit a je to lepsi. urcite se to da zvladnout dve deti - vic starosti, vic radosti, ale je jasny, ze to nebude "veget" jako tedka. 😀

nefertitka
9. lis 2012

@mabe no a keby sa nam tak narodili dvojicky 😀 to by uz veget nebol 😝
my jednoznacne zdobime stromcek spolu, strasne sa z toho tesi, o to by som ju neukratila veru😉 uz sa na to tesim hrozne, spravime ho uz asi tyzden vopred

mabe
autor
9. lis 2012

@nefertitka taky si rikam,ze podle reakci anicky vcera na stromek bych to s ni zdobila 🙂

mabe
autor
9. lis 2012

pak mam jeste dalsi dilema - kuchyn. porad nevim jestli koupit kuchyn v ikeii(mame ji tedka doma 7 let a zatim dobry) nebo v nejakym tom studiu. zitra asi vyrazime na vecer do sika na koupelny, maji tam hlidaci koutek, anicce se tam minuel hlidalo a my v klidu muzeme vybirat. kachlicky uz mame vybrany: http://www.siko-koupelny.cz/mikado/serie/
nevime presne jeste jak to poskladat,ale urcite toto

nefertitka
9. lis 2012

@mabe pekna:0)
a urcite sa jej to bude pacit...to ozdobovanie stromceka🙂
my sme si kuchynu velmi dlho vyberali;)

mabe
autor
9. lis 2012

@nefertitka no prave ta kuchyn neni tak jednoducha a my se mame stehovat v lednu, tak uz bysme mohly mit rozhodly za chvilku 😀

nefertitka
9. lis 2012

my mame taku tmavo hnedu spodok a vrch kremovu s matnymi sklami...ked najdem foto, pridam...tu sme mali aj v minulom byte, sa nam obom pacila, jedina, tak sme sa pre nu rozhodli znovu, inak na ziadnej inej sme sa nezhodli 😝

mabe
autor
9. lis 2012

@nefertitka a znacka?

nefertitka
9. lis 2012

toto je zo stareho bytu, teraz ju mame o nieco vacsiu

nefertitka
9. lis 2012

ale znacku ti teraz nepoviem, hm zabudla som, len neviem ci nie RIO

mabe
autor
9. lis 2012

@nefertitka hmm, pekna, ja bych chtela bilou, tmavou desku a mozna tmavy kachlicky nevim. co jste mely za linkou? kachlicky nebo desku?

ellysa
9. lis 2012

my máme takúto, ešte stále nemáme svetlá a zadnú dosku-tam bude sklo, značka je Dan Kuchen

nefertitka
9. lis 2012

@mabe dosku a velmi lahko umyvatelnu

nefertitka
9. lis 2012

@ellysa aj vasa je pekna. 🙂

mabe
autor
9. lis 2012

@ellysa peknuckaaa 🙂

nefertitka
10. lis 2012

caute, co varite?🙂

mabe
autor
11. lis 2012

ahojte, vcera jsme byly po obchodech, stejne jsme nic zatim nevybraly za kuchyn a
dneska jsme byly martinskych hodech ve meste. tak plno lidi, akorat jsme sly pruvodem a pak jsme zdrhly domu, byly jsme tam s nasema a bez manzi (jesteze tak, to by bylo kecu, nema rad davovy akce 😀 ). tedka odpo jsme byly na lampionovym pruvode, tak anicka usla neuveritelnej kus a bylo to pekny. pozdeji hodim foto, kamoska fotila.
zitra bajecnej den, ke kamosce na baracek a dopo nekam s ni nejdirv na prochajdu a dame si obidek: husu 🙂

mabe
autor
12. lis 2012

dobre ranko, tak vcera vecer uz na me neco lezlo a dneska me boli hlava a v krku. takze kamoska se nekona, odpo si vezmou anicku aspon tchanovci, at neni celej den doma se mnou.

ellysa
12. lis 2012

@mabe tak skoré uzdravenie 😉 , ako ti je fajn, že sa ti má kto o malú postarať, ja už mám normálne nočné mory, že ako to zvládnem, len ráno, kým sa do škôlky vychystáme

mabe
autor
12. lis 2012

@ellysa dekuju, v tomto to mam uplne paradnii, kdykoliv zavolam behem dne a tchanovci jsou vzdycky k mani, s nasema je to horsi, tatka ma smeny a mamka vsak vis, ale taky kdyby slo do tuhyho, tak by hnedka reagovaly. treba zitra mamka dojde v poledne a bude u babicky do stredy a pak rano po nocni tatka muj dojede ve stredu a vezme si je obe dve domu, takze stredu mam uplne volnou. i z tohoto duvodu jsme nezacly stavet za brnem, protoze vidime komfort hlidani.

mabe
autor
12. lis 2012

tak uz je me lip nez rano, pila jsem hodne caju, splichala jox a je to lepsi. snad se to nezhorsi.zitra dopo budeme zase doma malovat vodovkama jako dneska a tak a odpo prijde moje mamka, tak anicka bude mit o zabavu postarany.

chilinkaxxx
12. lis 2012

@mabe my máme z decodomu, neviem, či to je aj v Čechách, možno dovážajú - výrobca SVk a je super.

mabe
autor
13. lis 2012

dobre ranko, tak vidim ze zatim porad sama. dneska uz je me lip, premyslim, ze dneska dopo zkusim kokosky udelat, aby na vanoce byly paradni. 🙂

mabe
autor
13. lis 2012

tak mamka uz prisla, prekvapila me, aspon sla s anickou pred obedem na chvilku ven. kokosky udelame az odpo. tak tedka rozmyslet skrinky do kuchyne. je to strasne tezky vymyslet, co kde...manza chce suplik na pribory, takovej ten obrovskej aji s vareckama, ja preferuju jenom na pribory.

mabe
autor
13. lis 2012

holky, tak jsem se informovala v jenom materskym centru u nas a maji jeste volno v dopoledni miniskolce. premyslela jsem, ze bych davala anicku 1x tydne na dopo 4h, at si zacina zvykat na kolektiv a zaroven si myslim, ze aktivity tam ji prospeji. nechci se ji zbavovat, ale proste si mylsim, ze je to dalsi posun a kladny pro ni. akorat s manzou jsem jeste o tom nemluvila a tedka jak je to realny, ze maji misto, tak jsu z toho takova jakoze se ji zbavuju a jestli na to neni mala,...manza mozna bude argumentovat penezma, ze nemam zadny prijem,ale mame snad neco nasetrenyho, i kdyz budeme kazdej mesic uz i tak v minusu s tim bytem vydajeX prijmy. ale neni to vecne, budto dalsi materska nebo prace bude.no, uvidime co na to rekne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru