Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
16. lis 2012

tak kamoska volala, matysek skolku zvladl bezvadne, pry ani nechtel domu. vychovatelka rikala, ze by melo byt misto, ale musim si v pondeli zavolat pani, co to ma na starosti. tak uvidime, kdyztak ji dam do te druhe skolky.
@nefertitka me to proste zamrzelo, takova dobra prilezitost, ale jsu mekka jim rict, ze teda s ni pujdu sama. 😝 😖

mabe
autor
16. lis 2012

holky, tak u nas uspech, anicka nikdy neusinala sama. vzdycky jsme s ni musela lezet a ona usinala se mnou. uz druhej den po obede usla sama. 🙂 vzala si 5 panenek a sla si lehnout a pokazde i vcera je cela prikryta perinou, asi si delaly bunkr, a spinka. 😀

nefertitka
16. lis 2012

@mabe sikulka😉 musis ju za to pochvalit a uvidis, bude chciet tak spavat stale😉

mabe
autor
16. lis 2012

@nefertitka jee, kdybys videle jak ja ju chvalim.. 😀

nefertitka
16. lis 2012

@mabe 😀 treba

mabe
autor
16. lis 2012

tak anicka je uz s tchanovcema, ja uz mam prevleceny postele, vysaty a hura do dalsiho uklizeni 🙂

nefertitka
16. lis 2012

@mabe no apson mas pokoj od toho cez vikend;)
my ideme zajtra na hroby, sme neboli kvoli mandli, manzel ma rodinu tu...ja nie, potom odtial rovno do jumpin centra, ako to vola mm...nech sa niki vyjasi, a potom obed v restike, takto sme nejedli uz roky, sa tesim, v nedelu k mojej mame na obed, takze tento vikend nevarim, juchu;)

mabe
autor
16. lis 2012

@nefertitka jojo, mam to uz za sebou a muzu si uzivat anicky. zitra dopo pujdeme prochazkou na kacenky k vode a nakoupit s manzou, odpo nevim. manza ma sraz se zakladkou uz v 17h a predtim tenis davis cup, ze...takze odpo si musime zaridit sami, asi pujdeme navstivit manzovu babicku a dedu prochazkou, bydli od nas kousek. v nedeli dopo s nasema k mymu dedovi a odpo uvidime. varit budu, ale nevim co, v nedeli asi spenat a maso peceny s knedlou a na zitra jsem si myslela, ze bude dnesni obed, ale anicka se vratila od tchanovcu a pry snedla za cely odpo pulku krajice chleba, tak rikakla, ze ma hlad a chce ryzi s masem, takze tedka pred spanim se cpe. nevim, proc tam neji. 😝

mabe
autor
16. lis 2012

@nefertitka to mate bezvadnej vikend, neco dobreho v restauraci, mnam. 😉

mabe
autor
18. lis 2012

dobre ranko, tak manza dosel buhvi kdy ze srazu se zakladkou, nasla jsem roznuty na chodbe, manza visel z kresla s gatema napul vyslecenyma. 😀 tak jsem ho prikryla a nechala tam. spaly jsme s anickou do 8:15h, tak jsme ho vzbudily, daly brufen a spi uz v loznici. takze za dedou pojedu sama, aspon si procvicim zase rizeni, tam mam sraz s nasema a pojedu k nim na obed a pak za manzou mu ho dovezt. 🙂
vcera jsem volala tchanovcum, ze bysme se dneska stavily a tchyne nemuze mluvit,asi ma neco podobnyho jako ja, ale pritom rikala, jasne stavte se, ale asi tam nepojedeme, aby to anicka nechytla. ona v tomto neni soudna, za kazdou cenu ju videt nemusim.

nefertitka
18. lis 2012

@mabe no asi ho to unavilo 😝
no to aj moja svokra bola taka, chora nechora, vobec ju to netankovalo, ze ju moze nakazit, sa trepala hocikedy za malou

No my tento mesiac snazenie musime odlozit, vyzera to, ze mam zapal, este pockam zajtra cely den a popripade pojdem v utorok za gynekologom, celkom dost to je neprijemne, nevidim to ruzovo:(

mabe
autor
19. lis 2012

dobre ranko, tak dneska jdeme ke kamosce na celej den a pak jdu vecer do kina s kamoskou
@nefertitka tak drzim palec, at je vse ok. tak vy uz jste se chtely snazit uz tedka??? tak drzim palceeee 😉

nefertitka
19. lis 2012

@mabe ano🙂 sme sa rozhodli, ze uz nebudeme cakat, nech neni medzi detmi taky velky vekovy rozdiel az, ale je aj mozne, ze sa nam to uz nepodari, my sme predtym nemoli roky otehotniet, povedali sme si, ze to budeme skusat do leta a ked sa nepodari, tak uz to nechame tak😉
dakujem

nefertitka
19. lis 2012

baby co si myslite o meningokokoch?vsade o tom pisu a ja uz mam z toho nocnu moru, v kazdom casopise to je, ja neviem ...je to casta choroba?ockovat?neockovat?

bambi7
19. lis 2012

cafte babule ako sa mate domka bola chora zasa tak sa hlasim az teraz.....

nef porad dake centrum na hranie a nevies kde by som mohla ist z domkou na vytvarnu ?nevies o niecom ta rrada kresli a tvori aj ja by som si pomalovala 😀 a co niky ako sa ma?

a co mate nove babule ?mabus ako?

mabe
autor
19. lis 2012

ahojte, tak dneska bezvadnej den. s kamoskou jsme byly venku s deckama, pak obidek v hospudce, spanek u kamosky, tedka jsme dorazily a za chvilicku razim s kamoskou do kina. 🙂 volala jsem do miniskolky,tak anicka jde uz v patek. uplne jsu vykolejena, najednou si rikam, zvladne to? neni jeste mala? chapete, proste je to tady, dalsi krok i kdyz je to jenom 1x tydne na 4h. zrovna tento patek jdou aji do solne jeskyni, tak nevim jak to zvladne. 😝

mabe
autor
19. lis 2012

@nefertitka tak drzim moooc palceee 😉

nefertitka
19. lis 2012

@mabe dakujem🙂 len najprv preliecit zapal...ale az v stredu mozem ist k dr;(
uzi si kino 😉
no je to krok, jasne ze si nesvoja, zrazu ju das do cudzich ruk ....ale je to dobre, super si to vymysle 🙂 la

@bambi7 neviem o takom centre, ale tiez by som takto niekam sla s Nikolkou niekedy,,,musim pokukat net...
Nikolka sa ma dobre, uz ako keby ani na ziadnom zakroku nebola😉
Nove nemame nic,uz sa tesime na vianoce,na vsetko okolo toho, pecenie, vianocne trhy a tak...ja vianoce mozem 😉
A vy co mate nove?

mabe
autor
20. lis 2012

dobre ranko, tak vcerejsi kino uplne suprovy, aji plakat se me chtelo, jak to bylo dojemny romanticky. 🙂 bezvadny.
@nefertitka tak at se vylecis rychle a pak hups 😉 patek se blizi a ja furt nad tim premyslim, jeslti sem ji tam mela davat uz tento tyden. nebudou vevnitr ve skolce, ale jdou do te solne jeskyne, zvladne to?.... 😖

nefertitka
20. lis 2012

@mabe zvladne neboj🙂

mabe
autor
20. lis 2012

@nefertitka no, snad mas pravdu. vis, ja mam takovy ty otazky: je to fakt potreba? neni brzo? proste je to velka zmena a uz se to blizi, je to tu, tak zacinam mit nervy a pochybnosti, ale jak si zvykne, tak to bude pro ni urcite velkej prinos. nikdy nebyla s cizyma lidma, se mnou nebo s babickama, tak je to pro me tezky

mabe
autor
20. lis 2012

@nefertitka co dneska delate? my mame zatim slunicko, tak chci vyrazit ven na chvilku a odpo jenom nakopuit nebo k manzove babicce, uz jsme tam dlouho nebyly.

nefertitka
20. lis 2012

@mabe tie tvoje pocity su uplne normalne, ja mam take iste, kedye niki ide od decembra naspat do skolky a dlho tam uy nebola...a vies ake je to pre mna tazke, ked niki nebola sama bez nas pomaly nikdy ani s babkou alebo tak?dnes sme u babky, cez obed idem asi k lekarovi a uz teraz stresujem,ako to zvladnu:P

mabe
autor
20. lis 2012

@nefertitka no, tak to anicka je zvykla s babickama, ale to je vsechno.

ellysa
20. lis 2012

@mabe my ideme do škôlky prvý krát zajtra a mám rovnaké pocity, dnes mám posledný deň materskej, zvláštny pocit, aj keď o dva mesiace druhá, ale je mi aj smutno, že už nemám moje bábätko, ale je to už veľké dievčatko-škôlkárka

mabe
autor
20. lis 2012

@ellysa jaktoze posledni dne materske? to mas na 2,5roku? je to velka zmena a prechod, snad to ty nase prciny zvladnou dobre. 😉

ellysa
20. lis 2012

@mabe áno len na 2,5 roka, teraz kým sa malý nenarodí som doma, len tak, potom mi začne druhá

mabe
autor
20. lis 2012

@ellysa ja uz citim, ze by anicka potrebovala jit do skolky nebo aspon takhle mezi lidi. me odmlouva, vsechno ji trva a takhle uvidi, ze se musi delat to, co je treba

nefertitka
20. lis 2012

@ellysa fiha tak aj vy uz budete skolkari🙂 dufam, ze zaspis v noci😉 ja soms tym vcelku mala problem a zas ho budem mat na zaciatku decembra...nepaci sa mi na tej skolke viac veci, tak preto a aj tie choroby...ale tie su zas vsade...

tak bola som u gynekologa, ze ziaden zapal nastastie, ze posunute PH...tak mam gynoflor

nefertitka
20. lis 2012

a pytala som sa ho na dalsie tehotenstvo, tak povedal, ze on dopredu nevie, co sa moze stat, ale ze ked som vynosila jedno dieta a porodila, tak preco by som nemala druhe:0)
a ze ved s tou mutaciou pojdem za svokrou a ja ze no to asi bude problem...a on ze preco a ja ze no lebo sa rok nebavime...tak sa smial, ze ok, tak sa medzi sebou potom dohodneme 😝
a vraj aj napriek fraxiparinu mozem mat aj epiduralku, tento krat by som ju veru chcela, lenze ked zas porodim skor, tak zas si ju nestihnem zazmluvnit:(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru