Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
4. srp 2009

jej elly,len to nie;) nieze by som nechela 2 deti,ale momentalne nie🙂 a predtym som si vzdy priala dvojicky,nech to mam jednym vrzom,ale teraz si uz zivo neviem predstavit zvladat dve naraz...toto moje je za tri 😀

nefertitka
4. srp 2009

ale chlapcek by sa este zisiel 😉 len keby som dopredu vedela,ze to tehu nebude take hrozne ako to predtym,a porod tak isto...ale to clovek dopredu nikdy nevie

ellysa
4. srp 2009

no však ja viem, že pri ďalšom budú talé isté nervy, či sa zasa niečo nestane, aj keď na druhej strane, možno práve teraz, keď sa sústreďuješ na Nikolku by to šlo najlepšie, pretože by tak nepracovala psychika. Najlepšie je to asi nechať na prírodu.
Moja sestra má prvých dvoch chlapcov s rozdielom 13 mesiacov, bolo to ťažké, navyše manžel pracuje na týždňovky, takže v podstate bola sama, ale teraz vidno, že je to najlepší vekový rozdiel. 😀 Aspoň sa vyhrajú.

sarlotta
4. srp 2009

Ahojky holčinky🙂)

mabe únava je normální... já klidně usínala i v 8večer.. nech tělo ať si dělá jak potřebuje a neřeš to kolikrát si za den lehneš... srdíčko musí teď přečerpat více krve, a mimísek roste geometrickou řadou🙂))) Papej jen to na co máš chuť🙂))

casia... tak si zprůměruj Ms cyklusy a kontík pij prostě od začátku MS do prostřed cyklu... ovulka bývá nejčastěji uprostřed cca 14den. kontík se pije po revizi na stahování dělohy a vyčištění a pak po těch 14 dnech.

nefertitka
4. srp 2009

no hej elly,mas pravdu,treba to nechat na prirodu,aj ked my berieme to ze mame aspon Nikolku za zazrak,my sme uz mysleli,ze ostaneme bezdetni a potom to znenazdajky prislo,takze nam ani nebude vadit,ked bude len jedno....budeme sa snazit ju nerozmaznavat,aj keby bola jedinacik,no ked ma prist bracek alebo sestricka,tak pridu,je to cele mozno len na osude🙂uvidime,ci k nam este zavita bocian.Aj ked lepsie by bolo,keby mala surodenca...a naj by naozaj bolo s malym vekovym rozdielom,ale ja sa momentalne na to necitim,a ani si neviem predstavit,keby som to zas musela odlezat,kto by sa zatial staral o Nikolku.

mabe
autor
4. srp 2009

Ahoj holky, tak tehu tfuj, tfuj, tfuj, .... 🙂

s tou unavou dobry, ale trosku mam strach z vitaminu. ja nejak nemam chut na moc ovoce a zeleniny a pritom neberu tehu vitaminy. Jenom B-cka. Snad se tim neco nepo..... 😖

ellysa
4. srp 2009

verím nef, môj muž sníva, že budeme mať 5 detí 😀 , asi bude rád, ak bude jedno. A ak nie, tak si adoptujeme 10 cigánčat 😀 a on bude cigánsky barón. 😀 😀 😀
Neboj určite ešte bude mať Nikolka súrodenca, verím tomu. Moja kolegyňa potratila 7 krát a teraz mám už za sebou bez problémov 3 detičky. Na ňu vždy myslím, keď ma prepadne depka.

mabe
autor
4. srp 2009

Ja vcera 2x vrhla a dneska rano uz taky. Utirala jsem prach a predklonila se a sup. 😝 Proste se me 3x navali a na poctvrte uz to jde ven. Jestli je to naznak zdraveho tehu, tak fajn beru to. Pri tech predeslych dvou jsem nic takovyho nemela.

sarlotta
4. srp 2009

mabe a co listovka ? na nevolnost si kup lízátka v lékárně🙂)

nefertitka každé těhotenství je jiné... Nikolka je maličká... do ničeho se nenuť... ta touha po dalším přijde až uvidíš jak se hraje na písku s jinými dětmi🙂 a až se začne ptát proč ona nemá brášku, sestru....

mabe
autor
4. srp 2009

sarlotko, listovku jim. mam nejaky specialni vitaminy, kde jsou vsechny Becka aji listovka.B1, B2, B3, B5, B6, B12, biotin a kyselina listova.

sarlotta
4. srp 2009

Mabe, tak je papej večer před spaním... aby se dobře vstřebali a náhodou si je dopolko nevyzvracela. Vitamínky se nesmí zapíjet kávou ani čajem... pak jdou moc rychle z těla ven.

mabe
autor
4. srp 2009

aha, to jsme nevedela, ze nesmi cajem. Ja je prave beru rano s cajem.Tedka jsem utrela prach a podlahu, samozrejme pomalicku. A uz nic nedelam. Vecer trosku vyzehlim. Na obed si chci udelat dusene rajcata s rizkem. Snad to telo prijme.

mabe
autor
4. srp 2009

Holky, dneska zacinam 8tt - ten byl vzdy osudny, snad to prezijeme ve zdravi. V sobotu jdeme na svatbu. Obrad v 13h a pak obed. Uvidime,jak tam dlouho vydrzim. Jsem domluvena s nasem, ze pro me kdykoliv prijedou - je to 20km od Brna. Ja to vidim tak do 20h, ze vydrzim - bez odpoledniho spanku to bude tezky. 😒

sarlotta
4. srp 2009

No zkus je brát večer🙂 než jdeš spát. vidím , že chutě máě dobré🙂))) tak přeju ať Ti ten obídek sedne.-))))
Ono ty ranní nevolnosti jsou často spíš celodenní🙂)) ale za 4týdny už bude v poho a vysmátá🙂))

mabe
autor
4. srp 2009

me neni tak, ze by me bylo uplne zle, ale proste zaludek na vode a sem tam se me navali a od vcera i vrhnu

sarlotta
4. srp 2009

Mabe u malého sem to taky měla tak lehce.. žaludek na vodě... snědla jsem jen půlku jídla co sem si dala na talířek ... a zvracela jsem 2x... pak se to samo srovnalo. Při druhém těhu loni jsem problila 3měsíce a pak se mi udělalo dobře, ale to už bylo po všem☹
každé těhu je jiné... a Tvoje nevolnosti jsou úplně normální... zkus tomu nepodléhat a vstávat pomalu... polehávat , i jíst můžeš v posteli🙂 mě se dělalo zle když sem rychle vstala 😉

mili1
4. srp 2009

Ahojte babulky,,,, ellysa urcite sa onedlho podarí - hi hi vraj ako psik 😀 my sme tiez cele tehu drzali post lebo sme sa bali a teraz ako hovori nef ani ja sa do toho moc nehrniem 😒 ja som si myslela ze mi to bude chybat ale vobec nie - maly mi zabera tolko casu ze ani nemam cas na to mysliet 😀
Nef ja som predtym myslela tak ako ty, ze som chcela mat dve naraz ale teraz si to vobec neviem predstavit starat sa o 2 , ved clovek nic nestiha ani pri jednom 😒
Aj my by sme chceli dve deticky ale ak si spomeniem ze ma to caka zasa hned na to zabudnem 😀
Mab tyzde pribudaju 🙂
Sarlotka ahojjjj

nefertitka
4. srp 2009

Mili uplne zdielam tvoje pocity;)
sarlotta,mas pravdu,ono to asi pride neskor a nad tym som uz tiez rozmyslala,ze ked sa zacne vypytovat preco nema surodenca a bude jej smutnucko...jaj no uvidime,co zivot prinesie
elly ze cigancata;) jezis...to uz radsej cernoskov potom🙂))

sarlotta
4. srp 2009

Ahojky mili🙂

Holky já jsem se při pomyšlení na dvojčata osypávala🙂)) Teď po dvou nezdarech by mi nevadili🙂)) To je ta změna pohledu.
A je fakt, že s dalším dítkem už člověk má zkušenosti a některé věci háže za hlavu a hlavně ví, že žádný režim, nemoc nebudou trvat věčně.... naučila jsem se, že moje plány už neexistují.. vše se přizpůsobí dítku a když to nebude dnes, tak to bude zítra....

bambi7
4. srp 2009

cafte babulkyyyyyyyyyy som tuuuuuuuuuuuuuu
chybala som vam?

mabuska nebojkaj sa tentokrat to doklepes do ciela viem to 😉

na chate nam bolo super mala stale spala a ked bola hore vsetko sledovala je uzasna uz sa prevaluje z boka na bok drzi hlavku poriadne vysoko a dlhooooooooooooooo 😀

dnes sme boli na ockovanie chudatko tak plakala a aj teraz sem tam placka ☹ zlatko nase maleeee
aj lekarka vravela ze je sikovna ze sa tak prevaluje ze na to ma cas do 4 mesiaca 😉 drzka si uz aj hracky a nieo im rozprava 😀

vidim ze preberate druhe mimco no ja chcemmmm druheee a velmiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

mabe
autor
4. srp 2009

ahoj bambi, tak ty si nam chybela. 🙂

mabe
autor
4. srp 2009

ja tomu taky verim, ze to vyjde. doma jsem druhej den a uz me to nejak neba. ale mam takovou naladu, ze se me nic nechce a nevim, co mam pit a jest - nic me nechutna. sirup nechutna, z mineralky pali zaha, dzus kyselej, caj 😝 . jinak mam prsiska nality, a bricho zacina byt spekaty. zitra me manza vezme rano do prace - udelat jeden pohovor - jedu na 9h, pak se naobedvam a pojedu domu si lehnout. odpo na masaz - reknu, ze jenom radsi krcni, nee banky.

mabe
autor
4. srp 2009

bambi, pak nam dej kdyztak nejake foto 🙂

bambi7
4. srp 2009

mab ako moja?

bambi7
4. srp 2009

mabus mna stale palila zaha pila som lucku vodu 😉 to bolo pre mna najlepsie 😉

sarlotta
4. srp 2009

Mabe🙂)))), čistou vodu, banány, piškoty, když to půjde tak ředěný juice a zkoušej ovoce po troškách a zeleninu do sebe cpát.

mabe
autor
4. srp 2009

co to je lucku vodu? je me jaks taks. myslim, ze rozhodnuti PN je nejlepsi. Ja to zkousela v praci, ale v utery sem trosku spinila a tak jsem si rekla a dost. v patek jsem byla u dr. a znova me delala UTZ - mimisek tak moc vyrostl od pondelka, uplne jsem cucela a tlouklo srdicko jako o zivot. ten UTZ v albu je z pondelka. to byl jeste mensi. na kontrolu jdu za 14 dni v patek. mam i vychazky, ale zatim jsem nikde nebyla. jsem unavena a zaludek na vode. ne ze bych zvracela, ale sem tam se me navali a vcera a dneska jsem to parkrat rozdychala a pak uz to neslo. 😀 citim se stastna. 🙂 verim, ze to vyjde. 🙂

bambi7
4. srp 2009

mabus mrnus je krasny 😉

lucka voda je cista voda bez CO2 maju viac druhov ale ta ruzova cela je najlepsia je to dojcenecka voda dava sa mimcam netreba prevarat....ja ju pouzivam do mliecka ked uz nekojim je super

bambi7
4. srp 2009

a samozrejme ze to vyjde ako inac 😉 a dobre ze si domkaaa je to lepsie a neboj tak to utecie a coskoro budes mat drobca v naruciiiii

mabe
autor
4. srp 2009

aha, takze kojenecka voda 🙂 , musim si zitra neco koupit, protoze me nechutna nic pit 😖 . je to se mnou strasny, nevim, co chci jist, pit,....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru