Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
28. lis 2012

@mabe to fakt neje cokoladu?
no nasa ju jedla tiez vlastne od 3 rokov... zacali sme horkou, vysokopercentnou, ta je zdrava, aj jej chutila, pokym nepricuchla k Milke 😠 😝
a oriesky papa?ze by si jej tam dala oriesky napriklad....

mabe
autor
28. lis 2012

@nefertitka ja ji to nikdy nedavala a ona se tak naucila, ze to papa maminka s tatou. takze kdyz je na stole na oslavach, tak si to ani nevezme a da to nam. 🙂 proste to tak ma odmalicka. aji kdyz tedka dostane kindervajicko od nekoho, tak to nechce sama, i kdyz ja bych ji to povolila nekdy. orisky taky nepapa, ale hlavne nevim, jakej ten kalendar udelat? rulicky z toaletaku nemam, leda pytlicku, ale to je zase pracny...

nefertitka
28. lis 2012

@mabe a ine sladkosti papava?

mabe
autor
28. lis 2012

jediny co ji, tak lipo

nefertitka
28. lis 2012

@mabe a co dostane na Mikulasa?
teda tak to klobuk dole, ze nepapa sladkosti, my sme jej nedavali vobec do 3 rokov a teraz uz papa vsetko

mabe
autor
28. lis 2012

@nefertitka tak mikulase koupenyho jeste nemam 😝 a nevim, jestli mam udelat adventni kalendar. leda ji dat balicek lipa na kazdej den, zase neni to moc? 😝

nefertitka
28. lis 2012

@mabe a ty jej vyslovene nechces davat sladkosti?takeho bebe brumika napriklad?alebo tie keksiky pre najmensich?alebo chrumky kludne jej mozes dat...alebo bebe keksiky...ak papa slane, mozes jej dat aj tycinky..ja neviem 🙂

ellysa
28. lis 2012

@mabe áno chcem ho skúsiť ušiť, bude to 4. pokus môj, ale len nejak jednocducho, my veru čokoládu jeme, tajže každý deň jej tam dám nejakú drobnosť, nie len sladkosť, môžu byť aj oriešky, alebo nejaká malá hračka,neviem, povymýšľam niečo, ale budem jej to musieť len priebežne plniť, lebo ak by som naraz, tak by všetko hneď povyberala, prípadne urobím len jednu ponožku mikulášsku a tam jej dám každý deň niečo

tu moje výtvory 😀 😀 😀 😀 😀 , ale berte to tak, že som nikdy nešila

nefertitka
28. lis 2012

@ellysa sikovna si🙂 ja chcem taketo nieco urobit vianocne, hviezdy,stromcek, mikulasa, snehuliaka, len neviem zohnat take latky na to vhodne a cim si to vypchala?

ellysa
28. lis 2012

@nefertitka ja látky len z netu objednávam, nevieš kde v BA je nejaká galantéria na látky?, inak také vianočné by bolo naj z filcu, to som objednávala tu www.textilmania.sk
vypchávam dutým vláknom, z týchto vankúšov z ikea, aby sa to dalo aj prať http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/6007...

mabe
autor
28. lis 2012

ahojte, tak jsem byly venku 2,5h, je tam nadherne, teploucko, slunicko sviti. 🙂 uplne me to nadzvedlo naladu, porad su vysmata dneska. 😀

mabe
autor
28. lis 2012

@ellysa jses moc sikovna 😉

nefertitka
28. lis 2012

@ellysa dakujem za tip, galanteria je niekde pri dvoch levoch vraj, sestra mi to nejak vysvetlovala, len neviem kde presne, este som v ziadnej ani nebola, resp. velmi dlho nebola, ale nasla som takyto zoznam
http://www.zoznam.sk/katalog/Moda-textil-detske...

nefertitka
28. lis 2012

@ellysa a inak mala je uz teda velka kocka;)

nefertitka
28. lis 2012

@mabe aj my sme boli vonku, som sa citila, akoby zacinala jar, normalne som dala Nikolke dolu ciapku a rozopla bundu...

ellysa
28. lis 2012

@nefertitka ďakujem, ona teda je naozaj veľká na svoj vek, má už 98cm

mabe
autor
28. lis 2012

@nefertitka no citime jaro,ale za chvilku prijde radna zima 😝

mabe
autor
28. lis 2012

holky, me vzdycky ten utros uplne rozseka, jsu po nem utahana, tak si lehnu a uplne tvrde usnu. beru ho 3x denne, na noc nevadi, rano ho beru v 5h, takze to jeste taky jdu spat, ale tedka v poledne si prilehnu k anicce a uplne vytuhnu.

mabe
autor
28. lis 2012

tak anicka uz je pryc, musim jit dopect pernicky a pak uklidit, pripadne zehlit 🙂

mabe
autor
28. lis 2012

holky, jak budete resit milkulase?kamaradka si pozve domu a rikala, jestli nechci taky prijit. ja nevim, jestli to neni zatim moc pro anicku, jestli neni mikulas napoprve lepsi s vic lidma, takovej ten hromadnej. nase miniskolka porada mikulase.

nefertitka
28. lis 2012

@mabe my urcite ideme niekam hromadne...a bude tam mat ta kamaratka viac deti na navsteve?to tiez nemusi byt zle

mabe
autor
28. lis 2012

@nefertitka anicka by tam mela jednoho kamarada. no ja prave nevim, abych ju nejak nestresovala, takhle muzeme se jenom kouknout z dalky a jit pryc kdyztak
konecne uz uklizeno, navareno, dokonce aji anicce jsem prebrala veci a schovala ty maly

nefertitka
28. lis 2012

@mabe tak to potom radsej chodte hromadne, ked uvidi, ze druhe deticky mu sadaju na kolena, aj ona bude chciet 😉
my sme dnes cez sablony obstriekali dve okna umelym snehom a zrkadlo v hale na skrini...pekne to vyzera

mabe
autor
28. lis 2012

@nefertitka to jste sikulky. ja dopekla ty perniky a tedka dodelala kure na zeli zitra na obed a nejradsi bych to snedla tedka 🙂

nefertitka
28. lis 2012

@mabe jej my sme mali vcera a dnes sme dojedali tiez kura na kapuste;)

mabe
autor
28. lis 2012

@nefertitka ja mam zeli strasne rada, anicka ho jest urcite nebude jak ju znam,ale ja si dam.

zitra dopo sokol, odpo ke kamosce na barak. v patek dopo miniskolka a odpo chci vzit anicku do mesta na rozsviceni vanocniho stromu, pujde tam aji mamka, dame si punc nebo tak neco 🙂

nefertitka
28. lis 2012

@mabe aj ja a zacali sme na to Nikolku ucit, je to zdrave, sice ta co sme mali teraz bola extra kysla, zabudla som ju preplachnut, skrucalo ju, ale trosku spapala;) to ju na tom asi bavilo, ako sa na nej rehocem, preto to jedla, lebo chcela byt zaujimava 😉 vravi sa ze kazdy den jedno jablcko a trocha kyslej kapusty a budes mat imunitu ako lusk 😉
My sme uz boli na vianocnych trhoch, ale tam sa nedalo hnut....ale zas pojdeme mozno cez vikend, ale skor doobeda. A potom na Mikulasa vecer;)

mabe
autor
28. lis 2012

@nefertitka no vidis, anicka sni kazdej den jabko, z ovoce to ma nejradeji. tak vy taky pujdete na hromadnyho mikulase? ja asi nakonec taky, jak nad tim premyslim. nase miniskolka porada pristi stredu a pak doma bude mit anicka nachystanej adventni kalendar, musim ho udelat. usiju kapsar 🙂

nefertitka
28. lis 2012

@mabe ano pojdeme...
Nikolka ma najradsej hrozno..skoro kazdy den ho papa...
tak potom odfot, nech vidime aka si sikulka;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru