Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
4. pro 2012

@mabe no tak radšej choďte, to nevypadá dobre 🙄
@bambi7 ja som chcela piecť medovníčky už včera, ale netuším, čím by som nahradila sodu bikarbonu v recepte, a u nás ju nemajú, tak dnes idem za kamoškou do BA poobede, si kúpim a asi v piatok ich napečieme, zajtra mám narodky, tak to budeme asi oslavovať doma a vo štvrtok je mikuláš v kostole, pôjdeme pozrieť

Domi má takú slabú imunitku? Aj býva často chorá? JA len čakám, kedy dovlečieme prvú chorobu zo škôlky, teraz som ja nachladnutá už 4 dni, tak sa tiež modlím, aby to malá nechytila
Ako sa cítim, no už ako pred rozpadom 😀 Malý akurát kope tak, že mi brucho behá z jednej strany na druhú 😵

mabe
autor
4. pro 2012

@ellysa jezis, nestras, jsu z toho strasne nervozni 😖

mabe
autor
4. pro 2012

tak jsme byly u pani dr., dala pamycoin do nosa a kapky na kasel, pry to vypada na virozu, kdyby se to nelepsilo ve ctvrtek kontrola.

nefertitka
4. pro 2012

@mabe no mozno to medzi detickami nachytala v skolke...a teraz je toho aj tak vela

nefertitka
4. pro 2012

@bambi7 a ako casto byva Domka chora?
nove mam to, ze to vyzera, ze som tehotna😉

mabe
autor
4. pro 2012

@nefertitka mozna jo, ale my byly vsichni kolem ni nemocni posledni mesic, tak uz to bylo urcite moc. hlavne aby se to nezhorsovalo, ale zlepsovalo. jako ona se chova celkem jakoby nic, akorat kasle a tece z nosa a oci a lisa se teda vic k mamince. 🙂

mabe
autor
4. pro 2012

@nefertitka a jak mozno??? jsi 😉 . jak se citis dneska? porad na tebe myslim. 😉

bambi7
4. pro 2012

jeeejjjj nef superrrr tesimmm sa velmii len sa drzkajte moc sa tesim to je super

mabus ako anicka?

ellysa
4. pro 2012

@mabe no ako dobre, že je to "len" vírus, snáď sa vám do pár dní polepší 😒

mabe
autor
4. pro 2012

@bambi7 no, anicka pokaslava, ma obrovskou rymu, je hodne zahlenena. tak odsavame, kapeme, cajikujeme. tedka usla, zatim teplotu nema, uvidime co v noci. snad uz bude jenom lip.
@ellysa diky, snad to bude fakt jenom virus a bude lip. nebyla pul roku nemocna,tak nekdy musi byt, ze? 😝

mabe
autor
4. pro 2012

@bambi7 a co ty kocko? jak ty se mas? asi hodne prace, ze? ja uz uvazuju nad tim, ze dalsi mesic bych nechala snazeni byt. no, nevim psychicky budu nervozni asi vzdycky, tak je jedno jestli tedka nebo v lednu. stejne ovu bude az nekdy po stedrym dnu.

nefertitka
5. pro 2012

dobre ranko,
vcera vecer som zakrvacala, dnes rano tmavohnedy vytok, spravila som si test rano a toto je vysledok😉

nefertitka
5. pro 2012

len sa bojim, co bolo to krvacanie, volala som lekarovi, dvihla mi sestricka, ze to v obdobi MS moze byt, ale za zajtra sa mam urcite ukazat, dnes maju len poradne pre neplodne pary a pre tehotne,,,tak dufam, ze to neznamena nic zle:( aj ma brucho boli, ale to dufam, je tiez normalne

mabe
autor
5. pro 2012

dobre ranko, tak u nas noc uz pohoda. anicka krasne spinkala, sem tam zakaslala, ale nevzbudila se. v noci mela 37,5C a tedka uz ma 36,9C, takze bezvadny. jsu rada, ze to snad vypada na ustup nemoci. 🙂 vcera jsem vecer dosila ten adventni kalendar. babicka me usila kapsicky na stroji a je "jenom" prisivala k latce a mela jsem toho dost, sla jsem spat po pulnoci a to jsem chtela usit v ruce cely. 😝 😀 jsu teda antitalent, nevypada to moc perfektne, ale ucel to splni a je to z lasky. 🙂 😀 . tak dneska dopo nejaky uklizeni a vareni, odpo budeme delat tu vyzdobu na sklo - vystrihovani. zitra pokud me nachlazeni neskoli jdu na koncert s kamaradama, tak se moc tesim. 🙂
@nefertitka ty jo, to je krasnej test. ach jo, tak preci jenom jedno vystraseni. 😖 drzm moc moc palce na zitrejsi ko. a co dneska mate v planu?

nefertitka
5. pro 2012

@mabe neviem co dnes budeme robit, aj sa bojim ist s nou von, asi budeme doma a skusim len posedavat, polihovat, uvidim, ako sa lekar zajtra vyjadri. Len ked mi povie byt vklude, tak neviem, kto bude s Niki chodit von...neviem, ako to spravim cele...ach jaj

mabe
autor
5. pro 2012

@nefertitka ja bych byla radsi doma a trosku vic odpocivala. drzim moc moc palce, to je trapeni, ze musis byt zase tak vylekana. 😝 a manza chodi kdy domu z prace?

nefertitka
5. pro 2012

@mabe no mi hovor, ja nad tym celu dobu premyslam, ze ak toto nevyjde, ci by som na to este mala nervy niekedy...
No on chodi medzi 17:30 az 18:00
a dakujem;)dufam, ze to neni nic vazne, ze to bolo len uhniezdenie...vraj 1 z 3 zien to mava som citala, pri Nikolke to bolo to iste a dnes rano vysiel test pekne, druha ciarka tmava, tie predtym boli blede. Musim mysliet pozitivne a hotovo 😝

mabe
autor
5. pro 2012

@nefertitka je jasny, ze ti to na psychice neprida, ale jak moje dr. rika, nezbyva nez cekat a verit. 😝 😉 je to tezky, ale pokud chceme mimco. me se to pise, co? pockej, az ja "snad to tak bude" budu tehu. ty carky jsou uplne luxusni 😉

nefertitka
5. pro 2012

@mabe 😉 no ved, ja som v strese teraz riadnom...no co uz, to som vedela, ze to takto bude, ked som do toho sla

mabe
autor
5. pro 2012

@nefertitka tak drzim moc a moc palce, myslim na tebe

nefertitka
5. pro 2012

su luxusne😉

nefertitka
5. pro 2012

@mabe dakujem, ja dufam, ze tebe to tiez vyjde na prvy sup a vsetko uz prebehne hladko az dokonca;)

mabe
autor
5. pro 2012

@nefertitka no, uvidime.

ellysa
5. pro 2012

@nefertitka test je nádherný, bábo sa krásne chytilo, bude silné určite, to špinenie by vyľakalo každého, teraz ešte špiníš, či len včera a ráno hnedý výtok?to som mala dva krát aj ja teraz, hlavne sa šetri radšej buďte doma a niečo sa hrajte, nemusíš ležať ale nepreháňaj to. Veľmi veľmi na vás myslím, musí to byť v poriadku, potrebujem predsa nasledovníčku 😉

normuliatkolb
5. pro 2012

@nefertitka Ahoj, podla mna to bude v poriadku, ja som tiez trosku na zaciatku spinila a bala som sa bo som uz dva krat prisla o babo ale musis verit a nepripustat si ze by to mohlo byt nieco zle. Aj ked je to lahko hovorit ked druhy nevidia do vnutra druheho. Aj ja mam niekedy stale zvlastny pocit ale hned si pohladkam brusko kuknem sa na foto zo sona a hned je lepsie. 🙂 Tak sa neboj, oddychuj ak sa ti da a mysli na to ako ho budes vidiet na obrazovke malu bodku alebo fazulku 🙂

nefertitka
5. pro 2012

@ellysa dakujem pekne😉 dufam, ze bude silne ako pises, snazim sa byt v klude, len to dieta si stale chce hadzat balon a tak,,, tak som ju teraz nahovorila na kreslenie...
krvacala osm vcera vecer, mala som krce, tie v noci presli, rano hnedy vytok, teraz sem tam na papieri uplne slabunka ruzova skvrnka, brucho pobolieva...

@normuliatkolb dakujem, no ved uz sa tesim a dufam, ze take nieco aj uvidim😉

nefertitka
5. pro 2012

zas mam tmavy vytok:(

ellysa
5. pro 2012

@nefertitka to môže byť aj pár dní moja, ako keď máš MS len oddychuj , všetko pozitívnu energiu posielam fazuľke

mabe
autor
5. pro 2012

@nefertitka drzim palce

nefertitka
5. pro 2012

@ellysa
@mabe dakujem

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru