Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
5. pro 2012

moje dieta sa mi prave dnes rozhodlo pilit nervy, pisti za vsetko, umrncana je...mozem sa vyhrazat kolko chcem, ze Mikulas ju vidi a nic jej neprinesie, nejak nezabera, az ked som zobrala telefon, ze mu idem volat, nech jej teda nic nenosi sa ako tak skludnila 😝

nefertitka
5. pro 2012

toto som nasla, tak ma to potesilo😉
Kacenka [Porodní asistentka] - Hnedý výtok počas tehotenstva, alebo hlavne v začiatu tehotenstva je obvykle spôsobené samotným tehotenstvom. Vajíčko sa vnára hlbšie do kyprej sliznice maternice, čím narušuje cievky, ktoré potom môžu slobo zakrvácať. pokým sa krv dostane von, tak zostárne a zmení farbu z červenej na hnedú. Niekedy špinenie môže znamenať hemetóm, ktorý treba sledovať. Obvykle sa zvykne sám vstrebať a tiež nemusí byť nijakým problémom pre prosperitu gravidity.

ellysa
5. pro 2012

@nefertitka tak takýchto pozitív sa treba držať, u mňa to tiež bola cievka a potom hematóm

nefertitka
5. pro 2012

boze taketo trpnutie cele tehotenstvo a potom ze som na to dieta taka upata a citliva, vid Nikolka 😝

mabe
autor
5. pro 2012

je to sileny, co? neda se nic asi delat. k dr. jdes teda v patek?

mabe
autor
5. pro 2012

tak anicka namalovala obrazek, daly jsem to za okno a tedka cekame, jeslti prijde mikulas vezme obrazek a taky neco donese. tak aspon taklhe milkulase

nefertitka
5. pro 2012

@mabe ak to bola otazka na mna, tak zajtra uz idem k lekarovi;)
lenze mam dojem, ze na Nikolku nieco lezie...dufam, ze ak ano, ze ma nenakazi...

mabe
autor
5. pro 2012

@nefertitka tak uz zitra, to je dobre, apson ti predepise duphaston. no, nachlazeni v zime se asi nevyhnes, pokud se ma mimco udrzet, tak se udrzi i s nachlazenim, verim tomu.

mabe
autor
5. pro 2012

@nefertitka uz probehl u vas mikulas? my cekame na manzu, pak v loznici oddelam obrazek a dam tam ten kalendar 😀

nefertitka
5. pro 2012

@mabe v noci bude chodit, uz si Niki upratuje izbicku a umyva cizmicky a rano si tam hadam najde sladkosti 😉

mabe
autor
5. pro 2012

@nefertitka tak u nas uz byl a anicka byla uplne krasne v soku a nadsena 🙂

nefertitka
5. pro 2012

@mabe u nas chodi 6teho😉

nefertitka
5. pro 2012

@mabe ale vlastne vcera sme boli u babky a tam uz chodil, tiez bola nadsena😉

mabe
autor
5. pro 2012

@nefertitka aha, to ja nevedela 😲 😀

ellysa
5. pro 2012

@mabe aj u nás už bol, mal by asi chodiť v noci ale keďže ráno by sme sa potom asi do škôlky nevybrali, tak už prišiel a bola šťastná, ale je asi taká prezážítkovaná, že teraz ručí a vybieha z izby, pritom už je unavená ako kôň
@nefertitka ako? ešte výtok?

mabe
autor
6. pro 2012

dobre ranko, tak dneska jsu aji ja trosku zahlenena, ale anicka je o neco lepsi. uz nema vubec teplotu, vcera jeste mela zvysenou, kasle sem tam, tak snad uz to bude lepsi a lepsi. premyslim, jestli jit vecer na koncert, uvidime. zase se dostat ven mezi lidi, by me neuskodilo. 🙂
@nefertitka tak jaka holka?

nefertitka
6. pro 2012

caute, tak som sa vratila od lekara, no nic moc, uplne ma vystrasil, vraj v maternici neni nic vidno este, zobrali mi hcg, zajtra okolo 11tej mam volat, ked to bude dobre, tak mam prist o tyzden, ked to nebude dobre, tak mi povedia, kedy mam prist, ale urcite skor. Vraj to moze byt aj mimomaternicove tehotenstvo 😕 😒 ...no podla mna je logicke, ze tam este neni nic vidno, ked mam este len obdobie MS, nie nahodou? A o tom mimomaternicovom sa asi 3x zmienil, ze dufa, ze to nebude ono. Sorry, ale co ma strasi do prcic!ja mam uplne naladu v kybli, este pozrel do mojej anamnezy a hned skonstatoval, ze to s tou pecenou sa mi na 100 percent zopakuje...
Duphaston som si sama vypytala, inak by mi ho ani nedal.
No co si mam mysliet?

ellysa
6. pro 2012

@nefertitka bože to je prístup zasa, moja skús zmeniť gyndoša, jasné, že ešte nebolo nič vidno, však je to veľmi skoro, najskôr o dva týždne možno bude bublinka a tak o tri-štyri až srdiečko, verím ti, že si bez nálady, skús popozerať niekde na nete iných lekárov, ja som pri malej chodila do GPN v Ružinove bola som veľmi spokojná, tá moja lekárka už odišla do Viedne ale sú tam aj ostatní dobrí, len na jednu doktorku nadávali, GIN-FIV je veľmi dobrá klinika, prípadne Koch ale to sú tí istí, čo GPN

nefertitka
6. pro 2012

@ellysa asi ho naozaj zmenim... musim to popozerat, on uz vela krat bol takyto a furt sa tvari, akoby mu vcely uleteli, som zvedava na tie vysledky krvi zajtra:(

nefertitka
6. pro 2012

a este mi aj povedal, ze to krvacanie co som mala, ze to neni normalne 😕

nefertitka
6. pro 2012

a to s tou pecenou, vd ked o tom vie dopredu, tak praveze moze vcas zasiahnut a nasadit mi napr. lieky, nie?
ja neviem, ked toto tehu nevyjde, ja uz do toho s velkou pravdepodobnostou nepojdem, toto su hrozne nervy a stres

mabe
autor
6. pro 2012

@nefertitka to je me lito, ze te tak vystrasil, to je fakt debil. jasnacka, ze tam jeste nemusi byt nic videt, ja sla taky par dni po MS a nic tam nebyla a za tyden sup. uvidis zitra podle HCG, na zavery mimodelozniho je jeste brzo. duphaston sis dobre vydyndala, je to takova jistotka.

mabe
autor
6. pro 2012

@nefertitka vsak uz si psala, ze na neho jsou spatny recenze, tak jestli neni cas ho zmenit.

mabe
autor
6. pro 2012

@nefertitka skoda, ze te dr. neumi uklidnit a naopak te zase vynervuje jeste vic 😖 a jeste spinis?

nefertitka
6. pro 2012

@mabe asi ho naozaj zmenim, len musim dobre vybrat, aby som si dalsieho blbca nevybrala...popozeram, co Elly pisala...spinim len minimalne, sem tam trosku hnedeho na papieri

nefertitka
6. pro 2012

ja som mu hned povedala, ze mam este len mat MS...tak by ma zaujimalo, co tam take chcel uz vidiet:(

nefertitka
6. pro 2012

@ellysa takze si tam mam radsej vyberat lekara, nie lekarku pre istotu? a ako je to s tymi poplatkami?zaplatim rocny a mam v tom starostlivost aj pri tehotenstve?ci ?

mabe
autor
6. pro 2012

@nefertitka jasnacka, je treba se poradne rozmyslet. urco je to ale na miste, s takovym pristupem cely tehu.. 😝

nefertitka
6. pro 2012

@mabe ved prave...no ja mam naladu pod psa, neviem, ako to do zajtra vydrzim. Dnes mame s Niki aj dlhy den, tato dojde z roboty a hned ide na vianocny vecierok pracovny...takze som tu sama na rozmyslanie cely den 😝

mabe
autor
6. pro 2012

@nefertitka je to naprd, ta tvoje situace. nezbyva nez verit a cekat na zitra, ale fakt nevim, co tam chtel videt, jeste je brzo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru