Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
6. pro 2012

@nefertitka Na také ani nemysli, pri mimomaternicovom, by si mala strašné bolesti, toto je naozaj rozťahovanie maternice.
A som si spomenula, jedna exkamarátka keď otehotnele, začala špiniť, bola u doktora, tiež je nakecal, že to je mimomaternicové, že má večer nastúpiť do nemocnice, ona bola v takom šoku a vystresovaná, že nenastúpila, šla k druhému doktorovi na ďalší deň a ten jej potvrdil tehotenstvo, a potom už bolo všetko OKA

nefertitka
6. pro 2012

@ellysa no dufam, ze je to aj moj pripad, ale utesuje ma aj to, ze pri Nikolke som mala tiez taketo krvacanie...chvilkove, len si uz nepamatam, ci som potom dalej aj spinila, viem ze potom neskor som spinila a casto, ale tesne po tom krvacani neviem. A inak ta tvoja kamoska co mala tiez problem s pecenou je teraz ako na tom?Minule si pisala, ze je druhy krat tehu a ze zatial v pohode, lebo to ma tiez strasi. Aj to, ze ked prekonam prvy trimester, druhy bude viacmenej ok dufam, ale v tom tretom sa zas pripravujem na to tvrdnutie a na tu pecen 😖

ellysa
6. pro 2012

@nefertitka Teraz s ňou veľmi nie som v kontakte, ale myslím, že je zatiaľ v pohode, pod kontrolou, podľa mňa po krvácaní je normálne, že ešte špiníš, to sú také dozvuky

nefertitka
6. pro 2012

@ellysa no ved hej, musi sa to docistit, teraz posledne dva razy zo 100 co chodim cikat uz je ten vytok skor do zlta, takze dufam, ze uz sa to nevrati...aj ked tomu neverim
inak mi toto tehotenstvo vyslo na cas, ked si potrebujem farbit vlasy a nemozem najblizsie 3 mesiace 😠 ...no neva, kvoli babu aj sediva chodit budem 😝

ellysa
6. pro 2012

@nefertitka aj ja som to tak mala asi dva dni hnedý výtok a potom už taký béžový, žltý až to prešlo, hnedý výtok nemusí naozaj nič znamenať horšie je čerstvá krv-ale ja som vtedy poriadne zakrvácala čerstvou a vidíš, pomaly som na pôrodnom stole

mabe
autor
7. pro 2012

dobre ranko, tak vcera jsem si koncert pekne uzila, hodila jsem aji nejaky to pivecko do nalady. 🙂 mela jsem odvoz tam i zpet, tak to bylo prijemny. 🙂 dopo budeme delat asi rohlicky vanilkovy, mam udelany testo ze vcerejska.
@nefertitka tak to je dobre, ze uz to snad mizi. jak je dneska??? ja si budu barvit hlavu pristi tyden 🙂

nefertitka
7. pro 2012

@mabe tak super, ze si si to uzila😉
od vcera obeda som uz nezaspinila (klop klop klop), dokoncca dnes rano na velkej som sa bala, co zas vytlacim, ale nic...dufam, ze to tak ostane. Len sa bojim hlavne 8tt, tam som vzdy spinila alebo krvacala, 2 razy to nedopadlo dobre;(
Teraz o chvilu musim ist na urad prace, dufam, ze tam nebudem musiet vystat hodinovu soru

mabe
autor
7. pro 2012

@nefertitka jee, tak to jsem rada. 😉 tak at je to tak dal, tuk tuk a kdy volas na vysledky HCG?

nefertitka
7. pro 2012

@mabe o 11tej, uz som ako na ihlach

mabe
autor
7. pro 2012

@nefertitka urcite to bude ok 😉

davate prckum rybi tuk? anicka skoro vubec neji ryby,tak jsem nad tim zacla premyslet, ale v kapslich me to nesni. neji medvidky gumovy, takze by to nevzala. cetla jsem, ze je to od 3 let, ale to uz by snad mohla.

mabe
autor
7. pro 2012

@nefertitka vcera jsme se s kamoskou prave bavily, ze je strasne malo bab kolem nas, kdo aspon jednou nepotratil. 😖 a ja jsem rikala, ze je zazrak, kdyz nekdo v poho otehotni, mam tehu v pohode a porodi zdravy dite bez komplikaci.

nefertitka
7. pro 2012

@mabe presne tak, niektore to tak maju proste a je ich malo, moja kamoska jedna ma dve deti a obe uplne bez problemov aj tehotenstvo aj otehotnenie, porodila do 3 hodin! sestrina kamoska v pohode tehotenstvo, porod do 2 hodin, a to fajcila, pila vino, do 5 mesiaca chodila na diskoteky! mojej kamosky sestra fetacka donosila 2 deti, bez problemov! prve je v poriadku, druhe ma nejaky problem tusim, len neviem aky, ale nic strasne
rybi tuk tiez neviem ci davat, lekarka nam nam vravela ze ked chceme mame jej davat maxicor ale ze to musi zhltnut cele, a to nehrozi, takze neviem, tiez vobec neje ryby

mabe
autor
7. pro 2012

@nefertitka anicka je zvykla medicinu ze lzicky, takze bych chtela neco tekutyho.

mabe
autor
7. pro 2012

musim si jit dneska zacvicit. jak jsem mela to pivo, tak jsem spala tvrde a boli me cely zada. 😀

mabe
autor
7. pro 2012

@nefertitka jdes na urad aji s nikcou?

bambi7
7. pro 2012

cafte babule
nef vsetko bude ok uvidis a ziadne mimomaternicove nebude v ziadnom pripade len pekne pozitivne viem ze je to tazko ved vsetky vieme o com to je ale musis babulaaaa drzte sa

mab ako anicka?

nefertitka
7. pro 2012

@mabe nie, uz som aj naspat, manzel ma dnes dovolenku...

@bambi7 dakujem bam😉 vy kedy idete zasa na to umele, ked vam to nevyjde prirodzenou cestou?

nefertitka
7. pro 2012

je to v maternici a hcg je v poriadku huraaaaaaaaaaaaaaaa 😉
len nech sa uz nic nepokazi

mabe
autor
7. pro 2012

ahojte, tak tedka jsem volala na vysledky ze steru z krku. jsu z toho zmatena. pry prvni vzorek dobry a druhej mirnej naznak nejake bakterie he*neco. dr. se ptala co anicka, ja ji rekla, ze od vcera bez teplot uplne, zakasle 1x za 15min. a v nose taky skoro nic nema a dr. rikala, ze teda pockame, ze ten druhej vzorek mohl byt kontaminovanej. takze mame dojit ve stredu na kontrolni ster, abysme do ni zbytecne nervaly atb. nevim, jeslti jsem to nepodcenila a nemela ji rict, at to radsi prelecime hnedka. 😖 co si myslite, zkusit to bez nich? nemuze se tim nic pokazit?

mabe
autor
7. pro 2012

@nefertitka vyborny, moc moc drzim palecky, jsu za tebe moc rada 😉

mabe
autor
7. pro 2012

doufam,ze jsme se s dr. dohodly spravne, ze pokud anicce"nic " neni, tak ze jeste pockame. je pravda, ze dneska v noci hodne kaslala, ale tedka pres den v pohode. zakasle fakt jednou za cas a nerika, ze ji neco boli nebo tak neco. ach jo, kdybych vedela, ze je to fakt spravne. teplotu nema fakt uz druhej den vubec aji bez leku, tak si rikam, ze kdyz prvni ster byl dobrej. no, kdybych mela pochybnosti, tak hnedka v pondeli radsi zajdu za dr. a hotovo, at udela ster hnedka nebo CRP. sice do uterka dobirame pamycoin, ale co.

ellysa
7. pro 2012

@nefertitka huraaaaaaaaaaaaa, tak teraz sa rozmaznávať, oddychovať čím najviac, a pozitívne myslieť 😉
@mabe snáď , keď lekárka tak rozhodla, nemáte sa čoho báť

mabe
autor
7. pro 2012

@ellysa ptala se me, jak na tom anicka je, tak jsem ji to rekla a ona ze nema cenu tedka do ni rvat ATB, ze pockame a udelame kontrolni ster ve stredu.

nefertitka
7. pro 2012

@mabe dakujem a dufam, ze budes na rade;)
@ellysa snazim sa😉
myslite, ze ked nebude spinenie ani nic, ze mozem ist na chvilu aj na prechadzku sem tam?tak na hodinku

nefertitka
7. pro 2012

@mabe tiez si myslim, ze lekarka vie co robi...pockajte na ten kontrolny ster...

ellysa
7. pro 2012

@nefertitka tak ak nemáš prikázané ležať, podľa mňa môžeš, ale naozaj len po troške pre istotu

mabe
autor
7. pro 2012

@ellysa tedka treba 45min nezakaslala

ellysa
7. pro 2012

@mabe ak je na tom už takto dobre, zbytočne by ju pchali ATB, mne malá začala včera soplíkovať, no hádam ju cez víkend dám dokopy aby mohla ísť v pondelok do škôlky

mabe
autor
7. pro 2012

@nefertitka ja hlavne nechci nic podcenit, aby se to pak nejak rapidne nezhorsilo a tak. ale myslim, ze asi je fakt lepsi zkusit bez ATB a kontrolni ster, jestli ten druhej vzorek byl spravne. pry ten prvni uplne bez niceho

nefertitka
7. pro 2012

@ellysa no ja to beriem tak, ze ten lekar je divny, nic mi nepovedal dokopy...ale sem tam trocha vzduchu by sa mi zislo a nemam este dokupene darceky pre MM, uz viem asi aj co mu kupim, len musim ist do toho obchodu, zobrat, zaplatit, odist 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru