Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
7. pro 2012

@nefertitka dekujii, ja chci takyyyyy,ale prosim bez nervu 😀

nefertitka
7. pro 2012

@mabe tak bez nervu to urcite nebude 😀

nefertitka
7. pro 2012

aj muz povedal, mame pred sebou 9 mesacny stres...a uz teraz sa bojim aj porodu 😝

ellysa
7. pro 2012

@nefertitka to určite môžeš, ale žiadna väčšia záťaž radšej, nejaké celodenné trmácanie sa a podobne, cez víkend nech zoberie muž niekde malú a ty si poodychuj a prosím ťa žiadne vianočné upratovanie 😵

mabe
autor
7. pro 2012

@nefertitka tak to mas fajn, ze vis co chces za darky, ja to musim jeste vymyslet.

musim zahnat tu svou devcicu do postele, ta vyvadi veci, je videt, ze ji je dobre, opica jedna. potrebovala by jit ven a probehnout se.

nefertitka
7. pro 2012

@ellysa no ved musi to urobit muz, to bude vyzerat 😝 no ale tak co uz...iba napecieme tie medovnicky, ved pri tom budem sediet a tie bebe gulky a to bude asi tak vsetko

mabe
autor
7. pro 2012

@nefertitka tak opatrneee, je videt, ze uz jses na tom psychicky lip, jen tak dal 😉

nefertitka
7. pro 2012

@mabe 😉

mabe
autor
7. pro 2012

holky, to je fakt "sileny" byt matkou. porad se me to honi hlavou, aby byla anicka v poradku a jestli je dobry cekat. 😖 ach jo, tehotenstvim to zacina a az do smrti to pretrvava

ellysa
7. pro 2012

@mabe no veru veru, až do smrti už sa budeme báť

mabe
autor
7. pro 2012

mam trosku rymu, ale jdu cvicit za hodku. musim se jit provetrat, podivam se do mesta a nasaju vanocni atmosferu. 😀

nefertitka
7. pro 2012

no mi hovorte o tom strachu a o chvilu mozno bude dvojity 😝 ...inak si to nazoaj zatial neviem predstavit, dve deti, tak dlho som navyknuta len na Nikolku a neviem si ani predstavit napr. situaciu, ze mi ochoreju obe naraz, ved sa zjancim...mam co robit so sebou, ked je iba Nikolka chora. Teda myslim od strachu, vzdy sa o nu bojim

nefertitka
7. pro 2012

@mabe takze sa idete snazit uz teraz v decembri? 😉

nefertitka
7. pro 2012

akurat som pozerala usg s nikolkou v 4 mesiaci ako na nas pucila ritku a nebola ani v tom bruchu ani sekundu v klude 😝

mabe
autor
7. pro 2012

holky,tak me dorazila moje mamka. ja mam sama pochybnosti, jestli jsme se s dr. domluvily dobre, ze pujdeme na kontrolu az ve stredu. a tak jsem to s ni chtela probrat a ona porad dokola: tak proc si tam nesla? ja bych tam s tebou sla pred vikendem. pak jsem sla cvicit a dojdu a ona, ze anicka ma rymu, ze kasle a me teda prijde, ze to je jako predtim a teplotu vubec nema porad a ja rikam, tak co jsem udelala spatne a ona, ze by se mnou sla. misto toho aby rekla, ze kdyztak pujdu v pondeli, kdyz to bude stejny, tak ona toto. to je podpora. 😝

nefertitka
8. pro 2012

@mabe ved len nedavno ochorela, to je normalne ze stale kasle a soplikuje, normalne choroba trva minimalne 7 dni, uvidis ze po vikende uz bude lepsie, nic si z toho nerob, co hovorila. Teploty sa jej nevratili, tak je dobre. Ale radsej ju neber von este

mabe
autor
8. pro 2012

ahojte, tak jsme byly s manzou po tech nakupech a mam toho teda dost, ne darku, ale sil mam malo. vymyslet kuchyn a koupelnu, 😝 , je to fuska. takze porad mam co rozmyslet, ale co mam jeste min mesic cas. 🙂
@nefertitka jak je dneska kocko? 😉

mabe
autor
8. pro 2012

@nefertitka me znepokojuje ten ster, vis? prvni vysledek negativni a druhej pozitvni na nejakou tu bakterii. uvidime, jestli bude dalsi noc stejna jako tato, 3h kaslani, tak jdu v pondeli k dr.

nefertitka
8. pro 2012

@mabe dnes ma nejak tak divne boli brucho, neviem to popisat, ci je to bolest ale take ho mam akoby nafuknute, nieco medzi MS a hnackou akoby...bola som len pred domom v tescu a mam dost..ale cakala som 20 minut na reklamaciu, co ma ZAS chceli oklamat. Vytok neni, len sem tam taky priesvitny s jemnym nadychom do ruzova. A ked si kychnem alebo zakaslem, tak ma teda dobre zaboli brucho, tak ma v nom akoby zatiahne, no asi to bude tym, ze sa to fakt roztahuje vsetko a je to prekrvene a tak...
uvidis, ako to bude s tym kaslom, je to neprijemne pre Anicku urcite a aj pre vas ako rodicov, ked Nikolka v lete kaslala 6 tyzdnov vkuse, tak som bola uz zufala. Zabrali jej az ATB. Ale to na zaciatku choroby kaslala doslova ze vkuse. Cez den kasle?Nam vies co pomohlo?aj lekarka nam to radila, sice som ti pisala, ze ju neber von, ale vlastne ked nema teplotu, tak moze. Doma kaslala vkuse a ked sme ju vytiahli von(bolo vtedy zima) tak ten chladny vzduch robil zazraky, tam skoro vobec nekaslala. Skuste ist von na chladny vzduch a pred spanim jej poriadne vyvetraj izbicku

mabe
autor
8. pro 2012

@nefertitka anicka zakasle pres den minimalne, treba 1x za pul hodky. v noci to byl teda des, jsu zvedava, jak to bude vypadat dneska. uvidime, jestli se to bude opakovat, tak jdu v pondeli k dr., at ji zkusi CRP, jestli je to opravdu bakterie a jsou treba ATB. tedka jsem se dala do uklidu, abych zitra mela klid. 🙂
ted tam mas vsechno prekrveny, ja si pamatuju, ze pokud jsem s anickou sla na dlouhou prochazku, tak jsem trosicku spinila. proste jsem to prehnala a jak to bylo prekrveny vsechno dole...

ellysa
8. pro 2012

@mabe skús aj domácu medicínu http://diferente-la.blogspot.com.es/2012/11/nad...
aj Olivka soplíkuje, ale nič iné, ale aj tak asi v pondelok nepôjde do škôlky, by ma odstrelili keby som ju tam takú dala

nefertitka
8. pro 2012

@mabe tak to mozno ani neni bakteriou, to by kaslala aj cez den, to bude skor asi zatekanie hlienov.... daj jej vyssie pod hlavicku a v kazdom pripade, ked sa to nezlepsi bezte k lekarke.

@ellysa to v nasej skolke neriesia...same chore decka su tam a rozculuje ma to.

nefertitka
8. pro 2012

skusim si davat magnezium, som sa tu docitala, ze si to baby davaju tehotne, ked ich boli brucho

ellysa
8. pro 2012

@nefertitka a veľa piť a posielam ti jednu motivačnú 😉

ellysa
8. pro 2012

@nefertitka a neviem ako to riešia v našej škôlke, ale tak mne by tam také dieťa vadilo, takže ak bude mať ešte v pondelok sople, tak ju nechám dva dni doma ešte, ale tiež naposledy tam chlapček jeden kašľal ako tuberák a nič 🙄
keď som bola v lekárni, mi lekárnička ešte hovorila, že aj tak ma asi silnú imunitu, keď už je tri týždne v škôlke a len sople chytila, že to kľudne je aj z počasia a ja som už týždeň usoplená, takže asi aj odo mňa

nefertitka
8. pro 2012

@ellysa jjeeeej to je brucho 😀 aj ja uz take chcem😉.... a mala sa tesi na braceka?kedy ste jej to prvy krat povedali?
aj podla mna ma silnu imunitu, uplne ze nechapem, ze tam tolko vydrzala, my sme zacali v septembri, ked bolo este teplo a 3 krat bola chora 😠 ...keby tolko vydrzala, co Olivia, tak ju tam bez akychkolvek problemov dam, ale toto jedine rozhdlo, ze tam proste v zime nepojde

nefertitka
8. pro 2012

@ellysa ona ma take vlasky ako Nikolka, skoro uplne rovnake🙂aj farbou aj kvalitou, teda z toho, co mozem vidiet na fotke

ellysa
8. pro 2012

@nefertitka áno, vlásky majú rovnaké, asi aj rovnako dlhé a aj tvojej sa tak ťažko upravujú? ja môžem dať aj 5 sponiek, 4 gumičky a stále má nejaké v očiach

ellysa
8. pro 2012

@nefertitka a malá neviem ani či sa teší, na tej fotke to bolo asi druhý krát čo dala pusu na brucho, inak hovoríme, že Vilko, aj ona ho spomenie, ale napríklad chytať mi brucho nechce, sem tam ho pohladká,asi jej to príde divné, zatiaľ je taká neutrálna, vie že Viliam má už svoje veci, svoj kočík, postieľku sme dnes boli kúpiť preňho a na toto nežiarli, ale uvidíme čo bude keď prídeme domov, toho sa trochu obávam.
Povedali sme jej to až po 13tt, dovtedy sme jej hovorili, že mám choré brušku a nesmiem ju dvíhať aj keď som bola v nemocnici, tak sme jej to tým zdôvodnili, až ako mi brucho začalo rásť sme začali spomínať bábätko, ona stále hovorila, že to bude dievčatko, potom bola taká v šoku, že zrazu chlapček, tak dúfam, že mi v nemocnici nepovedia, že máte dievča, lebo ma odvalí, však ja mám všetko modré a s autíčkami preňho, veci po malej som rozdala

nefertitka
9. pro 2012

@ellysa no presne ako pises s tymi sponkami🙂preto som uz aj nad ofinou rozmyslala, ale asi jej ju nedam ostrihat, ked bola malinka, tak ju mala a sice jej nic neslo do oci, ale zvyklo jej to stat na vsetky strany a konecne jej to uz dorastlo, tak sa sponkujeme😉
My to tiez chceme povedat az ked bude vidno brucho, tiez som jej povedala, ze ma boli brucho, ze ju nemozem dvihat a ona ze co tam mas babo?akoze nechapem 😝 ...tak ale nepovedala som jej, iba ze mozno, ze uvidime, a ze ci by chcela a ona ze ano a tiez ze dievcatko a aby sa volala Lianka...co sa tak asi aj bude volat, ked to bude baba...Niki mala byt Lianka len mne sa to predtym nepacilo ale uz sa mi zacalo;)
Len u chlapca budeme mat velky problem s menom teda

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru