Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
4. srp 2009

mab to prejde ja som do 17t vsetko vracala a bolo jedno v ktoru hodinu 😀 neboj vsetko zvladnesssss

mabe
autor
4. srp 2009

urcite to zvladnu, ale ze mam takovou naladu - muchy sezerte si me. ale jsem rada, ze zatim me nezlobi spineni tuk, tuk, tuk. snad to tak bude nadale. uz zase zyvu, to je hruza. 😝

mabe
autor
4. srp 2009

ale cetla jsem , ze pokud se citim unavena, mam poslechnout svy telo a jit si lehnout.

mabe
autor
4. srp 2009

ja kdyz chodila do te prace, tak jsem byla mooooooooc unavena nezdrave

sarlotta
4. srp 2009

mazej spat🙂))))) babo🙂

bambi7
4. srp 2009

to som rada ze spinenie je prec .....

a ze si unavena to je normalne bude lepsie uvidis ....ja som zasa v tehu bola az moc dobra 😀 stale som sa smiala a smiala 😀 asi preto je mala tak smejko 😀

mabe
autor
4. srp 2009

sarlotko, jeste je brzicko. tedka se musim jit vykoupat a spat kolem 22h. me pak boli zada

mabe
autor
4. srp 2009

ja jsem spinila tak hodinu

bambi7
4. srp 2009

mabus si sikulka zvladnes vsetko ...... 🙂

a chute dake mas?

mabe
autor
4. srp 2009

chute mam a nemam. doma nemam nic, co bych chtela. tedka sem rikala manzovi - ja bych si dala bramborovy salat - videla jsem ho v telce, ale pak kdyz ho budu mit, tak budu mit chut na neco jinyho. mam trosku teda problem s vyprazdnovanim. pred tydnem prujmy a ted zacpy. treba mam bolesti, ale nejde to. 😒

bambi7
4. srp 2009

skusala si musli s jablckom? alebo ovsene vlocky jablko?

mabe
autor
4. srp 2009

musli s jabkem? ja mam udelanej takovej puding jablecnej se skorici a piskotama, ale vcera rano jsem to vrhla, zkusim to tedka vecer a normalni tvrdy jabko taky pomuze?

bambi7
4. srp 2009

viem ze ovsene vlocky alebo musli a nastruhane jablcko je tam vlaknina a to by malo pomoct 😉 len nie hned musis to papat pravidelne 😉

mabe
autor
4. srp 2009

pokusim se jist vic jablek. nejak to tedka treti den nejde to jidlo 😝

bambi7
4. srp 2009

neboj vsetko sa upravi 😉

mabe
autor
4. srp 2009

ja vim, a neni to tak, ze by me bylo uplne soufl, tuk, tuk

ale mam obavy, aby mimisek mel dost vitaminu. tedka tomu ovoci a zelenine moc nedam s tim zaludkem. jinak jim specialni vitaminy becek - prirodni vitaminy, vsechny becka s listovkou

mabe
autor
4. srp 2009

jdu se vykoupat a vzit si vyzivu aspon. jsem moc rada, ze jsi zpet. 🙂 a nejaky ty fotky. 😉

bambi7
4. srp 2009

jasne oddychujte obaja 😉 uz som si myslela ze som vam tu nechybala 😀 a jasne dam fotky 😉 zajtra

tak dobruu noc 😉

aanda
5. srp 2009

ahojte babulky...
babmi, dufam, ze malinka papka 🙂 a spinka 🙂 .... a tak stale dokola 😉

mabe, ja som sice nezvracala (iba raz a to som sa prejedla), ale zo vsetkeho ma napinalo, nic mi nechutilo... aj som 2kg schudla na zaciatku... potom to v nejakom 13 - 14 tt uplne zmizlo ako mavnutim carovneho prutika...
bolo mi zle z masa... vobec som ho nemohla jest .... tak som si varila zemiaciky, krupicovu kasu, puding, papala som musli z mlieckom a tak... stale som nieco vymyslala, ale vobec to do mna neslo 😀

ellysa
5. srp 2009

Ahojte, ako sa majú maminy a budeúce maminy 😀 .
Ja som dnes ráno šla prvý krát v živote sama do práce na aute, skoro som mala infarkt od strachu ale zvládla som to. ešte prežiť cestu naspäť v bratislavskej premávke, to bude asi horšie, ale musíííííííííííííííííííííím 😎

sarlotta
5. srp 2009

Dobré ránko🙂) Holky v zamlklinkách je vlna těhulinek.... 😀 😀 mám radost🙂

Mabe na zažívání je úplně nejlepší dušená mrkvička.. ta Ti udělá dobře i na žaludek... a na zácpu zkus kompotované meruňky 😉

sarlotta
5. srp 2009

Mabe a hodně pít čistou vodu, potřebuješ tekutiny.

nefertitka
5. srp 2009

caute....bam odkaz Dominike vsetko naj k meninkam dodatocne;)

ellysa
5. srp 2009

ano bambi, prepáč som si až teraz uvedomila, všetko naj Dominike, aby bola stále usmievavé dieťatko 😀

nefertitka
5. srp 2009

a aj dostala nejaky darcek?🙂

mabe
autor
5. srp 2009

elly, znam to jet sama autem. ja jezdim jen sem tam sama. s manzou me to neva, ale sama....

holky, tak jsem byla v praci udelat ten pohovor - prijmula jsem cloveka. ale muj zastupce bude mit ct, pa dovcu. aspon ty dva dny, takze se o moje lidi bude starat jiny mistr a jedna rekla nazor, ze ty dva dny bych tam mohla byt i ja. tak jsem ji rekla, ze to bych na PN nemusela byt vubec. a bokem sem ji rekla, ze me trosku nastvala, ze nejsem doma jenom tak. a ona na to,ze jenom rekla nazor i ostatnich, ze ostatni se to boji rict. tak me to nakrklo. samotnou me trapi, ze sem to tam nechala jenom tak na zastupci a oni jeste toto. jsem docela nastvana a zaroven me to mrzi. stejne tam budu chodit kazdej tyden. sef chce, abych byla u pohovoru. rikam si, ze by me to ale mel i nejak zaplatit, ne?

ellysa
5. srp 2009

Mabe verím, že ťa mrzí, čo ti povedala, ale myslím si, že to od nich nie je pekné, neviem síce, či vedia, v akej si situácii, ale tak či tak, im by sa tiež nepáčilo, keby ich niketo z Pnky ťahal do práce.
Musíš byť teraz sebec, najdôležitejšie je bábätko a ty, nikto iný, tak sa na nich vybodni. A šéf ťa tiež nemôže nútiť aby si chodila do práce. ☹
Vôbec sa netráp, urobila si správne, že si doma.

mabe
autor
5. srp 2009

elly, diky. oni nevi, cim vsim sem si uz prosla. jenom jsem jim rikala, ze mam nejaky problemy. normalne sefovi vysolim koncem mesice hodiny. uvidime, kolik to bude delat a necham si to proplatit. ja radsi vyberu svyho zastupce s nim, on dokaze vybrat uplnou hruzu. a neva me to skocit tam jednou tydne na chvilku. aspon se donutim jit ven.

ellysa
5. srp 2009

No však na tie výberové konania to nie je také hrozné chodiť a zamestnanci, keď už bude bábo tiež pochopia, prečo si ostala domka. Oddychuj a na reči kašli. 🙂

mabe
autor
5. srp 2009

jdu odpocivat, pa elly a diky ja to potrebuju slyset 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru