Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
11. pro 2012

@nefertitka me to taky vzdycky skoncilo v 8tt. 😝, ale vetsinou jsem zacla spinit v 5tt a tahlo se to az do toho 8tt i s mirnym krvacenim, ale znam nekolik pripada, kteri to tak mely a nic neskoncilo. je to fakt individual

nefertitka
11. pro 2012

@mabe tak sup sup do toho🙂

ellysa
11. pro 2012

@nefertitka ja jem ryby normálne, nemala by si nejaké morské plody a surové, ale lososa, pstruha, kapra podľa mňa úplne v pohode,a ja sa veru tlačím aj pomarančom teraz, dokonca na začiatku jediné, čo mi pomáhalo na grc stavy bola mandarínka

mabe
autor
11. pro 2012

@ellysa jeste bam toho prosla stejne jako ja. ale nechci ze sebe delat chudinku. je pravda, ze pred anickou jsem ani mojzu necvicila a tehu bylo ok az pres malinkaty spineni na zacatku. takze toto me dobiji a rikam si, proc by to jeste nemelo vyjit. 😀

mabe
autor
11. pro 2012

@nefertitka diky, ufff, snad to bude ok 😉

mabe
autor
11. pro 2012

@nefertitka ty jeste nespis? 😀

ellysa
11. pro 2012

@mabe no áno, aj bam ☹

mabe
autor
11. pro 2012

@ellysa musime to zvladnout 😉

ellysa
11. pro 2012

@mabe za mesiac sa už naozaj nič nezmení, ale tiež sa do ničoho nenúť, ak máš byť pre to cez sviatky nervná, tak to ešte odložte

ellysa
11. pro 2012

@mabe zvládnete to, ja vám verím

mabe
autor
11. pro 2012

@ellysa vis, proste mam takovy pocity: chci mimco, chci ,ale zaroven jde na me strach

mabe
autor
11. pro 2012

co budete mit zitra k obedu? ja zacla delat cockovou polivku, ale dodelam ji asi az rano.

ellysa
11. pro 2012

@mabe my budeme mať ešte perkelt od dnes, som ho veľa urobila a možno urobím vývar, asi by mi pomohol na chorobu

mabe
autor
11. pro 2012

@ellysa je ti porad zle?

ellysa
11. pro 2012

@mabe no mám stále hlieny, takže vreckovky non stop a vykašliavam, ešte rátam tak dva dni kým to ustúpi,musí v piatok ideme na oslavu kamarátovi a v sobotu s malou na detský koncert, tak sa musím pozbierať

mabe
autor
11. pro 2012

@ellysa tak drzim palec, at te to brzo opusti

zuzipali
11. pro 2012

ahojte babenky,neviem ci mi mozte poradit. pred 4 tyz som mala spontanny potrat no a dnes som dostala menzes len ho mam velmi silny a idu zo mna hrudky.

bambi7
12. pro 2012

cafte babulky moje no este strasim po nete a objednavam darceky 😀 to mam este daku pol hodku takto chodim spat kazdy den od kedy je domka....ta je viac ukecana ako ja a to je uz co povedat 😀 a pecieme stale dake tvorive dielne u nas doma lepenie vystrihovanie kreslenie malovanie to je jej a citanie knihy ta inak uz vie presne od slova o com ta knizka je ....ja som bola taka ista 😉
bola trochu zasa nachladnuta tak sme neboli vonku ale zajtra ideme....aspon na chvilku

no vidim ze preberate snazenie no hej ja som natom ako slniecko moje mabus 3Xma.....ja tiez by som moc chcela ale az po vianociach zacneme a tiez mam strach co bude to lezanie cele tehu je to najmenej ale to spinenie a tiez bolest v podbrusku .....a vracanie som mala dlho aj do 18t ale to zvladnem .....a mabuska tiez je bojovnik 🙂
a elly dakujeme za povzbudenie si zlata jaj si tak daleko uz co je parada moc sa tesim snad budeme coskoro aj my

a stafetu prebrala nef ta to iste musi to zvladnut jasne ze ma tiez strach to kazda ale musime pozit.mysliet ved to musi dobojovat dalekoooo a dat stafetu dalej 🙂

domka sa stale pyta kedy budeme mat babo ta by chcela uz zajtra ze ju bude krmit a poziciavat jej hracky a ze to bude mala princezna 😀 ja by som bola za 😀

no dobre babule drzte sa
a inak mab co anicka uz je zdrava? tak sladke snicky aj ked uz asi spite tak aspon mne 😀 😎

bambi7
12. pro 2012

zuzi pali to mi je moc luto .....ms moze byt silna ale ak si si neni ista kludne volaj lekarke za opytanie nic nedas ale moze byt siln to som mala aj ja vzdy drzim moc palce nabuduce sa urcite podari len sa nevzdavaj vsetko chce cas uvidis bude lepsie ak budes chciet pokecat sme tu
a bola si aj na cistenie ci nie?

mabe
autor
12. pro 2012

dobre ranko, tak dneska jsem se probudila s tim, ze zase trosku kaslu. porad nas to nachlazeni nejak drzi. vecer jsem premyslela nad tim, ze by asi bylo lepsi pockat na dalsi mesic se snazenim. tedka jsou vsichni kolem nas nemocni, anicka neni dolecena, ja porad nakrapla a ovulku bych mela mit v pondeli. 😖
@bambi7 dneska jdeme na kontrolu, tak jsem zvedava. porad pokaslava a malinkato pruhlednou rymecku. uvidime co rekne dr.

mabe
autor
12. pro 2012

@zuzipali ja jsem spontanni potrat nikdy nemela, ale radsi bych zavolala dr. drzim palce, at je vse ok a brzo mas nejakyho prcka doma

mabe
autor
12. pro 2012

co myslite, radsi byste pockaly, az byste byly zdravi a okoli taky? preci jenom kvuli uspechani nechci nic pos* 😖

mabe
autor
12. pro 2012

nemam teplotu, ale mam rymu a vykaslavam porad hleny 😖

nefertitka
12. pro 2012

@mabe ahoj, ked ti len skoncila MS, tak si myslim ze do ovulacie budes zdrava a ochoriet mozes aj v januari aj vo februari, hocikedy, ale je to na tebe, ako sa citis, podla toho sa zariad. Bola som hore este, lebo Nikolka mala vymyslaci vecer, to bola katastrofa, neviem co jej bolo, asi bola vycerpana, lebo malo spala v noci aj cez den, mame pod sebou nejakych novych najomnikov, co sa nevedia spravat, ani cez den ani v noci, uz som im aj pisala odkaz, aj som bola za spravcom...uz neviem co viac robit, akoze nula bodov.
@bambi7 budem drzat palce, nech to uz tento krat vyjde

mabe
autor
12. pro 2012

@nefertitka no, v pondeli by mela byt ovulka. uvidime, musim si to nechat projit hlavou. anicka ma mozna tu bakterii v krku, porad pokaslava, takze jsu zvedava co me rekne dr., tak abych nemela to stejny. do toho manza sopli a ted spoustu navstev pres vanoce babicek, pribuznych a tak, tam bude urcite taky nekdo nachlazenej. vim, ze to muzu chytnout kdekoliv, ale uz jsu opatrna a nechci neco podcenit. 😝 tak to je blby, ze mate takovy sousedy, ja su zvedava jak my budeme mit. preci jenom barak je komfort a babicka s dedou chodi brzo spat. 😀

nefertitka
12. pro 2012

@mabe ty mas tak skoro ovulaciu?ved uvidis, nechaj tomu volny priebeh a tak isto sa to nemusi ani na prvy krat podarit

mabe
autor
12. pro 2012

ja ji mivam tak 12-15den a tedka jsu 7den. nejhorsi je, ze beru utros v druhe fazi, takze po 10 dnech si musim udelat test a podle toho beru dal utros nebo ne. no proberu to vecer s manzou, nechci za kazdou cenu "riskovat", vsak vis.

nefertitka
12. pro 2012

@mabe viem...ved ani januar neni az tak daleko zas 😉

nefertitka
12. pro 2012

my uz vyzerame takto: http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=13
sranda ake je to male a ako sa to uz podoba na cloveka🙂

mabe
autor
12. pro 2012

@nefertitka no prave, a vanoce bych mela jeste v klidu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru