Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
12. pro 2012

@nefertitka to je drsny, jak to utika 🙂

nefertitka
12. pro 2012

@mabe vidim, ze sa bojis, tak to nechaj na ten januar radsej

mabe
autor
12. pro 2012

@nefertitka je to videt, ze? 😝 rposte chci aby to klaplo a situace byla co nej.

mabe
autor
12. pro 2012

ja su fakt asi magor, kdyz to tak resim a jsu z toho nervozni, ostatni by se asi na to vyprdly a zkousely a zkousely...

nefertitka
12. pro 2012

@mabe ja som sa tiez bala a bojim, ved to je v nasich pripadoch uplne normalne, my sme sa zacali snazit s tym, ze to min. pol roka nepojde, no a hen 😝

mabe
autor
12. pro 2012

@nefertitka prave i toto si rikam, ze co kdyz to tak hnedka nepujde? ale zase jsem pokazde hnedka napoprve otehotnela. vim totiz kdy mam ovulaci, musim si merit tu BT, takze to vim naprosto presne.

nefertitka
12. pro 2012

@mabe kazdopadne dufam, ze ti to uz vyjde a ze to bude co najskor;)

mabe
autor
12. pro 2012

@nefertitka dekujuu, vecer s manzou podebatujeme

nefertitka
12. pro 2012

@mabe ja sa tiez bojim, aby sa nieco nepototo cez vianoce, chcem ich travit doma

nefertitka
12. pro 2012

som volala lekarke a ze ten hlas co ma nikolka chyteny, ze to je laryngitida, ze calciovy sirup a nurofen 3 dni brat , ten kalciovy jej davam uz 3 dni a stalel neprechadza.

nefertitka
12. pro 2012

mozem to od nej chytit?alebo to je vacsinou len detska choroba?

nefertitka
12. pro 2012

mne sa to nezda, nekasle, nema teplotu, iba total zachripnuty hlas

mabe
autor
12. pro 2012

tak anicka je pry uz v poradku a na ten kasel sem tam ji mam dat mucosolvan a dva dny byt jeste doma. tak to uzje dobre zprava. my jsme teda dosly az tedka. hodku k dr., anicka byla hotova ze snehu, pak nakoupit a domu, takze jsme dost pro dnesek vyvetrani a bylo krasne na slunicku. 🙂 o vikendu snad dame sane.
asi to snazeni necham az po vanocich, preci jenom bude plno akci a navstev a nechtela bych myslet na to, abych neco nechytla,...necham si to az po novym roce 🙂
@nefertitka asi ji to sedi na hlasivkach,ale jestli se to da chytit nebo tak, to nevim. 😝

nefertitka
12. pro 2012

ale mne sa nezda ze laryngitida, lebo nema teploty, nekasle, nesopli, nic...

nefertitka
12. pro 2012

teraz som volala s kamoskou co ma druhe dieta a vravela, ze druhy porod bol taky jednoduchy a rychly oproti prvemu, ze by sla rodit znovu aj 10x ak by to malo byt taketo a ze ziadne natrhnutie, nist....jaj keby som to aj ja tak mala

ellysa
12. pro 2012

@nefertitka aj moja mamka rodila sestru 24 hodín a ja že som šla ako namydlený blesk, že hádam tri hodiny od prvej kontrakcie , že asi 4 mala také silnejšie a už som bola von, tiež že lekárovi povedala, že taký pôrod, tak ešte aj 10 odrodí, tak veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi dúfam, že budem pokračovať v tradícii

nefertitka
12. pro 2012

@ellysa musime, obe 😀 ...
uz sa citis lepsie?

nefertitka
12. pro 2012

akurat som sa dozvedela o svojej prisprostenej svokre, ze sa vyjadrila, ze ked moj svagor bude mat dieta, tak si ho bude viac uzivat ako Nikolku...povedala mi to mama jej manzela, s nou sa bavim, aj ked byva inde, ale telefonicky sme v kontakte. Krava nebeska! normalne by som ju chytila pod krk a priskrtila ju a vystriasla z nej tu tupost a nadradenost.

mabe
autor
12. pro 2012

ahojte, tak jsme se s manzou bavily a radsi to nechame na ten leden. ja uz jsu taky na to psychicky nachystana a hlavne jsu jeste porad nachlazena a kolem vanoc nas ceka moc navstev a povinnosti, takze to radsi nechame az po novym roce, abych byla ok. 😉
a jak se mate dneska holky? kdyz bude zitra slunicko, tak anicku vezmu aspon na hodku ven. 🙂

mabe
autor
12. pro 2012

@nefertitka co rict na tchyni 😝

nefertitka
13. pro 2012

@mabe no ze je to krava 😝

no super, tak ste sa zhodli a konecne nemas dilemu😉
mna tak strasne bolia prsia ked rano vstavam z postele, pomoooc...akoze bolia aj cez den, ale ked som v lezme a postavim sa, to je strasne

mabe
autor
13. pro 2012

dobre ranko, tak anicka vstavala v 8h, tak ji zkusim nedat spat pres obed. vcera vstavala driv, pak spala hodku v poledne a vecer nemohla usnout a nechtela. dnesak zatim zadny slunicko, ale pujdeme kolem 11h ven, pujdu si koupit do zdrave vyzivy sirup s C a sipkem na to moje nachlazeni a jeste ocistu organismu. 🙂 jinak nic zasadniho v planu nemame. zitra dopo pojedeme s dedou nakoupit bundu a odpo uz tady bude mamka, takze dneska mame posledni den zahaleni doma. 😀
@nefertitka tak to jsou dobry priznaky, i kdyz te to tak boli 😉 a co dneska delate? jsem rada, ze jsme se rozhodly, aspon to mam vyreseny a jsu fakt klidna.

nefertitka
13. pro 2012

@mabe dnes nic moc, zasa doma, rozhodla som sa ale, ze pojdem dnes k lekarovi, lebo ma nejak aj ze dost vela bolia krize na lavej strane a rovno sa ho aj opytam, ci musim mat kludovy rezim, alebo ci mozem fungovat normalne, ale ked zas bude nejaky hnusny, idem od neho prec uz definitivne potom

nefertitka
13. pro 2012

@mabe aj ja denne pijem sumive Cecko radsej 500vku

mabe
autor
13. pro 2012

@nefertitka tak drzim palec a cekam ...

mabe
autor
13. pro 2012

@nefertitka a v kolik hodin tam jdes?

dneska jsem se rozhodla, ze anicka spat nepujde po obede, pokud to nebude vylozene vyzadovat, spala hodne dlouho.

mabe
autor
13. pro 2012

v sobotu jdeme s anickou na vanocni koledy, kamaradka chodi do folklorniho souboru a oni ma ji predstaveni v sobotu, tak jsu zvedava jak se to anicce bude libit. 🙂

ellysa
13. pro 2012

ahojte @nefertitka držím palce
baby ja mám nejaké zlé obdobie, tak sa snažím aby malá neochorela, až mi všetko padá na hlavu, prišla v utorok tá svokra, včera začala kýchať prskať, migrénu mala, kašlala,tak som ju dnes poslala domov, takú pomoc naozaj nepotrebujem asi sa muž so mnou nebude baviť, ale tak na prd mi tu je naozaj, viac starostí ako osohu, navyše malá do škôlky úplné záchvaty, však keď má starkú doma, takže to čo mala zajtra opatrovať malú aby sme mohli ísť na kamarátovu oslavu padá a ja ostávam doma s Olivkou, takže vom sa najbližšie dva roky zasa nedostanem, mi je do revu, lenže čo som mala nechať takú svokru pri nej? to by sme sa mohli v sobotu rozlúčiť s koncertom spievankova a hlavne na celý budúci týždeň so škôlkou a veľmi chcem aby tam chodila, lebo potom má zasa tri týždne prázdniny a potom už sa narodí malý a ja na to ostanem sama, lebo nemôže prísť ani svokra ani moja mama ku mne pomôcť, takže prevdepodobne ani malú nedám do škôlky, lebo si to dosť dobre neviem predtsvaiť ako vychystám ráno ju a týždňové bábo,Muž si asi tiež nebude moc zobrať voľno, no je to ťažké, mať chuť sa rozrevať

ellysa
13. pro 2012

a malej aj tak začali tiecť sople

bambi7
13. pro 2012

cafte babule ako dnes?

elly ako?no to chapem ze si ju poslala domov ved sama mala ist a povedat ze je jej luto ale nechce vas nakazit ale co by sme chceli od svoky netrap sa a muz sa odrazi ked sa urazi 🙂 ved snad sa nebudes este starat o nu ved mas toho dost

mabuska ako slniecko moje?ja som ako ty na tom chcela by som velmi druhe ale bojim sa jasne ale neboj zvladneme to 😉

no a nef ako? co niky? a neboj aj u nas svokra pochopi ale bude uz neskoro no co uz na kazdeho pride .....

no uz mame daco napecene domka pomaha a vcera sme boli vonku sa posankovat a dnes uvidime este je dost zima

tak sa drzteeee

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru