Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
17. pro 2012

@mabe a co by ste chceli? ci je vam to jedno? 😉

mabe
autor
17. pro 2012

@nefertitka jasne, ze kluk by byl fajn, od kazdyho kusu jedno 😀 , ale je mi to jedno, hlavne at je vse ok

nefertitka
17. pro 2012

@mabe my by sme radsej dievcatko, ale viacmenej tiez je nam to aj jedno, len nech je to zdrave, len keby som si mohla vybrat, tak babu

mabe
autor
17. pro 2012

@nefertitka aby vas byla prevaha, jo? 😀 na kolikatou jdes zitra na ko?

ellysa
17. pro 2012

@nefertitka až tak horzne ako tebe nie, ale doobeda som mávala také grco stavy, že som malej len rozprávky púšťala a ja predýchavala

nefertitka
17. pro 2012

@mabe hej tato by mal babinec doma 😀 idem tam medzi 13tou a 15tou...tak nejak

@ellysa a nedali ti nieco na to?ja si zajtra skuim nieco vypytat, vraj su na to nejake cipky...uz ma poraza

nefertitka
17. pro 2012

@ellysa a iba prvy trimester?

mabe
autor
17. pro 2012

@nefertitka budu drzet palce 😉

nefertitka
17. pro 2012

@mabe dik;) aj ja tebe, nech co najskor zamiesate a nech je to bezproblemove

mabe
autor
17. pro 2012

@nefertitka diky, snad to tak bude.

mabe
autor
17. pro 2012

holky, za tyden je stedrej den, to je drsny, jak to utika. me jeste chybi tri darky, ale uz jsou vymysleny, tak to zaridime jeste. ve ct dopo bude s anickou muj tatka a v patek odpo mamka, tak vyrazim si asi zacvicit a jeste neco nakoupit. 🙂

nefertitka
17. pro 2012

@mabe no veru aj ja musim dokupit...

ellysa
17. pro 2012

@nefertitka nie, nič som nemala, asi do 16 tt
ja už mám všetky darčeky aj pobalené, ešte včera som mm vravela, že síce už mám darček na vianoce-šijaci stroj a mobil nový, ale že predsalen by som si niečo mohla nájsť pod stromčekom, aj kvôli malej-tak som mu dnes objednala prívesok na pandora náramok-minulý rok som dostala náromok a prvý prívesok, tak tento rok by sa patrilo mi aspoň jeden kúpiť, ďalší za pôrod si budem pýtať 😀

nefertitka
17. pro 2012

@ellysa treba treba😉

mabe
autor
17. pro 2012

holky, tak volala pani z realitky a mezi 15-20 lednem dostaneme byt. 🙂

mabe
autor
17. pro 2012

@ellysa uz darecky zabaleny? no teda 🙂 co to je za naramek?

ellysa
17. pro 2012

@mabe napríklad tu ho majú, kupuje sa základný náramok, buď strieborný, zlatý, kožený a naň ti potom môžu ľudia pri rôznych príležitostiach kupovať prívesk. Mne sa ten nápad veľmi páči, lebo v postate pri každej životnej udalosti môžeš mať pamiatku a nosíš to naraz, ja mám zatiaľ písmenko O-ako Olivia, teraz na Vianoce dostanem Anjelička a za Viliamka si asi vyberiem niečo v tvare kočíka, alebo bábä.Ceny príveskov sú od tých 30 EUR až do niekoko tisíc, tak ale ja si samozrejme kupujem tie lacnejšie 😀

http://www.sofia.sk/?product_cat=pandora

mabe
autor
17. pro 2012

@ellysa pekny to je 😉

ellysa
17. pro 2012

@mabe mne to príde ako dobrý nápad, že nemáš milión šperkov, čo nenosíš, ale takto sa pozrieš, pohladkáš prívesok a vieš, že toto mám za dieťatko, alebo na vianoce, alebo na narodky, alebo na výročie 😎

mabe
autor
18. pro 2012

dobre ranko,
dneska noc nic moc, ja nemohla spat, anicka se budila a brecela, kaslala jenom trosku uz. dneska plan samozrejme doma. v noci anicka se vzbudila jednou s brekem, porad kricela mami, mami a nic vic, nechtela vzit, pohladit, porad rikala ze se boji. manza rikal, ze je urcite namesicna, vubec nereagovala, takhle to trvalo 5 min. 😖

nefertitka
18. pro 2012

@mabe nieco sa jej asi snivalo...

@ellysa pekne;)

mabe
autor
18. pro 2012

@nefertitka asi jo, ale bylo to fakt zvlastni

holky, mam dost uz tech kecu o konci sveta. verim, ze nic nebude,ale zaroven jsu nervozni. 😖 jak to vnimate vy?

nefertitka
18. pro 2012

@mabe nebude neboj🙂 ja sa nad tym ani nepozastavujem, vraj to je myslene tak, ze nastane koniec ale v inom zmysle, vraj sa ludia umudria;) vraj sa nebudu hanobit za majetkom, ale budeme zit plnsi duchovnejsi zivot 😝

mabe
autor
18. pro 2012

@nefertitka me desi trosku postaveni planet v jedne primce i s cernou dirou. predevcirem odhalily pry nejakou velkou cernou diru. 😝 proste tech katastrofickych zprav okolo toho je strasne moc a ja su na to takova citliva. a pak si o tom ctu a to je spatne

nefertitka
18. pro 2012

@mabe necti🙂 neboj, nic neskonci🙂 citim to v kostiach...

mabe
autor
18. pro 2012

@nefertitka a jak se dneska citis?

mabe
autor
18. pro 2012

@nefertitka tak to je dobre, ze to citis v kostech. ja si to taky rikam, ale proste ty info kolem, brrr.

nefertitka
18. pro 2012

@mabe no ved mas pravdu, je to strasne

mabe
autor
18. pro 2012

@nefertitka proc tak desi lidi? nebo spis lidi se desi sami, odbornici rikaji, ze se nic nestane. a lidi plasi, ze by nam to nerekly....

nefertitka
18. pro 2012

@mabe zle od zaludka mi je stale v jednom kuse. V noci sa na to budim, pojedam soletky, na par minut troska lepsie a zas...ked som nenajedena, je mi zle, ked sa najem ze normalne, je mi tiez zle. Musim po troskach doslova vkuse. A ten nechutny pocit v bruchu mam stale. Proste akoby mi vnutornosti chceli vypadnut. Proste bludny kruh. neviem si predstavit, ze toto by som mala vydrzat do konca 1. trimestra ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru