Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
18. pro 2012

@mabe tiez to nechapem na co je to dobre

mabe
autor
18. pro 2012

@nefertitka vydrzis, uvidis. jsu zvedava na novy info 😉 a snad ten patek ve zdravi prezijeme a bude uz jenom lip a lip. uz vidim ze na patek nebudu moct spat. ja to beru trosku vic, nez bych mela. 😖

nefertitka
18. pro 2012

@mabe no vidim, ze to naozaj prezivas🙂

mabe
autor
18. pro 2012

@nefertitka ti rikam, ja si o tom moc ctu a pak jsu nervni. ach jo, kez bych mela jinou povahu

nefertitka
18. pro 2012

@mabe a vy chcete dve deti ci viac?

mabe
autor
18. pro 2012

@nefertitka dve me budou stacit 😀

nefertitka
18. pro 2012

@mabe no len aby ste dvojicky nesplodili 😀 ,,,ale no co, zvladlo by sa nejako, no nie?😉

mabe
autor
18. pro 2012

@nefertitka hmm, na to jsem nemyslela, ale byla bych rada za vse. 🙂

vcera jsem volala tchyni, co a jak s anickou a rekla jsem ji, ze pokud se citeji uz lepe a ne nemocne, tak se muzou dneska po praci stavit, nevideli ji 14 dni a ona na to, ze uvidi jakej budou mit program. myslim, ze se trosku nastvala jak jsme tam v nedeli neprisli. rikala, vzdyt muzete prejet jenom autem,ale proste anicka je nemocna, tak co...nasi za anickou prijedou a tchanovci to maji cestou z prace. oni vyuzivaji komfort, ze si anicku berou domu,a le k nam na navstevu nebo ji pohlidat tady u nas doma se jim moc nechce. 😖

sarlotta
18. pro 2012

Kuk děvčátka, snad jste na mě nezapoměly ...🙂 tak aspoň o těch Vánocích jsem si řekla že nakouknu 😎

Přeju všem moc moc moc krásných dárečků pod stromečkem. Lásku, štěstí a zdravíčko pro maminky a pro prcky 😎

mabe
autor
18. pro 2012

anicka dneska nevypada na spani. rika ze nechce,ale sudli se. ja ji nedam, at jde spat v 19h radsi, nez se spankem jako vcera v 22:30h. mozna uz ji konci poobedovej spanek pomalicku.
@sarlotta ahoj, nezapomely 🙂 krasny prani dekujeme. 🙂

ellysa
18. pro 2012

@mabe inak moja včera potiahla obedný spánok až do 16 tej a potom večer tiež šla spať až o 22.15 tuším, už muž spal a ja som tiež bola v posteli, dnes išla o pol jednej ale zaspala hneď, asi únava zo škôlky -dnes sme boli prvý krát na celé 4 hodiny, ráno trošku krivila ústočká v šatni ale lepšie ako včera, to ručala od rána, ale v škôlke je už potom fajn

mabe
autor
18. pro 2012

@ellysa anicka spala vcera 45min, do 15h a stejne sla spat az tak pozde, dneska to proste zkusime bez spanku. tedka delame buchtu a uvidme co dal. oci si mne, ale nechce jit spat. ja to zkousela, tak ji nebudu lamat a pak s ni byt do pulnoci.

mabe
autor
18. pro 2012

@ellysa tak to je dobre, ze pomalicku se ve skolce adaptuje 😉

ellysa
18. pro 2012

@mabe no adaptuje, ale čo z toho, keď v piatok ide posledný krát a potom majú až do 9.1. prázdniny, to zasa odznova pôjdeme, navyše sa obávam, či keď sa malý narodí, bude chcieť chodiť, predsalen bude mať možno pocit, že ja som s ním a jej sa zbavujem 🙄

mabe
autor
18. pro 2012

@ellysa no, to mas pravdu. 😖

mabe
autor
18. pro 2012

@nefertitka myslim na tebe 😉

mabe
autor
18. pro 2012

tak anicka si stavi boudu z deky, ale zatim vypada dobre, na to ze nespala 😀

nefertitka
18. pro 2012

tak som bola u lekara, dal mi torecan cipky ze ak uz bude moc zle a homeopatikum cocculine...tak snad zaberie, mam zacat s homeopatikom a ked nezaberie tak cipky. Spravil sono zas a malulinkate srdiecko sa tam uz tvori, taku dobku mi ukazal

nefertitka
18. pro 2012

@sarlotta ahoj aj tebe krasne vianoce;) co sa tu uz neukazujes?

nefertitka
18. pro 2012

a inak je to vraj divne, ze vacsinou byva zene zle pri prvom a pri druhom menej alebo vobec a ja som opacna 😝

mabe
autor
18. pro 2012

@nefertitka jee, ja su tak rada za tebe. 😉 vidis, vse je ok 😉

nefertitka
18. pro 2012

@mabe ano len mne je stale zle a uz mi smrdi komplet vsetko, uz mam dojem, ze to nevydrzim:(

mabe
autor
18. pro 2012

@nefertitka vidis a to musis vydrzet jeste par mesicu 🙂 jsem moc rada, ze je vse ok. 😉

mabe
autor
18. pro 2012

tak anicka usla az tedka a to pul hodiny se porad mrvila a delala blbiny a nemohla usnout.

ellysa
18. pro 2012

@nefertitka musíš to vydržať, ževraj ak je žene zle, tak sa tvorí hormón prospešný pre bábätko. takže kým ti je zle, bábätku je dobre, viem, že slabá útecha, ale aspoň niečo, nie? 😉

ellysa
18. pro 2012

@mabe moja práve skáče po posteli spieva a tancuje 😅

mabe
autor
18. pro 2012

@ellysa oli spinkala, ne? anicka vubec a odpadla stejne az tedka.

ellysa
18. pro 2012

@mabe no áno, spala dve hodinky, už je v izbe, zatiaľ je ticho

mabe
autor
18. pro 2012

@ellysa my jsme vcera rikaly s manzou, jak my to udelame s anickou v novym byte, kdyz bude mit svuj pokojik? ona me potrebuje na usinani, bude to tam jiny? 😖

ellysa
18. pro 2012

@mabe my kým sme sa presťahovali tiež spala s nami, museli sme pri nej ležať, ako šla do svojej izby, tak sme to sekli a normálne začala spávať aj sama, príde síce asi 10x za nami ale neplače, nakoniec zaspí, len ju odvediem naspäť

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru