• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
autor
@nefertitka a co rikal dr.? ty vis kdy mas ovulku? treba mas min tt.
20. pro 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe neviem, ale predpokladam, ze sme ju urobili 22.11.
20. pro 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka uvidis, vse bude ok :wink: uz se prcek ukazal a to je hlavni, zadny potize nemas - promin krome nechutenstvi velikyho, takze vse bude ok. je me to lito,ze si musis tim takhle prochazet, mela by to byt radost a ty to mas tak tezky. :confounded: uvidis, bude lip. me se to lehce rika, kdyz me neni tak zle jako tobe, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja az budu, snad budu, tehu, tak se budu ze vseho nervovat, uz to vidim...
20. pro 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no snad bude...len sa bojim ze co ak to bude zamlknute a ja to nebudem vediet az do 12tt...ci budem?prejavi sa to nejak?
Dnes sme boli u mojej mamy cely den a ked sme prisli domov, tak ma skoro slak trafil, muz si robil nejake sote a strasne mi to tu smrdi a do toho oprate pradlo :confounded: ... a vraj vetral...no neviem kde, asi u susedov
20. pro 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no ja tiez nervujem...to je normalka
20. pro 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka u me se zamlknuty projevilo krvacenim. je to zvlastni ze si te pozval az za tak dlouho, asi to vidi, ze je vse ok.
20. pro 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no asi si to mysli...a teba nedesi predstava maleho uplakaneho babatka ktore ti nedovoli spat? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...odznovu vsetky problemy, zubky a tak
20. pro 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ty si naposledy v ktorom tt potratila?v osmom?a predtym si krvacala, ci to prislo nejak znenazdajky?
20. pro 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka nedesi, ja se moc tesim na mimco,kdyz tedka potkavam maminy s dvouma detma: jedno v kocarku a druhy jde s nema,t ak se moc tesim. je jasny, ze to nebude lehky, anicka uz je velka a je s ni uplne vegac, ale moc moc se tesim a uz budu mit uplnou rodinu. :slight_smile:
20. pro 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka ja potratila vzdycky v 8tt. dvakrat zamlkly, poprve jsem spinila uz od zacatku a pak najednou krev, tak jsem jela. druhy v 10tt jsme zacla krvacet, ale na zacatku jsem taky mela problem se spinenim a pry v 8tt konec. a naposled loni jsem akorat od zjisteni tehu tyden byla ok a pak to zaclo spinenim a zhorsilo se to krvacenim., zase do 8tt plod bojoval a pak uz to nedal.
20. pro 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe mna to zacalo desit, asi som divna
20. pro 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka s tebou si zahravaji tehu hormony
20. pro 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe :( tak mas troch anjelickov v nebicku, ktori budu davat pozor na tvoje dietky tu na zemi;)
20. pro 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka no to mam a myslim, ze uz jich je tam dost, i kdyz mam svoji prcinu. vidis, tekda jsem si vzpomela, jdu si rychle lupnout listovku femibion, pry je dobrej pro ty kdo maji problem se stitnou zlazou, i kdyz je tam jod, ale ja to beru obden.
20. pro 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no aj ja si to myslim, dalsie uz musi vyjst!moc ti to prajem
20. pro 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka diky moc :wink:
20. pro 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. pro 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe takze na konci januara nam mozno oznamis skvelu novinu:slight_smile:
20. pro 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka no ja doufam :wink:
20. pro 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka keby tehu nepostupovalo, tak by sa ani bodka neukázala, však na pohotovosti ešte nebolo nič, ale inak za mesiac je dosť neskoro, aspoň potvrdiť činnosť srdiečka by bolo treba a potom už za mesiac, však ak budeš moc nervná, tak choď skôr, nech ti aspoň UTZ rýchlo urobí :wink:

a desí ma to strašne, aké to bude s druhým
20. pro 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa no len ci budu ochotni mi spravit sono aj skor.
Ja si navravam a spolieham sa na to, ze druhe bude taky kludas ako vacsinou ti druhi byvaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ako moja sestra, ta bola tiche dieta co skoro vobec neplakalo a vela spalo, zato teraz je nervak, dnes sme sa akurat pohadali, a vcelku dost, uz to prehana, proste zacala vrieskat ako najata zas pre nic za nic a zacala mi pred dietatom pouzivat vulgarizmy, tak ma vytocila, ze som musela predychavat...a jasne, ze som vrieskala na nu naspat, inak sa prehlusit ona neda...ale to uz je o inom.Len som sa uvedomila, ze sa nemozem nechat vytacat, lebo ma normalne brucho potom bolelo
20. pro 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a neviem ako mi muz picha ten fraxiparin, ale tak ma bolia ramena:( a hlavne dnes co mi pichol, tak ma to strasne boli
20. pro 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tie hormony su fakt hruza, vcera ma Nikolka vytocila a ja som jej capla po riti... :angry: , co som povedala, ze nebudem robit a este pred mojou mamou, pred kt. som sa dusovala, ze dieta si nikdy neudriem
20. pro 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka ja to mam nekdy aji bez tehu hormonu :grinning:
20. pro 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe :grinning: ...a je ti to potom luto, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne veru bolo...ona to nepozna, kukla na mna a prekvapane, ze mama preco si ma bacla? no super... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka je, jako anicka dostava na zadek tedka casteji, ale jenom tak demonstrativne a treba 1x za den, ale kdyz je vecer a ja uz jsu unavena, tak me nekdy ujede ruka a dostaneme celkem velkej placanec a pak si to vycitam
20. pro 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj mojej sem tam capnem, alebo nakričím, toho mi je ľúto viac, lebo capnutie ju podľa mňa ani netrápi, skôr keď na ňu nahučím, to jej je ľúto
a asi budem musieť ešte ten obedný spánok nechať a len jej skrátiť obedný,už od šiestej bola takaaaaaaaaaaa protivná, som ju teraz dala do postele, prečítala jednu rozprávku a už počas nej zaspala
20. pro 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ellysa ja si myslim, ze az anicka zacne chodit zase normal ven, tak spanek po o potrebuje.
20. pro 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko, tak ja jsem toho moc v noci nenaspala - asi ty info porad kolem o konci sveta, uz me to fakt sere. uz aby byl zitrek a byl klid. jinak dopo jdeme na kontrolu k dr. a odpo jeste pro jeden darek a uklid. :slight_smile:
21. pro 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe aj mňa to už hnevá, už som z toho taká zmagorená, že sa mi celú noc snívali úplné blbosti ako z amerických filmov :rolling_eyes: , navyše malá strašne zle spala, asi to nebol dobrý nápad ju nedať spať, tak sa vtrela k nám do postele, teda ku mne a teda sa mi úúúúúúúúúúžasne s tým bruchom a ňou nacapenou na mne spalo.
Ja sa zasa bojím, včera tu bola poobede kamoška s malou a bola nejaká divná, a že večer dva krát grcala-malá, no tak dúfam, že nie je chorá a že nás nenakazila, lebo grcať cez vianoce sa mi naozaj nechce
21. pro 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek