Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
20. pro 2012

@nefertitka a co rikal dr.? ty vis kdy mas ovulku? treba mas min tt.

nefertitka
20. pro 2012

@mabe neviem, ale predpokladam, ze sme ju urobili 22.11.

mabe
autor
20. pro 2012

@nefertitka uvidis, vse bude ok 😉 uz se prcek ukazal a to je hlavni, zadny potize nemas - promin krome nechutenstvi velikyho, takze vse bude ok. je me to lito,ze si musis tim takhle prochazet, mela by to byt radost a ty to mas tak tezky. 😖 uvidis, bude lip. me se to lehce rika, kdyz me neni tak zle jako tobe, co? 😝 ja az budu, snad budu, tehu, tak se budu ze vseho nervovat, uz to vidim...

nefertitka
20. pro 2012

@mabe no snad bude...len sa bojim ze co ak to bude zamlknute a ja to nebudem vediet az do 12tt...ci budem?prejavi sa to nejak?
Dnes sme boli u mojej mamy cely den a ked sme prisli domov, tak ma skoro slak trafil, muz si robil nejake sote a strasne mi to tu smrdi a do toho oprate pradlo 😖 ... a vraj vetral...no neviem kde, asi u susedov

nefertitka
20. pro 2012

@mabe no ja tiez nervujem...to je normalka

mabe
autor
20. pro 2012

@nefertitka u me se zamlknuty projevilo krvacenim. je to zvlastni ze si te pozval az za tak dlouho, asi to vidi, ze je vse ok.

nefertitka
20. pro 2012

@mabe no asi si to mysli...a teba nedesi predstava maleho uplakaneho babatka ktore ti nedovoli spat? 😝 ...odznovu vsetky problemy, zubky a tak

nefertitka
20. pro 2012

@mabe ty si naposledy v ktorom tt potratila?v osmom?a predtym si krvacala, ci to prislo nejak znenazdajky?

mabe
autor
20. pro 2012

@nefertitka nedesi, ja se moc tesim na mimco,kdyz tedka potkavam maminy s dvouma detma: jedno v kocarku a druhy jde s nema,t ak se moc tesim. je jasny, ze to nebude lehky, anicka uz je velka a je s ni uplne vegac, ale moc moc se tesim a uz budu mit uplnou rodinu. 🙂

mabe
autor
20. pro 2012

@nefertitka ja potratila vzdycky v 8tt. dvakrat zamlkly, poprve jsem spinila uz od zacatku a pak najednou krev, tak jsem jela. druhy v 10tt jsme zacla krvacet, ale na zacatku jsem taky mela problem se spinenim a pry v 8tt konec. a naposled loni jsem akorat od zjisteni tehu tyden byla ok a pak to zaclo spinenim a zhorsilo se to krvacenim., zase do 8tt plod bojoval a pak uz to nedal.

nefertitka
20. pro 2012

@mabe mna to zacalo desit, asi som divna

mabe
autor
20. pro 2012

@nefertitka s tebou si zahravaji tehu hormony

nefertitka
20. pro 2012

@mabe :( tak mas troch anjelickov v nebicku, ktori budu davat pozor na tvoje dietky tu na zemi;)

mabe
autor
20. pro 2012

@nefertitka no to mam a myslim, ze uz jich je tam dost, i kdyz mam svoji prcinu. vidis, tekda jsem si vzpomela, jdu si rychle lupnout listovku femibion, pry je dobrej pro ty kdo maji problem se stitnou zlazou, i kdyz je tam jod, ale ja to beru obden.

nefertitka
20. pro 2012

@mabe no aj ja si to myslim, dalsie uz musi vyjst!moc ti to prajem

mabe
autor
20. pro 2012

@nefertitka diky moc 😉

nefertitka
20. pro 2012

@mabe 😉

nefertitka
20. pro 2012

@mabe takze na konci januara nam mozno oznamis skvelu novinu🙂

mabe
autor
20. pro 2012

@nefertitka no ja doufam 😉

ellysa
20. pro 2012

@nefertitka keby tehu nepostupovalo, tak by sa ani bodka neukázala, však na pohotovosti ešte nebolo nič, ale inak za mesiac je dosť neskoro, aspoň potvrdiť činnosť srdiečka by bolo treba a potom už za mesiac, však ak budeš moc nervná, tak choď skôr, nech ti aspoň UTZ rýchlo urobí 😉

a desí ma to strašne, aké to bude s druhým

nefertitka
20. pro 2012

@ellysa no len ci budu ochotni mi spravit sono aj skor.
Ja si navravam a spolieham sa na to, ze druhe bude taky kludas ako vacsinou ti druhi byvaju 😝 ...ako moja sestra, ta bola tiche dieta co skoro vobec neplakalo a vela spalo, zato teraz je nervak, dnes sme sa akurat pohadali, a vcelku dost, uz to prehana, proste zacala vrieskat ako najata zas pre nic za nic a zacala mi pred dietatom pouzivat vulgarizmy, tak ma vytocila, ze som musela predychavat...a jasne, ze som vrieskala na nu naspat, inak sa prehlusit ona neda...ale to uz je o inom.Len som sa uvedomila, ze sa nemozem nechat vytacat, lebo ma normalne brucho potom bolelo

nefertitka
20. pro 2012

a neviem ako mi muz picha ten fraxiparin, ale tak ma bolia ramena:( a hlavne dnes co mi pichol, tak ma to strasne boli

nefertitka
20. pro 2012

a tie hormony su fakt hruza, vcera ma Nikolka vytocila a ja som jej capla po riti... 😠 , co som povedala, ze nebudem robit a este pred mojou mamou, pred kt. som sa dusovala, ze dieta si nikdy neudriem

mabe
autor
20. pro 2012

@nefertitka ja to mam nekdy aji bez tehu hormonu 😀

nefertitka
20. pro 2012

@mabe 😀 ...a je ti to potom luto, co? 😝 mne veru bolo...ona to nepozna, kukla na mna a prekvapane, ze mama preco si ma bacla? no super... 😝

mabe
autor
20. pro 2012

@nefertitka je, jako anicka dostava na zadek tedka casteji, ale jenom tak demonstrativne a treba 1x za den, ale kdyz je vecer a ja uz jsu unavena, tak me nekdy ujede ruka a dostaneme celkem velkej placanec a pak si to vycitam

ellysa
20. pro 2012

no aj mojej sem tam capnem, alebo nakričím, toho mi je ľúto viac, lebo capnutie ju podľa mňa ani netrápi, skôr keď na ňu nahučím, to jej je ľúto
a asi budem musieť ešte ten obedný spánok nechať a len jej skrátiť obedný,už od šiestej bola takaaaaaaaaaaa protivná, som ju teraz dala do postele, prečítala jednu rozprávku a už počas nej zaspala

mabe
autor
20. pro 2012

@ellysa ja si myslim, ze az anicka zacne chodit zase normal ven, tak spanek po o potrebuje.

mabe
autor
21. pro 2012

dobre ranko, tak ja jsem toho moc v noci nenaspala - asi ty info porad kolem o konci sveta, uz me to fakt sere. uz aby byl zitrek a byl klid. jinak dopo jdeme na kontrolu k dr. a odpo jeste pro jeden darek a uklid. 🙂

ellysa
21. pro 2012

@mabe aj mňa to už hnevá, už som z toho taká zmagorená, že sa mi celú noc snívali úplné blbosti ako z amerických filmov 🙄 , navyše malá strašne zle spala, asi to nebol dobrý nápad ju nedať spať, tak sa vtrela k nám do postele, teda ku mne a teda sa mi úúúúúúúúúúžasne s tým bruchom a ňou nacapenou na mne spalo.
Ja sa zasa bojím, včera tu bola poobede kamoška s malou a bola nejaká divná, a že večer dva krát grcala-malá, no tak dúfam, že nie je chorá a že nás nenakazila, lebo grcať cez vianoce sa mi naozaj nechce

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru