Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
5. srp 2009

ahojte babulky
v prvom rade dakujem za dominiku ku gratulaciam k meninkammm 😉

nef jasne dostala od vsetkych nieco 😀 aj od nas objednali sme jej novy kolotoc na postielku aj so svetielkami aj co ma viac melodii a tak jasne aj hracku

od nasich tu rozvojovu podlozku od svokrovcov oblecenie a hracku

od krstnych mojej sestri a jej nastavajuceho retiazku z bieleho zlata ked trosku podrastie s priveskom D ale je fakt krasna 😉

a tak

a dominika ma teplotu od vcera z ockovania tak jej davame sirup na bolest a teplotu chuda moje male.....

mab a netrap sa co kto povie ......nik kto to nezazil myslim missed to nepochopi co si prezivala a je dobre ze si domka.....nech si hovori kto chce co chce hlavne ze bude vsetko ok co bude tentokrattttt verim tomu 😉 tak sa drzkaj a netrap sa

mabe
autor
5. srp 2009

jee, pardon, bambi, ale u nas ma svatek Dominik 😀

bambi, diky. ja taky tomu verim. 🙂

nefertitka
6. srp 2009

bre rano,este dospavate? 😀

ellysa
6. srp 2009

ahojte 😀
už zarezávam v práci od 6.10, dnes som znova na autíčku ráno som sa už bála menej, tak uvidím ako bude poobede. Hádam si časom zvyknem 🙂

nefertitka
6. srp 2009

pane boze,ze od 6:10, to je nekrestanska hodina🙂
no,ja si pamatam na moje zaciatky jazdenia,to bola katastrofa,potrebovala som sa dostat na Dolne Hony a ocitla som sa v Samorine,lebo som sa bala prechadzat z pruhu do pruhu,tak som potom vsetko musela obchadzat dookola;)dobre som bola vzdy vyklepana...a prvy polrok so mnou vzdy niekto musel byt v aute... 😉

mabe
autor
6. srp 2009

dobre ranko devcata,

elly, ses sikovna. jak jsem uz psala, ja jezdim sama jenom sem tam a vzdycky jsem z toho nervozni

ahoj nefi

dneska jdu k nasim za moji holcickou - zitra ji bude 16 let 😕 . to uz je vek.

nefertitka
6. srp 2009

za moji holcickou znamena za sestrou?

mabe
autor
6. srp 2009

dalo by se to tak rict, ale je to fenka kokrspanela. ale je pravda, ze ji bereme jako cloveka 🙂

nefertitka
6. srp 2009

jaaaaaaaaaaaaj 😀

nefertitka
6. srp 2009

a ako sa inak mate aj s mrnusom?

mabe
autor
6. srp 2009

jak 4 roky nebydlim doma, tak mi chybi a kdyz mam cas, tak za ni jedu a sem s ni. takze dneska tam chvatam, dam si obed a pak si my holky pujdem spolu lehnout. 🙂 to vis, nemuzu ji nechat lezet samotnou. 😉

aanda
6. srp 2009

ahojte babulky.. 🙂
Mab, kedy to ides na kontrolu?

mabe
autor
6. srp 2009

ahoj andy, jdu az pristi patek 😖 . jeste tyden.

nefertitka
6. srp 2009

jasne mabe a potom si tak budes spinkat spolu s malym mrnuskom 😉

mabe
autor
6. srp 2009

jojo, tedka jsme zase cetla jedno tema a tam kazda kolem 9tt spinila. sakra, proc ja totok ctu? 😒

nefertitka
6. srp 2009

aanda,tebe sa to uz blizi;) tesis tesis? 😉 inak my sme si dlho mysleli,ze cakame chlapceka a mal byt David,alebo Samuel🙂) teda ja som chcela Samka,ale muz nie...no ale ked bude druhy chlapcek,tak sa bude volat podla mna 😝 .Nikolku si vybral on.

nefertitka
6. srp 2009

mabe necitaj...budes si privolavat....myslim,ze aj ja som si to dost privolavala...mysli pozitivne,ved robis vsetko najlepsie ako vies a davas si pozor,takze vsetko bude OK. 😀 ...Uvidis....takto o rok uz ti bude v postielke mrncat babatko

mabe
autor
6. srp 2009

nefi, ja myslim pozitivne. verim, ze bude vse ok. Ale je jasny, ze to v hlave jeste mam a pokazdy, kdyz jdu na zachod, tak koukam. 😖

nefertitka
6. srp 2009

ja som robila to iste....

nefertitka
6. srp 2009

a viem ze je to este velmi skoro,ale uz mas v hlave aj nejake mena?🙂

mabe
autor
6. srp 2009

ja nad tim jeste nepremyslim. myslela jsem, ze pokud to bude kluk, tak to bude jasna volba. manza je milan, tata jeho je a byl deda, ale manza bych chtela Antonina. ze by na neho kricel tondo, toniku,.. 🙂 ja jsem nad tim fakt jeste nepremyslela

nefertitka
6. srp 2009

ved hej,mas cas;) este ani nevies,co to bude;)

aanda
6. srp 2009

Mab, neboj, to ubehne rychlo... uz len par dni 😉 tiez si myslim, ze netreba citat take veci, aby si nad tym zbytocne nepremyslala... 😉 A to, ze sa stale bojis, ked ides na toaletu je normalne.. teda podla mna kedze si mala problemy, tak sa budes asi kontrolovat, ze co sa deje 😉 Mysli pozitivne a ver tomu, ze to bude OK.

Nef, veru uz sa to blizi... uz myslim na porod coraz castejsie... zacinaju mi take zmiesane pocity... na jednej strane sa bojim, a na druhej strane sa velmi tesim na drobca... Ja som mala od zaciatku pocit, ze to bude chalan, potom mi lekar povedal, ze asi dievka, ale na 3D nam jasne ukazal, ze to dievka nebude 😀 😀 Moj manzel chcel aby sa volal Adrian - po nom, ale mne sa to nepaci, ked ma otec a syn rovnake meno.. mozno preto, ze ja sa volam rovnako ako mamina 😕 a tak on vymyslel, ze by to bol Samko 🙂 no a to sa mi velmi pacilo...

nefertitka
6. srp 2009

mne sa tiez Samko velmi paci🙂

a planujes si dat aj epiduralku?ja som sa tiez bala porodu,ale ked mi praskla voda,tak som sa neskutocne tesila,ze onedlho uvidim svoje babo 😀 ...

aanda
6. srp 2009

Este vobec neviem ci epiduralku ano, alebo nie 😒 Asi to necham na nahodu a ked budem mat prilis dlho kontrakcie a bude sa stale dat, tak si to dam pichnut... alebo este fakt neviem...stale nad tym premyslam, ale nic som este nevymyslla 😠

ty si mala epiduralku?

nefertitka
6. srp 2009

nie nemala....aj ked som mala zdlhavy a dost bolestivy porod,ale zvladla som to....ono to ma aj plusy aj minusy...

ellysa
6. srp 2009

nef, mab, ja už som niečo pojazdila, ale tiež vždy len s manželom, navyše on je aj inštruktor, takže ma vlatne učil aj v autoškole a to nemal, lebo som si naňho až moc zvykla. rok a pol mi trvalo, kým som si sama sadla do auta. ale verím, že časom bude zo mňa pirát ciest 🙂 .
mabe je normálne, že sa kontroluješ, ale nečítaj blbosti, lebo si to naozaj privoláš, dobre 😀? Máš to zakázané!!! 😝

aanda
6. srp 2009

no ved prave... ja sa bojim, ze potom nebudem citit kedy mam naozaj zatlacit... ale to je len moj pocit... lebo som uz viac bab ktore mali epiduralku pocula ako hovorili, ze potom im sestricky nadavali, ze netlacili ked mali... tak fakt neviem... asi to nebudem planovat, a uvidim ako to bude prebiehat...

ellysa
6. srp 2009

aanda, ja mám kamarátky, ktoré povedali, že bez epidurálky už nikdy a iné zasa, čo by si ju nikdy nedali. Tak sa rozhodneš až keď to už bude horieť 🙂

nefertitka
6. srp 2009

no ja som epiduralku nemala a tiez som nevedela tlacit 😀 ....nakoniec mi ju vytlacili....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru