Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
1. led 2013

@mabe treba začať naozaj postupne
sťahovanie je teda zaberák, to nezávidím, som rada, že už to máme za sebou, ale zasa budete vo svojom 😉

mabe
autor
1. led 2013

@ellysa tak my na stehovani moc nemame. z tech dvou pokoju: postele, dve kresla rozkladaci, dve komody, dve skrinky, stul psaci a botnik, tot vse. 😀 anicce do pokojiku jeste koupime nabytek, do loznice skrin, udelat zdeny jadro koupelnu a zachod a kuchyn, podlahy, vymalovat. ja se na to tesim. 🙂

mabe
autor
2. led 2013

dobre ranko, tak dneska je nejak zatazeno a me se nejak niic nechce, fuj ta MS. 😝 😀 vcera vecer jsem mela nejakou depku. precetla jsem si komentare u moji gynekolozky, je to 50-50, ale nejak jsem z toho byla nervozni, ze o ni nekdo pise spatne. tak jsme s manzou o tom mluvily a rozebiraly to, jak me pomohla, 1x me vystrasila, ze je anicka mensi v 30tt, ale poslala me na UTZ do nemocnice a tam uz si me hlidaly kvuli mensimu mnozstvi vody, takze asi to bylo dobre. no, ta MS me hejbe s naladou. 😝

nefertitka
2. led 2013

@mabe no mabe, mne to tehu hybe s naladou ani si nevies predstavit ako, ja dufam, ze v 2.trimestri sa to ustali,vcera som mala taky depkovy den,ze koniec,stale mam zlu naladu 😢
inak mam nejaky vytok, nesvrbi ma nic ani nepali,ale pachne mi, ja neviem ci je to tym, ze som tehu a pachne mi vsetko, alebo to je naozaj problem 😒 myslite,ze s tym mam ist k lekarovi?

mabe
autor
2. led 2013

@nefertitka kdy jdes na kontrolu?

mabe
autor
2. led 2013

holky, tak krasne jsme si dopo uzily. anicka uz byla tedka v autobuse domu trosku protivna. tedka si dela v posteli domecek, tak jsu zvedava jestli usne, na chvilku by asi mela. krasne si hrala v herne, my s kamoskou pokecaly,... 😀

mabe
autor
2. led 2013

tak jsem se spletla. vstala a ze nebude spat, tak varime uz veceri, obed jsme mely studenej v kavarne. 🙂 tak ze by sla spat vecer uz brzo? vcera taky nespala a sla spat az v 21:30h. takze si myslim, ze vecer bude hoodne unavena.aspon budeme mit vecer s manzou pro sebe. 😀

ellysa
2. led 2013

@mabe ani moja nespala, nakoniec ide poobede k starkým na prázdniny-do nedele, muž ju zavezie, ráno som mala silné bolesti, som myslela, že idem aj na pohotovosť-asi poslíčkovia, tak ide tam, nech si ešte oddýchnem trochu. bude mi chýbať prďolka

mabe
autor
2. led 2013

@ellysa ja jsem to prave resila s kamoskou, ze nevim, jestli to nechat na ni ten spanek, at se rano vzbudi kdy ona uzna a ten poledni taky nebo proste nastavit rezim. rano vzbudit v 7h, pak jit v poledne na hodku spat a ji do tech 21h zase spat. v patek musime vstavat driv, protoze jdeme do skolky, ale jinak nemusime. 😖

no jo, ty uz to mas za par, tak bys mela nabrat sily. jasne, ze se ti bude styskat, ale ona se bude mit urcite dobre. 😉

nefertitka
2. led 2013

@mabe az 25.1.

mabe
autor
2. led 2013

@nefertitka aha, tak to jeste mas par dni casu. pokud se ti vytok nezda, tak radsi bez, treba ti udela aji UTZ.

nefertitka
2. led 2013

@mabe rozmyslam, ze niekedy zbehnem radsej skor...
a uz sa tesis na snazilkovanie? 😉

ellysa
2. led 2013

@nefertitka nef ja mám strašne siný výtok celé tehu, aj veru smrdí podľa mňa, ale u lekára bolo všetko vždy v poriadku, si musím aj 4x meniť intímku a aj tak aj 2, 3x nohavičky, inak mi to vadí a teraz ku koncu už úplne zo mňa leje
tak už je malinká u starkých, smutno mi je ,ale som aj rada, že si ešte pár dní oddýchnem, dám do poriadku veci čo potrebujem...

nefertitka
2. led 2013

@ellysa ja sa kazdu chvilu musim ist osprchovat, co mi je to tak neprijemne, aj ked viem, ze tak casto by som nemala...
dobre ze si ju tam dala, ak je tam spokojna, tak ma aj ona troska zmeny a aj ty si oddychnes, ved uz musis ledva chodit...priprav si veci do porodnice, popripravuj pre maleho vsetko a ked to na teba pride, aspon nebudes riesit, ze kde dat malu narychlo. To musi byt dost stresujuci pocit vediet, ze kazdu chvilu to moze na teba prist, ze?

ellysa
2. led 2013

@nefertitka no dosť, už sa naozaj cítim ze, nohy ma bolia, ako keby som mala stále svalovicu na nich, k tomu už tie bolesti, už by som to aj chcela mať za sebou, na druhej strane, by som ešte chcela mať čas sa na to viac pripraviť

nefertitka
2. led 2013

@ellysa chapem ta....na toto sa teda tiez nijak extra netesim veru, ja by som bola najradsej, keby uz moje druhe dieta malo aspon dva roky 😝 😝 😝

mabe
autor
3. led 2013

@nefertitka tesim, ale zaroven mam strach, vsak vis....

mabe
autor
3. led 2013

dobre ranko, tak za chvilku valime do sokola. dneska anicku chci dat spat po obede, zitra jde do skolky, tak at je dost vyspana dopredu. odpo ji vezmu jeste ven na nakupy, tak ji snad taky utaham. 🙂

nefertitka
3. led 2013

@mabe aj nasa je vyspata az moc, normalne ze spala do pol osmej, uz som stresovala rano, ci je v poriadku, takze neviem, ci bude spat cez obed

ellysa
3. led 2013

@nefertitka aj ja som spala do deviatej, keď nie je dieťa doma, takto si asi dlhšie nepospím 😀
inak na tie nevoľnosti si skúšala zázvorový čaj?aj keď, keď sú také silné asi ti to moc nepomôže, ale skúsiť treba

nefertitka
3. led 2013

@ellysa ano, pila som ho, skoro kazdy den, len mi zacala vadit zrazu jeho chut aj vona...a predtym som ho zboznovala

mabe
autor
3. led 2013

@nefertitka teda nemas to vubec jednoduchy 😝 a jak fungujes s nikolkou?

mabe
autor
3. led 2013

tak cviceni uplne super, anicka si to moc uzila, tedka se najime a dam anicku aspon na hodku spat. odpo pujdeme nakoupit, takze si ji zase vyvetram, at jde spat nejak rozumne a ne az v 22h

mabe
autor
3. led 2013

@ellysa krasne si se vyspala. ja cekam ze si lehnu tedka s anickou 😀

ellysa
3. led 2013

@nefertitka hm tak len vydržať a dúfať, že to postupne prejde, pri Oliv mi to trvalo do 12tt teraz do 16tt, ale už od toho 12tt sa to zlepšovalo, ale mám kamošku, čo takto prežívala do 5m, dúfam, že to nebude aj u teba. Ale stále si hovor, že kým je tebe zle, malinké je v poriadku.
A čo by si chcela radšej? Dievčatko, však?
Mne dnes kamarát doniesol také to samohojdacie lehátko pre drobca, asi prvý krát keď som ho čistia a dávala prať som sa začala tešiť 😵

ellysa
3. led 2013

@mabe no veru, za chvíľu budem rada, keď pospím tak tretinu z toho

mabe
autor
3. led 2013

@ellysa to mas pravdu, ale bude to krasny. nebo ja to tak zatim vidim, ze pokud se povede dalsi, tak uz budeme uplne rodina 🙂 . akorat mam uz nervy z toho, aby to vyslo a bylo tehu ok, abych mohla s anickou normal fungovat 😝

nefertitka
3. led 2013

@mabe no napr. dnes sa mi s Nikolkou funguje dost zle, za vsetko pisti a fnuka a neposlucha 😠 ...nasilu som sa s nou aj vytrepala von a tam to iste, neviem, co je dnes taka...
@ellysa ano dievcatko;)...no uvidime co to bude...
dufam, ze mi to prejde prvym trimestrom, fuha ze do 5m 😕

mabe
autor
3. led 2013

@nefertitka ma asi nejakej spatnej den. urcite to prejde, ja se divam na ty tvoje tt a je to tak krasny, jen tak dal 😉

martusinek
3. led 2013

Ahoj holky, hlásím se po dlouhé době se skvělou novinou. 27.11 2012 ve 20:48 se nám po dlouhém a komplikovaném porodu narodil Ondrášek. Měřil 47cm, vážil 2480g a narodil se ve 36+4, takže jsme si poleželi na nedonošencích...ale po 14ti dnech nás pustili domů, takže pod stromkem jsme už byli všichni společně. Jsem šťastná jako nikdy a musím říct, že být maminkou je opravdový dar...a to i když se člověk v podstatě nevyspí🙂.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru