Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
3. led 2013

@martusinek jej gratulujem ku malinkému 🙂

mabe
autor
3. led 2013

tak jsme s anickou spaly 1,5h, je to bezvadny, ale vecer buhvi kdy pujdeme spat 😝 😀

mabe
autor
3. led 2013

@martusinek gratulujuuuu

nefertitka
3. led 2013

@martusinek aj ja gratulujem🙂

martusinek
3. led 2013

@nefertitka
@mabe
@ellysa
Moc děkuju holky 🙂. V porodnici se mnou ležely dvě maminky a obě měly za sebou x potratů a nakonec se dočkaly. U oběda nás sedělo x a podle všeho tam seděla většina těch, které měly potíže otěhotnět a nebo několikrát potratily...takže se ukazuje, že mít miminko bez předchozích potíží je dnes už opravdu vzácnost...a taky se potvrzuje, že se nakonec každá žena dočká...takže hlavy vzhůru...ono to půjde...

mabe
autor
3. led 2013

@martusinek ja jsem uz podstoupila hodne vysetreni a tech nemocnic a taky jsem videla, ze i kdyz mam toho hodne za sebou, tak se mam vlastne dobre. otehotnet muzu prirozene a hnedka, zadny cekani. mam zdravy dite...ale z dalsiho pokusu uz za cca 14 dni mam stejne strach, to bude asi porad ve me. v lednu dostaneme byt a pak budeme rekonstruovat, tak se snad tim nejak zamestanam i anicka me zamestna.

martusinek
3. led 2013

@mabe Neboj se, já si myslím, že až budeš ve víru stěhování a rekonstrukce a budeš únavou padat v noci do postele...a budeš si říkat, že teď je nejmíň vhodná doba na otěhotnění, tak se to povede a mimís bude silák a všechno to ustojí a vydrží...třeba jen čeká na hezčí a větší domov 🙂.

mabe
autor
3. led 2013

@martusinek dekujuu, no koncem ledna dostaneme klice a zacneme budovat. 🙂 vim, ze je hodne bezdetnych paru anebo ti kdo potrati vickrat a tak, ale i tak bych chtela jeste jedno mimco

ellysa
3. led 2013

@martusinek a ako sa ti spustil pôrod, keď si rodila predčasne? Hlavne, že je drobček v poriadku no a nevyspaté noci čakajú čoskoro aj mňa 😝

ellysa
3. led 2013

a máte pravdu, je to stále horšie a počať a vynosiť dieťa prirodzene je už naozaj zázrak, bojím sa že naše deti budú mať ešte väčšie starosti chúďatká

nefertitka
3. led 2013

@ellysa mne sa to spustilo prasknutim vody

nefertitka
3. led 2013

inak keby ste poculi Nikolku aka je zlata;) nevedela doteraz R, co nechapem, lebo pred rokom ho uz zacinala pouzivat, a teraz sa zas snazi a hovori ako nejaky american🙂

ellysa
3. led 2013

@nefertitka aj mne pri malej praskla voda ale teda už 38tt ku koncu, takže boa donosená, len ten pôrod potom 🙄 , keďže som bola zavretá
musí byť zlatá 😀 😀 😀 😀 Oliv sa na R ešte nechytá, ale nevadí, aj tak rozpráva krajšie ako kopec jej rovesníkov, nešušle, rozumieť jej tak neriešim

nefertitka
3. led 2013

@ellysa no mi hovor, ja som sa tiez neotvarala celu noc...hroza spomenut
moj muz uz zacal stresovat, ze pojdeme k logopedicke, no ale sem tam sa jej uz zadari normalne R ale vacsinou je z nej americanka 😀 a strka ho aj tam kde nema byt, tak sa snazi 😝

nefertitka
3. led 2013

boli ma brucho jak na menzes zasa

mabe
autor
3. led 2013

@nefertitka jak je kocko? deloha se roztahuje...

mabe
autor
3. led 2013

tak zitra jde anicka po mesici do skolky, ale pry se tesi 🙂, pak jdeme ke kamosce az do vecera, tak to bude super. tedka jsem uvarila hovezi na mkrvi. 🙂

nefertitka
4. led 2013

@mabe roztahuje...citim.... ale neviem uz co mam so sebou robit, lebo stale mam depresivne nalady

ellysa
4. led 2013

čaute baby, ja som sa dnes vykotúľala z postele o 9.30, sa mi celú noc snívalo, že chcem rodiť, už som bola aj v nemocnici a nič

nefertitka
4. led 2013

@ellysa aj mne sa tehu presuva do snov...stale sa mi sniva o malych babatkach

bambi7
4. led 2013

cafte babule
boli sme v Partizanskom za starkou a teraz sme dosli .....bolo super ale moja postel je moja 😉

nef musis vydrzat jaj co ja by som dala za tehu ......mne bolo tiez stale zle a ked som nieco zjedla ani nehovorim vracala som stale do 17t ale neva chcela by som byt tehu keby sa dalo ale je to tazko povedat kedy a ako ked si predstavim ze to nepojde inak ako umele no neviem to je uz ine kafe 3X denne injekcie a tie hormony ale co narobim uvidim co bude ,,.

a co tu nove jej mabus uz sa stahujete parada
a elly este chvilocku juj a mas maleho pri sebe 🙂
pridavam fotky najnovsie potom zmazem tak kuki pa zatial

nefertitka
4. led 2013

@bambi7 krasne fotky a domka je krasne dievcatko🙂 a vy sa celu dobu snazite a stale nejde?

bambi7
4. led 2013

nef nie teraz sa nesnazime az o mesiac ale 2 roky sme sa a nic tak potom bolo umele otehotnela som sice hned a nedopadlo to dobre ved vies tak uvidime

bambi7
4. led 2013

a dakujem za pochvalu

nefertitka
4. led 2013

@bambi7 dobre uz narastla a tie vlasky sa jej same tak tocia?Budem vam strasne drzat palce, aby vam to vyslo bez umeleho, je to stres

bambi7
4. led 2013

nef to su jej vlasky a ked ich ma umyte ma ich kucerave od korienkov moja sestra ma take a dlhe kucerave

mabe
autor
4. led 2013

ahojte, tak dnesek uplne super. anicka pry byla vyborna ve skolce, moc si ji chvalily,pak u kamosky spala hodku a tedka uz usla, byla uplne jeta. zitra bych chtela jet nekam na vylet, uvidime jaky bude pocasi.
@bambi7 my se dockame mimca 😉 , ja uz za tyden ma ovulku, tak snad....mam strach, ale co mam delat, chci druhy mimco. klice od bytu dostaneme za tyden, tak pak uz budeme budovat. 🙂

mabe
autor
4. led 2013

@nefertitka vydrzat 😉

mabe
autor
4. led 2013

@ellysa psychika uz funguje 😀

nefertitka
5. led 2013

@mabe fiha uz za tyzden? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru