Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
8. led 2013

@mabe pojdem si tu temu pozriet, hadam mu mozem verit a mozem si to nasadit...aj ked sa bojim, ci to fakt babo neposkodi. Inak tam pisu, ze to pomaha aj na bolest chrbtice, to by som zabila dve muchy jednou ranou🙂

mabe
autor
8. led 2013

@nefertitka co to je wifonka? to neznam. no, ja budu mit tedka asi o vikendu ovu, tak uvidime. 25.tyho dela kamarad ve svym klubu tanecni vecer, ma se tam sejit spoustu znamych, tak se tam moc tesim,ale piti nebudu prehanet, kdyby nahodou....nechci uz nic podcenit. ja se taky tesim, snad to bude bez problemu. musime zarizovat byt, uklizet,stehovat,...no i tak by se to nejak zvladlo.

nefertitka
8. led 2013

@mabe to su take tie cinske instantne polievky s dlhymi slizami co sa zalievaju🙂

mabe
autor
8. led 2013

@nefertitka aha, ja myslim, ze ti to neublizi. ja se s anickou stravovala silene. tedka jsem si rikala, ze bych mela pro dalsi tehu neco udelat a jest vic zeleniny a ovoce. no jsu zvedava. za chvilku jdu varit na zitra: sekana s bramborem a spenat. 😀

nefertitka
8. led 2013

@mabe spenat sme dobre dlho nemali..ani neviem ci by mi to Niki zjedla, predtym nad tym ohrnala nos 😝

mabe
autor
8. led 2013

@nefertitka anicka to urcite jest nebude, ale zkusim to, kdyztak si to dam aspon ja 😀

ellysa
8. led 2013

@nefertitka no supeeeeeeeeeer, a sa mi zdá, že ťa to trošku pozitívne nakoplo 😉

nefertitka
8. led 2013

@ellysa trosicku ano, ked som tam videla to male clovieca, tak som hned mala na chvilu pocit, ze to musim ochranovat 😝 ...alebo take nieco, neviem to opisat, proste taky pocit, ze ake to je malinke a bezbranne a ako si to tam plava a je mu tom dobre a ja mu kazim zivot depkami

mabe
autor
8. led 2013

tak holky, pristi patek prebirame byt 😉 manza to vi uz do patku a nejdriv me chtel udelat prekvapko, ale nejak to nevydrzel. chtel me tam vzit pristi sobotu jako na prevzeti a pritom otevrit uz klicem, pak se mu to rozlezelo. 😀 tak uz je to tady, realny, fiiiha 😀

bambi7
8. led 2013

cafte babule ako dnes?
nef super ze je mimco ok len sa drz a mysli na pekne veci ved ide vsetko super tak sa drz

mab uz len ty a ja co?no snad sa podari cim skor a dufam ze to umele nebudem musiet riesit jajjjjjjjj

elly a ty co ako?a ja ze uz si porodila 😉

zajtra sa ideme sankovat s domkou tak ta sa uz nevie dockat tak pa

nefertitka
9. led 2013

@mabe tak budete mat velku zmenu v zivote;)
@bambi7 snad vam to vyjde bez umeleho, ale ked nebude ina sanca, tak radsej ako nic, ci?ved tam urcite mas este odlozene nejake vajicka, nemas?

mabe
autor
9. led 2013

dobre ranko, tak ja v noci nemohla vubec spat. porad se me hlavou honil ten byt. uz je to tak realny a blizko. musime to poradne promyslet, co a jak...a fakt se budeme stehovat tak brzo? najednou me to tady neva...je to proste velka zmena, tak jsu z toho takova...
venku 2C, ale stejne zkusim vyrazit na boby, vyjedu na vinohrady(na kopec nad brno, kde budeme bydlet - aspon si to tam trosku omrknu okoli domu 😀 ).
@bambi7 jojo, zbyvame jenom my dve, snad to brzo vyjde. jsu z toho nervozni, ale tedka mam teda s tim stehovanim a predelavanim bytecku vic starosti, tak se s tim trosku vic zamestnam a nebudu myslet na tehu

mabe
autor
9. led 2013

@nefertitka ahoj, tak jak je dneska? dala sis kapky? co psaly v te diskuzi?

nefertitka
9. led 2013

@mabe to su tabletky, ale nedala, rozmyslam stale nad tym, lebo tam fakt pisu 2x dokonca, ze to nie je vhodne uzivat pocas tehotenstva a dojcenia, tak ja neviem, ale zas na druhej strane, asi by mi to nedaval, nie?asi vie co robi? tam v tej teme to len jedna baba spomenula, ze podla nej sa to moze cele tehu brat, inak sa tam rozoberaju ine lieky

mabe
autor
9. led 2013

@nefertitka aha, ja myslela, ze je tam toho vic. necetla jsem to. vsak uz je ti trosku lip po vcerejsim sonu, ne? 🙂 jee, tobe pribyly a ji tt, to je krasa, trosicku zavidiiiim. 😀

mabe
autor
9. led 2013

@nefertitka co mate dneska v planu? ja jsem vcera udelala ten obed - sekanou a spenat, tedka jsem si nachystala brambory az dojdu domu, ze je dovarim. za hodku chci vyrazit na ty boby. snad nahore v sidlisti bude vic snehu jak tady dole.

nefertitka
9. led 2013

@mabe ja musim varit, tak snad dojde moja mama a vezme Nikolku von, ale je tam riadna clapkanica, uz ju vidim aka dojde domov...teda dufam, ze pride, lebo povedala, ze este da vediet...
neboj aj ty budes o chvilu tehu🙂

mabe
autor
9. led 2013

@nefertitka tak u nas zacina svitit slunicko, snad jeste nejakej ten snih stihneme. anicka jeste nebobovala nikdy. nejak jsme to propasly vzdycky snih. mame teda takovej ten pekac, tak si ji dam na svihadlo a jedeme.

nefertitka
9. led 2013

@mabe 😉 no tu hlasia zas najblizsie dni 7 stupnov a cez vikend zas mrazy a sneh, to je hrozne to pocasie

mabe
autor
9. led 2013

@nefertitka no, snad my to dneska dopo stihneme. tak jdeme, ozvu se v poledne, ja su tady vlastne furt 😀

nefertitka
9. led 2013

@mabe tak si to uzite🙂

mabe
autor
9. led 2013

tak bobovani bylo uplne super 🙂 tedka uz teda tecou proudy vody, ale uzily jsme si to. koukly po okoli panelaku, kde budeme bydlet a jsem moc spokojena s okolim. 🙂

nefertitka
9. led 2013

@mabe tak to je dobre, ze si spokojna

mabe
autor
9. led 2013

@nefertitka jojo, ja su taky rada. ne ze by se me odsud nechtelo, ale preci jenom je to velka zmena. kdykoliv jsem nebyla sama, babicka nahore s dedou a tedka uz budu, zase budu mit klid. 🙂

tedka jsme byly nakoupit, jeste se trosku provetrat venku, aby se anicce lip vecer usinalo a dneska asi uz na to hupsneme. popichava me v podbrisku, jako ovu jeste nemam, ale plodny dny... 😀 vsak budeme prikrmovat a prikrmovat a neco se snad chytne. 😀 jezis, to je taky velka zmena... 🙂

nefertitka
9. led 2013

@mabe no to je🙂 ani mi nehovor, ja sa s tym stale neviem stotoznit, ze budem mat druhe dieta

nefertitka
9. led 2013

@mabe ze prikrmovat 😀

bambi7
9. led 2013

cafte babule
dnes bolo vonku dobre boli sme 2,5hod a urobili sme snehuliaka este sa dalo a potom sme sa pogulovali 😀

no nef nemam ziadne zamrazene a do toho centra by som uz nesla hroza ten pristup hlavne sestricky su otrasne teda dve boli ok ,,,,,ale nie je to sranda tie hormony 3inj denne a tak ale co ked sa nebude dat ine neostane ale co uz zvladnem ked som zvladla lezat 9mes.zvladnem musim

mabe
autor
9. led 2013

@bambi7 ahojky, my byly 2h a anicka poprve bobovala a moc se ji to libilo, uzily jsme si to. 🙂 vubec si ten proces umelyho nedokazu predstavit, je to urcite tezky,ale zase pokud to jinak nejde. urcite to u vas pujde samo. tedka jsme na rade my 🙂

nefertitka
9. led 2013

@bambi7 a neskusite ine centrum?

nefertitka
9. led 2013

@mabe takze vy uz dnes hupsnete na to? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru