Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
9. led 2013

@nefertitka no asi jo, nevim. uvidime, kdy usne anicka a jaka bude konstalace 🙂 ale je urcite jeste brzo. ovulka bude tak v nedeli.

nefertitka
9. led 2013

@mabe jaj, no tak treba prikrmovat 😀

mabe
autor
9. led 2013
bambi7
9. led 2013

nef skusime ale nie teraz uvidim mozno v aprili to ze sa plati pododa ale ten priebeh nie je to lahke

mabe
autor
9. led 2013

@nefertitka kazdopadne zitra urcite, v patek ma manza basket, tak to nebude doma a pak uz je vikend. 🙂

bambi7
9. led 2013

mab drzim palceee mocccc

mabe
autor
9. led 2013

@bambi7 tedka zkusite prirodne, ne? 😉

mabe
autor
9. led 2013

@bambi7 ja jsu z toho nejaka rozklepena, proste zlom...a tedka pristi patek si jdeme prevzit byt a hura na prestavbu a tak za mesic uz stehovani, dalsi nova vec...

bambi7
9. led 2013

hej zatial skusame teda od tohoto mesiaca a uvidime

nefertitka
9. led 2013

@bambi7 ja viem, ze to neni jednoduche...

mabe
autor
9. led 2013

@bambi7 tak at nam stestena preje a uz tu smulu prolomime

bambi7
9. led 2013

neboj zvladnes vsetko si slniecko moje a ja verim ze to zvladnes

ja som v pohode keby sa podarilo normalne tak super ale myslim si skor ze to centrum ma pocka ale co uz nevadi

nefertitka
9. led 2013

@mabe pfuj pfuj pfuj🙂 dlho sa tu nepluli tehu hormony 😉
a kde mame Elly, co uz rodi? 😀

mabe
autor
9. led 2013

@bambi7 diky, ale neponesu to s prehledem, ja su nervacek 🙂

mabe
autor
9. led 2013

@bambi7 proc by cekalo? tedka to taky vyslo 😉

bambi7
9. led 2013

minule sme platili 650 eur a to sme nemali vsetko ale otehotnela som hned co ine nie ale ked si predstavim ten proces achhhhhh chcem normalne ako domkuuuuuu

nefertitka
9. led 2013

@bambi7 ale je to zaujimave, ze Domku ste spravili v relativne v kratkom case a druhe vam nejde... my sme to mali zas naopak, Niki nie a nie prist a druhe na prvy sup

mabe
autor
9. led 2013

@bambi7 jo pockej, minule to bylo taky umely? ja su nejak mimon, promin. omlouvam se, zapomela jsem

bambi7
9. led 2013

mab teraz som bola na umelom teda pred 4m co som bola tehu bola som prvy krat inak uz by som mala 5 deti 😉 ale musi sa nam mab uz podarit

mabe
autor
9. led 2013

devcata, opoustim vas, mejte se. jdu za tema svyma do koupelny. 🙂

mabe
autor
9. led 2013

@bambi7 MUSIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

bambi7
9. led 2013

no to hej ale tato mal dobre spermie teraz uz tak nie preto to umele inak by nebol problem.....

bambi7
9. led 2013

nef a tebe je ako dnes?

mabuska dakujemmmmmm

nefertitka
9. led 2013

@bambi7 tak ked to nepojde normalne, tak asi vam fakt ine neostane, ale vysledok stoji za to, nie?;)

nefertitka
9. led 2013

@bambi7 mne je praveze dnes zas zle od zaludka, skoro cely den a dnes mi este k tomu vsetko aj extremne smrdi, stale mam pocit v bruchu, ze mi treba cikat, aj ked mi netreba...no nic moc...

bambi7
9. led 2013

celkovo som bola tehu 4X a 3X za rok a pol a slo to no ale zasa na druhej strane sa ani necudujem ze ma spernie horsie stale maka a cela tato doba ale co uz tie co chcu nejde to klasika

bambi7
9. led 2013

ja som pri domke mala tusim vsetko 😀 vracala som stale do 17t ale co stalo to za vsetko neboj to zvladnes jaj tak zavidim ale v dobrom hned by som to brala

bambi7
9. led 2013

a co niky tesi sa

bambi7
9. led 2013

a zvladas ist von?

nefertitka
9. led 2013

@bambi7 hej tesi, kazdemu rozprava, ze mama ma v brusku babo, vacsinou vravi ze Lianku, lebo tak sme sa dohodli na dievcenskom mene...a dnes vysvetlovala babke, ze mi vsetko smrdi, nech nepride navonana, taka je zlata;) zatial sa tesi, uvidime, ako to cele bude, ked sa to narodi🙂
ja ti to velmi prajem a budem ti drzat palce...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru