Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
11. led 2013

@nefertitka však ja neviem, čo robiť, muž je zásadne proti, že aj tak to budeme riešiť o pár mesiacov znova a že teraz sa už začala chytať aj po nemecky, že by zasa všetko zabudla.
Dnes ráno, som jej dala plienku, nebudem ju stresovať, neviem, či je to čisto o škôlke, alebo to nejak súvisí aj s malým, alebo má také obdobie jednoducho, lebo aj doma posledný týždeň dosť ciká do gatí,alebo či je nachladnutá...
Som všetku slovnú zásobu dala dokopy a ráno sa rozprávala s učiteľkou, ona tvrdí, že nevidí problém, že práve posledné dni si dve kamošky našla a hrá sa s nimi, tak ja neviem, som ju poprosila, nech s ňou chodí raz za deň na wc, lebo inak chodia samé, však má len tri malinké deti, z toho je len oliv pod 3 roky, tak hádam to nie je taký problém pre ňu.
Keď som sa rozprávala s učiteľkou začala plakať, že tam nejde ostať, ale zobrala ju a hneď ako som sa stratila za dverami som počula, že prestala, a už si kreslila s tou kamoškou.
Možno som aj ja citlivá, je tam predsallen 5 týždňov len a z toho boli dva týždne prázdniny, ale teda nervy mám kvalitné. Lebo sa to spája aj s mojím strachom zo všetkého, bohvie, či to aj ja na ňu neprenášam.

mabe
autor
11. led 2013

dobre ranko, tak anicka je ve skolce, ja tedka snidam a pak neco malo uklidim a po 11h frcim pro ni, pak ke kamosce do odpoledne a pak si pro nas dojede manza a jdeme volit. 🙂 tentokrat sel do skolky s nama aji manza, priste ji uz poveze on. stejne nas vozi autem tam, pak ja jedu na listek domu, pak na listek pro anicku a to uz je 40kc. tak at se tatka taky zapoji. 🙂
@nefertitka v lete je dobry, ze to muzes fakt vyresit satama, volnym trickem a elastakama....to je teda, co ty decka nevymysli, ze? chuderka mala, jak se boji. 😝 😀
@bambi7 vcera jsme zacly se snazenim. 🙂, ale ovulka bude az tak v nedeli, takze musime zase prikrmit. bylo to strasne zvlastni, takovej divnej pocit, jakoze se zase snazime a co kdyby to vyslo...pripadala jsem si jako panna. 😀 kdy ty chodis spat prosim te?! ja sla spat v 23h a nemohla jsme nejak spat, budto to snazeni nebo spis to stehovani a zarizovani mam v hlave.
@ellysa vidim,ze mas tezkej konec tehu. 😝 nemuze oli citit, jak se ty citis?ja teda musim zaklepat, ze anicka se do skolky moc tesi, dneska manzelovi rikala, tam pujdeme, tam je moje skolka huraaa. 🙂

mabe
autor
11. led 2013

@ellysa aha, tak uz jsi to psala, mozna citi jak jses ty nevyspana, nervozni,...

nefertitka
11. led 2013

@ellysa moze byt, ze to trosku prenasas, tak ked uz vyslovene tam je potom kludna, tak tomu daj este cas a keby to trvalo dlho, tak ju skus na chvilku vybrat. Ale zas je mozno naozaj skoda ju odtial vytrhnut a potom ist nanovo. My sme museli, my sme mali tu mandlu, cize tak ci tak bola uz mesiac doma. A mate stastie, ze vam nebyva tak casto chora. My sme ju tam dali na 4 dni a potom 2 tyzdne doma a tak dokola, takze sla akoby vzdy od zaciatku a to bolo najhorsie.
Ja inak neviem, ci Nikolku dam, ked sa male naordi, aby nemala dojem, ze ju tam odkladam a pritom s druhym babom som doma. To veru neviem ako dopadne. Ked tak, tak len na pol dna.
O strachu mi ani nehovor, to som len na zaciatku a taky mam strach a stale si vravim, ci som dobre urobila 🙄

mabe
autor
11. led 2013

@nefertitka pockej, az ja se k vam pridam se strachem. 😝 a nechces dat nikcu driv nez porodis? vis, aby si to s tim mimcem nespojovala.

ellysa
11. led 2013

@nefertitka no však to, že ja keď prídem povie, že v škôlke bolo super a teší sa, podskakuje, je šťastná, že prídem, ale je veselá, tak aby som ju zbytočne nestopla, keď už má aj kamošky, samozrejme ak by sa to zhoršovalo, tak ju vyberiem,
ona býva ráno aj mrzutá lebo ju budím, hádam sa to zlepší, keď už nebudeme vstávať po tme

nefertitka
11. led 2013

@mabe no neviem praveze...tiez to mam autobusom dalej a ked si predstavim, ze kazdy den sa tam mam takto pre nu trepat, akoze planujeme v aprili, v maji, no ale este uvidime...skor mozno by som skusila muza presvedcit raz do tyzdna do sukromnej. Ale to nejak ani neriesim teraz, teraz riesim dokola tie hnusne smrady, mne tak vsetko smrdi stale, ze uz som naozaj na pokraji zufalstva ☹ a tehotenstvo a vsetko dokola...uz nech je august a nech mam porodene, aj ked aj toho co bude potom sa bojim. Preco to tehu musi tak dlho trvat? 😢
Cakala som sama od seba inu reakciu ked otehotniem

ellysa
11. led 2013

@nefertitka ak máš škôlku ďaleko tak verím, ja ju mám 200m a netuším ako to zorganizujem s dvomi :D a to mám aj auto alebo pešo na 5 min

mabe
autor
11. led 2013

@nefertitka a manza nemuze nikcu vozit aspon do skolky? ty mas tedka hodne problemu se sebou 😝 . proste to tak mas, jednou je to tak a pak zas tak, vydrzet, nic jinyho.

nefertitka
11. led 2013

@mabe ano ved on ju tam aj vozil, len ja musim ist pre nu autobusom a naspt autobusom, alebo nam necha auto pred skolkou, ale aj tak. Radsej by som ju niekde blizsie, ale tu co mame skolku pri dome, tak tam je taka blba riaditelka, ona nevezme dieta, ak je matka nezamestnana, tehotna, alebo na materskej
@ellysa jej tak to mate fakt kusok, to by som prijala aj ja

mabe
autor
11. led 2013

@nefertitka aha, tak to je slozity 😝

bambi7
11. led 2013

cafte babule ako dnes?

elly neboj vsetko bude ok neviem podla mna ju nechaj v skolke este a uvidis co bude ,ked pises ze si odisla a hrala sa tak podla mna je v skolke vsetko ok a keby sa nieco v skolke dialo podla mna by aj oliv povedala ci nie?domka ta povie aj co nema 😀 ja dost rozpravam 😀 ale domka viacej 😀
a skor to moze byt podla mna aj ked si ty neni v pohode citi to co je normalne ,uvidisked sa narodi drobcek to by som ju nechala doma keby ziarlila alebo do 12hod v skolke ved uvidis sama a ked ich je tam len 3 deti tak uplna parada teda aspon si to tak predstavujem 😀
neboj vsetko bude ok este pockaj a uvidis mas toho teraz dost vsetko bude dobre

mabus tak drzim palce no spat chodim stale okolo 1hod 2hod 😀 mne staci spat par hodim vcera som sla o 3h 😀 dako som sa pozabudla na nete 😀 cez den nemam moc casu jedine ked prsi ako teraz,domka pozera cililing rozpravku a ja idem si spravit kavicku maso mam hotove domke spravim len zem.kasu a tatovi palacinky ale ten pride az vecer okolo 20hod teraz tak chodi ma toho moc tak mam cas
a uz som povysavala upratala tak pohoda 😀

a nef ako dnes?ked sa budes citit ok tak sa zastavte s malou ked budete mat chut a mozu sa zahrat u nas ty si posedis 🙂
urobim ty cafe late a vylozis si nohy 😀

a sasa prsi tusim no idem kuki

mabe
autor
11. led 2013

@bambi7 to ja bych teda potrebovala taky - nemuset spat dlouho, ja jsem od prirody spac 😀

bambi7
11. led 2013

mab domka ked bola mala bola hore kazdu hodinu v noci 😀 a teraz?ta je po mne ani ta nechce vecer spat poslednu dobu chodi o 23hod a to sa jej nechce tano je 8,15 hore a poobede nespavaa uz od 1.5roku....aj to spavala ked som sa prechadzala inak bola hore ked kocik zastal 😀 ma energie dost cela maminka 😀 😎

mabe
autor
11. led 2013

@bambi7 vy mate teda energie, fiha 😀

bambi7
11. led 2013

davala som ju spavat o 21 ale citala si a zaspala aj tak o hodinu a pol tak co uz

mabe
autor
11. led 2013

akora me holky trapi to moje spineni mimo MS. myslim, ze to mam i psychicky, trosku jsem zase zaspinila po styku vcera. 😝 ja v obdobi ovulky to tak mivam. na kontrole cipku jsme byla v zari a vse ok - mam vridek uz od 16let, tak snad to jsou jenom ty hormony nebo psychika. porad myslim, je vse ok? 😝 to spineni me nebavi. dr. o tom vi, od ovulky beru utros a vse je ok. rikala, ze par lidi ma, co to maji psychicky na zadnou pricinu jim neprisla.

mabe
autor
11. led 2013

manza rikal, ze jsem to tak mela i driv pred anickou,ale ja si to uz nepamatuju a proste schizuju, jestli je to ok. 😝 proste uz chci, aby vse vychazelo a nemela jsem zadny problemy.

mabe
autor
11. led 2013

a vcera me celej den pichalo v podbrisku vpravo, asi vajecnik pred ovu a to ja vzdycky trosku spinim.

nefertitka
11. led 2013

@bambi7 ahoj, to ja zas potrebujem spanok, inak som nemozna...preto sa desim aj tej predstavy maleho babatka, tie neprespate noci a neustale place. Pomoc. Uz keby to chcelo mat aspon rok.
Niekedy prideme🙂 dohdoneme sa niekedy, daj vediet aj ty, kedy mas cas a potom zas prides ty k nam;)

@mabe ty si ako zvladala tie noci neprespate?

mabe
autor
11. led 2013

@nefertitka zvladala? no proste sem si sla pak s anickou lehnout po obede a hodne me pomahaly babicky, ze si ji braly odpo. jejda, doufam, ze nebudu v tehu porad premyslet, kdy zakrvacim, zaspinim, uff. 😝

nefertitka
11. led 2013

@mabe no ved to sa dalo aj ja som si s Niki lahla cez den, len teraz to uz nebude mozne...kedze tu budu dve. Tiez som uz povedala mojej mame, ze bude chodit kocikovat.
Budes nad tym premyslat. Ale snaz sa naozaj nebehat na zachod a nepozorovat sa, ci spinis. Ja som v tomto tehu okrem uhniezdenia nezaspinila ani raz, to ziram teda

nefertitka
11. led 2013

a je mi luto, ze nemame v tomto byte balkon, Nikolku som vzdy supla na balkon alebo na zahradku a spinkala si tam aj tri hodiny na vzduchu

mabe
autor
11. led 2013

@nefertitka no, to je pravda, ze tedka to bude tezsi. zase pokud holky budou chodit do skolky, tak to bude zase lehci. a spat proste pujdeme brzo s deckama

nefertitka
11. led 2013

@mabe a das potom Anicku na cely tyzden?

mabe
autor
11. led 2013

@nefertitka jojo, chtela bych ji dat od zari na celej den. musi me vyjit skolka, tak uvidime.

bambi7
11. led 2013

nef domka na balkone nespala ako zastal kocik uz bola hore 😎 takze ked som chcela aby spala tak som kruzila ako sokol ci snezilo ci nie a potom ked mala rok a pol prestala spavat a bolo a to stavala o 5hod 6hod rano no a spat sla az vecer

nefertitka
11. led 2013

@bambi7 no mne nastastie spavala...uvidime, ako druhe;)
@mabe a zari je? 😝

bambi7
11. led 2013

nef niky este spava poobede?to je super aj sme zacali korculovat teda ja viem ale malu ucime a ze sa unavi a nic

nefertitka
11. led 2013

@bambi7 spava, ale malo, tak 20 -40 minut, lebo zacala posledne dva tyzdne nejak viac v noci spavat, uz nevstava o 6tej ale o 7mej🙂ale vidim to tak, ze uz o chvilu nebude poobede spat

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru