• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
@bambi7 keby ste sa poobede nudili, pojdeme s Nikolkolkou na Drazdiak, ak by sa vam chcelo pridat :wink:
11. led 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kedy chodite?
11. led 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka co zari?
11. led 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ze aky mesiac je zari :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@bambi7 no neviem predpkladam, ze sa vytrepeme tak o 4tej asi, mozno aj skor...podla toho, kedy sa zobudi
11. led 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim kedy chodite von ?o kolkej a ked prsi idete?
11. led 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj tak ok tak ak nebude prsat pojdeme napis sem ale okolo 15hod ci idete
11. led 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky idem nieco robit tak zatial pa
11. led 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka jezis, to je velka kvizova otazka - 9.mesic :grinning:
11. led 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7 ahoj
autor
@nefertitka
@bambi7 uzijte si sraz :wink:
@bambi7 pojdeme, budeme od tej stvrtej asi na drazdiaku:slight_smile:
11. led 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe aha 9ty, dik:slight_smile:
11. led 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja proste od posledni potratu jsu nejakej vetsi plasan, kvuli stitnici, pak zanet .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to dalsi tehu zmeni, jestli to teda bude ok
11. led 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe bude to ok, uz to citim proste v kostiach, ze teraz to uz bude dobre;) len sa snaz neochoriet zas...ja viem lahko sa to povie, ale ja by somna tvojom mieste v prvom trimestri nedavala anicku do skolky, aby nahodou nieco nedoniesla a nenakazila ta. Minule si mozno potratila kvoli tej viroze zaludocnej.

Tak som muza presvedcila, aby sme zajtra zbehli aspon do Hainburgu na nakup, troska zmeny a div sa svete, suhlsil na prvy sup:slight_smile:
11. led 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe alebo ak ochorie nahodou, tak ju niekomu daj radsej strazit, ak ma tu moznost
11. led 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja nenavidim granadir, ale teraz mam nanho taku chut, ze koniec
11. led 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nef akurat volala svokra ze pridu okolo 15hod ak odidu skor pridem tak som sa na vas uz tesila ak nestihnem tak nab.tyzden vas cakam u nas ok
11. led 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi7 dobre, tak prideme:slight_smile:
11. led 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čaute, tak v škôlke dobre, učiteľka ju vzala cikať, mala plienku ale suchú
bola u mňa celé doobedie laktačná poradkyňa, zistila som, že pri oliv som robila všetko zle :sweat_smile:
my ideme tiež kŕmiť kačky
nef tak k nám?my ideme zasa do BA, malá má hodinu plávania, pôjdem sa pozrieť
11. led 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa ano:slight_smile: k vam....
musim si aj ja nejaku poradkynu najst...len ma porazi, ked malemu co sa narodi zas daju flasu hned od zaciatku, ziadne riesenie, ze kolostrum a treba hned prilozit dieta k matke, nic tam sa o nic nestarali, nic mi nepovedali
11. led 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak my mely super den. po skolce ke kamosce a dosly jsme az tedka. :slight_smile: zitra rano volit, v poledne ven na obidek nekam s kamaradama do prirody a navecer na navstevu ke kamosce. :slight_smile: v nedeli dame anicku k tchanovcum a my pojedeme s manzou po nakupech elektro - je vyprodej, tak si neco koupime do bytecku: lednicku, pracku. :slight_smile:
@nefertitka mas pravdu, ze minule mozna ta zaludecni viroza me dostala. na to jsem zapomela.
11. led 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka vis, nechtela bych anicku brat ze skolky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono muzes neco chytnout aji na ulici, v dopravnich prostredcich,... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa uz rodis? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka čo myslíš? :rolling_eyes: :grinning: jasné, že nie, ja ešte asi aj prenášať budem, kurnik, vôbec to na pôrod nevypadá, en že ma nohy a panva už bolí, ale iné bolestí nič, len ten výtok mám
13. led 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka ja tú babu, čo bola teraz u mňa už poznám z júnoviek-ona má synčeka ako oliv, a ti poviem, že už teraz sa cítim trošku istejšia, všetko čo som pri malej robila bolo na figu , ona mi pekne vysvetlila, čo robiť, ešte aj je ochotná do nemocnice prísť. robí poradenstvo aj na nosenie, a bezplienkovú metódu.
Ja akurát ešte plienky periem, by som malého chcela látkovať aspoň dom
Potom ti dám na ňu kontakt, je z Petržalky a naozaj veľmi zlatá baba
13. led 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no cafte babule elly este si tu?nie ze by sme ta tu nechceli to nieee ale uz chceme vidiet drobca noooo :grinning: :grinning: :grinning:
inak aj ja ak sa tam dopracujem chcem potom to cislo na poradcu inak ako nef pise ani mne moc nik nepovedal o kojeni vela iba raz ukazali a je .....tak ani neviem ci spravne som kojila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no nef a ty ako?
my sme doma same tato musel ist do roboty tak kukame rozpravky
13. led 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa jej to bude super, urcite budem chcieet na nu kontakt...
@bambi7 ja zzle, vcera a dnes mi zas je strasne zle od zaludka, uz to bolo lepsie a zas sa to vratilo:(
13. led 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi7
@nefertitka jasné veľmi rada potom poskytnem, ja dúfam, že mi pomôže a budem kojiť
13. led 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte bybenky som druhy den po kyrete už ale druhy krat tento rok , dočitala som sa tu že aj viroza može byť pričinou potratu .Toto mi povedala aj doki že ma pošle asy na infekčne , myslim si že niečo na tom bude . Prve tehu som mala bez problemov , maleho som dala do škôlky od januara 2012 a začaly sme pracovať na druhom . od vtedy je chory skoro furt a ja s nim tiež , tearz to už znašam lepšie ale neviem či to predsa neuškodilo tym moim plodikom . Pekne sa to vyvijalo prve asy 11 tt., teraz to bolo 9+3 a znova odumrelo . Chcem sa len opytať , či niektorej sa potvrdila diagnoza infekcia alebo ina diagnoza po opakovanych potratoch . Ospravedlnujem sa za moju gramatiku , som cudzunka , a teraz sa mi nechce to opravovať všetko . Zatial dik za každu odpoved.
13. led 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakalka ahoj, mne sa to nepotvrdilo, ale tiez mi to vraveli, ze vela krat za potratom moze byt aj viroza, kt. je skryta, a len nenapadne tebou prebehne. O to viac v prvom trimestri skodi normalna viroza, kt. aj prechodis.
@mabe ochoriet mozes aj v mhd a na ulici ale je tam ovela mensia pravdepodobnost. Ja by som neriskovala, preto ani nemam malu v skolke, lebo som sa bala, ze ma nakazi a potratim
14. led 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek