Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
11. led 2013

@bambi7 keby ste sa poobede nudili, pojdeme s Nikolkolkou na Drazdiak, ak by sa vam chcelo pridat 😉

bambi7
11. led 2013

a kedy chodite?

mabe
autor
11. led 2013

@nefertitka co zari?

nefertitka
11. led 2013

@mabe ze aky mesiac je zari 😝

@bambi7 no neviem predpkladam, ze sa vytrepeme tak o 4tej asi, mozno aj skor...podla toho, kedy sa zobudi

bambi7
11. led 2013

myslim kedy chodite von ?o kolkej a ked prsi idete?

bambi7
11. led 2013

jaj tak ok tak ak nebude prsat pojdeme napis sem ale okolo 15hod ci idete

bambi7
11. led 2013

babulky idem nieco robit tak zatial pa

mabe
autor
11. led 2013

@nefertitka jezis, to je velka kvizova otazka - 9.mesic 😀

mabe
autor
11. led 2013

@bambi7 ahoj

mabe
autor
11. led 2013

@nefertitka
@bambi7 uzijte si sraz 😉

nefertitka
11. led 2013

@bambi7 pojdeme, budeme od tej stvrtej asi na drazdiaku🙂

nefertitka
11. led 2013

@mabe aha 9ty, dik🙂

mabe
autor
11. led 2013

ja proste od posledni potratu jsu nejakej vetsi plasan, kvuli stitnici, pak zanet .... 😝 snad to dalsi tehu zmeni, jestli to teda bude ok

nefertitka
11. led 2013

@mabe bude to ok, uz to citim proste v kostiach, ze teraz to uz bude dobre;) len sa snaz neochoriet zas...ja viem lahko sa to povie, ale ja by somna tvojom mieste v prvom trimestri nedavala anicku do skolky, aby nahodou nieco nedoniesla a nenakazila ta. Minule si mozno potratila kvoli tej viroze zaludocnej.

Tak som muza presvedcila, aby sme zajtra zbehli aspon do Hainburgu na nakup, troska zmeny a div sa svete, suhlsil na prvy sup🙂

nefertitka
11. led 2013

@mabe alebo ak ochorie nahodou, tak ju niekomu daj radsej strazit, ak ma tu moznost

nefertitka
11. led 2013

baby ja nenavidim granadir, ale teraz mam nanho taku chut, ze koniec

bambi7
11. led 2013

nef akurat volala svokra ze pridu okolo 15hod ak odidu skor pridem tak som sa na vas uz tesila ak nestihnem tak nab.tyzden vas cakam u nas ok

nefertitka
11. led 2013

@bambi7 dobre, tak prideme🙂

ellysa
11. led 2013

no čaute, tak v škôlke dobre, učiteľka ju vzala cikať, mala plienku ale suchú
bola u mňa celé doobedie laktačná poradkyňa, zistila som, že pri oliv som robila všetko zle 😅
my ideme tiež kŕmiť kačky
nef tak k nám?my ideme zasa do BA, malá má hodinu plávania, pôjdem sa pozrieť

nefertitka
11. led 2013

@ellysa ano🙂 k vam....
musim si aj ja nejaku poradkynu najst...len ma porazi, ked malemu co sa narodi zas daju flasu hned od zaciatku, ziadne riesenie, ze kolostrum a treba hned prilozit dieta k matke, nic tam sa o nic nestarali, nic mi nepovedali

mabe
autor
11. led 2013

ahojte, tak my mely super den. po skolce ke kamosce a dosly jsme az tedka. 🙂 zitra rano volit, v poledne ven na obidek nekam s kamaradama do prirody a navecer na navstevu ke kamosce. 🙂 v nedeli dame anicku k tchanovcum a my pojedeme s manzou po nakupech elektro - je vyprodej, tak si neco koupime do bytecku: lednicku, pracku. 🙂
@nefertitka mas pravdu, ze minule mozna ta zaludecni viroza me dostala. na to jsem zapomela.

mabe
autor
11. led 2013

@nefertitka vis, nechtela bych anicku brat ze skolky. 😝 ono muzes neco chytnout aji na ulici, v dopravnich prostredcich,... 😝

nefertitka
13. led 2013

@ellysa uz rodis? 😝

ellysa
13. led 2013

@nefertitka čo myslíš? 🙄 😀 jasné, že nie, ja ešte asi aj prenášať budem, kurnik, vôbec to na pôrod nevypadá, en že ma nohy a panva už bolí, ale iné bolestí nič, len ten výtok mám

ellysa
13. led 2013

@nefertitka ja tú babu, čo bola teraz u mňa už poznám z júnoviek-ona má synčeka ako oliv, a ti poviem, že už teraz sa cítim trošku istejšia, všetko čo som pri malej robila bolo na figu , ona mi pekne vysvetlila, čo robiť, ešte aj je ochotná do nemocnice prísť. robí poradenstvo aj na nosenie, a bezplienkovú metódu.
Ja akurát ešte plienky periem, by som malého chcela látkovať aspoň dom
Potom ti dám na ňu kontakt, je z Petržalky a naozaj veľmi zlatá baba

bambi7
13. led 2013

no cafte babule elly este si tu?nie ze by sme ta tu nechceli to nieee ale uz chceme vidiet drobca noooo 😀 😀 😀
inak aj ja ak sa tam dopracujem chcem potom to cislo na poradcu inak ako nef pise ani mne moc nik nepovedal o kojeni vela iba raz ukazali a je .....tak ani neviem ci spravne som kojila 😝

no nef a ty ako?
my sme doma same tato musel ist do roboty tak kukame rozpravky

nefertitka
13. led 2013

@ellysa jej to bude super, urcite budem chcieet na nu kontakt...
@bambi7 ja zzle, vcera a dnes mi zas je strasne zle od zaludka, uz to bolo lepsie a zas sa to vratilo:(

ellysa
13. led 2013

@bambi7
@nefertitka jasné veľmi rada potom poskytnem, ja dúfam, že mi pomôže a budem kojiť

sakalka
13. led 2013

Ahojte bybenky som druhy den po kyrete už ale druhy krat tento rok , dočitala som sa tu že aj viroza može byť pričinou potratu .Toto mi povedala aj doki že ma pošle asy na infekčne , myslim si že niečo na tom bude . Prve tehu som mala bez problemov , maleho som dala do škôlky od januara 2012 a začaly sme pracovať na druhom . od vtedy je chory skoro furt a ja s nim tiež , tearz to už znašam lepšie ale neviem či to predsa neuškodilo tym moim plodikom . Pekne sa to vyvijalo prve asy 11 tt., teraz to bolo 9+3 a znova odumrelo . Chcem sa len opytať , či niektorej sa potvrdila diagnoza infekcia alebo ina diagnoza po opakovanych potratoch . Ospravedlnujem sa za moju gramatiku , som cudzunka , a teraz sa mi nechce to opravovať všetko . Zatial dik za každu odpoved.

nefertitka
14. led 2013

@sakalka ahoj, mne sa to nepotvrdilo, ale tiez mi to vraveli, ze vela krat za potratom moze byt aj viroza, kt. je skryta, a len nenapadne tebou prebehne. O to viac v prvom trimestri skodi normalna viroza, kt. aj prechodis.
@mabe ochoriet mozes aj v mhd a na ulici ale je tam ovela mensia pravdepodobnost. Ja by som neriskovala, preto ani nemam malu v skolke, lebo som sa bala, ze ma nakazi a potratim

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru