Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
14. led 2013

@sakalka urcite se to napotreti podari, jako kazde z nas 😉

bambi7
14. led 2013

cafte babule

nef vo stvrtok ako mozete prist k nam? ci nieco mate sme zdrave inak by som nevolala keby nieco domke bolo samozrejme dam vediet
ja som inak koli chorobe prisla o mimco 1X som mala siln zap priedusiek od pacientky co ma nakazila co ma nechcela moja lekarka vypisat a 2X som ochorela od znameho co bol u nas a ja som este nevedela ze som tehu a mala som vys teploty inak aj mne lekar povedal ze mam zniz imunitu v tehu a musim prve 3mes byt doma .....tak asi tak
inak ma napadlo aj teraz ked som bola tehu som mala zapch.nos a bolo mi divne ako keby nieco na mna liezlo lenze to som musela stale chodit do centra na krv a tam bolo tolko ludi .......no nabuduce to vyjde musi

a elly ako?
mabus ako co anicka?

ellysa
14. led 2013

@gabriella7 4-6mesiacov a prajem veľa síl ☹
@mabe nič si z toho nerob, mám ten istý pocit, podľa mňa je to práve toto obdobie veku-totálny vzdor

ellysa
14. led 2013

@bambi7 zatiaľ držím, aj keď slabé kontrakcie celý deň ale nesilnejú zatiaľ

bambi7
14. led 2013

sakalka drzim moc palce urcite sa podari
a nam mab na postvrte to bude pre nas to stastne 😉

bambi7
14. led 2013

no elly tak zajtra cakame spravu tak sa drzteeeeeeeeeeeeeeeee

mabe
autor
14. led 2013

@bambi7 urcite to uz musi klapnout 😉

holky, desim se toho prestehovani kvuli usinani anicky. ona neni schopna usnout beze me. i kdyz ji manza cte pohadky a je s ni, tak jenom mama mama a ja musim si k ni lehnout a ona me taha za vlasy a usne. 😖 to stejny s tim chovanim, asi sem ji tolik nemela dovolat, byla jsem na ni asi moc mekka a ona takhle neposloucha nebo fakt tim obdobim +povaha? nevim, ale stve me to. 😝

mabe
autor
14. led 2013

@ellysa tak ze by malej sel brzo ven? 🙂

ellysa
14. led 2013

@mabe tak to nerieš, zbytočne sa budeš stresovať do puberty s tebou spať nebude, neboj 😀 . naša už spala pekne v izbičke, poslednú dobu sa zas sťahuje k nám do spálne, máme dve postieľky, z každej strany jednu 😀 , zaspávala tiež už sama a teraz musím s ňou, ale nechcem ju teraz deptať aby to nebrala, že ju odsúvam

bambi7
14. led 2013

mabus aj ja som taka ista zboznujem ju a tiez spala iba so mnou a teraz asi 2t uz spinka sama to chce cas podla mna kazde dieta je ine a niektore potrebuju citit mamcu aj domka to iste a ked si lahnem k nej lebo spi s nami/ ale spat chodi sama do postele teda zapava sama teraz az/ tak ta mala nozicka hned sa opre o moju a je spokojna 😀
neboj vsetko bude ok

mabe
autor
15. led 2013

dobre ranko, tak me se dopo nejak nechce ven. odpo jdu na mojzisku a anicka pujde s tchanovcema sankovat, tak si myslim, ze ji to bude stacit. 🙂
@ellysa kdyz ja si rikam, jestli ji vychovavam spravne 😝 , co delam spatne....
@bambi7 anicka taky sem tam v noci da na me ruku, nebo nohu. je to krasny, ale proste v byte nebude misto, aby s nama spala. bude mit svuj pokojik a bylo by fajn, kdyby tam spala. i kdyz pro me to taky bude zmena, bez moji male holcicky, uz bude zase vic samostatna

nefertitka
15. led 2013

@mabe aj nasa zaspava sama, ale v poslednej dobe v noci vzdy pribehne, nechapem...
dnes zas pojdeme na sneh, jaj vobec s ami nechce, ale musim 😝 ...hlavne mi na tom vadi to obliekanie sa do tych pre mna smradlavych veci 😝

nefertitka
15. led 2013

@bambi7 mozme, aj my sme zdrave, keby nieco, dam vediet, tak napis ze kedy a kam presne mame prist

mabe
autor
15. led 2013

@nefertitka nemas to jednoduchy 😝 ja dneska na mojzisce radsi odmitnu mobilizaci kostrce,kdyby nahodou....vzdycky chodim pred ovulaci, tak se vi, ze nejsem tehu, ale tedka...nepocitam ze jsu, ale kdyby nahodou, tak at se to tam blbe neposune nebo neco.

nefertitka
15. led 2013

@mabe no dufam, ze si 😉

mabe
autor
15. led 2013

@nefertitka no to se uvidi. mam z toho trosku strach 😝 , vsak vis. ale ten bude vzdycky, ted nebo za mesic

bambi7
15. led 2013

cafte babule
mab domka ma velku izbu a nespava tam spi s nami ale mne to nevadi sice ja aj malo spim chodim okolo 2v noci a to niekedy este kukam na domku ako spi co sa mi nechce 😀
ale neboj nauci sa ono sa deti vsetko naucia a kazde je ine

nef tak chces doobeda ci poobede mne je jedno prisposobim sa pekne si u nas vylozis nohy a bude 😀

bambi7
15. led 2013

mabus drzim palceee babula moja

nefertitka
15. led 2013

@bambi7 asi skor doobeda, ak ti to vyhovuje;)
@mabe pokial len trosku, tak je dobre;) ja mam velky strach

mabe
autor
15. led 2013

@bambi7 dekujuuu, ale nepocitam s tim tedka, to by byla velka nahoda
@nefertitka az uvidim test, tak bude obrovskej 😀

bambi7
15. led 2013

jasne moze byt tak kedy o 10,30?moze byt vies kde je kaufland ze? tak tam ta pockam pri vode zatial nakrmime kacicky a pojdeme k nam

mabe
autor
15. led 2013

jee, holky moje, ja vam tak zavidiiiim. taky bych se pridala 😉

bambi7
15. led 2013

zajtra idem domke po lieky na imunitu uz nemame a vo stvrtok ta cakame teda vas obe teda troch 😀

nefertitka
15. led 2013

@bambi7 dobre, a neslo by to o desiatej?lebo my o dvanastej pojdeme na obed a bude aj hajat, ak v noci neda vela

bambi7
15. led 2013

no pridaj jaj to by bolo super inak mohly by sme niekedy dat stretko ked bude teplejsie

nefertitka
15. led 2013

@bambi7 alebo o 10:15

bambi7
15. led 2013

ok tak o 10hod mozeme jaj ze hajat to je zlate keby aj domka tak sla 😀

mabe
autor
15. led 2013

@bambi7 moc by se me to libilo 🙂

bambi7
15. led 2013

mabe no rada by som ta videla 🙂

mabe
autor
15. led 2013

holky, tak v patek uz na predani bytu. uz je to tady. 😀 o vikendu neco uz tam muzeme uklizet nebo rozmyslet. 😀 nejdriv tam stejne firma musi udelat koupelnu a zachod a pak az my nastoupime na malovani, podlahy, kuchyn a pak stehovat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru