Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
15. led 2013

no musime nieco dohodnut uz by sa patrilo a elly to nema daleko ta dobehne snad 😀

nefertitka
15. led 2013

@bambi7 dobre tak vo stvrtok o 10tej tam niekde pri kauflande, snad sa najdeme;)tesim sa
@mabe no veru, mohli by sme nejake stretko niekedy niekde vsetky spolu dat

bambi7
15. led 2013

no super mab tak parada

ellysa
15. led 2013

ahojte babule, hlásim, že som celá a nič sa nedeje, dokonca aj to čo bolo ustalo 🙄 , tak som sa chytila vygruntovať celý byt akurát sa chystám na kachličky 😀

ellysa
15. led 2013

@bambi7 ja keď sa nejak dáme dokopy môžem kedykoľvek zbehnúť za vami, alebo v lete na magio, už sa nebudem okúňať a potiahnem ťa

bambi7
15. led 2013

no caf a ja ze uz ste 4 😀 no tak pekne upratuj a no je to chlap paci sa mu tam a je ticho ked upratujes 😀 snad ta nebude rusit 😀

bambi7
15. led 2013

no to si mala teda hned

bambi7
15. led 2013

elly jasne ked budete mat ako tak rezim tesime sa ked sa pridas aspon raz do mesiaca sa musime stretnut no.....a pomojkam si tvoje take male ked budes unavena 😀 kym sa ja dopracujem k tomu

bambi7
15. led 2013

nef pojdete peso ci ?

ellysa
15. led 2013

@bambi7 neboj bude aj u teba radosť za chvíľu, ja tomu verím, aj keď už ťažšou cestou, mňa sa včera pýtala pôrodná asistentka, že či chcem aj tretie a kedy, no vtipná, ešte som ani druhé nevypľula a už chce tretie. asi sa tam nudia 😀

no chlap veru, lenivý, nechce sa mu von, aj keď by naozaj mohol, aby sa nič ku koncu kvôli tej placente neskomplikovalo a chcela by som si užiť normálny pôrod, nie vyvolávaný alebo cisársky, uvidím ako to nakoniec dopadne

bambi7
15. led 2013

elly drzim palce no musis mu dohovorit daco mu slub auto na 18tku 😀 ale moj zlaty je mu tam dobre no verim ze tebe uz nie ale snad do konca tyzdna bude vonku

nefertitka
15. led 2013

@bambi7 este neviem, ale ak pojdeme autom, tak zaparkujem pri kauflande, odtial to neni ku vam peso daleko, ci?
@ellysa nechces dojst gruntovat aj k nam? 😀

mabe
autor
15. led 2013

@ellysa ahoj, takze uz se snazis, aby sel sam ven? 😀

bambi7
15. led 2013

nef ip pisem

bambi7
15. led 2013

no babule co varite dnes

nefertitka
15. led 2013

@bambi7 ja mam granatir od vcera a uvarila som paradajkovu polievku

bambi7
15. led 2013

inak elly do takej zimy by som isiel von

mabe
autor
15. led 2013

ja mam maso upeceny s cuketou, mrkvi a porkem a kolinka

ellysa
15. led 2013

@bambi7 my máme od včera večera zapekané cestoviny so zeleninou a udeným tofu a keď mala príde budeme spolu piecť ovsené keksíky, stále pýta koláčik

nefertitka
15. led 2013

ja si aj tak asi spravim na obed jaternicu 😝 ...uz viem dopredu, ze mi z nej bude zle, ale mam taku chut na nu, ze az

bambi7
15. led 2013

nef ze jaternicu 😀
a ake ovsene robis elly daj recept

bambi7
15. led 2013

tak babule idem
nef zajtra este dohodneme vsetko pa

mabe
autor
15. led 2013

@bambi7 jitrnicu? jee to bych si taky dala se zelickem 🙂 a co bude mit nikca?

mabe
autor
15. led 2013

@bambi7 pardon, to melo byt pro nefi

mabe
autor
15. led 2013

@nefertitka jitrnicu? jee to bych si taky dala se zelickem a co bude mit nikca?

ellysa
15. led 2013

ja som akurát malej dopiekla keksíky,dnes sme šli do škôlky s plačom, chýba jej obľúbená učiteľka a keď to zistila panika , utiekla, na mňa sa zavesila, no katasrofa, dúfam, že sa ukľudnila potom. Tak som jej urobila radosť a hádam budú chutiť, mne chutia. Ešte aj poštár tu bol, že čo pečiem, ako mi byt vonia 😀

tak som vyluxovala a nič, jedine som unavená

mabe
autor
15. led 2013

@ellysa neboj on vykoukne za chvilku 😉

nefertitka
15. led 2013

@mabe tak nakoniec som si ju nedala...bojim sa, co mi to urobi, este asi radsej pockam, ale tak mam ju doma, keby nieco...a ty kedy vlastne budes asi tak vediet ci si tehu?
@ellysa tak skus drepy 😝 ....spravis mozno tak jeden, ze?heh... si pamatam, ako mi pri Nikolke v drogerii padli servitky na zem, chcela som ich dvihnut, cupla som si a nevedela, ako sa mam postavit, no a vecer uz bol porod 😝

mabe
autor
15. led 2013

@nefertitka ja mam asi nejakou neurozu, protoze uz druhej den rano nemam chut na snidani, pak si dam po hodce jeden kousek neceho, uplne malinko a u obeda jsem nemohla snest porci jidla a tedka je me taky nejak divne. tehu to tezko byt muze. jsu 3 den po ovulaci. 😝 za 9dni si udelam test. to me skonci ten utrogestan a musim se testovat, jestli ho dal brat.

mabe
autor
15. led 2013

@nefertitka vubec se necitim na odblokovani kostrce, je me fakt divne. reknu fyzioterapeutce, ze mam strevni potize a jsem po ovulaci. snad to pochopi.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru