Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
16. led 2013

cafte babule

no dnes som sla k imunologicke domke brali este pred vianocami krv na imunitu zasa ako je na tom....no tak ziadna zmena stale rovnako ma vysledky zniz.imunita tak berieme lieky dalej no uvidime .....a este dva vysledky nema ze ich zaciarkla a v labaku ich neurobili no uznajte tak tam bude volat lekarka a ked nie tak znovu na krv....
domku som nechala u kamosky ta byva hned pri tej lekarke nech neochorie este ta by to hned mala a to fakt nepotrebujeme nemusime mat vsetko nie 😉
no domku som ulozila este nespi snad coskoro zalomi moj je este v robote pride okolo 22hod teraz chodi tak dokoncuje projekt tak maka...ale pohoda ja a domka sme zohrate uplne 😉

elly ako?

mab drzim palce nech si coskoro tehuuuu

tak sa majte babule a dobru noc dnes som prisla skor ako o 1 v noci 😎 😀

bambi7
16. led 2013

ella a co hlavne ze sa oliv nic nestalo ze to na nu nepadlo ......a nech kupia druhe stava sa 😉

mabe
autor
17. led 2013

dobre ranko, tak dneska k tomu zubari, vubec se me nechce. 😝 snad me nic nenajde a nebude vrtat.
@bambi7 ahoj, dekujuuuu, uvidime. jsu tedka takova nervozni, zitra prebirka bytu, porad se me o tom zda, pak jeslti teda tehu nebo ne a co kdyz jo, tak bude to ok...porad dokola to samy. 😝

mabe
autor
17. led 2013

@bambi7 domka teda nemuze mezi deti, kdyz ma snizenou imunitu?

ellysa
17. led 2013

@bambi7 ahoj, ja nič, stále som kindervajce 😀 , už som aj muža znásilnila aj malú na boboch ťahala do škôlky a niiiiiiiiiiiiiiiiiiič

mabe
autor
17. led 2013

@ellysa ahojky, neboj on vykoukne az se mu bude chtit. 😉 asi se mu u tebe libi

mabe
autor
17. led 2013

tak predani bytu se v patek nekona ☹ , pry nestihaji se prestehovat, takze v pondeli. ja jsem si to myslela, ze to bude zase odlozeny, oni maji cas podle smlouvy do konce ledna. ach jo, a tak jsem se na to tesila. jasne, ze pondeli je uz za chvilku, ale.. 😖

bambi7
17. led 2013

cafte babule tak sme si s nef dobre pokecali mala je zlata babula 😉

elly jaj kinderko nase no hovorim chlap nechce ist je mu tam dobre 😀 neboj vykukne dufam ze coskoroooooo

mab domka moze byt s detmi ale skolku nedoporucila je dost casto chora ,najprv musia imunitu podporit tak asi tak

a co mate dnes na plane?
domka tu robi uz nahrdelniky ma goralky tak navlieka .....boli sme chvilku vonku tak snezi domka bola spokojnaaaaa 🙂

bambi7
17. led 2013

mab viem ze sa tesis na bytik neboj coskoro budeee jasne je super ked ste sami 😉

nefertitka
17. led 2013

@bambi7 z sme sa aj vyhajali, zalomila hned ako sa najedla, dala hodku, tak teraz neviem co budeme robit, ale mne je akosi zle ako som sa najedla, plus ma boli hlava, tak budeme doma. Von pojde az zajtra. Aj Domka je zlata;)

mabe
autor
17. led 2013

ahojte, tak jsme dosla od zubarky, zase me vrtala. a mam prijit za mesic na trhani osmicky a jeden malej kazik. co se to s myma zubama deje? byla jsem v rijnu a taky vrtala. tedka me dala malou anestezii, ale dvakrat to napichovala a tedka to boli jako cert. 😝

mabe
autor
17. led 2013

holky, zavidiiim srazik. 😝 😀

mabe
autor
17. led 2013

@bambi7 anicka tatkovi mymu neusla, jak jsem byla u zubaka, tak pujde spat brzo, cca v 19h to vidim. budu mit volnej vecer, manza jde na pivko.
🙂 i kdyz taky vidim, ze to brzo zalomim, jsu nejaka unavena.

mabe
autor
17. led 2013

@nefertitka ja mam posledni tri dny rano zaludek na vode, nemuzu jest a odpo uz mam zase chute 😀

mabe
autor
17. led 2013

dr. me rekla, ze me da anestezii, tak jsem ji rekla, ze mozna, je to sice asi hloupost, ale ze bych mohla byt tehu. ona rikala, ze me da malicko. a pry priste v unoru me vytrhne tu moju osmicku - roste nakrivo a je v ni kaz - ale pokud budu tehu, tak jenom vyvrta kaz.

nefertitka
17. led 2013

@mabe no zeby? 😉 my sme tiez dnes same cely den aj vecer, manzel je dlho v robote a potom tiez ide niekam s kamaratom
@ellysa ze znasilnila🙂

mabe
autor
17. led 2013

@nefertitka ja nevim, je fakt ze me rano byva zle, nemuzu se najist, ale ze bych mela priznaky tak brzo? aji teplota zatim roste BT. jako doufam, ze rikam si, abych myslela realne, ze na to nemam spolihat.

mabe
autor
17. led 2013

musim anicku udrzet nazivu aspon do 19h 😀

ellysa
17. led 2013

jaj baby ja som bola malú aj po malú do škôlky na boboch, auto ani nevidno na parkovisku, potom ešte poobede som susede 1,5 h strážila synčeka 14m lebo aj ona musela ísť pešo po druhého syna kvôli počasiu, tak som uťahaná ako pes a neviem kedy dnes príde môj muž, ak by to prišlo dnes v noci asi ani neporodím od únavy sa mi kolená trasú
😀

mabe
autor
17. led 2013

@ellysa no, aby to nebyl zakon schvalnosti 😀

nefertitka
17. led 2013

@ellysa no snad to nebude zakon schvalnosti, inak toho snehu navalilo
@mabe o par dni budes mudrejsia... 😉

mabe
autor
17. led 2013

@nefertitka jojo, zase budu nohama na zemi

mabe
autor
17. led 2013

@nefertitka kazdopadne se chovam, jakobych byla, abych neco nepos* 🙂

mabe
autor
17. led 2013

mozna o vikendu pujdeme s manzou a anickou na prochazku k nasemu budoucimu bydlisti a nenapadne zasmirujeme, jak jsou daleko ve stehovani 😀

nefertitka
17. led 2013

tak muz odlozi stretavku s kamosom na zajtra, som mu pisala, ci nemoze, fakt ze mi je total zle...

mabe
autor
17. led 2013

@nefertitka je chuderko, je ti fakt tak zle? to tehu ti dava teda zabrat. 😖

mabe
autor
17. led 2013

ja se snazim udrzet anicku nazivu. uz me u pohadky malej odpadla, tak tedka lepime nalepky a kreslime, uz ju to moc neba. jeste tak do 18h ju udrzet, pak uz zacnou pripravy na spani. 😀

mabe
autor
17. led 2013

zitra rano veze anicku manza poprve do skolky, takze ja se nikam nemusim strachat az v poledne pro ni a pak ke kamosce na obed a odpo u ni, klasika patecni 😀

mabe
autor
17. led 2013

tak anicka uz spinka, den bez obedovyho spanku je tezkej 😀

nefertitka
17. led 2013

@mabe no to je 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru