Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
17. led 2013

@nefertitka tedka jsem se krasne najedla, roztahnu si kreslu u telky a budu cucet a vegetit. mam na zehleni veci, ale nechce se me, udelam to jindy. 😀

bambi7
17. led 2013

cafte babule hlasim sa vecre ako vzdy 😀
no v telke nic nie je noo sice uz je dost hodin,
snehu je fakt dost zajtra ideme na sanky sa vyblaznit domka sa uz tesi 😉

mab moc drzim palceeee nech si tehuuuu 🙂

elly no ked sa malemu nebude chciet ist von ani po narocnom dni tak neviem 😀 no paci sa mu kde je 😀 tak podavaj spravu cakame
tak babule cafte zatial

mabe
autor
18. led 2013

dobre ranko, tak anicka uz jela s manzou do skolky. ja jsu z toho uplne nesva. vim, ze ji vede manza, ale pripadam si jako by ji vedl nekdo cizi, je me tak zvlastne ze ji tam nevedu ja. dokonce jsem se manzi zeptala, jeslti me nechce zavolat az ji tam odvede. 😀 no, proste matka. v noci jsem nejak spatne spala, tak se pujdu asi jeste na chvilku natahnout. z domu jdu az v 11h, tak stihnu aji neco uklidit.

mabe
autor
18. led 2013

@bambi7 dekujuuu, tobe taky drzim palce, musi to vyjit!!! 😉

nefertitka
18. led 2013

@bambi7 Nikolka videla Domku kreslit nejaky kruh s bodkami a ciarami, tak to stale teraz kresli 😀

mabe
autor
18. led 2013

@nefertitka ahojky, jak se mame dneska?

nefertitka
18. led 2013

@mabe no tak vselijak, dala som si aj ten guajacuran uz asi poslednych 5 dni a ty?

mabe
autor
18. led 2013

@nefertitka a pomaha ti aspon trosku? ja se mam dobre, dneska jsem teda nemohla v noci spat, nevim proc, ale jinak v pohode. pujdu si na chvilicku jeste lehnout.

nefertitka
18. led 2013

@mabe no ja neviem ci pomaha. Fakt ze neviem, mam taku striedavu naladu stale. Ja tiez zle spavam v noci

ellysa
18. led 2013

@nefertitka neboj, už to bude lepšie pomaly 😉
ja som sa akurát vrátila zo škôlky, dnes ani raz nepovedala,že nejde, v škôlke vysmiata, tak hádam sme na dobrej ceste, aj učiteľka mi včera hovorila, že už je v pohode, že aj keď sem tam mrnká ráno, potom už bez problémov. Doma chce stále hovoriť po nemecky-mne už dochádzajú zásoby 😀 .Šli sme na boboch, ale fučííí, som ledva domov došla, unavená ako kôň, neviem, či to na obed nerisknem autom, ju ani nevytiahnem hore kopcom. 😅
a tá kauza s rádiom, tak, že ona doň len drgla a prevrátilo sa ale nič sa nepokazilo, to len deti mali zážitok 🙄 😝
No a krpček nič, nechystá sa, asi sa mu nechce do takého počasia, vidím, že do pondelka na CTg v pohode vydržíme a uvidím, čo mi povedia ohľadne tej placenty, či nás nechajú, alebo to budú nejak urýchľovať.

ellysa
18. led 2013

@mabe verím, že je to divné, ja si tiež neviem predstaviť ako budú doma s mužom, kým ja budem v pôrodnici, znie to blbo, ale viac som kľudná keď je u starkých, lebo nechcem vidieť v čom bude chodiť oblečená a čo budú jesť-predpokladám, že budú každý deň v macdonalde

zuzkat1
18. led 2013

Ahoj.som tu nova.prave potracam 2hykrat. Krvacam a male skoro vobec nenarastlo. Buducu stredu to budem vediet definitivne. Chcem sa opytat kde beriete ten elan pustat sa do snazenia aj do tretice? Ja to asi vzdam.

bambi7
18. led 2013

cafte babule
nef tak kresli zlata 😉
elly no tak sa ta drziiiiiiiii ako kliestik 😀
mabus musi to vjst

zuzkat1 to mi je luto viem ze je to tazke a uvidis vsetko chce cas ,a nevzdavaj sa urcite to vyjde nabuduce a potom budes rada ze si to nevzdala 😀 nam sa tu podarilo do tretice a mame krasne deticka a uz tu cakaju babule druhe
ja a mab uz tiez mame krasne babulky a boli sme tehu a dako sa to nevydarilo zasa ale vidis nevzdavame sa a snazime sa dalej stoji to za vsetko tak hlavu hore ......je to tazke ale urcite to zvladnes drzim palce 😉

bambi7
18. led 2013

zuzkat ak mozem poradit chod na hematologiu nech zoberu krv ci nemas nieco zo zrazanim vela bab to ma a ani o tom nevie,aj na endokrinologiu, a genetiku tam pojdete obaja nic to nie je len vam obomzoberu krv a porozpravate sa kazda to mame za sebou drzim palce

zuzkat1
18. led 2013

@bambi7 dakujem.ja mam 3rocnu dcerku z prveho tehu.bolo bezproblemove. A potom toto. Uz 2hykrat ma...

mabe
autor
18. led 2013

holky, tak ja si dala pul hodky spanku, tedka se muism trosku probrat a neco malo uklidit. 🙂

@ellysa tak je videt, ze se jeste prcek nerozhodl ven. tak treba do pondelka pocka. hlady kazdopadne neumrou 😀
@bambi7 musiii 😉

mabe
autor
18. led 2013

@zuzkat1 je me to lito, ze se to musi stavat. po case ti zase prijde chut do dalsiho mimca, chce to proste cas. udelej si vysetreni jak psala bambi a nech tomu nejakej cas a uvidis, bude lip. drz se

zuzkat1
18. led 2013

@mabe
@bambi7 dakujem. Dr povedal ze ak sa potvrdi ma aj teraz tak urobi vysetrenia. Ako dlho ste cakali kym ste zas zacali snazilkovat?

mabe
autor
18. led 2013

@zuzkat1 ja az po roce, proste jsem potrebovala zase nabrat psychicky sily

nefertitka
18. led 2013

@mabe drzim ti velmi silno palceky, ale keby vam to nebodaj znova nevyslo, budes mat este silu to skusat? ale pfuj pfuj pfuj, nech je vsetko ok

bambi7
18. led 2013

zuzka nevzdavaj sa moja domka bude mat 4r v aprili a pred 4mes som znovu potratila a skusame dalej pokial nebudem mat este jedno take krasne ako mam doma 😉

mabe
autor
18. led 2013

@nefertitka nefi, takovy myslenky, kdyby to nevyslo?! musi to vyjit a kdyby nahodou ne, tak urcite, ale az zas za nejakou dobu. ja chci dalsi mimco, ale musela bych nabrat zase dalsi sily

mabe
autor
18. led 2013

tedka je prvotni cil otehotnet, pak snad tehu dopadne dobre. musi, preci uz to musi skoncit.

mabe
autor
18. led 2013

s anickou to bylo vsechno v pohode, tak proc bych nemohla mit dalsi dobre tehu. kdybych aji anicku mela s nesnazema, tak je mozny, ze uz to nepujde, ale s ni jsem nepotrebovala nic brat a tak a vse bylo ok.

nefertitka
18. led 2013

@mabe no ja verim, ze to bude v poriadku, ved to uz by bolo moc a uz si dalsie zasluzis;)

nefertitka
18. led 2013

@mabe a jasne, ze ked to vyslo s Anickou, tak to musi vyjst aj s dalsim...

mabe
autor
18. led 2013

@nefertitka diky, snad mas pravdu. jasnacka, ze mam strach, tak jako kazda z nas, no ale jeste nejsu tehu, takze zatim se nemam proc strachovat. 😀

mabe
autor
18. led 2013

je pravda,ze pokazde me neco bylo na zacatku tehu, s anickou jsem nemela zadny jiny okolnosti a bylo vse ok.

ellysa
18. led 2013

@zuzkat1 nevzdáš to uvidíš, ale teraz je skoro to riešiť, si ubolená z toho, čo sa deje teraz ☹ , počkaj kým toto trošku prebolí, choďte s rodinkou na dovolenku, urob si radosť a potom začni znova uvažovať, čo do toho ešte pôjdeš.
Každopádne určite treba porobiť vyšetrenia a potom snaženie podľa psychiky, ako budeš pripravená, ale asi tie 3mesiace počkať treba nech sa telo dá dokopy

mabe
autor
18. led 2013

holky, sakra tak me tedka stve, ze nedostaneme dneska ten byt. uz jsme mohly o vikendu tam neco spravovat, takze to dostaneme, teda jestli, v pondeli a nic moc tam neudelame pres vikend. 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru