Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
21. led 2013

@nefertitka no držím palce moja,budem na teba myslieť, teraz sa sústreď na letnú dovču alebo niečo podobné, ten smútok ešte asi príde, ale naozaj hlavne že už máme tie naše poklady malinké

bambi7
21. led 2013

no nef drz sa tak som verila ze uz sa nic nestane.........ja som tiez rada ze mam domku inak by to bolo ine,ale aj tak chcem este take ako domka len co bude nik nevie ......no drz sa

nefertitka
21. led 2013

@ellysa
@bambi7 dakujem vam...
my uz ostaneme pri Nikolke, uz sa nebudeme pokusat a dufam, ze sa to nepodari ani omylom...uz nemam na to chut byt v strese a celkovo som toto tehu zle prezivala, ako myslim hlavne fyzicky, tak si vravim, ze pride aspon ulava, ked uz nic ine, to su ospravedlnenia, co?

nefertitka
21. led 2013

a fakt vsetky obdivujem, co to skusaju stale dokola az kym sa nepodari, ja nie som taka povaha

bambi7
21. led 2013

aj tak verim ze sa nam to uz musi podarit ved si to zasluzime........
nef na dovolenke si oddychnes a uvidite co bude a tiez si myslim ze smutok este pride ......inak aj u mna ten 3ma som bola smutna sklamana ale nebolo to ako pred domkou .....aspon ze mame tie nase poklady inak katastrofa

nefertitka
21. led 2013

@bambi7 no ved, predtym bol ten pocit, ze ci vobec niekedy budem mat nejake dieta....teraz uz ho mam...
musim ist do tesca kupit si vlozky na zajtra...

bambi7
21. led 2013

jasne kazda sme na.....
mne aj kamoska povedala ze by uz do toho nesla ani po domke ,je to na psychiku dost je to hej,ale ked vidim domku chcem este jedno

ellysa
21. led 2013

@nefertitka no však keď to tak cítiš, tak ťa nikto nemôže do ďalšieho nútiť, je kopec šťastných jedináčikov . a nikdy nevieš čo ešte život prinesie, ale teraz už len pekné veci treba riešiť

bambi7
21. led 2013

nef drz sa myslime na teba

bambi7
21. led 2013

elly tak ty sa nam drz a podavaj spravu o vas dvoch

nefertitka
21. led 2013

@ellysa ved ano, par takych aj poznam;)
dakujem vam este raz

bambi7
21. led 2013

nef ked sa budes citit ok daj vediet pojdeme von na kavu aj to toho centra kde sa babule zahraju al do tvor,dielni

nefertitka
21. led 2013

@bambi7 ok;)

mabe
autor
21. led 2013

tak uz mame byt. byl to takovej zvlastni pocit, tam zustat a najednou je to nase. byt vypada, tak jsme si to myslely, ve standartu, vsechno se musi udelat novy. tedka doma na me jde trosku stres, musime si vsechno radne naplanovat a dat uz se do toho, abysme nezahalely a nastehovaly se co nejdriv. my jsme v tom byte byly chvilku, protoze byla tma - nenechaly nam tam zarovky 😀 - takze zitra nanovo a planovat a planovat.

mabe
autor
21. led 2013

@nefertitka je me to moc lito, drz se holka. no, jeste zitrek prezit a pak uz to budes mit za sebou.

mabe
autor
21. led 2013

@bambi7 pokud chceme prcky, tak to musime zkusit, ja se taky moc bojim. tedka radsi nic nezvedam, nenamaham se, co kdyby nahodou..davam na sebe pozor.

bambi7
22. led 2013

dobre ranko co mate dnes na plane?
ja pojdem okolo 10hod za kamoskou nech sa babule zahraju.......inak nic nove

nef myslime na teba......

elly ako?
mabus kedy sa strahujete?

mabe
autor
22. led 2013

dobre ranko, tak anicka v noci celkem spala, sem tam zakaslala a jinak ryma porad trva, vsak to jeste bude trvat. hlavne ze se to nezhorsilo rapidne, snad to tak zustane. dneska budeme vegetit doma, stejne jsme porad rozlitany, tak si uzijeme jeste par dnu ve starym. budeme spolu varit:cockovou polivku, lososa s bramburkama. 🙂
@bambi7 stehovat? tak cca za 1,5mesice. je to proste byt jakoby ho zrovna postavily, no mozna hur, na zdech jsou stuky, tak se budou muset oskrabat zdi a znova udelat omitka, nova koupelna zdena se zachodem, no trosku vic prace

ellysa
22. led 2013

@bambi7 ja ničččččččč, február to asi istí 😠 😠 😠 😠 , krpec sa tam zabyvakoval

mabe
autor
22. led 2013

@ellysa no, to si teda pockas 😀 a co mala dneska? skolka v poho?

ellysa
22. led 2013

@mabe malá šla včera na prázdniny k starkým, tak som sama, ale v škôlke už dva týždne úplne super, teší sa, začala papať

mabe
autor
22. led 2013

@ellysa a na jak dlouho tam sla? aspon bude mit zase zmenu. anicka tedka taky bude byvat vic s tchanovcema nebo nasema, musime predelat ten bytecek. 🙂

mabe
autor
22. led 2013

@ellysa a jak se citis? uz na rozpadnuti, co? jee, ja bych uz taky chtela mimco 😉

ellysa
22. led 2013

@mabe zatiaľ do nedele, ja som dúfala, že to už bude malý na svete, no ale neviem neviem 😅 , budeme musieť asi potom starkú poprosiť nech príde, ak by som porodila, tak už bude mať muž dovolenku...Ona tam je veľmi rada, máme celú rodinu v jednom meste, alebo plus mínus 8km, takže sa stretne so všetkými a rozmaznávajú ju, jej je super 🙂 .
Dnes sa po dlhej dobe práve cítim fajn, asi že som včera naozaj pol dňa len preležala a dnes pokračujem, večer skúsim horúcu vaňu

už sa tešíš na prerábku, však? aj keď je to dosť práce, ale aj radosť, že na svojom

mabe
autor
22. led 2013

@ellysa tak to je dobre, ze se ji tam tolik libi, aspon ma zmenu a ty trosku naberes sily pred porodem. prace je tam teda dost, ale bude to nase a vymazleny 🙂 akorat mam trosku stresy, abysme to casove dobre naplanovaly a nebyl zadnej prostor pro nedelani.

mabe
autor
22. led 2013

holky, ja su od soboty porad strasne unavena, ale moocc.spala jsem 9h a stejne bych mohla jit zase spat. 😲

ellysa
22. led 2013

@mabe mno, kedy robíš test?

mabe
autor
22. led 2013

@ellysa v patek rano 🙂 jako doufam, ze tam bude druha carka, citim se tak, ale muze to byt i psycho

mabe
autor
22. led 2013

anicka se rozhodla nespat po obede, tak snad to vydrzi a pujde aspon brzo spat. 🙂 manza ma zapas vecer, tak ja budu mit volno 🙂

mabe
autor
22. led 2013

tak za chvilku jdeme s anickou zadelat testo na chleba a zitra budeme pect, jsu zvedava jak to dopadne. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru