Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
4. únor 2013

@mabe ved prave, ja chcem take tehotenstvo ako s Nikolkou, teda co sa psychiky tyka, ze sa budem tesit a budem normalne fungovat...ak by som sa nahodou rozhodla pre dalsie tehotenstvo, co si nemyslim, ale clovek nikdy nevie, tak asi si naplanujem zaciatok na leto...vtedy ma clovek predsalen menej depky a tak...zima je celkovo depresivne obdobie, ja ju moc nemusim, teda mam rada sneh a veci okolo toho, ale nie az tak dlho...
a stale mam sny o tehotenstve...hrozne...predvcerom ze rodim, ze to vobec nebolelo, tesila som sa hrozne, so mnou rodilo asi 5 dalsich zien...hm...aminulu noc ze mi dieta zobrali a hned na to ma umelo oplodnili, este mi ukazovali pod nejakym mikroskopom emrbyo, ktore mi tam vkladali...teda oplodnene vajicko ci co to bolo...

mabe
autor
4. únor 2013

@nefertitka no pekne se ti to v hlave honi 😖

nefertitka
4. únor 2013

@mabe no ved ☹

ellysa
4. únor 2013

@nefertitka ahojky. ďakujem máme sa dobre, až na to, že mi ochorela Olivia, tak sa klepem aby to nedostal malý ☹ . Inak on je zlatunký, dobručký zatiaľ, dúfam, že sa to moc nezvrtne

nefertitka
4. únor 2013

@ellysa nemal by, pokial je plne kojeny....ale aj tak sa radsej snaz ich aspon prve dni trosku separovat...dari sa ti kojit?

mabe
autor
4. únor 2013

tak jsem se dala do zehleni, ale porad mam v hlave tu skolku a praci... 😝

bambi7
4. únor 2013

cafte babule
elly akooo co drobcek?a oliv skore uzdravenie a ako tesi sa z maleho?

mabus ako slniecko co anicka?
nef to je dobre ze uz je ti lepsieee

juuj elly aj ja chcem take baboooo 🙂 😠 😠 😠 😠 je zlatucky

my sme boli s domkou vonku a potom sme sli domov zacalo prsat a piekli sme linecke domka ich miluje tak sme piekli a vola ich prštekove lebo maju dierku kde vykuka lekvat a olizuje lekvar prstom 😀
no vcera sme piekli zasa muffin no dieta moje miluje pecenie 😀
tak sa majte babulky

mabe
autor
4. únor 2013

ahojte, tak zitra odpo mame sraz s pani z koupelen a budeme domlouvat rekonstrukci jadra, pak me hodi manza k nasim za anickou, budu tam do stredy, to jdu na kontrolu.
@bambi7 ahoooj, no ja byla vcera venku a mozna jsem jeste nemela jit, trosku dneska zase kaslu, ale atb beru do stredy, tak snad to bude uz dobry. anicka je u nasich dneska do zitrka, pak uz snad budu normalka fungovat. resim navrat do prace, spravne bych mela jit v breznu, ale nechce se mi od anicky..... 😖

mabe
autor
5. únor 2013

ahojte devcata 😉 , teprve pred chvilkou jsem vstala. 🙂 dopo neco poklidim a odpo uz hura na byt s pani z koupelen domuvit tu rekontrukci a pak k nasim. 🙂

mabe
autor
5. únor 2013

ahojte, tak uz vegetujeme u nasich, anicka spi a ja sedim jeste na PC. pani z koupelen vypadala slibne, uvidime co rozpocet, ten bysme mely mit pozitri a pak pokud se dohodneme, tak posledni tyden v unoru nam to muzou udelat, takze snad brezen stehovani.

mabe
autor
6. únor 2013

dobre ranko, tak noc teda desna. vubec jsem se nevyspala na gauci u nasich. 😝 uz se tesim do sve postele 🙂

mabe
autor
6. únor 2013

tak u dr. dobry, takze uz muzu normalka fungovat. 🙂 akorat anicka je desna, porad mrci, vzteka se u vseho, rekne ze chce to, pak to zase nechce,....nevim co se s ni deje. 😖 ma to tedka tak treti den, je uplne nesnesitelna. 😝 navecer si pro nas dojede manza a jedeme domu, myslim ze nasi uz si radi oddechnou. 😀

mabe
autor
6. únor 2013

tak me tedka volal sef, rekal jsem mu, ze jsem mu chtela zavolat a ze se vracim do prace. 😝 jeste jsem se ho zeptala, jestli je varianta byt do zari doma bez vyhazovu, ale ze spis se vratim, protoze penize jsou treba. v patek se mu mam ozvat a domluvime se.

mabe
autor
6. únor 2013

ja nevim, jestli jsem udelala spravne, kdyz jsem mu rekla, ze nemam skolku pro anicku, tak jeste jedna varianta, byt s anickou doma do zari, kdyby me nevyhodily, ale ze penize jsou treba takze realnejsi varianta jit v breznu do prace a on rekl, ze to je jasny, penize jsou treba i kdybych mela platit soukromou skolku. jestli jsem vubec mela neco takovyho kecat o zari 😝 , ale bylo to takovy teoreticky. ja sefovi vzdycky vsechno rikala na rovinu...no, vsak uvidime v patek jak se firma rozhodne, jestli me vezme zpatky a kam....tedka jsem se dozvedela, ze jeden muj clovek tam neni tri mesice, takze bych mozna mohla misto neho, kdyz jsem zacinala ve firme, tak jsem delala tu stejnou pozici nez jsem povysila na team leadra, tak mozna...nebyo by to spatny, svuj klid, delat si svy a muj zastupce by me delal sefa. 🙂 je to borec pohodar, cokoliv clovek potrebuje v ramci moznosti mu to dovoli.

ellysa
6. únor 2013

@mabe fu no nezávidím dilemu s prácou, ale zasa ak si bola spokojná v práci, tak lepšie ako keby si sa mala vracať niekam kam nechceš, ono to žiaľ raz čaká na nás všetky 😝 a pozri za chvíľu si tehu, dlho sa tam neohreješ ak vôbec nastúpiš

mabe
autor
6. únor 2013

@ellysa mas pravdu, ze tam to znam. a za toho pul roku bych uz praci mit nemusela, i kdyz by na me cekaly jeste, coz si myslim, ze nehrozi, sef rikal, ze to taky zjisti a novou praci a tezko me vezmou s ditetem a jak rikas, treba budu brzo tehu 🙂

mabe
autor
6. únor 2013

ahojte, tak jsme s manzou probraly celou situaci a uvidime co rekne v patek sef. nevite nahodou jak to, kdyz jsem tedka na neplacenym volnu, i kdyz zamestnana, a sla bych na neschopenku jako riziko tehu - budu brat penize? z ceho se me pocitaji? pokud bych nic nedostala a sef me rekl, ze na me pockaji pul roku do zari(coz nepredpokladam), tak stejne pujdu v breznu do prace. na 90% pujdu do prace a pak se uvidi kdy budu tehu. je to velka zmena, ale nevyhnutelna, at tedka nebo v zari.

mabe
autor
7. únor 2013

dobre ranko, tak za chvilku jdeme do sokola po delsi dobe, anicka se moc tesi. odpo jdu na mojzisku, tot cely plan dneska. 😀

mabe
autor
7. únor 2013

holky, tak uz nakukuju na soukromy skolky. nasla jsem jednu za 6600kc a hodne aktivit, takova malicka v rodinnym dome. no , uvidime co rekne zitra sef, pak tam kdyztak hnedka zavolam, ze bysme se tam s anickou sly podivat a uz od zacatku brezna by chodila na pul dne nejdriv, aby si zvykla. zadna teda soukroma skolka neni v miste bydliste budoucim, musime popojet autobusem,ale do skolky da anicku manza rano a odpo to vezmu pres mesto smerem do skolky. no uvidime co nas ceka...

bambi7
7. únor 2013

cafte babule ako dnes?my sme boli klasika vonku ale bola zima aj fukalo tak sme boli len hodinu....inak vsetko po starom
zajtra ideme ku kamoske na kavicku poobede tak sa deturence zahraju,v sobotu ideme k nasim na obed a v nedelu by som chcela ist korculovat teda domka aj tato tak uvidime ,,,,,
a vy ake plany mate?
elly ako ?
mabus no super ta skolka moze byt dobra taka malicka super 😉
tak sa majte babulky

mabe
autor
7. únor 2013

ahojte, tak zitra v 10h budu volat sefovi a uvidime, co bude dal. 😝
@bambi7 peknej plan na vikend. zitra jde anicka na dopo do skolky, pak odpo asi nekam na vychazku pujdeme a o vikendu manza pujde na byt rozbijet jadro a my se za nim pak stavime. 🙂 prisla nam nabidka z firmy na rekonstrukci, tak to asi vezmeme, ale bez nejakych veci, trosku usetrime za svetla, zastenu na vanu a tak...chteji za instalaci zasteny 1800kc 😝 , tak to si manza nainstaluje sam.

mabe
autor
8. únor 2013

dobre ranko, tak za 2h budu volat, nervozni jsem jako prase. uvidime co me sef nabidne. anicka sla s manzou do skolky, ja neco malo poklidim, pak zavolam a pak jdu na chvilku ke kamosce na pokec a pak pro anicku v poledne. odpo asi pujdeme nekde ven.

mabe
autor
8. únor 2013

holky, tak sef pro me misto pod sebou nema. pry muzu jit na linku jako operator za 12000kc, tak to ani nahodou nebo inzenyr kvality nebo material objednavat, coz je vsechno pod nekym jinym, co jsem nikdy nedelala a jeste to neni jisty, ze by me ti vedouci chtely, ale pak jsem se zeptala,co ta moznost byt jeste pul rok doma. a on ze s tim problem nema, ale nevi co personalni, takze je treba se domluvit s nema a on pry da doporuceni, ze to podporuje. pristi tyden jsou prazdniny, tak za tyden se mu mam ozvat a on rekne co a jak a ze by se s personalnim podepsal nejakej papir, ze na me pockaji. tak snad to tak dopadne a bude... 🙂

mabe
autor
8. únor 2013

ahojte, tak u nas uz se spi. 🙂 anicka byla asi zmozena ze skolky, pak odpo u kamosky, cestou domu vetsi prochazka. 😀 zitra dopo budeme varit a odpo po spani prochazkou za manzou na byt. 😀

mabe
autor
9. únor 2013

dobre ranko, tak manza je uz na byte, my s anickou budeme dopo uklizet a varit a pak po spani za nim prochazkou. dneska budu poprve delat knedliky, tak jsu zvedava. s gulaskem hovezim a vyvar kureci.

mabe
autor
9. únor 2013

tak semka uz nikdo nechodii????!!!!

nefertitka
9. únor 2013

@mabe cau,tak ja som nakukla cez mobil😉 este dnes a zajtra dovolenkujeme a v pondelok ideme domov. Super sa tu niki vybeha vonku,je tu kopa snehu.

mabe
autor
9. únor 2013

@nefertitka ahojky, a jo ty si vlastne pryc. tak si pekne uzivej a tesim se na tebe 😉

nefertitka
9. únor 2013

@mabe dakujem,si zlata😉

ellysa
9. únor 2013

ahojte ahojte, ja tiež poctivo čítam, len nestíham, malý už začína byť viac hore a väčšinou sa chce dudlať na prse, takže mám čo robiť ak sa mám venovať aj malej aj jemu. Olivia je teraz taká precitlivená, stále sa jej musíme venovať, fakt že ani sekundu sa nepohrá sama. tak som zvedavá ako to bude v pondelok keď už muž ide do roboty

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru