Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
9. únor 2013

cafte babule ako sa mame?
dnes sme boli u nasich tak bolo super a isli sme este do obchodu....inak klasika nic nove
zajtra uvidime kam pojdeme chcela by som ist na korcule
tak pa

mabe
autor
10. únor 2013

ahojte, tak dnesek jsme byla na navstevach, nejdriv za manzou na byt, pak s nasema za dedou, pak na obed ke tchyni a odpo pesky k manzove babicce jeste. zitra dopo mame zubare - manza s anickou jdou, na druzstvu vyridit tu rekonstrukci, pak na obed domu, ja po obede na obcanku vyridit a s dedou vyridit prispevek na bydleni, bude hlidat odpo mamka, takze zase bude jeden den plnej. 😝 😀

mabe
autor
11. únor 2013

Ahojte, tak dopoledni vyrizovani hotovo. na druzstvu vsechno probehlo v pohode, muzeme rekonstruovat, anicka zuby v poradku, akorat pry trosku kousa nakrivo, ale pry je to normalni, akorat se to musi hlidat, kdyztak v pozdejsim veku rovnatka. tedka obed a valim na obcanky - zmenu bydliste a pak s dedou vyridit prispevek na bydleni mezi neprizpusobivy obcany. 😀 mamka tedka dosla, takze o anicku uz je postarany. 🙂

mabe
autor
11. únor 2013

ahojte, ja su zase nastvana, valila jsem na obcanky a tam jsem az zjistila, ze na vypisu z katastru neni adresa. takze tam musim znova se smlouvou k bytu. 😠 nastesti deduv prispevek na bydleni jsme vyridily. byly tam sami neprizpusobivy a zadaly o prispevek pecovatelsky a stezovaly si, ze tento mesic dostaly "jenom" 10 000kc.no comment, jak se tady ta skupina obyvatelstva chova...

mabe
autor
12. únor 2013

dobre ranko, tak venku snezi a zatim 5cm,ze bysme zitra sly s anickou bobovat? jinak dopo doma, varit, zehlit a odpo pujde anicka k tchanovcum a my s manzou do tech koupelen.

bambi7
12. únor 2013

ahoj mabus
aj u nas nasnezene dost.....no aspon teraz tak nefuka....my nic nove akurat sme s domkou navliekali goralky a tak to ju bavi tak uz mam tolko naramkov 😀
a ako uz ste zdrave?
v sobotu ma moja mamca narodky tak sa tesim ideme upiect s domkou tortu
tak idete vyberat kupelku no super to ja mozem milujem dekorovanie 😉 a celkovo zriadovanie bytu 😉

mabe
autor
12. únor 2013

@bambi7 ahoj, uz jsme uplne zdravi, tuk tuk. tak zitra dopo si pujdu vyridit konecne trvalej pobyt a odpo vezmu anicku na sane, jestli vydrzi snih. 😀 pokud se dneska domluvime, tak uz by se mohlo zacit neco budovat na byte pristi tyden, rikala pani ze 20.2. by mohly zacit a ne ze se tam zatim rozbiji (manza) 😀

nefertitka
12. únor 2013

ahojte, tak my sme sa uz vratili a priniesli sme sem sneh🙂

nefertitka
12. únor 2013
ellysa
12. únor 2013

@nefertitka ale mohli ste ho už nechať na Kysuciach 😝

nefertitka
12. únor 2013

@ellysa 😝 inak to moja mama privolala, ked sme spolu telefonovavali, tak vzdy spomenula, nech to sem uz nenosime...
a ako sa vam dari?

bambi7
12. únor 2013

cafte babule
mabus super ze ste uz zdravucke super 😉
no nef ten sneh ste fakt nemuseli doniest 😀
aj ja idem zajtra postavit domke snehuliaka ideme von tak sa posankujeme a samozrejme nakrmit labude kacicky a samozrejme cajky 😀 domka musi vsetkym doniest iba chleba kupujemmmmm hlavne ze je spokojna 😎

elly ako sa mate co drobec a oliv?

mabe
autor
13. únor 2013

dobre ranko, tak dnesni noc silena. anicka se budila v noci s krikem mami maminko,ale vubec nereagovala, jak jsem na ni tise mluvila, spis to bylo jeste horsi - myslim, ze se ji neco zdalo nebo ja nevim...dopo jdu na tu obcanku konecne, anicka pujde za babickou nahoru, to zvladnou, pusti ji pohadku. odpo nekam ven, nevim jestli na sane to bude, venku tedka 1C. vcera jsem byly v tom studiu, tak ze 170tis jsme to zkrouhly na 131tis, coz uz je dobra cena. 🙂 muj tatka bude delat elektrinu, jiny svetla, ....muzou zacit v pondeli. dneska by mel dojit navrh kachlicek, tak jsu zvedava a kdyztak zitra jdeme podepsat smlouvu. 🙂

mabe
autor
13. únor 2013

@nefertitka krasne jste se vyblbly 😉 je videt ze to nikolku bavilo 😉

mabe
autor
13. únor 2013

holky, chtela bych se zeptat, jak dlouho se vasi prcci pocuravaly. anicka od dvou let je bez plinek, nekdy si rekne na zachod a nekdy ji tam poslu ja. v noci je to vsechno v poho, ale pres den vetsinou aspon jednou si cvrkne, nema uplne mokry nohavice, ale kalhotky ma vlhky a teprve potom rekne, ze chce jit curat. nevim, jak se k tomu zachovat. rikam ji, ze si ma rict driv. je jeste na toto cas, aby to vypilovala?

nefertitka
13. únor 2013

my dnes doobeda asi nepojdeme von, muz siel do roboty a teraz nam volal, ze strasne fuci, tak pojdeme asi az poobede, doobeda urobime asi nejaky kolac...alebo babovku
@bambi7 cez aku cestovku rakusku ste to boli vtedy na dovolenke?vyjde to lacnejsie? a pridete k nam niekey na navstevu?

@mabe pred 3. rokom sa to aj nam sem tam stalo, ze sa este pocikala, dobre na to ides, musis jej to tak vraviet ako vravis, ze sa musi pytat skor a chval ju zakazdym, ked sa nepocika, aj ked to bude kazde rano 😉

bambi7
13. únor 2013

cafte nef boli sme cez tui akoze cena ta ista ako u nas my sme sli koli sluzbam ale podla mna to iste a delegat bol uplne ze trtko
a prideme na bud.tyzden ked budete mat cas
dnes aj ja idem stavat snehuliaka ale az poobede teraz tam fuci

a co dnes varite

nefertitka
13. únor 2013

@bambi7 dobre, tak sa potom dohodneme blizsie...
ja mam odvcera navarene, zeleninovu polievku a morcacie pecene s ryzou....teraz ideme robit orechovu babovku

nefertitka
13. únor 2013

@bambi7 ak vam nevyjde tehu, uz viete kam by ste sli na dovolenku?

mabe
autor
13. únor 2013

ahojte, tak jsem zvladla vsechno vyridit. 🙂 uz jsme po obede, chvilku pohrat a spinkat a pak hura na snih. sice je 3C na nulou, ale aspon na chvilku a pak za manzou do novyho bytecku se podivat a domu. 😀 jdeme totiz sankovat k nasemu novemu bydlisti 😀 je to na kopci nad mestem, tak je tam kde sankovat, tady dole u nas nemame ani kde.

mabe
autor
13. únor 2013

@nefertitka orechovou mnam 🙂

nefertitka
13. únor 2013

@mabe aj my pojdeme poobede von asi, ale nemame sanky, auto v oprave a sanky v nom 😠
sa nam pokazilo afto ked sme odtial odchadzali, zablokovalo sa zadne koleso, tak nam to nejak provizorne tam nastastie spravili, aby sme dosli do BA a tu uz sme to museli dat poriadne spravit, bude treba nove auto, uz to je trosku moc stale vrazat do stareho na opravy, len kde nanho nabrat:(

nefertitka
13. únor 2013

@mabe keby si byvala blizsie, hned ta pozvem na babovku;0)

mabe
autor
13. únor 2013

@nefertitka jee, ja bych prisla na babovku hnedka... proc musime bydlet tak daleko? 😝 😀
@nefertitka ja sanky mam taky daleko u prababicky aniccine, mame takovej ten talir, ale to staci. my poridily loni v lete novy auto, mely jsme tridveraka, ale jak je anicka vetsi, tak bylo treba kombika na dovci a tak..tak se naskytla sance z manzove prace sluzebni WV passat combi, moc jsme spokojeni za 100lit.

nefertitka
13. únor 2013

@mabe no ved;)ale mozno sa nam raz nejak podari stretnut;)
nikolka vysava, aka je zlata:0) som vysavala a pistala, ze chce ona 😀
inak som jej vravela ze zajtra je Valentin a ze oslavuju vsetci co sa lubia a teraz dokola vravi ze zajtra oslavujeme, lebo bude Lentil 😀

bambi7
13. únor 2013

no ja soom uvarila kuracie na omacke s knedlou ......a mam aj kokosovy kolacik cokoladkovy
no nef ked sa nepodari co dufam ze hej tak bud spanielsko alebo cyprus uz nie teraz turecko 😉

no domka sa hra a pojdeme sa spolu zahrat
a nef vy kam na dovcu?

nefertitka
13. únor 2013

@bambi7 m y bud znova Turecko, alebo tiez sme pozerali Cyprus...a mozno aj Tunisko...ale skor to Turecko alebo Cyprus

bambi7
13. únor 2013

mna moc turecko neoslovilo 😒 nebolo zle ale neda sa to porovnat podla mna s malorkou......aspon nam tam vyhovovalo viac v turecku je pekne len v rezorte ale mimo hotelu katastrofa spina bordel..... a ked porovnam napr spanielsko vsetko krasne aj od letiska ......
bola som uz v inych krajinach ale tunis,turecko nie je zle ale mozno by som sla ale o 4 roky mne vadi ta spina dookola ako lunik 9 😀
uvidime kam sa dostaneme....... 😀

mabe
autor
13. únor 2013

@nefertitka ty mas bezva pomocnici 🙂
@bambi7 zadari, zadari 😉

nefertitka
13. únor 2013

@bambi7 hm mne to praveze v turecku tak nepripadalo, v tunisku niekde ano, tam som bola 3x, ale teda konkretne antalya a side bolo v pohode aj mimo resort...
na mallorke som bola ale uz davno a asi na zlom mieste, mne sa tam nepacilo...cyprus ma uz dlho laka
@mabe no to mam, asi 10 minut si vysavala izbicku🙂 a plastelinu co porozvlakala po chodbe tak povysavala, ze ani spinka tam neostala;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru