Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
13. únor 2013

nef my sme boli asi 30km od side a od letiska po hotel katastrofa este moj ze ked sa pokazi autobus tak uz nas nenajdu 😀 no neviem podla mna to iste ako tunis v hooteli uz ok ale 100ludi 100 chuti ja mozno este do turecka ale teraz urcite nie

bambi7
13. únor 2013

nam sa na malorke pacilo ....aj v grecku v pohode....

nefertitka
13. únor 2013

@bambi7 hej grecko je fajn, tam som bola aj na chalkidiki a 2x na rhodose...prostredie pekne ale na rhodose straaasne veterno
aj na Maltu by som sla

nefertitka
13. únor 2013

@bambi7 teda ktovie kde ste boli 😀 mne to praveze pripadalo dobre aj celu cestu co sme sli z letiska do Side asi tak 45 minut a vsade pekne a cisto...

nefertitka
13. únor 2013

nejdeme von ani teraz poobede, furt tam fuci ako dive

ellysa
13. únor 2013

jaj baby ja pôjdem na letnú dovolenku tak max ku nám na bazén 😀
dnes mám takúúúúúúúúúúúúúúúú depku, som nevyliezla z domu okrem do škôlky a zo škôlky aj to v strese už mesiac, dnes som ani auto von nevytrepala, tak som rýchlo rýchlo prvý krát viazala malého do šatky a oliv na boboch, muž je v robote každý deň do večera, takže ja s oboma sama, malý je posledné dni uplačkaný, vkuse by len chcel byť na prse(som šťastná, že kojím, ale je to ťažko, keď malá sa chce stále hrať). Ja sa tej jari asi nedočkám, si dovtedy mašľu hodím

nefertitka
13. únor 2013

@ellysa musi to byt tazke...hlavne takto v zime co sa tyka chodenia von a celkovo...ale bude sa to zlepsovat a jari sa dockas, ja som si vsimla, ze kazdy rok sa to takto vo februari vyburi a potom sa to uz zlepsuje a otepluje sa, potom maleho das do dupaciek, malu do tricka a ides 😉

mabe
autor
13. únor 2013

ahojte, tak odpo uplne uzasny. jak jsem premluvila anicku, tak jsme jely bobovat a musim rict, ze tam bylo plno snehu...anicka se vyblbla a manza sel s nama domu. 🙂

mabe
autor
13. únor 2013

@ellysa asi to mas hodne narocny, ale jak psala nefi,jak bude tepleji bude lip

bambi7
13. únor 2013

no moj akurat hovori ze sme boli v side trochu som sa pomylila no a teda od letiska do hotela cisto nikde 😀 az v hoteli a kamoska bola tiez a to iste ale to je jedno hlavne ze sa vam paci ,,,,,,jedine more maju super teple a ani hotel nic moc...

elly neboj snad ten sneh uz odide aj ja cakam uz jarrrrr

tak babule zajtra cafte

nefertitka
14. únor 2013

@bambi7 tak ste sli asi inou trasou, lebo tiez som sa pytala aj MM aj mamy a tiez vraveli, ze im to tam pripadalo ciste a v pohode 😝 ...ale to je jedno....ja dokonca prehovaram muza, aby sme sli naspat kde sme boli, hotel bol super tiez...
ale ma zas pravdu, ze je treba aj nieco ine vidiet...tak uvidime, kde tento rok skoncime...
aj ja uz chcem jar...uz toho mam dost tej zimy

bambi7
14. únor 2013

cafte no uvidime kam pojdeme ked sa nepodari ale snad ano a budeme spokojna cela rodinka 😀 aj domka ta stale a kedy bude baboooo 😀
no ja by som sla hned na kapverdy minule bola super akcia jaj keby bola taka cez leto 😀 ale sla by som aj na kanarske ,cyprus ale je mi jedno kde hlavne k moru ......
uvidime

mabus ako snazite sa?
a co mate dnes na plane

nefertitka
14. únor 2013

@bambi7 kapverdy tak v zime,na tie som poskulovala uz davno. Tak tak,hlavne k moru😉

mabe
autor
14. únor 2013

ahojte, tak za sebou mame sokol, tedka jdu smazit brokolicovy karbanatky a pak spanek chvilku a odpo ke kamosce, takze vybornej den 🙂 .
@bambi7 tento mesic je druhej snazeni a byl trosku intenzivnejsi nez minulej, tak uvidime. tedka jsu teprve 3DPo, tak uvidime.

mabe
autor
14. únor 2013

holky, tak asi jsem presvedcena, ze chci byt s anickou doma. tak snad me v utery sef rekne, ze na me pocka do zari 🙂

nefertitka
14. únor 2013

@mabe drzim palce nech je co najskor druhe mimi;)
ja mam dnes taky den divny, tehu hormony uz su asi aj cele fuc a je mi to cele tak luto... uz som mohla byt 15tt... sprosta depresia, preco som ju musela mat a este taku silnu...nechapem, pri Niki nebola ziadna...
myslite, ze keby sme sa este niekedy rozhodli, ze to skusime, ze sa to zopakuje?alebo ked budem predtym a pocas toho navstevovat psychologicku, ze by to mohlo byt lepsie?mam proste take smutne a nerozhodne stavy...ale velmi sa priklanam k tomu, ze niki ostane jedinacik, bojim sa toho strasne...ale zas na druhej strane mi to je luto, ze bude jedinacik...
to som nebola ja, to bol niekto iny, nechapem to cele doteraz

mabe
autor
15. únor 2013

dobre ranko, tak my tedka vstaly. za hodku jedeme ke kamosce, pujdeme s deckama ven sankovat a pak ke kamosce na obed a spani po obede. odpo tam anicku necham a pojedeme s manzou podepsat smlouvu na to jadro a v pondeli firma uz zacne. 🙂

@nefertitka je jasny, ze se ti to bude vracet 😖 . urcite kdybys mela mit znovu v tehu depresi, tak to bude jiny nebo dokonce nebudes mit zadnou, protoze uz budes pod kontrolou psycholozky. naprosto te chapu...drz se holka a co jinak dneska delate?

nefertitka
15. únor 2013

@mabe no vracia sa mi to vracia:( aj ked je to o nieco lepsie...
my dnes doobeda ostavame doma, lebo idem varit, ale poobede pojdeme na sanky...snezi ako dive...uz by som ale radsej sla snezienky zbierat

mabe
autor
15. únor 2013

@nefertitka tak si jeste uzijme chvilku sankovani 😉

nefertitka
15. únor 2013

@mabe ved hej, minuly rok zas skoro vobec nebol sneh

mabe
autor
15. únor 2013

@nefertitka no vidis, tak si ho jeste chvilku uzijme a pak uz krasne teplicko, slunicko, kyticky... 🙂

nefertitka
15. únor 2013

@mabe hej uz sa na to tesim...;)

mabe
autor
15. únor 2013

ahojte, tak dnesni den super, pred chvilkou jsme dorazily. anicka bude mit chvilku pohadky a pak hura spinkat, sankovaly jsme, pak super obidek, pak do studia podepsat smlouvu. takze v pondeli to devcata zacne - hura prestavba jadra. manza bude zas celej vikend na byte, tak zitra dopo dame sanky a asi u tchyne obed, v nedeli pojedeme k nasim.

nefertitka
15. únor 2013

@mabe aj Niki kuka rozpravky, akosi to zacala mat ako kazdovecerny ritual pred spanim, no co uz...

mabe
autor
15. únor 2013

@nefertitka ja si myslim, ze to neni nic spatnyho, pokud se nediva celej den. anicka ma rano kouzelnou skolku, pak nekam jdeme, nedky v poledne jednoho mickey mousa a sem tam vecer.

nefertitka
15. únor 2013

@mabe no v poslednej dobe si vyzaduje telku velmi casto, niekedy jej dam aj doobeda, ak ma nechce nechat varit, alebo nieco upratat a vecer si vzdy nieco pozrie...no a vela slovnych vyrazov odtial aj chyta 😀

mabe
autor
15. únor 2013

@nefertitka jojo, to zname, anicka ma rada toho mickeyho a to jsou nekdy reci: tak ticho vazeni, rozkaz kapitane, .... 😀

nefertitka
15. únor 2013

@mabe u nas je to teraz z Pinocchia vyraz "krupica spagat" 😝 ...teraz to pouziva hadam 100x za den, vzdy ked sa jej nieco nevydari a tak 😀

kikaneu
15. únor 2013

ahojte, chcem sa vám tu votrieť a niečo pozisťovať.....mám za sebou dva MA, primár v nemocke povedal, že si mám dať porobiť komplexné vyšetrenia, ale mne sa nechcelo s ním baviť a tak som sa nepýtala aké, mám za sebou vyšetrenie na infekčnom a na hematológii (to ešte po prvm kyrete) a teraz ma poslala gynekologička ešte na genetiku.....čo ešte by som si mala dať vyšetriť? ak viete ešte o niečom, tak poraďte, ďakujem

mili1
15. únor 2013

Ahojte, ako sa máte? Jééj elly gratulujem k drobčekovi a prajem veľa zdravíčka 🙂 🙂 🙂 aj ja chcem takého krásavca 😉
Bam, Nef, mab ako sa máte ???
My sa máme dobre, sme teraz na liečení v kupeloch s malým, v zime je často chorý tak ho zaradili medzi
alergikov po manželovi. 😒
Je tu super a oddychujeme, 😉 🙂
Ináč všetko po starom, chceme aj my druhé babätko ale ešte sa nesnažíme, 😉
majte sa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru