Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
21. únor 2013

dobre ranko, tak u nas je to taky tak, ze spolu snidame, obedvame, vikendy jezdime na vylety,...tedka teda ne, manza je na byte,ale to nebude trvat vecne. 🙂 tak vcera vecer jsem se dozvedela, ze nejde zustat dal na rodicovske do 3,5 let, ale na to neplaceny volno, coz je trosku blby, ze nemuzu kdykoliv na neschopenku, kdybych byla tehu, ale az po tom pul roce, nebo kdyz me zamestanavatel zrusi volno, ale to je zase dalsi ustupek od neho a to si myslim, ze je moc. kazdopadne dneska v poledne si zavolam jeste k nam na personalni, jak to teda je, co mam napsat do zadosti a zustavam na 100% doma s anickou.manzovi se to moc nelibi, ze nebude mit penize urcite pul roku, ale co, kazdej to nejak udelal, ja proste citim ze chci byt s anickou a on to chape, akorat ty penize ho trosku stvou. neni to prece naveky a ty roky anicky me nikdo nevrati. jeste je moznost, ale v to moc neverim, ze budu pred breznem tehu 😝 😀 a pujdu hnedka tedka na neschopenku. 😀

dneska mame sokol a odpo asi doma, vcera jsem vymrzla dost venku. vecer si jdu sednout s kamoskou, tak se tesim na pokec.

@bambi7 teda ty ponocujes! 🙂 tak at te ta nemoc brzo prejde, je to neprijemny urcite. ja zatim tuk, tuk...

mabe
autor
21. únor 2013

holky, tak si pripadam jako ta spatna trosku, jakoze je me jedno ta financni situace - NENI, ale proste to citim tak, ze bych chtela byt s anickou jeste toho pul roku nez pujde do normalni skolky. snad to nejak udelame a nebudeme o kurkach. nasi rikaly, ze pokud bysme potrebovaly, tak nam nejaky penize pujci. tchanovci nam daly uz pozemek na staveni, coz zatim nestavime a daly 2/3 penez na byt. taky se podle toho trosku tvari, ze "nechci" jit do prace, kdyz nemame penize, ze oni decka taky daly a to jeste do jesli. me to je ale jedno, je to proste moje rozhodnuti a nejaky ze nam daly penize, me v tomto nezmeni moje rozhodnuti.

kikaneu
21. únor 2013

ahojte kočky, aj ja mám za sebou 2x MA ☹ a som odhodlaná ešte raz zabojovať, no predtým si dám porobiť kadejaké vyšetrenia, aby som mala aspoň dobrý pocit z toho, že som urobila všetko preto, aby to do tretice vyšlo.....chcem sa len spýtať na aké vyšetrenia ste boli vy?
ja mám po prvom za sebou hematológiu a infektológiu, teraz sme už objednaní na genetiku a ešte si chcem vydupať endokrinológiu a spermiogram pre manžela.....to by mohlo aj stačiť, nie? či ešte niečo?

mabe
autor
21. únor 2013

@kikaneu ahoj, je me to lito, ze zase dalsi prirustek,ale co nadelame, musime bojovat. jeste me napada imunologie - alergie na sperma a tak.....drzim palec do priste

kikaneu
21. únor 2013

@mabe ďakujem, čítala som o tom, poradím sa s lekárom, ale myslím, že toto asi nebude problém, lebo otehotniem celkom rýchlo a aj je bábo pekne uhniezdené, len srdiečko nám nebije.....teraz som dokonca aj trikrát dosť silno krvácala, na sono som išla s pocitom, že určite tam už nič nebude, že odišlo samo, ale nie, ono tam bolo.....toto druhé tehotenstvo bolo celé čudné....

mabe
autor
21. únor 2013

@kikaneu ono muze telo jeste vyvolat imutni reakce na plod, to me taky testovaly. takze se vajicko uhnizdi, ale pak ho telo vypudi..no, ono muze byt plno pricin. ja to vidim tak, ze tehu je hodne krehka vec a slozita vec a uplne malinko se posere a je to.

kikaneu
21. únor 2013

@mabe neviem, no uvidíme.....ale máš pravdu, fakt stačí málo a je to celé v keli 😒

mabe
autor
21. únor 2013

@kikaneu je to fakt strasne krehka vec, slozitej proces...takze je to tak krehky..

kikaneu
21. únor 2013

@mabe tak pevne verím, že na tretíkrát to dopadne lepšie...a keby nie, tak si ideme dieťa adoptovať 😉 a budeme konečne šťastní aj my

bambi7
21. únor 2013

cafte babule

bambi7
21. únor 2013

mabus no som nocne vtaca 😀
domka zacina smrkat ma soplik 😠

no uz varim idem robit plnenu papriku a bude ....upratane mam povysavala som a umyla parkety

kika daj si zobrat krv na toxoplazmozu,chlamydie,rubeolu,cytomegalovirus,.....a jasne genetika zoberu vam obom krv ,hematologiu ta je dolezita vela bab nieco ma zo zrazanim ani nevie,a zacnete este raz
mne ani mojmu nenasli nic vsetko mame ok len mam zniz imunitu a vzdy ked som tehu bud od niekoho ochoriem a mam vys,teplotu a je a potratim....no ale nevzdavame sa babuleeee

bambi7
21. únor 2013

kika neboj urcite sa vam zadari uvidis podla vysledkov ......drzim palce

mabus hej ja som na materskej ale zo zdr,dovodov koli tej imunite domkinej ale inak by som bola tiez len dobrovolne na neplatenej keby mi to neschvalili.....tie peniaze su hroza ved ten prispevok je o nicom ale aspon nieco 😉
no a kedy sa asi budete stahovat?uz mate vybrate nabytok a take veci?

ellysa
21. únor 2013

ahojte babule, ja sa rýchlo hlásim, žijeme ale mám toho dosť, som stále sama na obcoh, muž je v práci dlho do večera, takže sa vidíme len víkendy, už som z toho na nervy, malinký začal byť plačkavý-bruško a odnáša si to hlavne Oliv, lebo ja som nervózna, potom mi jej je ľúto a dorevem sa zo všetkého a tak dookola, už som si včera porevala, že na čo nám bolo druhé dieťa.
VIem, že to znie sproste, keď sa tu všetky snažíme mať bábo a mne to vyšlo kvázi bez problémov aj druhý krát-hanbím sa za seba, len jednoducho mám niekedy dosť...

bambi7
21. únor 2013

ahoj elly neboj to sa spravim ked budete mat lepsi rezim uvidis ,si unavena kedze si na deturence sama ale zvladnes to a coskoro bude leto a dame stretko na plazi t-com ok?si unavena je to normalne
a oliv neziarli?

mabe
autor
21. únor 2013

ahojte, tak jsme ze sokola zpatky. 🙂 anicka dela vsechno co ji teta povi, uz je na ni videt jak je velka. jak se prestehujeme, tak ji dam do krouzku tanecniho, ona porad tancuje a zpiva. 🙂
@bambi7 no jo, ty nemusis spat skoro vubec, za to ja... 😀 vis, rikam si, ze penize nejsou vsechno. no, my si myslime, ze do konce brezna snad. 🙂 nabytek budeme mit poskromnu, jenom to co mame tedka v tech dvou pokojich a dodatecne jak budou trosku penize se bude dokupovat. takze to bude trosku holobyt, ale nas. anicce zaridim uplne pokoj, to bude jediny. 🙂
@ellysa je to naprosto pochopitelny, ze jses unavena a mas toho dost, ty zacatky s dvema detmi jsou tezky. vubec si to nedokazu predstavit, ale chci to zazit. 🙂

ellysa
21. únor 2013

@mabe neboj my už bývame cez pol roka a stále nemáme kopec vecí dozariaďovaných, to prežijete
no je to záhul, hlavne keď je človek sám, ale nejak to prežijem snáď

mabe
autor
21. únor 2013

@ellysa tak my zakladni veci mit budeme..akorat v tom vetsim byte, se to nejak ztrati. musis prezit, prezily vsechny 😉

nefertitka
21. únor 2013

@ellysa verim ti, ze je to tazke, ani si to neviem predstavit, ale postupne sa to bude zlepsovat...
a potom sa ti spolu vyhraju a ty nebudes mat co robit 😀 ...to nie jak ja, stale len mama pod sem, mama som tu sama, mama pod sa hrat...a tak dokola 😝

mabe
autor
22. únor 2013

dobre ranko, tak anicka jela s manzou do skolky a ja se vrhnu na uklizeni a pak na 12h pro ni a ke kamosce az do vecera. 🙂

bambi7
22. únor 2013

cafte babule no uz ma domka teploty 38,5 ale domka je ok hra sa len na ockach to vidiet inak ok tak a ma to odo mna chudatko,tak sme malujeme dodovky kazdy den,pexeso a tak

elly ako dnes?

mabus neboj aj my to zvladnemeee len nech sa tam dopracujemeee 😀
varila som plnenu papriku a knedlu, a je mam aj na zajtra a bude kedze budeme doma
tak pa babule

mabe
autor
22. únor 2013

ahojte, tak u nas se konecne spi. manza na basketu a ja si myslela, ze anicka po celym dni radeni hnedka odpadne a ona nic. zitra manza bude odvazet stary jadro z bytu, tak musim s anickou neco vymyslet. uvidime jaky bude pocasi.

@bambi7 jejda,tak vas nemoc uplne semlela, at se z toho brzo vyhrabete. ja se chciii dopracovat 😉

mabe
autor
23. únor 2013

dobre ranko, tak holky dneska rano jsem si udelala test a //. jsu z toho jakasi nervozni, aby to konecne vyslo, ale zase se snazim si rict, ze i kdyby to nedopadlo, tak co...anicku mam zdravou...verim, ze to tak nebude. budu se trosku vic setrit tedka.je to teprve v zacatku, takze se stat muze cokoliv, MS by mela dojit jeste za 3 dny, tak uvidime, ale ja beru utrogestan v druhe fazi cyklu, takze ho budu brat dal. v po zavolam dr. a uvidim kdy pujdu na ko, ale pokud nebude zadnej problem, tak si myslim, ze az tak za tyden az dva.

nefertitka
23. únor 2013

@mabe gratulujem a nech to vyjde;) moc drzim palce

mabe
autor
23. únor 2013

@nefertitka dekuju, ale zatim je to hodne brzo. v pondeli si udelam dalsi testik, jestli bude tlustsi a viditelnejsi carka. na 10DPO je pekne videt, ale jeste musi zesilit. snad to bude dobry tentokrat

nefertitka
23. únor 2013

@mabe tak ked tam je uz teraz, tak je to jasne😉

mabe
autor
23. únor 2013

@nefertitka no minule to taky bylo a pak za tyden jsem zacla krvacet a hovno...takze pocitam se vsim. rikala jsem si, co se ma stat stane se. jasne, ze doufam, ale taky se to muze posrat. rozum me veli, at se drzim s citama zpatky do konce tretiho mesice.

nefertitka
23. únor 2013

@mabe ano chapem, a mas pravdu radsej rataj dopredu mozno aj so zlym koncom, ved vieme svoje, aby si nebola az tak sklamana, ale hadam to uz bude dobre...verim tomu 😉 tfuj tfuj tfuj... 😉

nefertitka
23. únor 2013

a ja som uz mozno ak by sa nic zle nestalo mohla zacat 17tt 😢 ...
ale boli sme na navsteve u svokra minuly vikend a on sa k tomu postavil ako vsetci ostatni, co ma dost prekvapilo, sam povedal, ze az take pocity ako som mu opisovala, ze som mala neboli normalne a ze to tak asi malo byt, ze proste by to dieta asi naozaj nebolo v poriadku a organizmus sa mi snazil to dat takto najavo....normalne som zirala, lebo on je taky...no neviem ako ho opisat...myslela som, ze ma odsudi mozno, ale nie, este mi aj vravel, nech si to tak neberiem a nech uz na to nemyslim...hm...

tinacho
23. únor 2013

Ahojte, čitam tu príbehy a ta radosť z // čiarok....aj ja som sa veľmi tešila s manželom sme sa snažili dlho a .....je mi hrozne. Som v 8 tt ale srdiečko nebije. V pondelok sa mám hlásiť a ak nič idem do nemocnice na.....hrozne sa trápim asi to neprežijem ☹ ☹ ☹ ☹

nefertitka
23. únor 2013

@tinacho ahoj, je to strasne, aj viem ako sa citis, ale to prejde a skusite znova...znie to akoby som bagatelizovala, ale inak to v tomto pripade nejde, len sa pokusit cez to nejak dostat a znova bojovat...toto je prvy krat ak sa smiem opytat?
A vidim, ze si okres Cadca, odtial mam prababaku, poznas Cierne?;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru