Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
10. srp 2009

cukruska1920 a janka.s drzim vam velmi palceky...je to tazke,tazko sa to zvlada,ale treba verit a bojovat....raz ale svojho mrnusa mat budete🙂 verim tomu...niekto ma cestu za babatkom lahku,niekto zlozitu...neviem,preco to tak je. A vacsinou to maju jednoduche tie,co by si dieta ani nezasluzili,par takych poznam.

Mabe ako bolo na svadbe?Bam, Mili,ako sa mate?A co drobci?Leniccka uz na nas asi zabudla;(

mabe
autor
10. srp 2009

nefi, ahoj, vyborny viz vyse 🙂

nefertitka
10. srp 2009

to je divne ten konik🙂 preco som to nevidela predtym?hm...no hlavne,ze bolo dobre;)

sarlotta
10. srp 2009

No dobrý, malý má prázdniny, poslední týden v srpnu jedeme do Tater na chatičku... už se moc těším... asi začnu pomalu nakupovat proviant-aby toho nebylo naráz moc a taky se zabavím🙂))
Počásko stojí za houby - je zima, zataženo.

měla by sis ty aktivity plánovat obden🙂))

ellysa
10. srp 2009

😉 mabe, tak pekne oddychuj, cz víkend si toho mala dosť

mabe
autor
10. srp 2009

nefi, bylo paradne a toho kone skoda. byl nadhernej. tak se svezu priste. 🙂

holky, posledni dva dny muzu porad jest, nevolnosti nejak nejsou. 😒

elly, kdyz v sobotu kamaradi a v nedeli jsem chtela byt s nasema. manzu jsem nechala doma, protoze prisel v 5h rano ze svatby.

sarlotko, tatry to bude parada

🙂

nefertitka
10. srp 2009

tak veru mabe,oddychuj,papkaj a tak🙂

mabe
autor
10. srp 2009

budu, dneska me jeste nejak boli zada. jak jsem byla unavena a spala tvrde, tak jsem se moc nepohla a tak mam zada stuhly. dneska budu mit kuratko s ryzickou na obed. mnam

nefertitka
10. srp 2009

14teho mas zas kontrolu,ak si dobre pamatam,ze mabe? 😉

mabe
autor
10. srp 2009

nefi, pamatujes si presne. uz je to za chvilku, snad bude vsechno ok. 🙂

mabe
autor
10. srp 2009

mimisek bude vypadat jako mimisek 🙂

nefertitka
10. srp 2009

bude,uvidis,bude hybat rucickami,nozickami🙂minimalne ho uvidis plavat;) ja som z toho bola uplne paf,ked som to videla 😉 teskam s tebou...juj

bambi7
10. srp 2009

dobre ranko 🙂

nef mame s super domi sa uz prevaluje ako profik 😀 hore dole drzi hlavicku vsetko sleduje drzi hracku no uz neobsedi 😀
a vy ako?

nefertitka
10. srp 2009

ahoj bam.....my dobre teiz🙂 Nikolka sa naucila plut, a teraz na kazdeho pluje...neviem,kde to odkukala 😀

bambi7
10. srp 2009

no sikulka 😀

sarlotta
10. srp 2009

Holky co vaříte dneska... inspiračku))) dííík

nefertitka
10. srp 2009

aj vasa je sikulka bam🙂 a uz sa ti dari chudnut?

no sarlotta,ja mam navarene z vikendu,moc ti neporadim🙂 ale dala by som si celkom cestovinky s hribikmi

mabe
autor
10. srp 2009

sarlotko, ja budu mit peceny kure s ryzickou. uz to delam pul hodky. mam na to strasnou chut. jeste tak 1,5h pocitam.

ahoj bambi, takova sikovna holcicka. 🙂 a fotko pridas?

bambi7
10. srp 2009

no nef ja stale zacinam 😀 ale nie bola dovolenka a tak ale uz chcem 😀 😀 😀 😀

no sarlott ja dnes zapekane zemiaky s brokolicou syrom sunkou na kari omacke 😉 a polievku ....za chvilku pojdem do obchodu daco este dokupit tak sa mi nechceeeeeee
no co

a nef tebe chudnutie ide?

nefertitka
10. srp 2009

no ja tiez stale zacinam bam 😀 ....ked mne tak chuti jest teraz, no a na to cvicenie moc nemam pri malej cas...neviem ako sa do toho donutit,hlavne to brucho zhodit...keby som mala miliony idem na bodylifting🙂

bambi7
10. srp 2009

nef 😀 neboj dako to zvladneme 😉 ja dnes zacinam 😀 tak o tyzden ti poviem ako som daleko ale musim sa prinutit uz ved nic neobleciem a tolko mam veci 😅 😅 😅 no co uz ale uz musim zajtra chcem ist cvicit tak uvidime 😅 a o jedle mi nevrav aj ja milujemmmm jest ja som bola vzdy chuda no co uz 😀 😀 dako sa mi nechce chudnut ale dako to zvladnem 😀

sarlotta
10. srp 2009

díky holčičky🙂 to zní dobře... ještě kdyby se mi chtělo🙂)) to uvařit🙂 u nás je pod mrakem, taky bych nejradši nevylezla.. ale musím vyvětrat dítko.-)))

bambi7
10. srp 2009

snad 😀 😅

mabe
autor
10. srp 2009

holky, tak vy zacnete hubnout a ja zacinam pribirat 😀

nefertitka
10. srp 2009

bam aj ja som bola vzdy chuda...a teraz toto 😉 neni som na to zvyknuta....ked nie schudnut,aspon spevnit by som to chcela, ale ked to chce tolko driny....
mabe neboj to potom schudnes 😀

bambi7
10. srp 2009

no mab ja som to priberanie v tehu mala rada 😀 len co teraz 😀 ale co hlavne ze je mala na svete je zdrava aostatne sa spravi 😉

nefertitka
10. srp 2009

sarlotta aj tu je pod mrakom....ale som rada,uz mi tie tepla idu hore krkom a uz sa normalne tesim na zimu🙂

mabe
autor
10. srp 2009

bambi, presne tak. hlavne ze mas malou a je vse ok. 😉 a co ty fotecky?

bambi7
10. srp 2009

nef no ved tooo 😀 ale co dako to poriesime 😉 tebe bude coskoro nikus bezkat pockaj to bude spevnovacka 😀 este vydrz

bambi7
10. srp 2009

jaj ja som zabudla povedat mojmu ale dnes vecer dam slubujemmmmmmmmmm

no a konecne si mozem s tebou mab aj pokecat uz nemam stastie ta tu stihnut 😉

nef a papas sledke?ja mam chladnicku plnu zmrzky 😅 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru