Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
16. bře 2013

dobre ranko, tak mam takovej splin trosku, ze manzovi nepomaham na byte. manza rika, ze jsu tehotna a musim se setrit. byl domluvenej s tchanovcema, ze mu dneska pomuzou malovat a najednou volaly, ze tchan musel do prace a tchyne pry sama tam nepujde, oni jsou jak siamsky dvojcata , tak je me to lito. pujdou tam az zitra, ale ja myslela, ze tam pujdou oba dva dny a bude to vymalovany vsechno. ona si tchyne se svagrovou vezme teda anicka na celej den, ale... proste je me z toho tak smutno, ze ja nic nedelam...

mabe
autor
16. bře 2013

ahojte, tak jsme byly odpo u tchanovcu a tedka cekam na zpravy ohledne manzovyho dedy. pry vcera zakaslal a jakoby mu neco prasklo na plicich a od te doby se mu spatne dycha. nikomu nic nerekl az dneska, tak jely odpo do nemocnice, snad bude v poradku, rakovina a jeste toto... ☹

nefertitka
16. bře 2013

@mabe dufam, ze vsetko bude v poriadku....

mabe
autor
16. bře 2013

@nefertitka diky, ja taky, zatim se jeste neozvaly.

dneska nam poprala svagrova i tchyne k narozkam(ja pondeli, anicka utery 😀 ) a dostaly jsme od svagrove akvarko s rybickama do novyho bytu. uplne krasny to je, taky jsem nad necim takovym premyslela, nejaky domaci zvire a toto je uplne bezva. tri rybicky, maly akvarko, hnedka je tak nejak ziveji veseleji....anicka z toho nadsena, uz maji jmena: bolek, lolek a baruska 😀

mabe
autor
17. bře 2013

dobre ranko, tak my pujdeme dopo za manzou na byt se podivat, pak k tchyni na obed a odpo domu, takze o anicku zase postarany a o me. 🙂
tak deda se vcera priznal v nemocnice, ze od ctvrtka, kdy po zakaslani si myslel, ze mu tam neco ruplo kasle krev. 😖 nikomu to nerekl. nechapu, ze nechtel jet do nemocnice, kdyz vi, ze ma rakovinu. 😖 udelaly mu RTG a pry nalez podobny jako predtim, takze to vypada ze se nador treba trosku hnul nebo malinko vyrostl a tim praskla cevka nejaka a tlaci mu ten nador tedka na pohrudnici a tim padem ho to boli. takze dostal 3x denne tramal a za ty tri mesice na ko na onkologii. 😖 snad to neporoste moc rychle, podle rtg ten dr. taky presne nevi, o kolik se to zvetsilo, na kontrole byl pred tydnem. tak uvidime.
zitra jdu na hematologii rano, a anicka k nasim az do uterka. ja jdu v utery jeste na gyndu na KO, tak aby mamka semka nemusela jezdit, tak si anicku vezmou.

mabe
autor
18. bře 2013

ahojte, tedka jsem se vratila od dr. z hematologie, tak po 15h si mam volat na vysledky krve, ale koukal na me jak z jara, ze jsem tam byla pred anickou a nic me spatne nenasly v krvi,tak proc tam jdu znova. 😀 koupila jsem si nudle s gyrosem, tak tedka papkam. nalacno jsem cekala do 10h 😝 jsu uplne KO dneska, v noci jsem nemohla zase nejak spat a rano v 6h vstavat. tak se najim a jdu si lehnout, anicka je u nasich do zitrka, takze vegac. 🙂 ale uz se me po ni styska. zitra ma narozky,tak ji chci jeste neco zitra koupit nez pujdu na gyndu. premyslela jsem dreveny hodiny na uceni hodin nebo uz mam koupit normalni nejaky detsky, ktery budou fungovat? salinkartu si zitra musim koupit, ale to vyresim az zitra, dneska uz jsu mooc znavena, tak budu doma. mam jeste neco na zehleni, uklidit trosku, ale nejdriv poradnej spanek. 🙂

nefertitka
18. bře 2013

@mabe tak vsetko najlepsie k narodkam vam obom a dobre oslavte;)

neviete nahodou ako dlho to trva, kym vyprcha anesteza?som bola u zubara, o pol osmej mi to pichol a stale to mam strpnute, celu pravu stranu, ani napit sa nemozem poriadne, sa mi krivi pusa pri tom 😝

mabe
autor
18. bře 2013

@nefertitka dekujuuuu, velka oslava rodinna bude az 30 brezna, ale zitra upecu anicce dort a poprejeme ji s manzou 😉 dneska me vykladala rano ze mam narozeniny a i poprala me 😉 ja to mela aspon pul dne, takze dockej. vim, je to neprijemny, ale odezni to

nefertitka
18. bře 2013

@mabe no to dufam, lebo sa citim ako postihnuta 😝
to vam pekne vyslo tie narodky, jedna po druhej teda 😉

mabe
autor
18. bře 2013

@nefertitka jojo, krasne 🙂

mabe
autor
18. bře 2013

zitra jdu zase na kontrolu na gyndu, snad bude vse ok. uz jsem z toho zase nervozni trosku. 😝

nefertitka
18. bře 2013

@mabe bude, uvidis...

mabe
autor
18. bře 2013

tak anicku vzaly do skolky, sice to neni pod barakem,ale 10min od, ale jsem moc rada, ze se vubec dostala 🙂

mabe
autor
18. bře 2013

tak vysledky krve z hematologie v poradku, takze neni treba nic davat na redeni krve. 🙂

nefertitka
18. bře 2013

@mabe super, aspon nebudes cela dopichana....
takze uz budes mat doma skolkarku🙂

mabe
autor
18. bře 2013

@nefertitka predstav si, tedka ale resim jak to udelat s tema skolkama. do jedne si mam dojit pro potvrzeni o prijeti zitra 10-10:30 to jdu na gyndu a stejne ji chci dat do te dalsi, do ktere jsu ve stredu, ale zase nechci tuto prvni odreknout, dokud nemam jistotu te druhe. 😝 😀 tak se jim neozvu a uviidme

nefertitka
18. bře 2013

@mabe hm.... tak im povedz, ze nemozes vtedy, ze mas lekara vtedy...ale kludne mozes ist pre potvrdenie a potom ak ju prijmu do tej druhej, tak to zrusit

mabe
autor
18. bře 2013

@nefertitka asi mas pravdu, zitra tam zavolam a omluvim se a zkusims e domluvit na jinej termin.

bambi7
18. bře 2013

cafte babule v prvom rade mabuska slniecko vsetko naj tebe aj anicke babule moje

no dnes bolo skaredo vonku boli sme len v obchode a bolo ,zajtra ideme na kruzok snad nebude prsat inak vsetko ok
dnes som si navarila aj na zajtra masko na omacke a knedlu a mam hotovo 😉

no pokukam tv alebo precitam knihu sice vcera som docitala ale neva zacnem druhu 😉

tak pa babule

mabe
autor
19. bře 2013

dobre ranko, tak my jsme to s manzou vcera zapichly uz v 21:30h , krasne jsme se vyspaly. za pul hodky jdu do mesta, musim si koupit salinkartu, anicce darek, vyzvednout obcanku a pak na 10:30h k dr.

@bambi7 ahoj, dekujuuuuuuu, teda dekujemeee 😉

nefertitka
19. bře 2013

@mabe tak ako?

mabe
autor
19. bře 2013

ahojte, tak jsem zpatky, stihla jsem vsechno pred kontrolou. tak mame 11mm a srdicko tluce, odpovida to 7+3tt. akorat jsu rozcarovana z UTZ, moje dr. ma strasny sumitko. nevedela jsem, kde mimco hledat. ono totiz bylo prilehly na boku delohy, takze splivalo s delohou. ach jo, proc nema lepsi. pak jsem se ptala, kdy me da dr. zazadanku na UTZ ve 12tt genetickej a ona me rekla, ze zadnou nepotrebuju a pry jestli bych sla na potrat...ona je totiz silne verici a je proti tomu, takze nechce posilat na tyto UTZ. s anickou me poslala na mou zadost a tedka ji to ceka stejne, ja se nedam, i kdyz je ji to proti srsti. 😀 jinak je ochotna a jsu s ni spokojena, tak vsude je neco, ze? proste z tohoho hlediska se mnou nesouhlasi a to ma smulu. na kontrolu jdu za dva tydny a pokud bude vse ok, tak vystavi prukazku a mam i neschopenku s vychazkama dopo a odpo po 3h, akorat to tedka zavolat sefovi, to se me moc nechce. 😝 dal me pul roku neplaceny volno a ja mu tedka zavoalm, ze mam neschopenku.

nefertitka
19. bře 2013

@mabe no super🙂 len tak dalej.... a to je trosku divne, to co si rozpisala s tym uTZ nie?

mabe
autor
19. bře 2013

@nefertitka jako co je divny? tedka jsi me znervoznela

ellysa
19. bře 2013

@mabe jej super, to sa teším, tak podľa UTZ si ešte týždeň dopredu, to bude možno chlapček, keď je veľké 😉

ja by som tiež šla na tie UTZ

mabe
autor
19. bře 2013

@ellysa no, tyden to neni, je to o 3 dny. uvidime, co to bude. 🙂 kazdopadne v 12tt a v 20tt chci jit a hotovo. pokud me odmitne poslat, ale to ona neudela, akorat jeji presvedceni je jinaci, tak bych sla k nekomu jinymu. ja to vim od zacatku, co k ni chodim, ze je proti potratum. proste to tak ma a proti antikoncepci, ale tu ja uz nikdy nechci, takze jsem byla rada.

mabe
autor
19. bře 2013

@ellysa trosicku me znervoznuje to jeji sumitko UTZ, rada bych videla mimco uplne, ale ona videla vsechno jasne a zdalo se ji vse ok, tak ji verim

mabe
autor
19. bře 2013

tak tedka se divam na fotky UTZ v 8tt a zas takovej rozdil v tom mym UTz neni, takze jsme se trosku upokojila. jooo, chtela bych videt mimco zretelne proste, oci nohy ruce, ale jeste je asi brzo. 😀

ellysa
19. bře 2013

@mabe však uvidíš na tom UTZ v 12tt

mabe
autor
19. bře 2013

@ellysa jojo, to mas pravdu, ja bych chtela asi moc 🙂 proste tehu je napinavy az do konce

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru