Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
24. bře 2013

@mabe ako je?🙂 baby poslucha?

mabe
autor
25. bře 2013

dobre ranko, tak jsem probudila, kouknu ven a tam snezi.. 😝 ja si rikala, ze uz bude teploooo. dneska jsme mely jet na celej den ke kamosce, ale psala, ze na ni neco leze, tak budeme doma. manza ma dva dny dovcu, bude na byte delat podlahu. tak dopo budeme doma varit a hrat si a odpo se pujdeme za nim podivat.
@nefertitka uz me byva po ranu lip, takze jim celej den. 🙂 jinak zadny problemy nemam, tuk tuk. tak zacinam pomalicku verit, ze snad to tentokrat vyjde. akorat me trapi chodit na velkou, dneska jsem byla po 4 dnech 😝 . budu si muset davat vecer lzicku olivovyho oleje asi, abych sla snadno. a co vy?

nefertitka
25. bře 2013

@mabe to je super, ze uz ti byva lepsie, v podstate to dobre znasas, teda oproti mne, ako mi byvalo 🤐
my dobre, akurat nam ide na nervy to pocasie, ved to je strasne, aj tu zas snezi 😠

nefertitka
25. bře 2013

a nechapem, co sa deje mne, lebo MS som mala 6.2. a dnes mam nejaky ruzovy vytok...v zivote som nic take nemala, som aj rozmyslala, ci to nemoze byt ovulkou, ale takto zrazu, ked doteraz nic take nikdy nebolo?

mabe
autor
25. bře 2013

@nefertitka to pocasi me taky stve, ja uz si myslela, ze bude hezky a zase snih 😝 . snad je vsechno ok a bude dalsi prcek 😀 ja taky nikdy pred porodem nepoznala ovulku a pak jsem na ni spinila

nefertitka
25. bře 2013

@mabe ale ja uz som 20ty den od prveho dna menzesu, takze nechapem...ale zas ovulka sa moze aj posunut, ze?

mabe
autor
25. bře 2013

@nefertitka ja myslim, ze muze byt posunuta, uvidis co bude dal

nefertitka
25. bře 2013

@mabe asi sa pojdeme prejst do obchodu a naspat, kedze je takto hnusne, ale vnutri sa mi nechce trcat :(

mabe
autor
25. bře 2013

@nefertitka my tedka varime a odpo pujdeme za manzou na byt.

nefertitka
25. bře 2013

@mabe my mame odvcera, co dobre varite?my mame brokolicovu polievku (nikolka to vola ze stromova polievka 😝 ) a zavin z listkoveho cesta plneny pecienkou, hribikmi a brokolicou so zemiakmi

ellysa
25. bře 2013

čaute baby, ja mám tento týždeň celkom náročný, Oliv má prázdniny, vonku hnusné počasie, takže sa budeme nudiť doma, a muž v robote od nevidím do nevidím, ja sa tepla tento rok asi nedočkám ☹

a navarené máme od včera, zeleninovú polievku s haluškami a mäso s ryžou

mabe
autor
25. bře 2013

@nefertitka ja delam vyvar kureci a pak maso na stave s ryzi 🙂
@ellysa ahoooj, je ja uz se tesim jak to bude narocny 🙂 . kecam, snad to nejak zvladnu. uz aby bylo teplo. my dopo taky doma a anicku uz to taky moc tedka nebavi. vsak za chvilku obed a odpo ven.

nefertitka
25. bře 2013

@ellysa my to mame trosku podobne, tiez muz v robote od nevidim do nevidim, no len mam len jedno dieta, ale tak sa nudime doma, ze az...uz fakt neviem co vymysliet, pojdeme sa aspon na pol hodku prejst...lebo ma tu svacne
a ako maly s bruskom?lepsi sa to?

mabe
autor
25. bře 2013

tak ja to mam taky stejne. manza po praci na byt a prijde buhvi kdy a ja s anickou sama, taky uz nevim co by... a mrzi me to, ze nejsem spolu, ale tak za chivlku snad bude hotovo

ellysa
25. bře 2013

@nefertitka ale áno už je to lepšie, má síce dni keď len mrnčí, to je horzné, ale už sa aj posmejká, začína vnímať postupne, omnoho lepšie ako prvé týždne, ale rátam, že ešte ten mesiac to bude také a hádam už potom bude taký viac smejko, však už v stredu má dva mesiace, straaaaaaašne rýchlo to letí
veľmi by nám pomohlo to teplo, ale zjavne ma ešte aj to počasie skúša
@mabe no teš sa 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
25. bře 2013

@ellysa ja se na to moc tesim az nas bude vic, ale vubec nevim....zase anicka bude chodit na celej den do skolky, tak si rikam, ze snad to zvladnu. ale stejne to bude velka zmena, jsu zvykla uz s anickou pohodu..leti to jak svina, z?

nefertitka
25. bře 2013

uz sme aj spat, brrr skoro sme odmrzli

mabe
autor
25. bře 2013

@nefertitka to je tam takova zima? my mame po polivce a delam druhy tedka, uz bych sla spat, ale musim vydrzet

nefertitka
25. bře 2013

no pocasie na telefone mi ukazuje ze feels like -10 😕 ...a fakt mi bolo strasne zima...realne ani neviem kolko tam je

bambi7
25. bře 2013

cafte babule aj my sme boli len v obchode a dala som jej aj overal ved je tam fakt zima jaj nech je uz teplooooo

mabuska ako ?babo je hladne stale co 😀 len pekne papkaj

ja som dnes robila cevabcici a uz aj na zajtra masovu roladu a iba zajtra spravim zem ,kasu a bude
a s domkou sme robili piding jej len jahodove a ostatok cokoladove a jahodove a piskotky tak su dvojfarebne...
este mame muffiny cokoladove tie u nas idu vo velkom davam tak jeden a stvrt cokolady take uz poriadne cokoladove a su vynikajuce ako ten colacik brownis ....domka je cokoholik asi po mamine 😎 inak sladke nemusi iba cokoladky a muffin

no inak nic nove
tak sa majte babulky

mabe
autor
25. bře 2013

@bambi7 ahoj, ma porad hlad 🙂 akorat me trapi zacpa, tak musim zacit vic papat jogurty asi. my pujdeme tak za hodku ven za manzou na byt se podivat. zitra si pro nas dojede muj tatka dopo a jdeme k nim na obed a odpo.

nefertitka
25. bře 2013

@bambi7 my sme tiez cokoladkovi, my mame zas od vcera sacher tortu;)akurat sa nou aj teraz ladujem

mabe
autor
26. bře 2013

dobre ranko, tak dneska jdeme k nasim. 😉 pocasi nic moc, tak aspon nejakej program. od ctvrtka uz by melo byt tepleji. 🙂

bambi7
26. bře 2013

cafte babule no dnes zasa zneziii boli sme na kruzku zobrala som sanky a tahala domku tak mala radost boli sme prec 3h z toho 2h na kruzku .....

no a teraz sa hrame klasika

mabuska ako?

tak cafte

mabe
autor
26. bře 2013

@bambi7 ahoj, no dneska jsme byly u nasich, takze dobry. ale domu jsme jely uz sami a jsu uplne zmrzla, silena zima, ja uz chci jaro. 😝 porad jim a jim uz od rana, jak budu vypadat.... 🙂 myslim, ze zatim jsem nic nepribrala, ale navecer jsu nafoukla.... 🙂 jinak me nic neni, krome unavy velke. za tyden jdu na ko, snad bude porad vse ok. zacinam tomu verit pomalicku, normalka funguje a furt dobry, tuk tuk

mabe
autor
26. bře 2013

akorat mam trosku obavy s anickou. uz 14 dni kasle v noci. ne celou noc, ale celkem dost. pres den vubec nic. rikala jsem to pred tydnem dr. a dala nam kapky na alergii Avamys. pry kapat tri tydny a uvidime. uz kapeme tyden a zatim zadna zmena. rikala ze kdyby to nepreslo, tak na krcni a pry mozna budou muset mandle ven. ale ona nema problem s nemocema ani nechrci celou noc. ja si mylsim, ze je to zadni ryma a jak je porad venku hnusne, tak se toho proste nemuze zbavit. co myslite?

mabe
autor
27. bře 2013

dobre ranko, tak dnesni noc byla pro me des, nejak jsem nemohla spat vubec, tak jsu KO. 😝 anicka je ve skolce, ja jdu uvarit obed - zapeceny brambory a pak si v poledne pro ni pojedu. odpo tady bude mamka zase do zitrka s babickou, deda je porad v nemocnici a my s manzou navecer pojedeme po nakupech. anicka bude mit v sobotu jeste rodinnou oslavu, tak ji chci koupit knizku Dedecku vypravej - etiketa od Spacka pro deti a svagrove neco a jeste dokoupit kuchyn..takze toho mame dost na nakupovani, mamka pohlida anicku. dneska zase mame vic snehu napadenyho 😝

ellysa
27. bře 2013

čaute, no tak dnes konečne vyšlo slnko, ráno som sa už aj rozplakala, malý mi doma vôbec nespí, dá tak 2x po 15 minút za deň a potom je samozjrejme nervný, dnes spal na terase 4,5 h a boli sme aj von konečne

nefertitka
27. bře 2013

@ellysa neboj, uz to pocasie ma ist k lepsiemu, tak mozte chodit von a bude spinkat, sadnes niekde na lavicku a precitas noviny, alebo odstavis kocik niekde na ihrisku a mala sa zatial vyhra 😉

bambi7
27. bře 2013

cafte babule
no to pocasie hrozne fakt.....boli sme sa sankovat tak sme aj maleho snehuliaka spravili.....

elly no to poznam aj domka zle spavala tak vydrz 😉 bude to lepsie
tak cafte

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru