Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
3. dub 2013

tak uz jsu po spanku a nervy zacinaji pracovat na plny obratky 😝

ellysa
3. dub 2013

@nefertitka inak aj ja som si všimla, že oliv je čím staršia tým menej zvládnuteľná-jednoducho majú svoj rozum už a ťažko im niečo vyhovoríš 😅

nefertitka
3. dub 2013

@ellysa no tak nejak🙂

nefertitka
3. dub 2013

a najnovsie si cmula palec, nechapem, to v zivote nerobila...to zas videla nejakeho chlapca vraj robit, OMG

ellysa
3. dub 2013

@nefertitka my máme nejaké dvojičky prepojené, aj moja si začala žužlať palce

nefertitka
3. dub 2013

@ellysa 😀

nefertitka
3. dub 2013

no kde je mabe?

bambi7
3. dub 2013

cafte
no mabuska kde si?

nef na bud .tyzden sa mozeme stretnut moc sa tesime 😉 a inak mozeme chodit uz krmit labute ked bude pekne aj castejsie aspon sa poprechadzame

mabe
autor
3. dub 2013

ahojte, tak az pred chvilkou jsme dorazily domu. tak vsechno je v poradku, prcek ma 22mm a krasna fotecka na UTZ, viz album. dostala jsem prukajdu a prenatal box, ale je uplne smesnej - 4 veci - sacek cara, jedna plinka, ctyri kupony na slevu plinek a malinka lahvicka sudocremu, u anicky jsme mela obrovskej kufrik plnej. holt musi se setrit.
jinak jsem si koupila rakytnikovy sirup a bylinkovej na nachlazeni - na doporuceni dr. ze manza a anicka prskaji kolem me, ale uz mam trosku rymu, snad se to nezhorsi.
dalsi kontrola za tri tydny.

ellysa
3. dub 2013

@mabe supeeeeeeeeeeer 🙂

bambi7
3. dub 2013

skveleee mabus slniecko ja som to vedelaaaaa moc sa tesim

mabe
autor
4. dub 2013

ahojte, tak noc uplne naprd. anicka sice tolik nekaslala, ale zato mela ucpanej nos, spustila se ji ryma, tak se kazdou hodku budila, do toho muj zachod a jeste deda chodil po schodech, ja zase cekala, jestli neco bude - ona babicka je taky nachlazena. takze jsu totalne KO. no, vydrzim do obeda a hura na poledni spanek. jinak budeme doma klasika, mozna odpo se stavi tatka muj.

@bambi7 dekujuuuuu 😉 😉 😉 😉 😉 😉

ellysa
4. dub 2013

@mabe no treba si začať zvykať na neprespaté noci znova 😝 😀
ale prajem Aničke skoré uzdravenie

mabe
autor
4. dub 2013

@ellysa no, mas asi pravdu ze uz se zase delsi dobu nevyspim. to je ale sileny, jak to vydrzet? 😝 jesteze si jdu lehnout po obede s anickou na hodku. kdy si rekla oli, ze bude mit sourozence?

ellysa
4. dub 2013

Keď prešli tie prvé tri mesiace a už ako mi začalo brucho rásť, asi v nejakom 14-15tt, dovtedy sme jej hovorili, že mám choré bruško a nemôžem ju dvíhať, aj keď som v nemocnici bola na začiatku

mabe
autor
4. dub 2013

@ellysa no taky si rikam, ze urcite po tech trech mesicich. vsak v kvetnu jedeme na dovcu a tam o tom budeme urco mluvit s kamosema, jede se totiz na kola, tak to anicka uz pochopi. 😀

mabe
autor
4. dub 2013

holky, tak zacina to tehotenstvi u me dostavat trosku jinaci naladu. do tedka jsem psala, ze to nejak neprozivam, ale vcerejsi UTZ me nadchl a zacinam si to vic uvedomovat a tesit se, snad to nezakriknu a vse bude ok. 🙂

ellysa
4. dub 2013

@mabe jasné, že bude musíš tomu veriť za pár týždňov prejde najhoršie a potom tie tri mesiace sú super, to som si aj ja užívala, posledné dva už som zasa nevládala a bola zima, tak som mala depky a začal strach ako to bude...

A zasa prvé mesiace s malým sú tiež ťažké, kým si človek znova zvykne na malé bábo a zasa obmedzenia a podobne a riešiť aj staršieho súrodenca popri tom, ale aj to je len dočasné,ja mám pocit, že u nás je to už čo deň lepšie. Malinký začína vnímať už sa smejká, začína sa zaujímať o veci okolo, za Oliv si ide oči vyočiť, včerq sa za ňou aj pretočil na bok 😵 a už aj lepšie spinká-dávam ho na terasu do kočíka a to potiahne aj 2-3h a dávam ho 2x denne, aj bruško už celkom poslúcha, ešte veľa grcká, ale to sa tiež hádam časom poddá...

mabe
autor
4. dub 2013

@ellysa je jasny, ze po tech prvnich trech mesicich, pokud teda vsechny UTZ budou ok, to bude lepsi a budu si uzivat. na posledni dva mesice bude uz anicka chodit do skolky, tak snad to taky pro me bude lepsi nez ji mit doma. a zase zacatky s mimcem, urcite to nebude jednoduchy, ale moc se tesim az budeme vetsi rodina. 🙂
je dobre, ze uz malej spi vic a uz aji vic vnima. 🙂 jen tak dal 😉

mabe
autor
4. dub 2013

tak anicka se me zase probudila s placem a desem v ocich, ze ji boli usi. tak ja nevim, jestli nejet na ORL nebo jeste pockam do zitrka, pujdu ke sve dr. dopo, at se na ni podiva, akdyztak nas tam posle. tedka jeste na chvilku usla, na usi si nechala sahnout, tak pockam, jestli to bude trvat. na ORL je nase dr. do 17h anebo zitra s ni radsi urcite zajdu, at se ji dr. na usi podiva.

nefertitka
4. dub 2013

@mabe no super dopadla kontrola;)
chuda Anicka, ako jej je teraz?

mabe
autor
4. dub 2013

@nefertitka rika, ze ji to ucho trosku boli a ze az se vyspinka, tak pujdeme k pani dr. kasle porad stejne. na to ucho si necha sahnout, aji vytrit, tak nevim jestli ho nema jenom zalehly od rymy. kazdopadne zitra zajdu k dr. rano radsi.

bambi7
4. dub 2013

cafte babule

mabus chudatko anicka daj vediet ako si dopadla u lekara

my sme boli klasika nakrmit labute kacicky no a potom do obchodu .
aspon nesnezilo 😉 co zajtra varite?

tak cafte

nefertitka
5. dub 2013

@mabe tak, len chodte radsej...

@bambi7 my mame brokolicovu polievku a fasirku so zemiakovou kasou

ellysa
5. dub 2013

@mabe fujha, ak má zápal uška choďte určite, hlavne keď je pred víkendom, chúďatko

ellysa
5. dub 2013

@bambi7 heh ja som si dnes urobila výlet do brucku sadla na kávu a kúpila bundu a topánky, vykašľala sa úplne na deti a teraz rýchlo varím ryžu a bude len s mrkvou a vajíčkom pre oliv, ona aj tak nikdy nič nezje, tak na čo sa snažiť 😅

bambi7
5. dub 2013

elly si podarena a parada ten vylet a ze si si aj nieco kupila to sa m paci 🙂 😀
aj ja by som uz sla na nakup pre seba no musim ist uz 🙂

ja mam bryndzove halusky so slaninou urobene pre domku ryzu a maso a idem robit sisky s dzemom a druhe macane v cokolade dezert treba mojmu 😀 ja rada peciem aj varim ale sladke teraz nejem uz 3T som dobra na mna vykon 😀
ked cvicim tak nejem sladke 😉

no a dnes na plane nic domka si malovala s vod.farbami a teraz jej idem pustit rozpravku a ja idem robit tie sisky
zajtra ideme k nasim na obed a tam sa pohra maju rod.dom a bazen a vsetko ako na ihrisku tak tam to rychlo ubehne ako ju poznam budeme cela rodina kraslit s kriedou 😀
ma to rozdelene babka kresli princeznu
dedko koniky
ja a tato ostatne 😀
a domka vsetko co ju napadne
tak pekny den babule

jaj a mabus ako anicka?

mabe
autor
5. dub 2013

ahojte, tak dopo anicka okupovala PC, nechala jsem ji. v noci jsme se zase nevyspaly, porad kaslala. tak rano jsme zasly k dr. anicka bez teplot, pry to pravy ucho je trosicku cerveny, ale bubinek v poradku,takze nejde o zanet, ale mame kapat otripax 3 dny pro zklidneni a na rymu a pres den na kasel tussin a na noc neco na uklidneni. tyden doma a pak uz kdyz bude dobra a tepleji, tak muzeme jit ven. po 14 dnech na kontrolu. takze to dopadlo vcelku dobre, je to jenom viroza. ja se zatim drzim. manza uplne zdechlej. ja si davam pinosol do nosu preventivne, pekne me to vzdycky protahne. 😀

mabe
autor
5. dub 2013

@bambi7 my pujdeme tedka spat. vstavaly jsme v 6h a jsu totalne KO. proste v noci spatne spavam, a tedka do toho jeste anicka me budi tim chrchlanim. manza nastesti v obyvaku, takze o jednoho chrchlaka min. ja zatim odolavam, tak snad to tak zustane. my budeme doma jeste tyden. vcera jsem na chvilku vypadla k dedovi, jak manza dojel z prace. mozna zajedmee na navstevu k tchanovcum o vikendu autem, manza bude ale na byte. v pondeli uz prijde moje mamka, takze zase si neco domluvim nejakou navstevu, abych se dostala ven.

nefertitka
5. dub 2013

@ellysa tak tak, treba;)
@mabe no chvalabohu len viroza....
@bambi7 a Domka lubi sisky a kolaciky?lebo si minule pisala, ze ona je len cokoladkova. Ja uz doma sladkosti musim normalne branit telom a denno denne riesim vyjednavanie a sladkostiach...furt vyjednava stupel maly, kazdy den pocujem "uz iba dneska mama, zajtra naozaj uz nebudem" a toto mam kazdy den 😝 😀
my sme sa boli prejst v carrefoure, boli sme v obuvi, chcela som jej kupit platenky nejake obycajne do piesku a ona si vybojovala sice platenky, ale ine a s Minnie a raz take drahe...nejaka je zatazena na Minnie, tak som zas pocuvala, ako ma lubi a ako bude posluchat....potvora mala 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru