Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
5. dub 2013

@nefertitka baby inak u nás sladkosti tiež boj, ona mi normálne odmieta jesť všetko okrem blbostí, tak sa tiež snažím obmedzovať alebo jej dávať také, že orechy a polystyrény ovocné a podobne, ale aj tak vkuse lezie do baru a vyberá

@bambi7 si ma navnadila, už sa mi robí cesto na šišky-prvé v živote, tak neviem, či budú aj jedlé

nefertitka
5. dub 2013

@ellysa hej aj u nas sa samovolne lezie do baru 😀 ...tiez sa to snazim niekedy nahradit niecim inym, ale moc sa mi nedari...
boze a teraz mi kladie z postele otazky, vykrikuje ze kto nas namaloval takto na hnedo a preco sme hnedi a nie modri napriklad.... a ze ked este nebola narodena, ze ci som ju videla pred oknom lietat 😝 ....
a pred chvilou vyvadzala okolo stola v obyvacke, mala som tam kavu, asi 5 krat som jej povedala, nech to nevyleje lebo nech si ma inak nezela, no namiesto vyliatia tam omylom namocila pancusku a pyta sa ma " a uz si ta zelam"? a co to je zelam? pomoc a bud vazna potom 😝

mabe
autor
5. dub 2013

holky, tak me probudil sen s bajecnyma palacinkama, palacinky plneny boruvkama, se slehackou 🙂

ellysa
5. dub 2013

@nefertitka my máme teraz obdobie " a plečo" ma ide niekedy už šľak trafiť, lebo neviem odpovedať

mabe
autor
5. dub 2013

@ellysa me zase anicka na vsechno co ji povim rekne: ano maminko. ja vim, ze je to pekny, ale ona to rekne pri vsem a kdyz to slysim pres den uz asi po 150x, tak me to proste leze na nervy.

ellysa
5. dub 2013

@mabe no sú tie naše princezné na zožratie 😀

mabe
autor
5. dub 2013

@ellysa jojo,mamka moje to vubec nechape. pry ze mam byt rada, ze je slusna. ale at si to zkusi 😀 trosku me desi ten tyden doma, ale snad ta moje mamka dojde v po na dva dny k babicce, takze budu moct ven nekam. jinak manza bude celej vikend na byte a pak asi ji po praci pristi tyden,tedka tam dlouho nebyl jak mu neni dobre. ja si mylsle, ze se budeme stehovat do konce brezna, ale budeme radi, kdyz do konce dubna. nic me tady pravda nechyi a urco tema hormonama a vsim, budu brecet az odsud pujdu.

bambi7
5. dub 2013

nef domka sladke kolace neje ale raz zjedla sisku ale obliatu cokoladou ale inak nie preto som jej varila ryzu a maso

domka papa dobre ona vie ze ked nezje obed nema nic sladke a ked vidi ze nic nedostane tak zje tak pohoda doobeda nemava nic sladke az ked sa naobeduje teda aspon sa tak snazim aj ked niekedy jasne hlavne ked sme vonku tak si da brumika a potom obeduje neskor ale zje inak by uz nemala ani to 😀 a denne zje jedno jablcko to zboznuje a aj vecer zje rohlik sunku syr a kakao pekne papa a je taka chuducka 🙂

mab len si oddychnite

bambi7
5. dub 2013

jej nef uz si kupila topanocky ja mam nakupene vsetko oblecko sestra poslala balik co som nakazala tak to mam jedine este crosc take balerinky kupim v auparku a bude

uz radsej ani nekukam na detske veci lebo ich uz ma dost
juj a pre babetka su krasne veci

mabe
autor
5. dub 2013

me ceka nakupovani bot pro anicku, ale az po ortopedovi, jdeme tam 15.4., abych vedela, jak muze anicka boty. anicka krasne spala 2h bez kasle a tedka se probudila a kasle porad, at uz ucinkuji ty kapky. 😝

mabe
autor
5. dub 2013

holky vite, ze uvareny vajicko ohrivany v mikrovlnce taky praskne? ja uz jo. 😀

nefertitka
5. dub 2013

@mabe 😀

nefertitka
5. dub 2013

@ellysa su veru;)

@bambi7 ja uz tento krat nenakupujem az v takom mnozstve, aj tak vzdy polku veci nevynosila...ale boty, to potrebuje vzdy a vsetky druhy, ale uz si sama vybera, doteraz to bolo, ze som vybrala, co sa paci mne a hen teraz 😀 ...no baba je to 😝

nefertitka
5. dub 2013

teraz je v izbe a krici ze "evi, halo evi, si hlucha, co sa mi nevyjadrujes?" moj ty boze, ja neviem, ale zacala ma volat Evi 😝

mabe
autor
6. dub 2013

ahojte, to pocasi je desny, nebo je to tim tehu, ja nevim. vcera odpo se me nic nechtelo, ani jsem neumyla nadobi, proste jsem nic nedelala. dneska dopo jsme anicku daly tchanovcum a jely s manzelem po kuchynskych deskach. holky des, nic jsme nevybraly, jeste nam zbyvaji kuchynsky studia jako oresi,...pak jsme jely na obed k tchanovcum a domu. anicka spat nechtela, tak jsem ji pustila dobu ledovou a ja aspon usla na 20min. tedka uz je zrala na spani, tak ji dam. manza je cely odpo na byte. zitra tam bude zase celej den. uz bych chtela byt prestehovana, abysme spolu travily vic casu. nejak me to nebavi. a taky si uvedomuju, ze jsu nejaka protivna, no jo asi hormony, jsu porad unavena a pak vecer takova protivnejsi, ale co nadelam... 😝 😀

mabe
autor
7. dub 2013

dobre ranko, tak manza sel na byt, prijdou tam zase tchanovci a svagrova a budou mu pomahat - natirat dvere, topeni a tak...tchyne vsechno umyva...a me to uplne ubiji. chtela bych tam taky neco delat, preci je to muj byt. jsem moc rada, ze manzovi pomahaji, ale proste me to mrzi. anicka je tedka nachlazena, takze tam ani nemuzu jit se podivat a stejne bych se mela asi setrit, ale tesila jsem se, ze si budu budovat.. 😖

nefertitka
7. dub 2013

@mabe nebud smutna, ved ked tam budete uz aj byvat, vies kolko bude este okolo toho roboty?a potom prispejes aj ty niecim urcite;)

mabe
autor
7. dub 2013

@nefertitka ja vim, ale proste nejak jsu z toho takova zklamana a smutna, ze me tam delaji "cizi" lidi a ja se tam ani nejdu podivat. nebyla jsem tam uz tyden. proste anicka je nachlazena, tak nelitame po venku. 😝 ale uz je na tom lip, tece ji trosicku z nosu a tak 1x za pul hodky si zakasle. tak si rikam do stredy, ctvrtka doma a pak uz na chvilicku ven, ma byt aji tepleji. uz me to doma ani nebavi, jsu uz doma s ni pres tyden, manza v praci nebo na byte. chci uz normalka zit, chodit po venku, po kamoskach,...zitra dojde muj tatka na chvilku a ve stredu moje mamka, tak zase neco pozitivniho. uz anicku to doma nebavi. nechce si se mnou hrat. pred pul hodko sla nahoru za babickou na pohadky, to jediny ju bavi, ale prece se nemuze divat celej den. 😝

mabe
autor
7. dub 2013

tedka pecu sekanou, budeme ji mit dneska s kolinkama a rajskou, zitra asi s bramborem.

vis, manza dojde vecer a ja uz su mooc unavena, i kdyz spim po obede s anickou, tak si ani moc nepokecame a ja jdu spat driv nez on. je to strasny. vubec na sebe nemame cas, a ja vetsinou vecer uz ani chut na cokoliv. 😖

nefertitka
7. dub 2013

@mabe my mame frankfurtsku polievku a cuketovy nakyp ....ja chapem tvoje pocity, ale musis to tak brat, ze si tehu a takto to vyslo...ale bude zas lepsie;)

mabe
autor
7. dub 2013

@nefertitka no, urcite bude ip az bude slunicko a my budeme chodit ven

nefertitka
7. dub 2013

@mabe aj ja sa uz na to tesim, vraj okolo 20teho uz mozme ocakavat aj 20tky teploty 😀 to by bolo super...
my uz pokukujeme aj po jednom hoteli v Turecku a ak by to vyslo, isli by sme od 25.maja na 15dni....to by bolo super, sa tesim ako male dieta. Potrebujem zmenu, vypnut, odreagovat sa...dufam, ze tam uz bude teplo, ale myslim, ze hej, bol by to tento hotel

https://www.youtube.com/watch?v=JDXnMn6Qkig
nefertitka
7. dub 2013

v tomto termine to vychadza aj lacnejsie ako uz v sezone a navyse ani nechcem ist neskor, to uz sa neda vydrzat tie horucavy

mabe
autor
8. dub 2013

dobre ranko, tak me dneska v noci silene bolely zada, asi jsem moc lezela, uz od 20h u telky, a jak jeste necvicim, tak se ozvou. jinak trosku kaslu, snad to cajama zvladnu a nebude z toho nic hroznyho. dneska plan doma, odpo prijde muj tatka, tak aspon nejaky vzruso. 🙂
@nefertitka no teda, tak to budete mit bezvaaa 😉 . dneska uz pocasi vypada lip. od rana sviti slunicko

mabe
autor
8. dub 2013

holky, ja budu muset brzo do obchodu a neco si poridit na sebe. mam samy obtahly tricka a za chvilicku s tim brichem me budou maly. vubec nevim, co nosit v lete? ja mela minule bricho na zimu, tak to bylo jednoduchy. mam z toho trosku hlavu 😀

mabe
autor
8. dub 2013

mrknete na predpoved: http://pocasi.idnes.cz/?t=img_s neni to krasa 🙂

nefertitka
8. dub 2013

@mabe saty, jedny kratasky tehotenske si kup a leginy a volne tricka;)
no uz aj ja sa tesim z pocasia, dnes mi uz staci, ze aspon slnko svieti

mabe
autor
8. dub 2013

@nefertitka jojo, jak slunicko sviti, tak je lip. akorat me desne boli zada a jde mi to do oci. proste jsem dlouho necvicila a zada se ozvaly. 😝

nefertitka
8. dub 2013

@mabe s tym mam aj ja problem, kazdy den ma boli chrbat a potom hlava z toho a tak dokola, nechce sa mi zas chodit na rehabilitacie, ale ked uz to bude neusnosne, zas asi budem musiet...budem sa snazit v lete vela plavat, hlavne horeznakom, vraj to velmi pomaha...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru