Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
9. dub 2013

@mabe ano pojdeme von, len neviem ci aj doobeda, uvidim podla toho, kedy sa mi kura dopecie...ale poobede urcite...vcera sme boli v lese a zmierali sme kvietky...to bolo radosti🙂 tak dnes pojdeme asi zas....
no rok ubehne rychlo🙂 fakt, ja mam dojem, ze nedavno boli vianoce a aha, uz je april

mabe
autor
9. dub 2013

@nefertitka jee, vy se mate, ja si pockam jeste dva dny. koukala jsem na predpoved a ty teploty teda slusny. nemam pro anicku ani jarni botky, v pondeli jdeme k ortopedovi a pak ji koupim boty, nevim jestli nebude muset mit nejaky specialni.

nefertitka
9. dub 2013

@mabe no ved uvidis a podla toho jej kupis....to pocasie bude fakt pekne;)

mabe
autor
9. dub 2013

ahojte, tak jsu totalne KO, prisel deda rano, ze potrebuje dojit pro prasky k dr. na diabetologii, on si nevsiml ze na dnesek uz nema a pry mu neni dobre, od te doby co se vratil z nemocnice, tak nikam nechodi skoro. takze jsem tam hnedka letela, abych pak mohla jeste uvarit, do toho ten krk me pali. no, zastavila jsem se aspon v lekarne, tak me daly jitrocelovej sirup, nic jinyho nemuzu. tak jsem si aspon tedka udelala zase jabko s krenem a na obed krenovou macku s uzenym. ale jsu jakasi totalne vycerpana. nastesti anicka jde odpo k tchanovcum, takze muzu vypnout odpo, budu zehlit. 😝 😀

mabe
autor
9. dub 2013

tak vyspana a tedka anicku nachystat k tchanovcum a zehlit 🙂

mabe
autor
9. dub 2013

holky, tak se me spustila ryma, tak snad to bude uz zitra zase lepsi. muj tatka rika, ze jakmile se spusti ryma, tak jde nemoc pryc, i kdyz smrkani je otravny. doufam, ze mimiska to neohrozi, teplotu nemam, neboli me telo,...zitra prijde mamka moje,tak se o anicku postara, navareny mam, tak budu jenom sedet u telky a nic nedelat. 🙂

mabe
autor
10. dub 2013

dobre ranko, tak noc silena, vubec jsem nemohla spat, jak jsem mela ucpanej nos, tak hnedka sucho v puse. jsu uplne KO. nastesti dojde mamka a postara se o anicku a ja budu odpocivat. sice se ryma spustila,ale boli me z ni nos, oci,trosicku v krku, snad me to brzo opusti a prcek bude v poradku,trosku mam strach. 😝

nefertitka
10. dub 2013

@mabe myslim, ze z nadchy by sa mu nemalo nic stat....a uz si pomaly aj na konci prveho trimestra

mabe
autor
10. dub 2013

@nefertitka jojo, jsem 10+4tt tak snad uz to bude ok. ale je to strasne otravny, boli me nos, oci, hlava. lezim a mamka si hraje s anickou, zitra si ji vezmou do patku nebo do soboty podle potreby.

mabe
autor
10. dub 2013

tak holky, ja celej den lezim, boli me porad nos, oci, ale teplota zatim neni, tece me z nosa jak z vola. snad zitra uz bude lip. ta ryma je fakt silena.

nefertitka
11. dub 2013

@mabe ako ti je?

mabe
autor
11. dub 2013

ahojte, tak dneska uz je me trochu lip. sice ryma je porad, ale uz muzu dychat pres nos. jsu teda totalka nevyspana,ale to dozenu. anicka uz jela s nasema k nim, takze muzu polehavat a kuryrovat se. blba ryma a jak dokaze potrapit. 😝

mabe
autor
12. dub 2013

dobre ranko, tak dneska uz je me zase lepsi, mam rymu, ale uz jenom malinkato, zada boli jak svina po tom 3 dennim lezeni, takze uz konec. anicku doveze manza po praci od nasich,tak jeste budu odpocivat pres den. 🙂

mabe
autor
12. dub 2013

pristi patek mame mit hotovou kuchynskou desku, takze manza rikal, ze o vikendu se postavi kuchyn, dodela elektrika v kuchyni a pak dalsi vikend 28.4 se muzeme stehovat. 🙂 tento vikend dodela podlahu jeste v jednom pokoji. dotre topeni, koupime anicce skrinky a skrin asi do loznice. takze uz to zacina byt realita. 🙂

bambi7
12. dub 2013

cafte babulk ako sa mate?

juuj mabus si prechladnuta?len sa pekne liec nech si fit ale to pocasie raz je zima potom teplo .......
dnes je zamracene trochu poprskava no aspon ze nesnezi 😀

domka si kresli idem si dat kavu
nef nejde mi link na turecko otvorit co si nechala skus este raz ...my este nevieme kam len viem ze nie turecko tunis....no uvidime kam
tak cafte zatial

mabe
autor
12. dub 2013

@bambi7 ahoj, dneska uz je to lepsi. sem tam zasmrkam, ale uz v pohode. 🙂

mabe
autor
12. dub 2013

tak holky, vypada to, ze dalsi pribuzna brzo umre. ☹ tatkova teta - 72 let, byla pred dvema mesici na operaci hlavy. nasly ji nador v hlave - byl nezhoubnej, ale mela velky bolesti hlavy. dr. ji dal vybrat budto si ho necha a muze mit mrtvici anebo epilepticky zachvaty nebo ho vyndaji,ale jde o operaci hlavy, takze se stat muze cokoliv. ona sice pri ni neumrela, ale neprobouzi se, nevnima. dycha sama, ale jinak nic, prognozy jsou spatny. 😖 je to hruza, byla to osoba, ktera se o vsechny v rodine starala, o tatku myho, o me kdyz jsem byla u babicky, o svoje vnoucata,....takova silna osoba a posralo se to 😖 .ach jo..ten zivot je fakt krutej. tatkova je to jakoby druha mama, vzdycky se o neho starala i kdyz mel svou mamu a po smrti babicky pred 10 rokama mel vlastne tatka druhou mamu. vim ze lidi odchazi a uz ma vek, ale nikdo nepredpokladal, ze by to dopadlo spatne.

mabe
autor
12. dub 2013

s dedou manzovym to taky vypada blede, boli ho moc ty plice i kdyz bere na tu rakovinu Tramal, vykaslava krev, porad polehava a hubne, nevime jak dlouho tady bude. ☹ 😢

nefertitka
12. dub 2013

@bambi7 tuto🙂

https://www.youtube.com/watch?v=-PRpl1xmM7k


@mabe to mi je luto....je to tazke a naozaj vie zivot byt niekedy kruty.... my mame podobne, len nie choroba, ale moja mama sa stara o svoju mamu a ta uz nevladze ani chodit, kaka cika do plienok, nechce jest, pit...stale jej je zle, no je to "vesele"...ked tam aj prideme, tak sa mi zle na to pozera a ona stale vravi, ze uz umrie, ze je len na pritaz...no hrozne...

dnes sme boli s Niki u ocnej, vsetko po starom, ale chvalabohu sa nic nezhorsilo...

bambi7
12. dub 2013

cafte babule nef dovolenka ok bude vam dobre 😉
no my neviem kam pojdeme v podstate je nam to jedno len nie tunis ,turecko uz som pisala len nevieme kam uvidime na last minute a bude 😉 hlavne ze bude teplucko no nie

mabus super ze je uz lepsie to som rada,
a to mi je luto vzdy je hrozne ked je niekto tak zle zdravotne.....

no to pocasie uz nech je teplo uz sa tesim na T kom plaz nef budete chodit?

a co mate na plane cez vikend?

nefertitka
12. dub 2013

@bambi7 hej hlavne nech je tam more a teplucko🙂vy chodievate az v juli, ze?

nebola som este na Tcom plazi, ale skusime tento rok...

my cez vikend zajtra poobede plavecky s Nikolkou a pozajtra dojde manzelov otec na navstevu, tak este vykoumat, ze co navarim a aky kolac upeciem 😝

mabe
autor
12. dub 2013

holky, tak tedka jsem si byla umyvat hlavu a tak nejak sem si rikala, ze za chvilku uz tady nebudeme bydlet a bylo mi z toho trosku smutno. uz tady zijeme 8 let, tak jsu tady zvykla.

mabe
autor
12. dub 2013

manza bude o vikendu na byte a zitra dam anicku asi jeste k tchanovcum a odpo se pojedu podivat za manzou na byt, uz jsem tam moc dlouho nebyla - nejdriv anicka nemocna, pak ja.

nefertitka
12. dub 2013

@mabe to je normal, ja som tiez bola smutna, ked sme sa stahovali....ale ani sa nenazdas ako a ten dalsi byt uz budes brat ako svoj domov;)

nefertitka
12. dub 2013

inak dnes ako sme boli u tej ocnej, tak lekarka na Nikolku, ze "ahoj, ty uz chodis asi do skoly, ze?"
a minule na plaveckom si tiez minule mysleli, ze uz ma aspon 5,5roka....
vyzera starsie, teda je dost vysoka na svoj vek a vsetci jej tipuju viac ako ma

mabe
autor
12. dub 2013

@nefertitka ja vim, ale urcite to bude aji tezsi, ze jsu tehu. vis, ja tedka u vseho brecim, trosku dojmuty a ja hnedka rvu jako krava. 😀 takze to bude tezsi. postupne si budu zarizovat bytecek a vybavovat. budeme mit pro zacatek jenom zakladni veci a jak tam budeme bydlet, tak uvidime co se kam bude hodit a tak...
tak pozor potom na kluky s nikolkou 😉

nefertitka
12. dub 2013

@mabe no ved.... tato uz je teraz smutny, ze raz ju iny bude objimat 😀 😝

mabe
autor
12. dub 2013

tak uz mam prcinu doma, jak ta me chybela. 🙂

nefertitka
12. dub 2013

@mabe aj mne vzdy Niki strasne chyba, aj ked som od nej len hodinu, si budem tazko zvykat na skolku 😝 ...mozno aj horsie ako ona 😀
mne dnes Niki sama od seba povedala, ze mama ja ta tak lubim, najviac na svete, ty si moje vsetko a tak ma tuho objala...najblazenejsi pocit na svete toto 😅 😀

mabe
autor
12. dub 2013

@nefertitka jo, ty ji mas taky pryc? to je krasny, kdzy ti to rekne, ze? 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru