Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
12. dub 2013

@mabe nie, ale ked potrebujem malu postrazit, alebo idem niekam na kavu, alebo hocikam, tak stale na nu myslim 😝 ...
ja sa vtedy uplne rozplyvam, ked to povie...ten pocit sa neda opisat...alebo dnes cez obed ked spala, tak sa natiahla z polospanku za mojou rukou (prisla som za nou, ze uz je hore a ona este zaspala ), polozila si ju pod licko a tak si sladko hajala dalej, bolo mi jedno, ze mi trpne.... 😀 ...no uzas

mabe
autor
12. dub 2013

@nefertitka tak to ja ju mela od vcera dopo az do dneska odpo. 🙂 tak anicka me to jeste nerika, ale rika maminko pojd za mnou a obejme me a lisa se 😀

nefertitka
12. dub 2013

@mabe no to je to iste;) tym ti dava najavo, ze ta lubi 🙂 no tak dlho som od nej tiez uz bola, ale iba par krat a bol to veru divny pocit, minule sme aj s manzelom rozmyslali a rozmyslali a nevedeli si spomenut, ze ako sme zili a co sme vlastne robievali napr. po praci, alebo cez vikendy, ked sme ju este nemali 😀
ta moja spekulantka uz aj vie ako na nas, minule som na nu nakricala, lebo strasne neposluchala, tak ked videla, ze uz sa fakt hnevam, ze uz je zle, tak zas prisla, ze "maminka ja ta lubim, ty si moja laska a zavesila sa na mna"...no kric po tom po nej dalej 😀 😝

mabe
autor
12. dub 2013

tedka zase devcica vymysli a rozumuje pred spanim. dostala sirup na kasel a ze chce jeste, tak se ji snazim vysvetlit, ze tedka to nejde, ze by ji bolelo brisko a ona: ale mami....a porad dokola. 😀

mabe
autor
12. dub 2013

@nefertitka taky jsem manzovi rikala, co jsme delaly s tim volnym casem pred anickou? to jsme to tak proflakaly?

nefertitka
12. dub 2013

@mabe no tie vymyslance pred spanim my mame kazdy den...este je smadna, este cikat, este neni unavena, este jej noha trci, nech jej ju zakryjeme, niekto odspodu buchoce, ona nemoze spat, potom je 20 minut ticho a zrazu mama a co tam robite?nejdete so mnou hajat? a staaaaaaaaaaaaaaaaale nieco

mabe
autor
12. dub 2013

@nefertitka no, ja se snazim tedka anicku dat spat, aby sla sama. my nemame ty dvere mezi pokojema, tak aby si lehla, videla na me a usla sama, priprava do noveho bytu. mam z toho trosku nervy, jak to zvladne v novym pokojiku sama

nefertitka
12. dub 2013

@mabe nasa spavala dlhu dobu tak, ze sama v izbe, my pozerame telku oproti v obyvacke, takze vykrikuje o dusu, ked zaspi, ju zatvorime, potom sme sa s muzom striedali, ze jeden vzdy spal v obyvacke, aby jej bol hned oproti a potom nedavno sme sa rozhodli, ze to tak nejde a asi 2 tyzdne spavame v spalni, co je vlastne za rohom jej izby, musi prebehnut cely byt a je mi to stale divne, ze je od nas nejak tak daleko...mame taky byt ze obyvacka oproti izbicke a kuchyna oproti nasej spalni, taky do stvorca... a vzdy dobehne v noci, nevie sa tam vyspat az do rana...a sa musim na nej smiat niekedy, lebo ona chuda taka rozospata sa vlecie vzdy aj s paplonom, ktory je vacsi ako ona, nechapem, ako to zvlada v tom polospanku, vzdy vidim iba paplon a potom ju 😀

mabe
autor
12. dub 2013

@nefertitka no, tak my to budeme mit pres jeden pokoj, urcite to pro me bude taky velka zmena

nefertitka
12. dub 2013

@mabe no ideme na tie spankove ceremonie🙂 dobru noc 😉

mabe
autor
13. dub 2013

ahojte, tak anicka jde za chvilku se svagrovou ven na odrazedlo a pak se potkame u tchyne na obede. potom na byt s manzou a prochazkou domu. vubec nevim, jak anicku oblict ani sebe, dlouho jsem nebyla venku. 😀

mabe
autor
13. dub 2013

holky, tak u nas se rozmohlo od anicky: ALE MAMI....na vsechno co pani chci. to je nejaka puberta nebo co? 😀

mabe
autor
13. dub 2013

ahojte, tak my byly tedka venku. sly jsme pesky od tchanovcum, teda anicka na odrazedle, pak jsme byly jeste na hristi. jakmile se zatahne je zima, ale jinak krasa.

mabe
autor
14. dub 2013

ahojte, tak dopo jedeme do ikei anicce koupit skrinky do pokojiku, pak klasickej nakup a odpo asi k tchanovcum, nevim. nebo vyrazime s anickou na vylet na kole. 🙂 zitra jdeme na ortopedii s anickou, tak jsu zvedava, jaky ty nohy bude mit a odpo hnedka koupit jarni botky a sandale. 🙂

mabe
autor
14. dub 2013

ahojte, tak my vstaly s anickou az tedka, trosku tou ikeou se nam to posunulo obed a spani. manza uz je zase davno na byte. akorat jsem si vyslechla, ze je anicka nevychovana a ze nas vubec neposloucha. tak premyslim, jestli to je fakt tak strasny, je pravda ze posledni dobou odmlouva, ale co predvedla pred spanim bylo tema nakupama a unavou. no, musim byt duslednejsi. byly jsme dlouho pryc, ale koupily jsme anicce vsechen nabytek. az se trosku probereme, tak pujdeme na chvilku na pisek na hriste u baraku, sice je to mensi hriste, mozna min deti, ale aspon na chvilku.

mabe
autor
14. dub 2013

tak uz je vecer a my si pekne uzily s anickou dopo venku na hristi, fakt parada to pocasi. 🙂 zitra dopo k tomu ortopedovi, tak jsu zvedava, co nam rekna na anicciny nohy. odpo musime uz ty boty koupit. 🙂

mabe
autor
14. dub 2013

holky, tak premyslim, ze vezmu anicku do cirkusu, zrovna tedka od ctvrtka bude v Brne cirkus humberto. anicka jeste nikdy nebyla a ja byla 1x kdyz jsem byla mala. vzala bych aji mamku a tatku. 🙂

nefertitka
14. dub 2013

@mabe tiez rozmyslam, ze ked dojde nejaky cirkus, ze ju vezmem....po minule roky som sa bala, ze neobsedi, teraz to hadam bude uz ine;)
ma byt 22 - 23 stupnov v stredu, stvrtok, v piatok, sa tesim🙂

bambi7
14. dub 2013

cafte babule ako sa mate

aj mne domka stale hovori maminka milujem ta najviac na svete 😉 alebo pride a ze ma milujes najviac
jaj to je take super 😉
je to mno poklad
co sa tyka spanku ide spat sama ale v nasej posteli 😎 ani za svet sama ale zaspava aj hodinu a moze byt vonku dlho ma tolko energie ze koniec a dnes este je hore ale slubila ze po narodeninkach bude spat v svojej izbe tak uvidime 😎 mne nevadi ked spi s nami aspon ma zohrieva 😀

tak cafte babulky

mabe
autor
15. dub 2013

ahojte, tak dneska rano me mamka volala, ze tatkova teta (ta co byla operovana s tim nadorem) uz boj o zivot vzdala a umrela dneska v noci. ☹ ja vim, ze je to pro ni vykoupeni, od operace se to nelepsilo, vzali ji pry kousek mozku aji, ale i tak... ☹ ☹ mamka to nebyla schopna zavolat tatkovi, je u nas v byte dela elektrinu, tak mu to musim rict ja, az dojde a pujde s nama na ortopedii s anickou, ach jo. nevim, jak to zvladnu, no budu muset, byla to tatkova druha mamka. 😢 holt zivot.

mabe
autor
15. dub 2013

@nefertitka no teplo ma byt, ale pry se zase o vikendu ochladi, snad to nebude na dlouho. ten cirkus zkusim 🙂

mabe
autor
15. dub 2013

@bambi7 no, tedka jsou lidi kolem nas docela dost nemocni. ta teta, ta uz to ma teda za sebou a manzuv deda ma tu rakovinu, takze den ode dne chradne. 😖 ale je slunicko, anicka uz muze chodit ven, tak je to bezva. ja mam jeste trosicku rymu, ale jinak dobry. bricho uz zacina pekne vycuhovat a zavazet me. treba jsu zvykla sedet a mit pokrceny nohy pred sebou, to tedka nejak nejde....

nefertitka
15. dub 2013

@mabe to mi je luto, a aj to, ze to musis oznamovat ty, to byva tazke... tak prajem silu, aby si to zvladla...

mabe
autor
15. dub 2013

dekuju, ale zase aby se trapila cela rodina jeste nejakou dobu a stejne ten jeji stav nikam nevedl. s tatkou jsme to rozebraly a rikaly si, ze asi ji fakt moc musela ta hlava bolet, kdyz na to sla i s tim rizikem. bylo by ji zitra 75 let, takze uz nejakej vek mela, akorat nebyla vubec nemocna, teda az na tu hlavu.

holky, tak jsme byly u ortopeda, pry to neni tak strasny ty plosky, takze vlozky do bot nebo kvalitni boty s vypouklyma vlozkama, coz vetsinou anicka miva.ale co tam predvadela. kdyz se ji neco nelibi, dela lumparny, tak ji to reknu a ona na to: psst, ticho. nerikej me to. pak ji zase vykaram a ona ze se mnou nechce byt a tak...nevim, od koho to ma pssst ticho, myslim ze od svagrove. i kdyz se krasne o ni stara, tak tchanovci a svagrova maji zvlastni reci mezi sebou. proste jsou takovy prisprostly, nikdy me to nevadilo, ale toto. snazim se to anicce vysvetlit,ale...takze jsem mela v cekarne a u pana dr. nevychovany dite, co skarede mluvi se svou maminkou. vim, ze anicka neni takova zla a spatna, ale nekdy to tam vypada. je me z toho trosku na nic. musim zase byt trosku duslednejsi ve vecech, ktery po ni chci, asi jsem zase posledni dobou byla na ni mekci. no, zazitek fakt desny. 😝

mabe
autor
15. dub 2013

holky, tak jsme nakoupily troje boty: sandalky, tenisky a jarno-podzimni botky. anicka teda byla silena ve meste, nevim co se s ni deje...dostala nekolikrat pres zadek a ja uz jsu psychicky dost vycerpana. utekla mi aji z masny ve meste, mamka ji nestacila dohonit, pry byla na kolejich. 😝 nevim, co to je za vzdor nebo co.. 😖 to ji mam fakt tak spatne vychovanou?

bambi7
15. dub 2013

cafte babulky

mabus to sa stava ze vzdoruju ,netrap sa to prejde len jej vsetko vysvetluj dalej aj ked nepocuva viem ze je to narocne ...si super mamina 😉

my sme boli do 19 hod vonku domka kreslila s kriedou a bola aj s kamoskou tak bola spokojna 🙂
tak cafte zatial

mabe
autor
15. dub 2013

@bambi7 ahoj, no nevim jestli super mamina. snazim se neresit zakazama a nejakym krikem, ale kdyz uz chytne rapla, tak ji dam pres zadek, jedno placnuti, a pak ji reknu at se jde uklidnit, ze ji nebudu poslouchat a ona se uklidni vetsinou. nechci proste udelat nejaky velky chyby ve vychove, je to tezky...venku je krasne, co? zitra dopo pujdeme a odpo jde k tchanovcum, ja si poklidim a trosku odpocnu.

mabe
autor
16. dub 2013

ahojte, tak dopo jsem byla na krvi na gynde a rano zase sanitka u nas. dedy mel vysokej cukr a zase jak sel nahoru po schodech do loznice, tak pry omdlel a chrcel, tak babicka zavolala sanitku. odvezly si ho zase do nemocnice na pozorovani. dr. co tady byla s rychlou rikala, ze bere hodne prasku a to srdce uz je taky stary a kdyz si vezme prasky a hnedka jde nahoru do schodu, poradne se nenapije, tak proste omdli. takze jak se odstehujeme, tak babicka s dedou budou spavat v prizemi. tak snad to pak bude lepsi. jinak odpo jde anicka k tchanovcum a ja si uklidim trosku a pak se jdu podivat do bytecku, dneska dovezou pracku. 🙂

mabe
autor
16. dub 2013

ahojte devcata, tak manza me udelal prekvapko. sla jsem se podivat na pracku a mela jsem tam i susicku. pry darek k vyroci vcerejsimu. zitra me ceka zubar - vrtani osmicky. takze celej den budeme u nasich.

bambi7
16. dub 2013

cafte babule

mabus no super prekvapko 😉
no to ked dedko bude byvat dole bude to pre nich lepsie ....

my sme boli dnez na kruzku 2hod a potom sme boli poobede vonku 3hodky a zaspala po 21 hod ta mala potvorka moja vobec nie je unavena 😎 ma energiu za troch 😀 fakt cela mamina

no uz som poobjednavala darceky domka ma 27.4 4 roky a ja 29 aprila 32 r ale to ide no este to druhe a budem spokojna 😀 a moj tiez 😎 este by chcel aj ja teda dievcatkooo moccc aj ked berieme vsetko jasne nech je zdrave
domka stale mami a kedy budem mat sestricku 😀 to sama zacala....

vcera sme robili pozvanky spolu na jej oslavu musia byt s konikom jej oblubene a princezni ale konik je konik 😀

no tak sa majte a mabuska slniecko ako sa citis?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru