Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
17. dub 2013

@bambi7 ahoj, tak to uz bude velka holka 😉 no, uz by potrebovala nejakyho sourozence 😉 tak tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, 😉
ja se citim tedka uz dobre, rano uz normalka muzu snidat, sem tam se me navali i pres den, ale nic hroznyho. myslim, ze to muze byt aji tim utrosem, jeste tyden ho budu brat a pak hotovo. pristi ctvrtek jdu na kontrolu, tak snad bude vse ok. bricho uz je videt, mam ho vetsi nez s anickou. uz jsem si aji koupila dve halenky na leto volny tehu, jeste musim dokoupit par veci. s anickou to bylo jednoduchy, to jsem mela bricho na zimu, takze se vsechno schovalo pod bundu, tedka musim vymyslet na leto, co na sebe. 🙂 po screeningu, na ktery jdu 30.4 chci uz anicce rict, ze bude mit sourozence. pak jedeme stejne na dovcu 4.5 s kamosema 4 rodiny a tam se uz o tom bude mluvit, tak at to vi ode me.
jinak pristi vikend se uz stehujeme 🙂 tesim se a zaroven to bude velka zmena, bydlet uz sami po 33letech. a tedka ty hormony se mnou cloumaji, tak asi budu brecet, ale tak asi to k tomu patri.

nefertitka
17. dub 2013

@bambi7 vsetko najlepsie vam obom a dobre oslavte🙂

jaj do konca tyzdna ma byt este ako tak teplo a potom sa to pokazi:(

mabe
autor
17. dub 2013

@nefertitka ahoj, jak se mate? ma se zkazit pocasi, ale uz nebude mrznout a zase se to zmeni. 🙂

nefertitka
17. dub 2013

@mabe no ved, uz to pojde postupne k lepsiemu🙂 ale moc sa zas netesim na tie extremne horucavy, ktore urcite dorazia aj tento rok

mabe
autor
17. dub 2013

@nefertitka no, to me povidej a me zastihnou s brisiskem 😀

nefertitka
17. dub 2013

@mabe no ved 🙂 to budes mat vesele;)

Niki si kuka dovolenku z Turecka, ze sa chce pripravit na dovolenku, boze, ta ma rozum 😝 .... ma tam nahrate minidisco, ze sa musi naucit tie tanecky, nech tam neni ako tutulum 😀
dokuka a pojdeme asi na ihrisko....

inak neviem, co to dieta zas ma v tej hlavicke, ale ked sa jej nieco nepaci, alebo jej neni po voli, tak sa trieska rukou po hlave 😕 panze boze.

nefertitka
17. dub 2013

Nikolka sa uz druhy den stazuje na bolavy palcek na nohe a vecer som kukla, ze co sa deje a ma ho nejake cerveny, ja neviem, ci si ho narazila, alebo co...alebo jej nebodaj nechtik zarasta...skusam ichtoxyl krem, uvidim, ci zaberie

mabe
autor
17. dub 2013

ahojte, tak mam po zubarce, nechala jsem si dat anestezii a mozna jsem nemusela, byl to jenom malej kaz. za 14 dni musim znova s dalším kazem. 😝
@nefertitka tak snad je to jenom zarostlej nehtik. jee, to je krasny jak se nikca tesi 😉

mabe
autor
17. dub 2013

ahojte, tak dneska bezva den teda az na toho zubare. 🙂 dosly jsme pred chvilkou od nasich, venku teplicko,... 🙂 zitra dopo dame hriste na odrazedle a odpo jedeme za kamoskou a jejima detima,t ak to bude moc bezva. 🙂

nefertitka
17. dub 2013

@mabe ja som dnes bola vonku len v koseli a bolo mi akurat a pred dvoma tyzndami sme este snehuliaka robili 😝
boli sme dnes aj na zmrzlinke....Nikolka sa tesila...ale tiez je nejaka neposlusna, moc energicka, sme stretli mojej mamy zname a nemala som sa s nimi ani ako porozpravat, lebo Nikolka robila neplechu, driapala sa na lavicky z opacneho konca, liezla za lavicky, kde bolo kopu smeti a rozdrveneho listia, do toho si sadala, a proste blbosti, sto krat som jej povedala, nech to nerobi a ona najust a obe ze ma nejak neposlucha, no uzas...ako mne by nevadilo, ze sa spini, ale take blbosti robila cez tie lavicky, ze som sa bala ze si ublizi a oni obe ze si nici pancuchy...no boze, ved sa operu 😝 ...

nefertitka
18. dub 2013

baby, lakujete malym nechtiky sem tam v lete?ja som Nikolke lakovala uz minule leto, lebo to vidi u mna a pisti, nie casto, ale predsa, vidim aj ine dievcatka v jej veku vonku, co su tiez nalakovane, len vcera co sme stretli tu znamu tetu, tak sa rozhorcovala, ze co take male ma mat nalakovane nechty. Hm...ma ich momentalne farebne, take zive farby kriklave...zlta, zelena, modra.... 😝 😝 😝

mabe
autor
18. dub 2013

ahojte, tak dopo jsme byly venku, krasa. tedka rychle najest, spat chvilku a ke kamosce na navstevu. 😀

mabe
autor
18. dub 2013

@nefertitka u nas se nelakuji nehty, ja si je totiz nelakuju 😀

nefertitka
18. dub 2013

@mabe to mame vonku leto, co?hlavne ze cez vikend sa to ma zas pokazit:(

mabe
autor
19. dub 2013

dobre ranko, tak dneska prsi a zatim 14C. anicka sla do skolky po delsi dobe, ja neco malo poklidim a pujdu pro ni a rovnou ze skolky ke kamosce do vecera, takze i pres dest to vypada na prima den. 🙂

nefertitka
19. dub 2013

@mabe u nas este neprsi, ale trosku sa mraci a ma vraj prsat...ale neva, aspon ze uz je teplejsie, aj ked troska sok, vcera sme boli poobede vonku v kratkych rukavoch a pred dvoma tyzdnami v snehu 😝
mna strasne boli chrbat, uz som na tabletke kazdy den a ani ta uz nepomaha, budem musiet asi navstivit zas neurologicku 😒

mabe
autor
19. dub 2013

@nefertitka jejda, bolest zad je neprijemna a nejde to nejak cvicenim zlepsit? me zatim zada az tak moc netrapi, ale tesim se, ze uz zacnu chodit cvicit po tom prvnim trimestru.

nefertitka
19. dub 2013

@mabe no ved sa snazim aj cvicit, ked mi da dieta cas, ale nie vzdy sa to da, lebo hned pribehne a driape sa po mne 😝 ..ze akoze cvici so mnou a muz chodi neskoro domov z roboty, tak vtedy sa mi uz nechce, ale budem musiet nejak nieco vymysliet, ale citim, ze uz to zacina byt akutne, by sa mi zisli masaze a rehabilitacie zas... a plavanie, uz nech sme na dovolenke 😝

nefertitka
19. dub 2013

a to pocasie mi tiez asi moc nepridava, ze sa tak meni prudko, aj co sa tyka chrbta, hlavy a tlaku...vcera mi bolo tak mdlo cele poobedie, aj dnes ked som rano vstala z postele a dlho som rozdychavala...

ellysa
19. dub 2013

@nefertitka moju to ešte nenapadlo,ale predpokladám, že s tým za chvíľu príde,sú aj také destké laky, ale neviem, či sa v niečom líšia od normálnych

nefertitka
19. dub 2013

@ellysa no aby to aj maleho neskor nenapadlo 😀 a ako sa mate?ako drobec?

ellysa
19. dub 2013

@nefertitka to by sa muž asi odstrelil, on má dosť veľký problém s tým, čo je dievčenské a čo je chlapčenské, na leto som Wilimu objednala ružové tričko, ma v zuboch roztrhne 😝

máme sa fajn, len som veľmi unavená, muž chodí do práce o 6.00 a vracia sa až keď deti spia, takže komplet na všetko sama, tak mám dosť, ale deti mi robia radosť.
Len včera mal malý večer hodinový hisák,som nevedela, čo sa deje, asi bruško, alebo veľká únava, tak plakal, že som sa bála, že sa mu niečo stane, prvý krát bol taký, tak som si nad ním aj poplakala.
Pridám fotku, už je veľkýýýýýýýý, za chvíľu má 3mesiace.
Oliv je už slečna, však to poznáš, múdra, kopec rečí, niekedy na zabitie, inokedy ako med 😀 , zametá s nami kvalitne

nefertitka
19. dub 2013

@ellysa jej aky je krasny... 🙂 a velky 😀 ....ako to leti....som zvedava, ci tiez oblondavie;)
ale naozaj, ze dieta do casopisu;)
take hisaky sme s Niki mavali casto, aj trojhodinove, tiez som bola vtedy zufala, ale to uz je daaaavno....
ano poznam, aj nasa s nami zameta.... 😀

nefertitka
19. dub 2013

teraz som na nu napriklad zvysila hlas, lebo mi naschval v hale natrusila so sucharom, napriek tomu, ze som ju upozornovala, nech to nerobi a ona ze "nehuc"... 😝 😠

mabe
autor
19. dub 2013

ahojte, tak anicka dopo ve skolce, jak jsme pro ni prisla, tak tam vetsina deti chrchlala, snad to anicka nechytne. pak ke kamosce na obed a po spani i ten jeji klucina zacal kaslat, tak jsme sly radsi domu. tedka je anicka na pohadkach nahore u babicky, jedny z poslednich, vsak mozna uz za tyden se stehujeme. 😀 manza sel na zapas a pak do hospody, bude to velky maji konec sezony, ja se podivam na pana prstenu. 🙂 zitra prijde mamka, tak zase o zabavu postarany. 🙂

mabe
autor
19. dub 2013

@ellysa jeee, ten uz je velikej. sama na dve deti? jak to zvladas? 😝 klobouk dolu.

nefertitka
19. dub 2013

@mabe my sme tak predvcerom museli odist z dvoch ihrisk, co vsade soplili a kaslali deti. Ako vsimla som si to, ale neriesila som, kym boli dalej, ale ked potom jedno prislo priamo k Nikolke a kychlo jej do tvare, tak uz sme sa poberali radsej prec, zacinam mat na tie ihriska uz averziu. Aj ked viem, ze ked pojde do skolky, ze to bude este horsie, co sa chorych deti tyka. Tak ale kym nemusi byt chora, tak nech neni. A pred par dnami tiez na ihrisku babka vravela znamej, ze mala je chora, preto nesla do skolky, ze rano ju usi boleli, ze boli na ORL a ze ma strasny kasel. Tak som zas padila prec, lebo za Nikolkou stale to dievca chodilo. Len Nikolke je to potom vzdy luto, tak som jej kupila namiesto toho zmrzku 😝 ...ved bolo teplo. A este ti ludia v klude priznaju, ze tie deti su chore bez chochmesu 😠 ...

mabe
autor
19. dub 2013

holky, musim teda rict, ze si zacinam tehu uzivat pomalicku, ve smyslu pocitu. ze zacatku jsem to nejak neresila nebo proste nepocitovala stesti, ze jsem tehu. a tedka s pribyvajicima tydnama se zacinam tesit a mam z toho radost. tak snad se nic nepos* 🙂

bambi7
19. dub 2013

cafte babule

mabuska ako?
elly drobcek je zlaty 😉

nef no to je pravda ti ihriska len tie chore deti su vsade 😖 ja tiez beriem domku prec ale aj tak hruza

my sme stale vonku domka skace beha uz je velka babula moja ,zajtra ideme k nasim a ja idem ku kadernicke a potom na obed u nasich a je ma prsat ,o tyzden mame oslavu tak sa domka uz tesi
tak cafte

mabe
autor
19. dub 2013

@bambi7 mam se dobre, papkam, pribyvam,.. jak jsem psala nahore, uz se aji tesim z tehu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru