Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
26. dub 2013

tak anicka spala hodku, pak se probudila kaslem, sla se vykadit u toho usinala a tedka usla na pohovce. uplne byl hroznej pohled, jak je moc unavena. oni ty prasky na tlumeni kasle jsou asi zaroven uspavaci. snad bude v poradku prcka moje. 😝 😖

mabe
autor
26. dub 2013

holky, tak me fakt trapi, ze jsem anicku "predavkovala" tim prothazinem. mela jsem ji dat pulku a dal jsem celej. tedka se obcas probudi, oci v sloup a zase usne. 😖 snad ji to nijak neublizi. sakra!

ellysa
26. dub 2013

@mabe ako sa má malá?

mabe
autor
26. dub 2013

@ellysa no kasle, ale pripada me to, ze uz to neni tak davivy. tedka ji chci vysat pred spanim jeste nos a dam za chvilku codein, to se ji aspon bude spinkat. v noci necham otevreny okno, at ma chlad trosku, pry je to na to nejlepsi.

holky, vubec si nejak nedokazu predstavit, ze se v nedeli stehujeme. ja jsem rada, ale zaroven jsme tady 8 let, tak jsu tady zvykla. kdykoliv anicka muze nahoru za babickou a ja mam trosku klidek, ale zase nemam klid na svoje problemy a s tim dedou...uz je nacase bydlet sami. 🙂 ale je to takovy zvlastni

nefertitka
26. dub 2013

@mabe chuda Anicka, a ano na kasel pomaha chladnejsi vzduch...

mabe
autor
26. dub 2013

@nefertitka zda se me , ze je to uz lepsi, tak snad se to nebude zhorsovat. tedka uz sla spat, dala jsem kodein podle dr. a uvidime

mabe
autor
27. dub 2013

ahojte, tak dneska propuklo baleni naplno. je to tady jak po vybuchu. anicka je nadsena, ze muze balit a pomahat, ona strasne rada pomaha. 🙂 kolik mame veci v tech dvou pokojich, to je neuveritelny. 😀 zitra odpo prijdou naposled postele. internet, televizi budeme mit az v utery, tak budu na chvilku odrizla od sveta 😀

mabe
autor
27. dub 2013

zbyva nam akorat kuchyn prestehovat a aktualni veci co mame na sobe a co potrebujeme a nabytek. toho nabytku moc nemame. tedka s anickou umyvame policky a skrinky vyklizeny, ju to moc bavi.

nefertitka
27. dub 2013

@mabe tak vas caka velka zmena;)

pet.s
27. dub 2013

@mabe to určitě jsou..Bára je brala při astmatu když byla malá a byla jak šípková růža.-)))

nefertitka
29. dub 2013

baby mne sa nejak zvacsila kost za lavym uchom...celkom dost. Co citam, tak to moze byt zapal spankovej kosti a neni to nic moc diagnoza;( zajta padim na ORL:(

ellysa
29. dub 2013

@nefertitka 😕 no daj vedieť ako si dopadla

nefertitka
30. dub 2013

@ellysa tak vraj zvacsena uzlina 2x1cm, ale rovno akoby na tej kosti za uchom, mam si davat octanovu mast a za tyzden KO a ked sa to nezmensi, tak potom mi vezmu krv 😕
ja som uz hladala bohvieake diagnozy 😝 , ale aj tak mi nie je vsetko jedno, dufam, ze sa zmensi

nefertitka
30. dub 2013

inak davate drobizgom papavat aj celozrnne vyrobky?lebo ja jej sem tam dam a teraz soms a doctiala, ze to nie je vhodne a som celkom v soku...aj dnes varim spaldove celozrnne cestoviny

ellysa
30. dub 2013

@nefertitka dávam už všetko

mabe
autor
30. dub 2013

ahojte, tak u me to stehovani bylo slozitejsi. napevno jsme se stehovaly v nedeli a ja celej den nejak probrecela. ne z toho ze bych nechtela od babicky, ale cokoliv me proste rozbrecelo. asi proste zapusobily hormony a je to velka zmena. prvni noc anicka nechtela jit spat. usla az v 23h u sebe v postylce, musela jsem ji cist a cist, pak se vzbudila v 3h a plakala, ze tam nechce byt sama, tak jsem ji pohladila, otocila se a spala dal. no a vcera nespala po obede, tak sla spat v 21h a spala do 6h a pak se presunula za nama.takze myslim, ze zatim zvlada dobre.
dneska jsem byla na NT screeningu. nejsu moc spokojena, ja bych chtela vedet hnedka vsechno. prcek se moc hejbal, takze neprohlidla prutok velkyma tepnama, neslo to. takze mam dojit za 3 tydny, jinak vsechno v poradku, uz mame 10cm, mrskal sebou. ja bych proste vsechno tedka chtela mit jednoduchy a ok. dr. rikala, ze se nemam bat, ze urcite to bude v poradku,ale proste to neslo a tam vzdycky byva tolik lidi. tedka cekam az budou vysledky jeste krve na netu, tak snad to bude dobry.

mabe
autor
30. dub 2013

tak volaly z prenatalu, ze vysledky kompletni s krvi dopadly v poradku. tak verim ze na dalsi kontrole za tri tydny se prcek umoudri a dr. zmeri to co ma jeste.

mabe
autor
30. dub 2013

holky, tak dneska mam dobrou naladu a tedka si odpo uplne uzivam vlastniho bydleni. umyla jsem nacisto koupelnu, zachod, vybavila si to vsecma z krabic. 😀 zitra si vytaham veci do skrine na obleceni. a postupne budeme vybalovat. 🙂 skoda, ze anicka jeste nemuze ven. zitra odpo uz planuju jit prochazkou k tchyni, v sobotu odjizdime na dovcu, tak abysme se jeste videly. manza byl doma celej den je nejakej nachlazenej, tedka si s anickou ctou, tak ja mam cas na sebe. 😀

bambi7
30. dub 2013

cafte babule

oslava dopadla super,

mabus super ze krv je ok ved ako inak tesim sa moccc 😉 a uz byvate superrrr

nef ja celozrnne nedavam...
co mate na plane zajtra?
tak dobruuuu

ellysa
1. kvě 2013

@bambi7 my ideme do avionu, musím ísť na poštu a ísť pre buggynku pre malého, taký malý kočík do auta, lebo trojkombi keď zložíme už nie je miesto na nič

mabe
autor
1. kvě 2013

dobre ranko, tak dnesni noc anicka celkem zvladla. sla spat v 21h, pak se probudila trikrat za noc plakala, ale ja ji pohladila, chvilku s ni byla a pak zase spala az do 6:30h coz je u ni normal. 🙂 tak dneska pokracujeme dalsim vybalovanim a odpo navstevou tchanovcu.
@bambi7 ja jsem moc rada, vis trapi me ze nejsu poradne zkontrolovana, nemam prutoky zkontrolovany, ale mimco roste, tak snad se to potvrdi za 3 tydny, ze je vse ok. verim v to. 🙂

mabe
autor
1. kvě 2013

ahojte, tak dnesek super. manza byl od vikendu s nama, zitra uz jde do prace, uz je zdravej. no, vsak jedeme v sobotu na tyden na dovcu. anicka je jakasi protivna posledni dny, porad mrci a ma takovy maniry divny jako : hele mami, takhle ne....ja jsem rikala...a tak no des. snazim se ji nejak ukocirovat, ale moc to nejde.

mabe
autor
2. kvě 2013

dobre ranko, tak anicka dnesni noc zvladla skvele. sla spat v 21h a vstala v 5:30h, sla se vycurat na zachod a prisla za nama a jeste jsme do 7h spaly. 🙂 dneska sel uz manza do prace, takze poprve s anickou samy v novym byte. venku je jaksi zima a zamraceny. musim dneska vysat vsude, umyt zeme a anicce vybalit veci do skrine, pak jeste pujdeme nakoupit.takze mame co delat. zitra se zase balime na dovcu. 😀

mabe
autor
2. kvě 2013

holky, premyslim kdy rict anicce, ze mam v brisku prcka. normalka bych to asi nechala, ale v sobotu jedeme na dovcu 4 rodiny a vsichn maji dve deti a kamaradi o mym tehu zatim nevi, takze urcite se o tom bude povidat,...a anicka je hodne vnimava, tak nevim jestli ji to rict nez pojedeme nebo...zase si rikam, jestli neni brzo. ona teda vidi bricho a rika, ze maminka moc papa....

mabe
autor
2. kvě 2013

ahojte, tak my byly s anickou venku 1,5h. je tady uplne bezvadne. sama zelen, krasne to jaksi voni tady. no, jsu uplne nadsena. jak jsme bydlely u babicky, tak stred mesta, samej beton, sem tam zelen a tady...jeste az pujdeme do lesa co mam 2 min od baraku. za chvilku prijdou nasi, tak se jdu rychle najest

nefertitka
2. kvě 2013

@mabe myslim, ze uz jej to mozte povedat;)

nefertitka
2. kvě 2013

ja som dnes bola cely den u mamy, moja babka uz je z nemocnice prec, zajtra ju prevezu na Kysuce, snad to zvladne, proste stale vravela, ze chce zomriet doma, ale je to strasne, pre par dnami este rozpravala, posedela, hrala sa s Nikolkou, aj ked iba posediacky, teraz uz nevladze sediet, neudrzi pohar, nechce jest uz vobec nic, nevladze ani rozpravat, len tak habka a prve hlasky vyslovuje s vypatim vsetkych sil, cele noci zvracia a vravi, ze uz umiera....ja som dnes mala pocit, ze ju vidim naposledy zivu a nevedela som sa od nej odlepit, videla som na nej, ze aj ona ma ten pocit...keby aspon umierala na starobu a v pokoji ale nie takto v bolestiach a ze takto trpi, chuda moje:(mne je z toho zle psychicky a dokonca aj fyzicky, normalne mi je zle az od zaludka z toho...je to moja jedina babka, druhu ani nepoznam poriadne a travila som s nou vela casu, kazde letne prazdniny cele dva mesiace...dnes sa mi vynaraju same spomienky na nu, ako by tu uz nebola 😢

mabe
autor
2. kvě 2013

@nefertitka to je me lito, ze je babicce tak spatne. takze ma spatnej prubeh. 😢 to manzuv deda pomalicku skoro nic neji, v noci taky zvraci, pak pres den to dospava, hubne tak 2kg za tyden a bolesti pry ma taky. nelezi teda jenom, snazi se vstat a doma chodit. je to des ta nemoc

nefertitka
2. kvě 2013

@mabe tak vidim, ze maju podobny priebeh a vie este rozpravat?alebo mu to robi tazkosti?

mabe
autor
2. kvě 2013

@nefertitka no praveze uz je to horsi, ale mluvi jeste normalne, je mu normalka rozumet, ale je videt, ze mu to dela tezkosti. jak dlouho ma babka tu rakovinu zjistenou? manzuv deda 2,5 mesice uz teda s metastazema a pred 14 dnama mu nasli dalsi metastazi na boku. mozna to ma i vic, ale toto mu nahmataly, proste CTcko mu nedelali, mozna by zjistily, kde vsude to ma a bylo by to jeste horsi

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru