Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
17. kvě 2013

@mili1 dekujuuu

mabe
autor
18. kvě 2013

dobre ranko, tak anicka dneska v noci krasne spala, akorat jednou me v noci zavolala, tak jsem ji zakryla, pohladila a spinkala dal. myslim, ze ji pomohlo jit dopo a odpo ven a hnedka ma lespi spanek. ja nemohla spat, tak jsme ani venku nebyly. takze potrebuje pohyb. 🙂
dneska dopo budeme doma, uklizet, varit a odpo pujdeme na folklorni festival, kde vystupuji kamaradi, tak se anicka vyblbne. manza ma dopo tenis, odpo uz od 14:30h rozlucku se svobodou, tak budeme samy s anickou.

nefertitka
18. kvě 2013

Ahojte, tak uz sme aj naspat..
babka vyzerala v truhle, akoby iba spala...dokonca sa mi zdalo,akoby sa jej nadvihoval hrudnik...no co vam poviem, ako pohreb, cele smutne....akoby mi to cele iba teraz dochadzalo, co sa stalo, dnes mi je tak nejak najviac smutno asi za nou a za vsetkym, ten pocit, ze uz tam na Kysuce nemame vlastne za kym chodit. Dom tam sice je (automaticky ho babka s dedkom napisali na moju sestru, ale to je ina kapitola...aj ked mam z toho svoje vlastne pocity, ale to je o inom...)Ale co s nim bude dalej, neviem....
Prislo velmi vela ludi z dediny, az sme boli prekvapeni....no ja dufam, ze ziaden pohreb najblizsie nebudem musiet absolvovat, so mnou to vzdy tak nejak moc otrasie...manzel mi vravel, nech sa nejdem na nu pozerat do otvorenej truhly, ze nech mi to neostane v hlave, ale ja som proste musela...dat jej posledne zbohom...
Nikolka nic nevie, bola iba na kare, nepripada nam to vhodne, jej to hovorit, este je malinka...ale pytala sa, kde je prababka a my ze v nemocnici, lebo je chora, tak povedala, z nabuduce ked tam prideme sa jej opyta, ci si tie kvetinky zo zahradky moze nazbierat a tak,,,,vseobecne, ked ju takto spomenie do buducnosti, je to neprijemne...

mabe
autor
18. kvě 2013

@nefertitka ahoj, tys ji videla v truhle? to bych asi nedokazala. ja jdu prave tedka na navstevu ke tchyni se podivat na babicku po te mrtvicce, pry ma vypadky a nepamatuje si lidi a deda je tam taky (ten s tou rakovinou), tak je pujdeme trosku potesit.

nefertitka
18. kvě 2013

@mabe ano, v dome smutku je otvorena truhla, tam sa pridu ludia, ktori chcu rozlucit, pokropia ju svatenou vodou...prvy moment ked som tam vosla a takto ju zbadala bola u mna triaska...uplne som sa triasla, nie plac a slzy...tie prisli az potom...potom truhlu zavreli a preniesli k oltaru a bola omsa a potom odtial cintorin a kar...

nefertitka
18. kvě 2013

@mabe poteste...to je dea od tvojho muza, ak som spravne pochopila?

nefertitka
18. kvě 2013

deda

mabe
autor
18. kvě 2013

ahojte, tak jsem byla za babickou a dedou manzovymi u tchyne. mam z toho smiseny pocity. babicka me nepoznala, uplne se divala jak na cizyho a tak skarede. vubec nemluvila, jenom tak bezduse sedela. pry teda dneska nepoznala ani dedu a ptala se tchyne, co ji to privedli za cizyho chlapa, ale jinak sama jde s choditkem na zachod a napije se, naji, takze fyzicky dobry, akorat ta hlava, snad to casem prejde. deda ten vubec nechodi, jenom se posunuje na jezdici zidli 😖 a uplne vychrtlej, ja ho nevidela 3 tydny a fakt velka zmena. no, mam z toho smiseny pocity, ale deda anicce zpival a pinkal si s ni balonkem, babicka ji poznala, tak jsme snad aspon trosku pomohly. zitra tam jdeme aji s manzou.
@nefertitka jojo, je to ten deda s rakovinou, ale nevim jak dlouho jeste...fakt vypada zle. 😖

nefertitka
19. kvě 2013

@mabe akoby si o nasej babke hovorila, este nedavno spievala Nikolke pesnicky, brala jej zo srandy barbie, ze jej ju uz nevrati, este vedela sediet a potom zrazu takto rapidne si uz len lahla, nerozpravala, nejedla...
bohvie co nas caka na starobu:(

nefertitka
19. kvě 2013

inak vam idu otvorit upozornenia?

mabe
autor
19. kvě 2013

dobre ranko, tak anicka dneska opet spala se mnou, nemohla spat, sla spat k sobe do pokojiku v 21h a pak se porad budila po cca 20min a rikala, ze nemuze spat, tak kolem pulnoci prisla za mnou a ja ji nechala, kdyz manza byl pryc. ten pak spal v obyvaku. tedka dopo pujdeme ven asi na kolo a stavime se k tchanovcum za babickou a odpo po spani pojedeme k me babicce a dedovi.
zitra mam endokrinologii a v utery jdu na kontrolu tech prutoku, ktery me nebyly zkontrolovany u NT screeningu, mam trosku strach, ale snad to bude ok a dozvime se, co cekame. 🙂
@nefertitka no, snad se ta babicka zmatori a zase ji to naskoci. je fajn, ze chodi s choditkem, muze se sama najist, ale ta psychika.. 😝 vcera se vubec nesmala, jenom tak podezrele se na vsechny divala...driv ahoj marti a byla stastna, ze tam prijdeme,.....no zase je 14 dni po mrtvicce

nefertitka
19. kvě 2013

@mabe ja som ju skor porovnavala s dedom...ako si pisala, ze chradne...aj nasa babka mala po dedkovej smrti inak 2x mrtvicu a dostala sa z toho a bola tu este par rokov, ale je pravda, ze uz nebola taka ako predtym, nemyslim psychicky, ale fyzciky, uz ostala taka pochudnuta, menej vladala co sa tyka fyzickej aktivity a tak...
a neboj prietoky budu dobre;)

mabe
autor
19. kvě 2013

ahojte, tak dnesni navsteva za babickou a dedou dobry. babicka mela dobrou naladu, uz me znala ze vcera, tak se mnou komunikovala, uz sama vstava z postele, chodi na zachod, dokonce skrabala brambory, takze fyzicky je na tom dobre, az na tu hlavu. deda teda hruza, nemuze vubec chodit, jenom se soupe v koleckovym kresle. ☹ odpo jsme byly u babicky moji, co jsme u ni bydlely, tak mela radost, ze nas zase vidi. zitra anicka jde rano k nasim do uterka, ja mam to behani po dr. a uradech.

mabe
autor
20. kvě 2013

dobre ranko, tak anicka uz jela s manzou k babicce. jak odchazela, tak jsem se ji jenom zminila, ze by me mohla dat pusu a fakt(ona se stydiva a nedela to), to bylo tak krasny, az me to dojalo, ze se ji zbavuju. 🙂 ale ona to potrebuje a ja taky si od ni odpocnout a stejne mam toho dost. dneska ten dr. a urad, pak uklid, zitra dopo nejakej uklid a odpo dr. a pak za anickou.

mabe
autor
20. kvě 2013

ahojte, tak na endokrinologii v poradku, vysledky v norme, zase v srpnu kontrola stitnice. pak jsme s dedou na urade nebyla, ja nekam pri stehovani zasantrocila ty papiry na vyrizeni prispevku, sere me to strasne, ach jo. musime s manzou celej byt prevratit, abysme to nasli, takze snad to najdeme a bude dalsi pokus. tedka papkam, pak dachnu a uklid, kdyz mam od anicky to volno. rano me bylo nejak smutno, kdyz odjizdela,ale je to potreba, abysme si od sebe odpocaly.

mabe
autor
20. kvě 2013

ahojte, tak jsem byla zase za manzovou babickou a dedou. volala jsem tam a svagrova byla s nima sama od obeda a potrebovala pomoc psychickou, tak jsem tedka dorazila. babicka uz me krasne poznala, tak zna me tri dny, bavila se se mnou, sama chodi na zachod a vsude bez plin, horsi deda ten chradne, pomocuje se,. ☹ , ale udelala jsem jim radost s navstevou, i kdyz jsem tam uz byla trikrat po sobe. zitra maji ode me klid a pak ve stredu dopo tam zajdu s anickou, tchyne bude rada, ze nas taky uvidi, hlavne teda anicku. 🙂 hlad silenej az me bylo zle z hladu, tak tedka si davam zdravy parky s fazoli 🙂 , manza na pivu a anicka u nasich. rikala sem si, ze budu uklizet, ale prd, jsu moc unavena, tak si lehnu k telce a bude. dopo uklidim a pak valim v poledne na ten UTZ. uz zacinam mit bobky, snad to bude dobry.

mabe
autor
20. kvě 2013

jo a jsu zvedava, jestli se zitra ukaze Tonik 😀

bambi7
20. kvě 2013

cafte babule

my sa mame ok vsetko po starom,vcera sme bol na trhoch v sade j.krala bolo dobre domka sa vyskakala na nafuk.hrade bol tam aj kutik kreslenia tak sa domka realizovala s detmi a potom ihrisko klasika

dnes sme boli vonku kreslila s kriedou....a zajtra ideme na kruzok uz sa tesi 😉

mabuska jej uz 17t moc sa tesim slniecko mojeeee len tak dalejjjj super a ako sa citis?

co mate zajtra na plane?

mabe
autor
20. kvě 2013

@bambi7 ahoj kocko, citim se dobre, bricho mam jakysi velky, jinak se citim fajn. zitra jdu na kontrolni UTZ. v 12tt na NT nesly zmerit prutoky, mimisek sebou moc mrskal, snad to bdue v poradku, ale zase si rikam, ze je to kvalitni UTZ vic nez moje dr. a mozna i uvidime co to bude 😉 . anicka je jeste do zitrka u nasich, manza je tedka na pivku, tak odpocivam. jinak uz 14 dni bydlime v novym byte. je to uplne paradni, mit svoje, klid....

mabe
autor
21. kvě 2013

dobre ranko, tak nervicky pracuji a pracuji,a poledne daleko. dneska tam jdu sama, manza nemuze, tak snad budou same dobre zpravy.

mabe
autor
21. kvě 2013

ahojte, tak kontrola dopadla v poradku, vse je zatim tak jak ma a vypada to zatim na holcicku. tak anicka bude mit radost,jestli se to splni, ona chce sestřičku. 🙂 dedu zase odvezla sanitka do nemocnice, babicka to zvladla sama, když uz tam nejsme. dedu vratily hnedka zpatky, ze byl dehydrovanej. on vi, ze ma poradne pit, ale nedodrzuje to a pak to tak dopada... 😖 je to s nim furt dokola. mamka tam jela hnedka a ja sprintovala z NT k nasim, protože tatka mel jet na fotbal, tak jsme se potkali na zastavce, anicka zatim spala. vim, ze je starej, ale me to stve, když vidim jak na tom manzuv deda je a nestezuje si...tedka se najim u nasich a pojedeme za mamkou k babicce to tam zkontrolovat.

bambi7
21. kvě 2013

cafte
ahoj mabuska tak sa tesim ze je vsetko ok a super ze bude dievcatko aj ja chcemm princeznickuuuu a domka ani nehovorim 😀

tak si davajte pozor babulky moje

dnes sme boli na kruzku domka modelovala z hliny,farbila s farbami a bola spokojna klasika
prisli sme povysavala som uvarila spagety a mame babovku upecenu tu som robila vcera
este sa idem zahrat s domkou a mozem ist zehlit 😉
tak cafteee

mabe
autor
21. kvě 2013

@bambi7 dekujuu, ja mela strasnej strach, ještě není nic vybojovany, dokud neporodim, ale jsme na dobře ceste. mimco roste jak ma, ale zapomela jsem se zeptat, ale to není dulezity.

mabe
autor
21. kvě 2013

@bambi7 teda vy jste holky kreativni 😉

bambi7
21. kvě 2013

mabus vsetko bude uz len ok uvidis tak sa tesimmmm

mabe
autor
21. kvě 2013

@bambi7 dekuju ti moc, ses zlaticko a moc ti drzim palecky na to tehu 😉

nefertitka
21. kvě 2013

@mabe no super;) takze baba asi?a nad menom uz spekulujete?

mabe
autor
22. kvě 2013

dobre ranko, tak dneska nemame zadny plany, tedka peru a anicka zatim pohadky, pak pujdeme asi za babickou a dedou se podivat a odpo nejak na prochazku nebo mozna se ozvu kamosce, uvidime po spani. na obed mame kapra s kasi, mamka delala vcera kapra a je vybornej.
@nefertitka vypada to zatim na holcicku, ale uvidime jeste na tom velkym UTZ. minule jsem o anice vedela od neho a byla to pravda. akorat to jmeno.....me by se libila tonicka, ale antonina, no nevim. eliska taky..

mabe
autor
22. kvě 2013

holky, ja uz se zacinam cim dal tim vic z toho tehu tesit. po tech trech potratech jsem to nejak vytesnovala a mela strach, ale zacinam verit ve vse dobre. 😉

nefertitka
22. kvě 2013

@mabe tak to je super....tesim sa s tebou🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru